...

Re: FK "Viltis" (Vilnius)

2015 Rgs 19 10:38

VILTIS 7 - 0 ATEITIS

ir trečią kartą sezone sutriuškino "Ateities" jaunimą. Šįsyk rezultatu 7:0 (3:0). Po dublį šiandien pelnė Tomas Chomičius, Lech Pečuro ir Darius Olechnovič. Kartą tiksliu smūgiu galva pasižymėjo Saimonas Vitkauskas. Bendrai šiemet per tris ratus "Ateitis" prieš mus krito net 20:0. Nežinia ar tokie rezultatai jaunimui duoda daug naudos žaidžiant LFF II lygoje. Kitame ture "Tera". Ten taip lengva nebus. Veikiausiai ir daug futbolo ten nebus.

CEZIS
Pranešimai: 1582
Užsiregistravo: 2011 Kov 15 14:55
Palaikoma komanda: LFF kontora
Miestas: Karklų gatvė _-_ buto raktas po kilimėliu :) Achtung - pikta ciocė balkone :)

2015 Rgs 25 10:14

A. (gerbiamas treneris, vadovavęs net nacionalinei rinktinei)
Šiandien teko pažiūrėti pirmą kėlinį antros lygos Vilniaus zonos varžybas tarp Tera-Griunvaldas ir Viltis ,Stebino chamiškumas Vilties žaidėjo nr 9 .Jis ne tik provokavo priešininkus dėl ko buvo pašalintas žaidėjas,bet ir spėjo žiūrovams rodyti nepriimtinus žestus. Vilties vadovai kalba ,kad aš nemėgstu jų komandos.Faktai rodo ,kad komanda žaisti nemoka ,bet yra puikūs cirkininkai.Gal berniukai nepykit ,pradèkit mokytis žaisti futbolą.Gal supraskit ,kad tik garbė leis Jums mokytis žaisti futbolą.Noriu sulaukti iš Jūsų komandos nors vieno žaidėjo žaidžiančio nors pirmoje lygoje LFF čempionate.Vaikai pamastykit ir siekit meistriškumo

...

2015 Rgs 25 10:42

TERA 1 - 1 VILTIS
2015 09 25, 19-30
Fabijoniškių stadionas
20 turas

VILTIS vakar gavo, ko gero, skaudžiausią pamoką per visą šį sezoną ir prarado žvėriškai svarbius 2 taškus sužaisdami išvykoje su "Tera" 1:1 (0:1). Pirmavome po puikaus Vaido Pajarsko įvarčio, o ir pirmajame kėlinyje už grubų žaidimą iš aikštės buvo išvarytas vienas varžovas, todėl daugiau nei valandą žaidėme turėdami kiekybinę persvarą. Tačiau "Tera" turėjusi vos vieną progą įvarčiui per visas rungtynes jos neišnaudojo, o antrajame kėlinyje lygioje vietoje gavę mūsų dovanėlę - ją pavertė įvarčiu. "Viltis" visiškai neparodė charakterio. Varžovas net praktiškai nežaisdamas futbolo laimėti norėjo kokius 5 kartus labiau. Neįvykdėme nė vieno trenerio nurodymo, todėl labai realu, jog netrukus atsidursime 5-oje turnyrinės lentelės pozicijoje.

...

2015 Rgs 25 10:43

nr.9 tai Petkevičius

Paveikslėlis

...

2015 Rgs 25 10:56

"Viltis" visiškai neparodė charakterio. <...> Neįvykdėme nė vieno trenerio nurodymo..
Joo, bekiaušinių jie visai.. :D

...

2015 Rgs 25 12:28

Lukas Rutkauskas Nalivaika Netrinkit komentaru :))))
"tera turejusi VOS viena proga per visas varzybas :)) nebe juokinga skaityt jusu nesamones snekat vejus ismokit pripazink savo klaidas o ne verkt :)))
Karolis Baikius
Gal neberasykit nesamoniu,buvau stadione ir tai ka jus rasot yra totalus sudas
M.M.
matėm, kaip žaidžiate, jūs tokie beviltiški, kad smirda žiūrėti į jus žaidžiančius. beviltiškiausia metų komanda. ant kitų tik loti gudrūs. gėda, gėda, gėda..

...

2015 Rgs 25 16:21

VILTIS
"Tačiau "Tera" turėjusi vos vieną progą įvarčiui per visas rungtynes jos neišnaudojo".
***

L.L.
Čia uzkliuvo.
Paziurejus santrauka, tai kol buvo 11vs11 Tera netgi daugiau momentu turejo negu jus..
dar ir teisejai kelis kartus nuosale neteisingai traktavo jusu naudai..

...

2015 Spa 03 09:25

VILTIS 1 - 1 TAIP
2015 10 02, 20-15
Fanų stadionas, 21 turas

Įvarčiai:
70 min - D. Olechnovič. FK Viltis 1:0 FK TAIP.
81 min - varžovai lygina rezultatą. FK Viltis 1:1 FK TAIP.

LYGIOSIOS RYTŲ FRONTE

FK VILTIS sunkioje kovoje su "TAIP" futbolininkais išsiskyrė taikiai 1:1 (0:0).

