2011 metų sezone žaidė I lygoje, užėmė 4 vietą
2012 metais žaidė I lygoje, užėmė 4 vietą

Stadionas: Trakų naujasis stadionas, Trakai

Viešoji įstaiga „Trakų futbolo klubas“ (TFK) įkurta 2005 m. siekiant sudaryti vaikams, jaunimui ir plačiai visuomenei kuo palankesnes sąlygas aktyviai leisti savo laisvalaikį bei sportuoti. Šio projekto įgyvendinimas padeda spręsti vaikų, jaunimo ir visuomenės užimtumo bei miesto bendruomenės socialines problemas. Taip pat siekiama užkirsti kelią vaikų ir jaunimo nusikalstamumui, narkotinių medžiagų bei alkoholinių gėrimų vartojimui. Ne mažiau reikšmingas ir kitas Trakų futbolo klubo tikslas – futbolo populiarinimas Lietuvoje.

Istorija:
Vienas iš pagrindinių įgyvendintų projekto etapų – dirbtinės dangos aikštelės įrengimas Trakuose 2006 m. Aikštelė skirta visiems sportuoti norintiems vaikams ir jaunuoliams, taip pat skatinamas miesto bendruomenės ir šeimų dalyvavimas sporto renginiuose. Neseniai pradėtas vykdyti kitas projekto etapas – Trakų regiono futbolo mokyklos steigimas ir jos veiklos plėtojimas.
Komanda 2006 ėmė žaisti III lygos Vilniaus zonoje, nuo 2008 m. – taip pat ir SFL lygoje. 2010 m. Trakų klubas pateko į II lygą, o 2011 m. – į I lygą.

„Trakai“ taikysis į medalius,“ taip kalbėjo prieš 2011 metų I-osios lygos sezono pradžią V.Jančiaus​kas.

Daugiau informacijos:

Paskutinį kartą redagavo 23 CEZIS. Iš viso redaguota 2015 kartus.

Re: FK "TRAKAI"

2011 Geg 25 12:25

Jančiauskas "Vėtrą" į A lygą atvedė, 2004 metais su FC "Šiauliais" laimėjo I lygą, bet "Trakai" dar nėra ta komanda, kuri galėtų būti tarp stipriausių. tai galima vienu atveju, jeigu pavyks pagerinti žaidimą.

CEZIS

Re: FK "Trakai" (Trakai)

2011 Bir 13 10:41

FK "Nevėžis" 1 - 2 FK "Trakai" (2011 04 09)
I turas

2011 04 09
Balandžio devintąją startavo Lietuvos futbolo federacijos pirmosios lygos pirmenybės. Jose kausis devynios komandos, tarp kurių yra ir Kėdainių "Nevėžis".
Tad šiandien, balandžio 9 d., 13 valandą, Kėdainių miesto centriniame stadione "Nevėžis" susitiko su "Trakų" vienuolike.
Pirmasis sezono susitikimas FK "Nevėžiui" prasidėjo ne taip, kaip buvo tikėtasi. Rezultatu 1:2 pergalę šventė "Trakų" vienuolikė.

TRAKAI 2-0 NEVĖŽIS
X turas

Svarbius tris taškus į savo sąskaitą įsirašė „Trakų“ futbolininkai savo aikštėje 2:0 įveikę Kėdainių „Nevėžį“.
X turo varžybose, birželio 11 dieną ir vėl įrodė savo pranašumą žaisdami prieš Kėdainių ekipą.
„Trakai“ turnyrinėje lentelėje aplenkė „Lietavą“ ir šoktelėjo į penktąją poziciją.
Asmeniškai mane "Trakai" stebina, nes jau antrą kartą nugalėjo "Nevėžį", vieną iš lygos favoričių, tačiau su kitomis komandomis žaidžia blankiai.
Paskutinį kartą redagavo 3 CEZIS. Iš viso redaguota 2012 kartus.

...

2011 Bir 27 17:33

Du kartus Trakai nugalejo Nevezi, o Nevezis du kartus nugalejo REO. Ar galima teigti, kad Trakai stirpriausia komanda I lygoje. Manau, kad ne. Jokiu logisku isvadu zinant siuos rezultatus negalima daryti, reikia ziureti i turnyrine lentele, ten viskas lyg ant delno.

