Tobex
Pranešimai: 9927
Užsiregistravo: 2010 Vas 10 15:14
Palaikoma komanda: Šiauliai

Re: FK „Riteriai“

2022 Geg 07 16:33

per aukštai stovėjo.
matyt Nevoina norėjo papushint trenerį kad rezultatas privalomas

Respublik
Pranešimai: 6249
Užsiregistravo: 2015 Bal 02 17:57

Re: FK „Riteriai“

2022 Geg 16 20:24

„Riterių“ durimis trenkęs treneris kirto savininkui: „Neišmokysi seno šuns sėdėti“
https://www.15min.lt/sportas/naujiena/f ... 24-1678904

Respublik
Pranešimai: 6249
Užsiregistravo: 2015 Bal 02 17:57

Re: FK „Riteriai“

2022 Geg 19 01:54

D. Barauskas – apie kankinusią traumą, gandus ir norą sugrįžti į rinktinę
https://fkriteriai.lt/2022/05/d-barausk ... -rinktine/

Kai sausio pradžioje „Riteriai“ pradėjo pasiruošimą naujam sezonui procesą, komandos senbuvis Dominykas Barauskas „Sportimoje“ tiesiog suko ratus arba stiprino raumenis svarmenų salėje, laukdamas gydytojų diagnozės ir, be abejonės, sugrįžimo į aikštę. Verdiktas nenudžiugino – sausgyslės patempimas reiškė, kad likti be futbolo jis bus priverstas ilgiau nei pats norėtų.

„Tikrai sunkus laikotarpis… Traumos niekada nėra geras dalykas, todėl buvo nelengva gyventi be futbolo. Kasdienis darbas sporto salėje, kai net nežinai, kada leis pradėti treniruotis su komanda, psichologiškai veikia. Vis tik, sustoti negali, nes supranti, kad su kiekviena treniruote artėji prie sugrįžimo ir tiesiog lauki“, – pasakojo D. Barauskas.

Pirmajam „Optibet A lygos“ ratui einant į pabaigą, Lietuvos rinktinės kandidatas prisijungė prie komandinių treniruočių, o antrojo rato pirmose rungtynėse Panevėžyje, pagaliau, sugrįžo į aikštę. Tiesa, tas sugrįžimas apkarto. Futbolininkas į kovą buvo mestas tuomet, kai „Riteriai“ nuo varžovų jau atsiliko 0:3.

„Tiesiog buvo gera sugrįžti į aikštę. Norėjosi komandai padėti ir vėl pajausti malonumą žaisti. Aišku, kitose rungtynėse lūkesčiai augo. Esu griežtas sau ir norisi žaisti geriau, stabiliau, kokybiškiau. Visą sugrįžimą palengvino ir tai, kad šalia padeda Plamenas Dimovas, kuris turi daug patirties, drąsiai žaidžia su kamuoliu ir užduoda žaidimui ramesnį toną“, – sakė D. Barauskas.

Dominykai, kaip atrodė atsinaujinusi komanda iš šono, kai pats buvai stebėtojo vaidmenyje? Ir kaip viskas pasikeitė sugrįžus į aikštę?
Pirmasis ratas, sakyčiau, buvo tikrai neblogas, pasiekėme nemažai pergalių, žaidėme disciplinuotai. Viduje džiaugiuosi, kad yra tokia konkurencija, kokybiškos treniruotės. Atmosfera komandoje – puiki.

Nepaisant to, atrodo, kad komandai vis dar trūksta stabilumo. Paimkime paskutines rungtynes su „Žalgiriu“. Pirmas – siaubingas kėlinys, o antras – visai neblogas…
Taip, pirmajame kėlinyje prieš „Žalgirį“ žaidėme labai prastai, bet nepasakyčiau, kad esame nestabilūs. Tą dieną pasirinkome taktiką žaisti atsitraukus ir, kaip parodė rungtynės, tai nebuvo mūsų stiprioji pusė. Antras kėlinys atskleidė, kaip iš tikrųjų galime žaisti. Gaila, kad nepavyko pakeisti rezultato.

Artimiausiu metu „Riterių“ laukia „Ataka“ – LFF taurės rungtynėse ir „Jonava“ – „Optibet A lygoje“. Ar vykstant permainoms ir keičiantis treneriams, tokie varžovai yra geri norint vėl sugrįžti į tinkamas vėžes?
Abejos rungtynės yra labai svarbios, nes pirmu atveju – norime tęsti žygį LFF taurės turnyre, antru – prieš „Jonavą“ važiuosime kovoti tik dėl pergalės. Nesvarbu, ar vysta permainos, ar ne, manau, visi supranta, kad tinkamos čia bus tik pergalės.

