Kuris ten filosofas išmąstė, kad viską reikia sukišti į tą suknistą dailymotion? Tfu, blin, dabar negaliu pasižiūrėti net video. Youtube kitas lygis.

Miestas: Karklų gatvė _-_ buto raktas po kilimėliu :) Achtung - pikta ciocė balkone :)

2012 Kov 27 10:30

Paskelbtas 2012m. I-osios lygos tvarkaraštis

Sveikiname pagaliau sulaukus naujojo 2012 metų sezono!

"Trakų Futbolo Klubui" 2012m. čempionate tenka ypatingas vaidmuo - trakiškiai tiek atidarys čempionatą pirmosiomis rungtynėmis su "Nacionaline Futbolo Akademija", tiek uždarys čempionatą paskutiniosiose čempionato rungtynėse su "Nevėžiu".

8 2012.03.31 12:00 Nacionalinė futbolo akademija (Kaunas) - Trakai (Trakai)
1 2012.04.14 12:00 Granitas (Vilnius) – Trakai (Trakai)
2 2012.04.22 14:00 Trakai (Trakai) - Palanga (Palanga)
3 2012.04.28 14:00 Polonija (Vilnius) - Trakai (Trakai)
4 2012.05.05 15:00 Šilutė (Šilutė) - Trakai (Trakai)
6 2012.05.19 12:00 Trakai (Trakai) - Kėdainiai (Kėdainiai)
7 2012.05.26 12:00 Trakai (Trakai) - Lietava (Jonava)
5 2012.06.05 19:00 Trakai (Trakai) - Venta (Kuršėnai)
10 2012.06.16 12:00 Trakai (Trakai) - Granitas (Vilnius)
11 2012.06.23 16:00 Palanga (Palanga) - Trakai (Trakai)
12 2012.06.30 12:00 Trakai (Trakai) - Polonija (Vilnius)
9 2012.07.03 19:00 Nevėžis (Kėdainiai) - Trakai (Trakai)
13 2012.07.07 14:00 Trakai (Trakai) - Šilutė (Šilutė)
14 2012.07.27 16:00 Venta (Kuršėnai) - Trakai (Trakai)
15 2012.08.04 17:00 Kėdainiai (Kėdainiai) - Trakai (Trakai)
16 2012.08.11 16:00 Lietava (Jonava) - Trakai (Trakai)
17 2012.08.18 12:00 Trakai (Trakai) - NFA (Kaunas)
18 2012.08.25 12:00 Trakai (Trakai) - Nevėžis (Kėdainiai)
19 2012.09.01 12:00 Trakai (Trakai) - Granitas (Vilnius)
20 2012.09.08 16:00 Palanga (Palanga) - Trakai (Trakai)
21 2012.09.15 12:00 Trakai (Trakai) - Polonija (Vilnius)
22 2012.09.22 15:00 Šilutė (Šilutė) - Trakai (Trakai)
23 2012.09.29 14:00 Trakai (Trakai) - Venta (Kuršėnai)
24 2012.10.06 13:00 Kėdainiai (Kėdainiai) - Trakai (Trakai)
25 2012.10.13 14:00 Trakai (Trakai) - Lietava (Jonava)
26 2012.10.20 14:00 Trakai (Trakai) - NFA (Kaunas)
27 2012.10.27 14:00 Nevėžis (Kėdainiai) - Trakai (Trakai)

Linkime gerų emocijų bei gražių epizodų artėjančiame 2012m. sezone!

...

2012 Kov 27 17:58

LIETAVA 2 - 1 TRAKAI
Draugiškos varžybos, LFF stadionas, 2012-03-24

Draugiškame mače "Lietava" pranoko Trakų futbolininkus

Šeštadienį sostinėje, Lietuvos futbolo federacijos stadione, vyko dar vienos draugiškos futbolo rungtynės.
Savo pasiruošimą naujajam sezonui tęsia LFF I lygoje rungtyniausiančios ekipos.
Jonavos "Lietavos" futbolo klubas varžėsi su Trakų FK ekipa.

Pirmasis kėlinys ir baigėsi taikiu rezultatu (1:1).
"Lietavai" įvartį pasiekė Aurimas Mockus.
Antrame kėlinyje jonaviečiams pavyko dar kartą nuginkluoti varžovų vartininką.
Po L.Stonkaus perdavimo tai padarė Benas Spietinis ir "Lietava" šventė pergalę rezultatu 2:1.