...

2011 Bir 29 13:26

TFK pergalė prieš NEVĖŽĮ.

FK "Nevėžis" 1 - 2 FK "Trakai"
(2011 04 09)
Paskutinį kartą redagavo 3 .... Iš viso redaguota 2011 kartus.

...

2011 Lie 03 02:32

Kuršėnų „Venta“ 3:2 (2:0) įveikė šeštojoje pozicijoje esantį „Trakų“ (14 tšk.) klubą.

...

2011 Lie 07 11:24

Trakai namuose 2:0 nugalėjo REO. Pries tai nesugebejo sveciuose iveikti Ventos. Ziauriai banguoja ju zaidimas.

...

2011 Lie 07 11:26

Treneris V.Jančiaus​kas:

...

2011 Rgp 05 12:26

Šeštąją pergalę iškovojo ir į ketvirtąją poziciją pakilo „Trakų“ futbolininkai. Šeštadienį trakiškiai savo žiūrovų akivaizdoje įtikinamai 3:0 įveikė Kretingos „Miniją“.

...

2011 Rgp 09 11:44

Septintąją pergalę pirmenybėse iškovojo ir su 23 taškais ketvirtoje vietoje žengia “Trakų“ vienuolikė, kuri namie 4:1 įveikė dviem laipteliais žemiau esančius “Šilutės” futbolininkus. Šeimininkams pirmajame kėlinyje tris įvarčius pelnė Andrius Starta.

...

2011 Rgp 16 11:41

TRAKAI 4 - 4 LIFOSA
XVII (17} turas:

Pirmajame kėlinyje šeimininkai du kartus pirmavo po Andriaus Startos įvarčių, tačiau svečiai sugebėjo atsakyti dvejais tiksliais Arūno Šteino smūgiais, o kėlinio pabaigoje Vaidas Geršvinskas persvėre rezultatą „Lifosos" naudai.

Po pertraukos savo trečiąjį įvartį pelnė A.Starta, tačiau netrukus Aretas Gėgžna vėl išvėdė kėdainiečius į priekį. Šeimininkus 77-ą minutę išgelbėjo Aleksandro Mininkovo įvartis. Per likusį laiką rezultatas išliko nepakitęs - 4:4.

--------------------------------------------------------------------------------------------------------

Venta 2 - 3 Trakai
XXII (22) turas
Paskutinį kartą redagavo 2 .... Iš viso redaguota 2011 kartus.

...

2011 Rgs 21 12:40

LFF taurės IV etapas:

"Trakai" (I lyga) - Klaipėdos „Atlantas" (A lyga)
rugsėjo 28 d. 16:30

Svarstau:
Bus proga pasižiūrėti ko verti Trakai. Ar Atlantas sugebės nugalėti pirmos lygos komandą??? :lol:

CEZIS

Re: FK "Trakai"

2011 Spa 24 16:58

Gaila Trakų, nes ant lygo su studentais taškų surinko, bet liko be jokių medalių. Taigi, kelti tikslai nepasiekti.
„Trakai“ taikysis į medalius,“ taip kalbėjo prieš sezono pradžią V.Jančiaus​kas.
Paskutinį kartą redagavo 1 CEZIS. Iš viso redaguota 2011 kartus.

CEZIS

2011 Spa 24 17:13

2011 09 28 LFF taurės IV etapas:

Rugsėjo 28 d. 16:30

41. Trakai (Trakai) - Atlantas (Klaipėda) 0:4 (0:2)
Teisėjas - J.Paškovskis (Vilnius)
Įvarčiai: 21 ir 27 min. L.Kochanauskas, 48 min. M.Stankevičius, 69 min. K.Laukžemis (Atlantas)
Pašalintas: 42 min. A.Mokwah (Atlantas)

TFK nepasipriešino Atlanto ekipai:
"Trakai" 0 - 4 Klaipėdos „Atlantas"

Svarstau:
Paskutinį kartą redagavo 2 CEZIS. Iš viso redaguota 2011 kartus.