Vienintelį mūsų gan kuriozinį įvartį pelnė Darius Olechnovič. Rungtynes pradėjome pasimetę ir tik vartininko Andriaus Juzkiv dėka išsaugojome vartus "sausus". Antroje kėlinio pusėje pradėjome žaisti ir vis daugiau kurti. Po pertraukos varžovai primažino apsukas ir leido kiek ilgiau kontroliuoti kamuolį bei vis pavojingiau kontratakuoti. 70-ąją minutę iš dešinio atakos krašto pelnėme tokį įvartį, kokių ne vieną gaudavome į savus vartus IV lygoje. Tačiau nuovargis padarė savo ir pranašumo išlaikyti nepavyko. O tereikėjo atsilaikyti dar 9 minutes. Mačas kainavęs daug jėgų abiems ekipoms į turnyrinės lentelės sąskaitą įrašė komandoms po tašką, kas vėl mus lygoje gražino į trečiąją vietą.

Jau trečiadienį Utenoje rungsimės prieš "Utenio" antrą ekipą, o šeštadienį prieš "Rotalį". Abu mačai išvykoje ir ant natūralios dangos. Bus sunku, bet tik tokiose kovose yra įrodoma, jog esi arba nesi vertas medalių!

...

2015 Spa 08 11:17

UTENIS-2 3 - 1 VILTIS
2015 10 07, 19-30
UTENA
27 turas

Beviltiškieji išvykoje nusileido "Utenio-2" futbolininkams 1:3 (1:1).

Vienintelį mūsų įvartį nuo 11 m. žymos pelnė Lech Pečuro. Varžovai šiandien atakavo trigubai geriau, sukurdami visuose aikštės plotuose kiekybinį pranašumą. Mes savo retų, bet labai dėkingų progų neišnaudojome, todėl pelnytai pralaimėjome. Jau šeštadienį paskutinio šiaudo kabinsimės Panerio stadione prieš "Rotalį". Viskas arba nieko.

***

19 min - L. Pečuro (11 m.). FK Utenis-2 0:1 FK Viltis.
34 min varžovai nuo 11 m. žymos lygina rezultatą. FK Utenis-2 1:1 FK Viltis.
59 min šeimininkai po smūgio galva išsiveržia į priekį. FK Utenis-2 2:1 FK Viltis.
85 min "Utenis-2" muša dar vieną įvartį. FK Utenis-2 3:1 FK Viltis.

...

2015 Spa 12 14:15

FK ROTALIS 0 - 2 FK VILTIS
2015 10 10, 14 val. Panerio stadionas
22 turas

27 min Rotalis po labai grubios mūsų vartininko klaidos išsiveržia į priekį. FK Rotalis 1:0 FK Viltis.

34 min Rotalis muša dar vieną. FK Rotalis 2:0 FK Viltis.

FK VILTIS neteko vilties

FKV pralaimėjo išvykoje "Rotaliui" 0:2 (0:2) ir trečią kartą sezone bei pasitraukė iš kovos dėl medalių.

Sezoną galima jau dabar vadinti nepavykusiu, nors pirmoji dalis buvo daug žadanti. Per žiemą mėginsime nusipirkti kažkur charakterio, ištaisyti pernelyg didelį kiekį klaidų visame kame ir grįžti jau 2016 metų sezone stipresniais.

Tuo tarpu dar šiemet liko dvi rungtynės dėl garbės su "Bekento" ir "Gariūnų" ekipomis.

Atsiprašome žiūrovų, rėmėjų, kurie mumis tikėjo ir palaikė.

Kaip ten sakoma: Viltis miršta paskutinė ir kitąmet pažadame prisikelti!

...

2015 Spa 12 14:28

Viltis miršta paskutinė ir kitąmet pažadame prisikelti!
- Skamba lyg grasinimas. :roll:

Nuvylė visus ir dar kartą nori tokį nusivylimą kitais metais pasėti mūsų širdyse.. :(

★ 24 turas

VILTIS parodė šiek tiek charakterio ir ledo ritulio rezultatu nugalėjo namuose "Bekentą" 6:3 (1:1).

Hattrick'ą po labai ilgos pertraukos pelnė Tomas Chomičius, dubliu prie pergalės prisidėjo Andžej Mikolajevič, o sykį kamuolį į vartus siuntė Tomas Malinauskas.

Lieka paskutinis sezono mačas kitą savaitę prieš "Gariūnus".

Tikimės čempionatą pabaigsime sėkmingai ir gerom nuotaikom pradėsime ruoštis žiemos sezonui!

9 FM Ateitis 24 -88 11

- prastokai klostėsi sezonas, gal dėl to, kad viduryje jo sastavas pasikeitė ir išsiderino žaidimas..

...

2015 Lap 23 16:46

CEZIO kreatyvinė grupuotė spec-naz de CEZI šiais metais davė iššūkš sau.. Jų toto padalyvavom.. :roll:

Laimėjimai EXPERT PRO leveliu: tų puodelių devynios galybės, tušinukų, pakabukų, ir kito gėrio..
tik kol kas nieko nepasiėmiau, nes labai draugiški yra ir vis pažindintis nori, draugauti..