CEZIS

2012 Kov 28 15:37

"Trakams" įvartį pelnė Maksimas Afanasjevas

...

2012 Kov 31 10:59

Sveikiname pagaliau sulaukus naujojo sezono starto!

2012m. sezonas startuoja jau šiandien (kovo 31d.).

"Trakų" futbolo klubas sezoną pradės žaisdamas nukeltąsias (8) turo rungtynes su "Nacionalinės futbolo akademijos" (NFA) futbolininkais.
Rungtynės vyks Kaune, Nacionalinės futbolo akademijos stadione. Rungtynių pradžia 12:00 val.

2012 Kov 31 13:13

Trakai po pirmo kelinio 1-0 pirmauja pries NFA. 34 minute Trakams ivarti pelne M. Afanasjevas

Trockij

2012 Kov 31 14:08

Galutinis 3-1. 50 min. G. Barevicius 2-0, 54 min. Justinas Baltrimavicius 3-0. Rungtyniu pabaigoje NFA susvelnino rezultata 3-1

CEZIS

2012 Bal 02 17:14

I lyga: sėkmingas sezono startas

Futbolo klubas "Trakai" sėkmingai pradėjo naująjį 2012m. I-osios lygos sezoną.

Sezoną atidarė "Nacionalinės futbolo akademijos" bei "Trakų" dvikova.
Tai buvo atidėtosios 8-tojo turo rungtyės, kurias "Trakai" žaidė svečiuose, NFA stadione.
Trakiškiai įveikė U-19 Lietuvos rinktinės pagrindu sudarytą NFA komandą rezultatu 1-3.
Trakiškiams įvarčius pelnė:

* 34min. M.Afanasjevas
* 50min. G.Barevičius
* 75min. J.Baltrimavičius.

Paguodos įvartį "Nacionalinei futboolo akademijai" 85 min. pelnė Tadas Lekeckas.
Paskutinį kartą redagavo 2 CEZIS. Iš viso redaguota 2012 kartus.

...

2012 Bal 03 13:55

Iš penalty.lt
#
slash
2012/04/01 | Permalink |

Lietuvos “talentai” sugebejo gauti NET 3-1 nuo kazkokiu megeju :D… mjoo… Nors nieko keisto. Ten visos tos akademijos zvaigzdeles uzkeltom galvom vaiksto nors puse ten neverti buti. Turtingus tevelius turi kurie ir ikisa… nors yra tikrai talentingesniu vaiku, bet deja ju tevai tiek neturi pinigu kaip pastarieji… Tokia ta jau realybe!
#
slash to slash
2012/04/02 | Permalink |

ačiū nepažįstamasis už pagalbą . Džiugu, kad atsiranda pasekėjų ir rodomas dėmesys “slash” nickui. Tikiuosi sulaukti ir daugiau gelbėjančių komentarų, nes nelabai spėju, o kartais ir noro nelabai būna parašyti ką nors protingesnio tai nykiai čia blevyzgojančiai publikai.
#
krivius

To slash

Jeigu mazai zinai ar isvis nesidomi futbolu, geriau nerasinek nesamoniu. Fk Trakai komanda sudaro gerai lietuvos padangeje zinomi futbolininkai ir perspektyvus jaunimas, kuris galetu lengvai papildyti NFA komanda. Trakai konkurencinga komanda ne tik I lygoje, bet ir auksciausioje tikrai nebutu stumdoma.
#
nuomone

krivius, na tai isvardink tris anot taves konkurencingus zaidejus kurie normaliai atrodytu a lygoj? :D Lemezis? nejuokink… jau senai i pensija laikas ir jam tik sales futbole tezaist arba va tokioj megeju komandoj kaip Trakai. Barevicius? tas pats… O visi kiti irgi eilinei megejai.