Kalbant apie permainas, tai netrūksta gandų ir apie tavo paties ateitį. Ką apie tai gali pasakyti?
Svarbiausios yra artimiausios rungtynės ir būtent taip stengiuosi galvoti ir ruoštis būtent tam. Kas įvyks ateityje, laikas parodys. Dabar esu „Riterių“ žaidėjas ir aikštėje stengsiuosi save atiduoti 110 procentų.

Artėja rinktinės stovykla – jau būtum pasiruošęs į ją sugrįžti?
Galbūt nuskambės banaliai, bet atstovauti rinktinei visada yra garbė. Jei sulauksiu pasitikėjimo ir kvietimo, labai apsidžiaugsiu bei su malonumu vyksiu ten.

Tobex
Pranešimai: 9927
Užsiregistravo: 2010 Vas 10 15:14
Palaikoma komanda: Šiauliai

Re: FK „Riteriai“

2022 Geg 20 12:09

„Riterių“ durimis trenkęs treneris kirto savininkui: „Neišmokysi seno šuns sėdėti“
https://www.15min.lt/sportas/naujiena/f ... 24-1678904
kaip tik šiuo metu skaitau Andrea Pirlo knygą, kur jis papasakoja apie Milano ir Juventus savininkus. nupiešia juos kaip įkvepiančius charizmatiškus žmones.
Dar paklausiau Padkasto kur Klimavičius sako, kaip klubo prezidentas turėtų bendrauti su komanda.

Tai manau čia labiausiai ir nesueina dalykai Riteriuose. Savininkas nori turėti kontrolę, bet nenori būti komandos dalimi, šalia komandos. Taip ir nepasitiki savo paites pasamdytais žmonėmis. Juokingai atrodė Lemežis sporto direktoriaus pozicijoje, kai nieko nežinodavo nei kada treneris atsiras nei kokių žaidėjų ieško komanda. Dabar panašiai ir Tadas Simaitis.
Tai dabar atrodo modelis toks, kad Janas nori valdyti komandą, bet ne pats o per statytinį.

Respublik
Pranešimai: 6249
Užsiregistravo: 2015 Bal 02 17:57

Re: FK „Riteriai“

2022 Geg 25 06:56

„Riterius“ palieka techninis direktorius ir B komandos vyr. treneris S. Greco
https://fkriteriai.lt/2022/05/riterius- ... s-s-greco/

Sausio mėnesį „Riterių“ ir Talentų futbolo akademijos techniniu direktoriumi bei „Riterių B“ komandos vyriausiuoju treneriu paskirtas italas Stefanas Greco palieka ekipą. Pats specialistas savo sprendimą motyvuoja atitinkamai susiklosčiusiomis šeimos aplinkybėmis.

„Skaudančia širdimi esu priverstas palikti „Riterius“. Deja, nenumatytos šeimyninės aplinkybės privertė mane priimti šį sunkų sprendimą. Noriu padėkoti visiems klubo nariams už puikiai praleistą laiką ir patirtį, sukauptą Vilniuje. Didžiausias ačiū „Riterių B“ komandos žaidėjams už neįtikėtiną atsidavimą, sunkų darbą ir aistrą, kurią jie demonstravo tuos penkis mėnesius, kol buvome kartu. Tikiuosi, kad tai yra ne galutinis atsisveikinimas, o iki tol, kol susitiksime, linkiu klubui visa ko geriausio“, – prieš palikdamas Lietuvą kalbėjo S. Greco.

Šį sezoną jaunuosius talentus aplink save sulipdęs specialistas Pirmoje lygoje per aštuonerias rungtynes iškovojo dešimt taškų. Vis tik, dar svarbesnis akcentas – jo treniruojama vos 18 metų vidurkį turinti komanda demonstravo itin patrauklų žaidimą.

„Stefano su „Riterių B“ komanda atliko puikų darbą. Jis buvo tas žmogus, kuris suvienijo komandą ir pridėjo aistros žaidime. Labai liūdna, kad Stefano turėjo išvykti namo, bet gerbiame jo sprendimą. Šeima visuomet yra prioritetų viršuje. Palaikysime šiltus ryšius su treneriu ateityje“, – sakė klubo sporto direktorius Tadas Simaitis.

S. Greco „Riterių B“ vyriausiojo trenerio pareigose laikinai pakeis Elitinės U-16 „TFA Riterių“ grupės treneris Raimondas Vilėniškis.