Šeštadienis

107. Trakai (Trakai) - Lietava (Jonava) 3:0 (2:0)
Teisėjas: G.Macevičius (Vilnius), 200 žiūrovų
Įvarčiai: 16 min. ir 37 min. A.Starta, 87 min. K.Vilkin („Trakai")
Įspėjimai: 54 min. K.Vilkin, 57 min. A.Mininkovas („Trakai"); 13 min. N.Vasiliauskas, 38 min. G.Griškevičius, 42 min. A.Kšanavičius („Lietava")

Vis dėlto dėl geresnio tarpusavio dvikovų santykio I lygos debiutantai trakiškiai turėjo užleisti „Atletui" bronzos medalius ir tenkintis ketvirta vieta.

TFK nuo bronzos medalių skyrė vos minutė

Spalio 22-ąją dieną „Trakų Futbolo Klubas“ namų aikštėje žaidė paskutiniąsias šio sezono rungtynes LFF I-ojoje lygoje. Trakiškių laukė stiprus bei patyręs varžovas – Jonavos „Lietavos“ futbolininkai, kurių šiame sezone „Trakams“dar nebuvo pavykę įveikti.
Abi komandos turėjo šiek tiek skirtingus tikslus šioms varžyboms: jonaviškiai siekė pergalingai užbaigti sezoną, o trakiškių tuo tarpu laukė kur kas didesnis išškūkis – šios rungtynės buvo lemiamos kovoje dėl bronzos medalių čempionate.
Trakiškiai prieš šias varžybas buvo surinkę 39 taškus – lygiai tiek pat, kiek ir konkurentai kovoje dėl trečiosios vietos Kauno „Atleto“ futbolininkai. Dėl geresnio įmuštų įvarčių sąntykio „Atleto“ futbolininkai buvo klasifikuojami aukščiau už „Trakus“. Dėl šios priežasties „Trakams“ buvo tiesiog būtina pasirodyti šiose varžybose geriau už kauniečius. Tokiu atvėju, jei abi komandos paskutiniąjame ture surinktų lygų kiekį taškų, dėl geresnio įvarčių santykio bronzos medaliai atitektų „Atleto“ futbolininkams.
„Trakai“ tryško optimizmu – mat kauniečių paskutiniąjame ture laukė itin pajėgus varžovas – Kėdainių „Nevėžis“, esantis antroje turnyrinės lentelės pozicijoje.
Trakiškiai varžybas pradėjo labai energingai – komanda buvo gerai pasirengusi lemiamai sezono kovai.