Traku komandu megejai yra. Jie jauciu 2-3 kart treniruojas ir viskas… O va musu jaunieji “talentai” kiekviena diena po kelis kartus treniruojas ir sugeba gauti malku nuo visisku megeju ir seniu…

Kol nebus toj akademijoj kazkokios tvarkos ir saziningumo, kad butu atrinkti tie kurie ir yra talentigi, o ne tie kuriu teveliai kokie turtingi versilininkai ar ukininkai ir prastumia savo vaikelius… puse reiktu tu talentu is ten pramest iskaitant stanku su vingyliu
Buvo įdomu pasiskaitinėti komentarus: du slash atsirado, pasikalbėjo vyrai. :lol:
__________________________________________________________________________

Rulis
Pranešimai: 751
Užsiregistravo: 2010 Vas 12 12:15
Palaikoma komanda: Tauras

2012 Bal 03 21:18

Sakyk kaip nori bet as tikrai pasilgstu sito Slasho :( su jio cia kazkaip budavo smagiau :P
velnes zino delko jis cia nebeusuka :?:

Tobex
Pranešimai: 10882
Užsiregistravo: 2010 Vas 10 15:14
Palaikoma komanda: Šiauliai

2012 Bal 03 21:29

man atrodo, bronius neleido pyktis cia kazkam, tai jis taip protestuodamas nebeateina daugiau.
o gal jam per prasti alygos specialistai pasirodem :/

CEZIS

2012 Bal 07 11:20

Sėkmingas sezono startas

Paveikslėlis
R. Valikonis ("Trakai"). Lff nuotr.

Kovo 31-ąją dieną futbolo klubas „Trakai“ susitiko su „Nacionalinės futbolo akademijos(NFA)“ futbolininkais. Tai buvo pirmosios šio sezono rungtynės Lietuvos I-osios futbolo lygos čempionate. Komandos jėgas išmėgino Kaune, „Nacionalinės futbolo akademijos“ stadione.

Ankstyvesnį nei planuota sezono startą lėmė trakiškių varžovas: „NFA“ klubo auklėtiniai sudaro Lietuvos U-18 rinktinės branduolį, kuri vasaros metu žais eilę svarbių varžybų su kitų šalių bendraamžiais. Dėl šios priežasties 8-tojo turo varžybos abiejų klubų sutarimu buvo sužaistos dar prieš oficialiai atidarant sezoną. Oficialus sezono startas numatomas balandžio 14-tąją dieną.

„Trakų“ vyriausiasis treneris V. Jančiauskas prieš šias varžybas detaliai išstudijavo varžovų komandos žaidimo braižą, tad nenuostabu, jog trakiškiai jau nuo pat varžybų pradžios tvirtai perėmė rungtynių kontrolę į savo rankas. „Trakai“ žaidė užtikrintai, didelę laiko dalį kontroliavo kamuolį. Tuo tarpu „NFA“ futbolininkai blaškėsi po aikštelę bandydami perimti kamuolį. Vos užsimezgusios kauniečių atakos greitai nuslopdavo suderintoje trakiškių gynyboje, taip ir nesukėlusios didesnio pavojaus A. Dilio ginamiems vartams.
Trakiškai nuolat grasino kauniečių vartams, tad grokai įpusėjus pirmajam kėliniui išvydome pirmąjį įvartį: 34-tąją minutę kamuolį į vartus pasiuntė M. Afanasjevas. 0-1, „Trakai“ išsiveržė į priekį.Pirmajame kėlinyje trakiškiai surengė dar kelias pavojingas atakas, tačiau antrojo įvarčio pelnyti nepavyko.

Antrajame kėlinyje vaizdas aikštelėje nepasikeitė – „Trakai“ ir toliau tvirtai kontroliavo žaidimo eigą. 51-ąją minutę „Trakų“ persvarą padidino G. Barevičius: po jo tikslaus smūgio rezultatas tapo 0-2 trakiškių naudai. Antrojo kėlinio viduryje „Trakų“ vyr. treneris V.Jančiauskas dar kartą pademonstravo savo gerą nuojautą: aikštelėje po keitimo pasirodė „Trakų“ futbolo klubo naujokas J.Baltrimavičius. Dar nespėjęs deramai apsiprasti aikštelėje pastarasis kone pirmuoju savo kamuolio lietimu pasiuntė kamuolį į kauniečių vartus. 74-ąją minutę rezultatas tapo triuškinantis: 0-3 priekyje „Trakai“. Šis epizodas matyt sudėliojo viską į savo vietas, tad trakiškiai ėmė eksperimentuoti aikštelėje. Po keitimų ant žaliosios vejos pasirodė mažiau patyrę žaidėjai. „NFA“ futbolininkai į rungtynių galą atsigavo, surengė keletą gražių atakų. Po vienos iš jų buvo pelnytas reto grožio įvartis į „Trakų“ vartų „devyniukę“. Kauniečių gretose 87min. pasižymėjo T. Lekeckas.