Respublik
Pranešimai: 6249
Užsiregistravo: 2015 Bal 02 17:57

Re: FK „Riteriai“

2022 Geg 25 06:57

„Riterius“ treniruos ispanas Pablo Villaras
https://fkriteriai.lt/2022/05/riterius- ... -villaras/

Naujuoju sostinės „Riterių“ vyriausiuoju treneriu paskirtas 35-erių ispanas Pablo Villaras. Jis pareigose pakeis prieš kelias savaites atsistatydinusį buvusį strategą Glenną Stahlį. Specialistas iš Ispanijos į Lietuvą atvyko prieš savaitę, o šį vakarą stebėjo „Hegelmann LFF taurės“ rungtynes tarp savo naujų auklėtinių bei „Atakos“. Treneris darbą su naujaisiais auklėtiniais pradės trečiadienį, o po keturių dienų debiutuos ir „Optibet A lygos“ išvykos rungtynėse prieš „Jonavą“.

„Esu čia tam, kad „Riteriai“ augtų kaip komanda. Be abejo, man reiks įdiegti savo filosofiją, perteikti žaidimo planą ir panašiai. Tikslai ambicingi, bet man tai patinka. Taip pat man patinka laimėti kiekvienas rungtynes, todėl kaskart mūsų tikslas bus būtent toks. Dar per mažai laiko praleidau su komanda, kad galėčiau gilintis į detales, tačiau po rungtynių su „Jonava“ turėsime tris savaites. Manau, kad tai yra tinkamiausias metas prisijungti. Rinktinių pertraukos turėtų užtekti, kad žaidėjai suprastų, ko iš jų noriu“, – sakė P. Villaras.

Prieš dešimtmetį trenerio karjerą pradėjęs P. Villaras pirmus šešerius metus praleido tėvynėje, o tuomet išvyko į Ukrainą, kur „Karpaty“ klube buvo vyriausiojo trenerio asistentu.

Paskutinė trenerio stotelė praėjusiais metais buvo Slovakijos aukščiausios lygos „Pohronie“ klube. Ten jis užėmė vyriausiojo trenerio pareigas.

„Džiugu, kad greitai pavyko užpildyti atsilaisvinusią vyriausiojo trenerio poziciją. Pablo yra jaunas, bet ambicingas treneris. Jo energija ir ispaniškas temperamentas mūsų komandoje įžiebs teigiamą ugnelę“, – kalbėjo „Riterių“ sporto direktorius Tadas Simaitis.

Rapolas255
Pranešimai: 77
Užsiregistravo: 2018 Spa 22 21:52
Palaikoma komanda: Polonia Varšuva
Miestas: Varšuva

Re: FK „Riteriai“

2022 Bir 04 15:01

Lenkijos interneto svetainė "meczyki.pl" pranešė, kad nuo liepos mėnesio Dominykas Barauskas taps Lenkijos Ekstraklasos "Stal Mielec" (14 vieta šiame sezone) futbolininku. Dominyko sutartis su "Riteriais" baigiasi birželio 30 d., todėl klubas negaus nė cento.

https://baltyckifutbol.pl/dominykas-bar ... li-mielec/

opa
Pranešimai: 88
Užsiregistravo: 2021 Vas 22 11:41

Re: FK „Riteriai“

2022 Bir 05 15:50

Idomu ar isitvirtins toj lenkijoj, siaip gaila jau tikejausi kad i žalgiri ateis

Kalinauskas
Pranešimai: 2816
Užsiregistravo: 2014 Sau 25 23:44

Re: FK „Riteriai“

2022 Bir 06 09:59

Lenkijos interneto svetainė "meczyki.pl" pranešė, kad nuo liepos mėnesio Dominykas Barauskas taps Lenkijos Ekstraklasos "Stal Mielec" (14 vieta šiame sezone) futbolininku. Dominyko sutartis su "Riteriais" baigiasi birželio 30 d., todėl klubas negaus nė cento.

https://baltyckifutbol.pl/dominykas-bar ... li-mielec/
90minut.pl duoda, kad tai tik gandai.

Tobex
Pranešimai: 9927
Užsiregistravo: 2010 Vas 10 15:14
Palaikoma komanda: Šiauliai

Re: FK „Riteriai“

2022 Bir 15 10:00

„Riteriai“ atsisveikino J. Marazu
https://fkriteriai.lt/2022/06/riteriai- ... -j-marazu/

Daugiau nei ketverius metus „Riteriams“ atstovavęs Justinas Marazas atsisveikino su klubu. Įspūdingas startas jam garantavo nuomos sutartį su lenkų „Ekstraklasa“ Plocko „Wisla“ klubu bei debiutą nacionalinėje rinktinėje. Deja, vis atsinaujinančios traumos neleido futbolininkui įsibėgėti nei Lenkijoje, nei vėliau grįžus į Vilnių.