„Lietavos“ futbolininkai nuo pat kėlinio pradžios buvo priversti gintis, „Trakai“ didžiąją laiko dalį kontroliavo kamuolį. Jau 16-tąją runtynių minutę trakiškiai įrodė, jog yra pasiryžę iškovoti bronzos medalius. Kairiuoju kraštu prasiveržė K. Vilkin, kaire koja tiksliai perdavė aukštą kamuolį į baudos aikštelę, kur galva kamuolį į vartus pasiuntė rezultatyviausias „Trakų“ žaidėjas A. Starta. Tai buvo jo 14-tasis įvartis čempionate. 16-tąją minutę „Trakai“ priekyje 1-0. Prasileidę įvartį „Lietavos“ futbolininkai kiek sutriko, ėmė veltis į bereikalingus ginčus su teisėju, ir tas tikrai nebuvo į naudą svečiams. Trakiškiai pasinaudoję šia sumaištimi dar tvirčiau perėmė runtynių kontrolę į savo rankas, ėmė žaisti tiksliai, apgalvotai, rengė užsitęsusias atakas, kurių metu jonaviškiai eikvojo jėgas tiesiog gindamiesi, žaisdami be kamuolio.
Visgi „Lietavos“ futbolininkai nesugebėjo tinkamai sustyguoti savo gynybos, ko pasekoje veržliai žaidę trakiškiai netrukus pelnė antrąjį įvartį: 37-tąją minutę kamuolį į vartus pasiuntė tas pats A. Starta, pelnęs antrąjį varžybų įvartį, bei 15-tąjį įvartį čempionate.
Likusias 8 kėlinio minutes „Lietavos“ futbolininkai nieko rimtesnio prie „Trakų“ vartų nesukūrė, tad pirmasis kėlinys baigėsi rezultatu 2:0, pirmavo trakiškiai.
Didžiosios pertraukos metu rūbinėje trakiškius pasiekė džiugi žinia – „Atleto“ futbolininkai po pirmojo kėlinio pralaimi prieš „Nevėžį“ rezultatu 0-1. Taigi, viskas klostosi palankia trakiškiams linkme. Antrąjame kėlinyje trakiškiai jausdami jog bronzos medaliai arti kaip niekad, žaidė dar energingiau, vedini papildomos motyvacijos. Nors „Lietavos“ futbolininkai turėtų būti suinteresuoti mušti įvartį, daugiau laiko kontroliuoti kamuolį, tačiau viskas buvo atvirkščiai. Trakiškiai praktiškai visą laiką kontroliavo kamuolį, ir net
neleido svečiams pagalvoti apie tai, jog jie galbūt dar galėtų pataisyti savo situaciją šiose varžybose. Apie 60-tąją minutę šeimininkus pasiekė geros naujienos iš Kauno – „Atleto“ futbolininkai pralaimi rezultatu 1:3.
„Trakai“ nekantraudami laukė varžybų pabaigos.
Kad niekam nekiltų jokių abejonių dėl to, kad „Trakai“ atliko viską kas priklauso nuo jų pačių siekiant iškovoti bronzos medalius, įrodė trakiškis K. Vilkin. „Trakų“ saugas gavo šiek tiek daugiau erdvės dešiniąjame aikštės krašte maždaug ties aikštės viduriu, persimetė kamuolį sau į laisvą plotą bei fantastiniu reto grožio smūgiu maždaug iš 35 metrų atstumo pasiuntė kamuolį į „Lietavos“ vartų devyniukę. 87-tąją minutę po K. Vilkin įvarčio niekam nekilo jokių abejonių kas laimės – „Trakai“ priekyje rezultatu 3-0.
Netrukus rungtynės baigėsi, „Trakai“ pirmą kartą šiame sezone gan solidžiai rezultatu 3-0 įveikė „Lietavos“ futbolininkus.
Visi su nerimu laukė rezultato iš kito stadiono: Kaune teisėjas antrąjame kėlinyje pridėjo net 5 minutes, ir ten besibaigiant rungtynėms „Atletas“ išlygino rezultatą (3-3). Trakiškius toks rezultatas tenkino, visi laukė šių rungtynių pabaigos. Tačiau trakiškius pasiekė nemaloni žinia – Kaune paskutiniąją pridėto laiko minutę „Atleto“ futbolininkas E. Ruškys pelnė 4-tąjį įvartį kauniečiams. Šios rungtynės baigėsi rezultatu 4-3, „Atletas“ įveikė „Nevėžį“. Tai reiškė, kad bronzos medaliais pasipuoš ne „Trakų“, o „Atleto“ futbolininkai. Trakiškius nuo bronzos medalių skyrė vos minutė. Šįkart labai nepasisekė – Kaune teisėjui pridėjus prie pagrindinio laiko mažiau minučių, „Atleto“ futbolininkai veikiausia nebūtų persvėrę rezultato. Dar kartą įsitikinome koks nenuspėjamas ir dinamiškas yra futbolas.

„Trakų futbolo klubas“ baigė čempionatą ketvirtojoje pozicijoje, surinkęs tiek pat taškų, kiek ir „Atleto“ futbolininkai. Tačiau pastarieji turėjo geresnį įvarčių sąntykį, dėl ko iškovojo trečiąją vietą čempionate.

„Trakų Futbolo Klubas“ dėkoja visiems futbolo aistruoliams, palaikiusiems trakiškius šio sezono kovose, bei kviečia visus prisijungti prie „Trakų Futbolo Klubo“ ir kitų metų sezone.

Sekite mūsų naujienas internetinėje klubo svetainėje adresu http://www.tfk.lt" onclick="window.open(this.href);return false;

8. ŠILUTĖ 24 6 4 14 22-50 22
9. MINIJA 24 3 3 18 17-77 12