Rungtynės baigėsi rezultatu 1-3, trakiškiai namo išsivežė pirmąją sezono pergalę.

Sekančias rungtynes „Trakai“ vėl žais išvykoje, balandžio 14-tąją dieną 12:00 val. su Vilniaus „Granitu“.
Kviečiame stebėti šių varžybų, bei palaikyti trakiškių naujajame 2012m. sezone!

zaruliom

2012 Bal 14 15:06

Granitas 1-1 TFK,- trakiskiai iskovojo ketvirta taska cempionate ir yra lyderiai, tiesa, suzaide jau dvi rungtynes, o kitos komandos tik dabar pradejo sezona.

...

2012 Bal 16 11:58

GRANITAS 1 - 1 TFK
i (1) turas, 2012 04 14

"Trakai" sužaidė lygiosiomis su "Granitu"

Šįkart „Trakų“ futbolo klubas išvykoje susitiko su Vilniaus „Granito“ vienuolike. Rungtynės vyko LFF stadione Vilniuje, taipogi rungtynės buvo tiesiogiai transliuojamos internetu.
Iš pažiūros susitiko dvi gerokai besiskiriančios komandos. „Trakų“ komandos branduolį sudaro keli labiau patyrę žaidėjai bei perspektyviausi jaunieji futbolininkai iš Trakų, Vilniaus apylinkių. Tuo tarpu „Granito“ komanda daugiausiai sudaryta iš jaunų futbolininkų, kurių didžioji dalis užaugo šio klubo futbolo mokykloje.

Rungtynės prasidėjo gan chaotiškai. Šeimininkai rungtynių pradžioje bandė nustebinti trakiškius aktyviais veiksmais aikštės viduryje, net nemanydami nusileisti labiau patyrusiam varžovui. To ir buvo galima tikėtis: jaunesni žaidėjai mėgsta aktyvų futbolą, ypač rungtynių pradžioje. „Trakai“ buvo pasirengę tokiam rungtyniųscenarijui, tad įsibėgėjant rungtynėms žaidimas pamažu išsilygino.

Įpusėjus pirmajam kėliniui „Trakai“ persvėrė rungtynių svarstykles į savo pusę: keliose atakose iš eilės buvo užgulta „Granito“ baudos aikštelė, šeimininkai buvo priversti desperatiškai „atsimušinėti“ nuo vieno po kito sekančių trakiškių antpuolių. Ypač aktyvūs svečių gretose buvo G. Barevičius, K. Vilkin, M. Afanasjevas bei jauniausias rungtynių žaidėjas R. Masenzovas. Po jų smūgių į vartus „Granito“ gynėjams bei vartininkui teko gerai paplušėti siekiant išlaikyti nepakitusį rungtynių rezultatą.

28-tąją minutę po elinės „Trakų“ atakos kampinio stojo kelti trakiškis V. Lemežis. Pastarasis netikėtai įžaidė kamuolį puikiai atsidengusiam G. Barevičiui, kuris suklaidino kelis varžovus bei pavojingai pakabino kamuolį virš „Granito“ baudos aikštelės. Šeimininkų gynėjai išmušė šį kamuolį galva, tačiau itin nesėkmingai – kamuolys atšoko baudos aikštelės prieigose laukusiam G. Paberžiui, kuris gražiai įmetė aukštą kamuolį baudos aikštelėje laisvam buvusiam R. Valikoniui. Pastarasis techniškai sudėtingu smūgiu nenuleisdamas kamuolio ant žemės pasiuntė kamuolį į tolimą „Granito“ vartų kampą: 0-1 „Trakai“ išsiveržė į priekį.

Po praleisto įvarčio „Granito“ futbolininkai pradėjo žaisti itin grubiai. Nepaisant to, „Trakai“ iki pirmojo kėlinio pabaigos sugebėjo sukurti dar kelis įdomius epizodus prie šeimininkų vartų, tačiau rezultatas išliko nepakitęs. Apibendrinant pirmąjį kėlinį – primąją jo dalį geriau aikštelėje atrodė „Granito“ futbolininkai. Tačiau vėliau iniciatyvą perėmė trakiškiai, bei sugebėjo savo susikurtą pranašumą įtvirtinti rungtynių švieslentėje. Žaidimas nebuvo patrauklus susirinkusių žiūrovų akims: „Granito“ komanda įvėlė trakiškius į negražų futbolą, paremtą daugybe pražangų.