„Justinas jau daugiau nei metus atlieka įvairius gydymus, reabilitacijas, tačiau vis dar jaučia traumos padarinius. Puikiai suprantu, koks išvargintas jaučiasi. Žaidėjas nori pertraukos šiame sudėtingame periode ir mes jį visapusiškai palaikome. Linkime Justinui Marazui stiprybės ir sėkmės tiek tolimesnėje karjeroje, tiek asmeniniame gyvenime“, – sakė „Riterių“ sporto direktorius Tadas Simaitis.

Vos šešiolikos prie klubo prisijungęs ir pirmaisiais metais B komandai atstovavęs J. Marazas iš viso „Optibet A lygoje“ sužaidė 68 rungtynes, per kurias pasižymėjo devyniais įvarčiais ir trimis rezultatyviais perdavimais.

2021 metais futbolininko statistika buvo gerokai skurdesnė – vos septynerios rungtynės, per kurias neįmušta nei įvarčių, nei atlikta rezultatyvių perdavimų. Paskutinės jo rungtynės buvo sužaistos praėjusių metų lapkričio 5 dieną namuose prieš „Panevėžį“.
atrodė didžiausias prospektas buvo, o va taip.

Makenzis
Pranešimai: 6681
Užsiregistravo: 2010 Kov 20 16:14

Re: FK „Riteriai“

2022 Bir 15 10:43

iš viso „Optibet A lygoje“ sužaidė 68 rungtynes,
man gaunasi 73 A lygos rungtynės, pagal oficialią statistiką... iš kur čia tasai skaičius 68? :roll:

Kalinauskas
Pranešimai: 2816
Užsiregistravo: 2014 Sau 25 23:44

Re: FK „Riteriai“

2022 Bir 15 13:24

Gaila Marazo karjeros:-(

karys
Pranešimai: 8366
Užsiregistravo: 2010 Vas 24 08:59
Palaikoma komanda: Žalgiris

Re: FK „Riteriai“

2022 Bir 21 18:43

Milžiniškas „Riterių“ praradimas – F. Brisolai plyšo kryžminiai raiščiai

2022.06.21 17:52

Rungtynių su „Šiauliais“ 54-oji minutė. Armantas Vitkauskas bando pradėti greitą komandos ataką, o prie kamuolio skubantis Felipe Brisola susiduria su varžovu, suklumpa ir rėkia iš skausmo. Į aikštę įbėgę „Riterių“ gydytojai treneriams signalizuoja, kad reikalingas keitimas. Netrukus legionierius iš aikštės išnešamas ant neštuvų. „Deja, nėra gerai. Skauda“, - prabėgus parai po įvykio sakė F. Brisola. Tyrimai parodė, kad brazilui plyšo priekiniai kryžminiai raiščiai. Tai reiškia, kad „Riterių“ lyderis ir kapitonas šį sezoną į aikštę nebesugrįš. „Labai liūdna žinia. Felipe per labai trumpą laiką tapo lyderiu ir aikštėje, ir už jos ribų. Deja, toks tas futbolas – sezoną būsime priversti užbaigti be Felipės. Aktyviai ieškome pastiprinimo, liepos mėnesį turėtume sulaukti naujų veidų“, - sakė „Riterių“ sporto direktorius Tadas Simaitis. Artimiausiu metu paaiškės, kur brazilas gydysis traumą ir atliks reabilitaciją. Vyksta pokalbiai su gydytojais, numatyti vizitai. „Geriausią sprendimą dėl Felipės gydymosi proceso priimsime kartu su pačiu futbolininku“, - konstatavo T. Simaitis. Be kapitono „Riteriai“ „Optibet A lygos“ sezoną pratęs šįvakar Gargžduose akistatoje prieš „Bangą“.


Visą straipsnį galite rasti https://www.sportas.lt/naujiena/458144/ ... i-raisciai

Blogai čia Riteriams, nors kadangi Europoje nedalyvauja, gal ir spės ką susirasti

Tobex
Pranešimai: 9927
Užsiregistravo: 2010 Vas 10 15:14
Palaikoma komanda: Šiauliai

Re: FK „Riteriai“

2022 Bir 26 08:58

įdomu kiek Riteriai dar išliks ketvirta komanda.
Laukia rimtas pokalbis Nevoinos kabinete

Anbo
Pranešimai: 9529
Užsiregistravo: 2010 Vas 12 19:59
Palaikoma komanda: Žalgiris

Re: FK „Riteriai“

2022 Bir 26 13:54

įdomu kiek Riteriai dar išliks ketvirta komanda.
Laukia rimtas pokalbis Nevoinos kabinete
kažkaip netikiu, kad Riteriai išliks ketvertuke. be Brisolos jie tikrai ne Top-4 komanda. aišku kažkuo dar pasistiprins, bet vistiek galvoju, kad Sūduva (o gal ir KŽ) riterius pasivys ir aplenks.

Grįžti į