„Trakai“ nežaidė to futbolo, prie kurio yra įpratę. Niekam nėra paslaptis, kad „Trakai“ mėgsta žaisti gražų kombinacinį futbolą, paremtą daugybe žemų perdavimų bei siekiu didelę laiko dalį kontroliuoti kamuolį. Pirmąjame kėlinyje to neišvydome.

Antrasis kėlinys prasidėjo panašiu chaotišku stiliumi, kaip ir pirmasis. Toliau vyravo gan grubokas žaidimo braižas, rungtynių teisėjas parodė kelias geltonas korteles „Granito“ futbolininkams. Trakiškiai taipogi buvo įspėti. Vilniečiai bandė perimti žaidimo iniciatyvą į savo rankas – jiems žūtbūt reikėjo išlyginti rezultatą. Tačiau „Trakų“ komanda ne tik patikimai gynėsi, bet ir pavojingai grąsino „Granito“ gynybinei linijai.

52-ąją rungtynių minutę puikų tolimą perdavimą į „Granito“ baudos aikštelę atliko trakiškis J. Januševskis. Perduotą kamuolį dešinėje baudos aikštelės pusėje priėmė pabėgęs nuo varžovų B.Amashukeli. Vėluojantis „Granito“ gynėjas itin grubiai net netaikydamas į kamuolį kirto per kojas trakiškiui, rungtynių teisėjas net neabejodamas skyrė 11 metrų baudinį į šeimininkų vartus, bei parodė geltoną kortelę „Granito“ gynėjui.

G. Barevičius apeliavo į teisėją teigdamas, jog tai buvo paskutinės vilties pražanga, bei turėtų būti skirta raudona kortelė,tačiau teisėjas pagailėjo „Granito“ futbolininkų bei apsiribojo švelnesne bausme.

11 metrų baudinio stojo realizuoti pats B. Amashukeli. Pastarojo smūgis buvo stiprus, per patį vartų vidurį, tikintis jog „Granito“ vartininkas kris į kurį nors kampą. Tačiau taip neatsitiko, šeimininkų vartininkas atmušė kamuolį kojomis, o kilusį baudos aikštelėje gaisrą užgęsino vilniečių gynėjai.

Neimuštas baudinys tapo savotišku rungtynių lūžiu. Kad ir kaip būtų nemalonu, tačiau trakiškiai po šio nesėkmingo epizodo leido perimti rungtynių kontrolę „Granito“ futbolininkams. Šeimininkai ėme rengti vis pavojingesnius išpuolius prie „Trakų“ vartų. Svečiai gerai gynėsi, ir iki pat antrojo kėlinio vidurio praktiškai neleido „Granitui“ sukurti
ne vienos realios progos įvarčiui pelnyti.

83-ąją minutę vienas „Trakų“ saugų grubiai suklydo perduodamas kamuolį savo gynėjams, „Granito“ puolėjas perėmė šį kamuolį, perdavė į baudos aikštelę įkertančiam savo komandos draugui, pastarasis likęs kone vienas prieš „Trakų“ vartų sargą A. Dilį pasiuntė kamuolį į tolimą apatinį vartų kampą: rezultatas tapo lygus 1-1.

Trakiškiai po nesėkmingai realizuoto baudinio, bei po grubios klaidos gynyboje taip ir neatsigavo. „Granito“ futbolininkai besibaigiant rungtynių laikui sukūrė antrąją realią progą pelnyti įvartį. Vėlgi, po nedarnaus „Trakų“ gynybos linijos žaidimo. Trakiškių laimei kamuolys pataikė į išorinę vartų virpsto dalį bei paliko aikštelę. Rungtynės baigėsi draugišku rezultatu 1-1, tačiau vaizdas aikštelėje nė iš tolo nepriminė draugiškai nusiteikusių komandų susitikimo.

Nors trakiškiai ir pirmavo dižiają rungtynių dalį, tačiau visgi rungtynių pabaigoje neatlaikė „Granito“ primesto grubaus žaidimo stiliaus, bei leido išlyginti rezultatą. Trakiškiams taip ir nepavyko žaidimo stiliaus nukreipti sau patogia linkme. I lygos debiutantai „Granito“ futboloininkai iškovojo savo pirmąjį istorinį tašką šiose pirmenybėse.
______________________________________________________________________________________________