Tobex
Pranešimai: 10882
Užsiregistravo: 2010 Vas 10 15:14
Palaikoma komanda: Šiauliai

Re: FK „Riteriai“

2023 Vas 07 16:39

G.Širvinsko „Riteriuose“ nebepamatysime
https://fkriteriai.lt/2023/02/g-sirvins ... amatysime/

Trejus metus „Riteriams“ atstovavęs vartininkas Geraldas Širvinskas sutarties nepratęsė ir tapo laisvuoju agentu. Vos septyniolikos prisijungęs prie klubo bei dažniausiai „Riteriams B“ atstovavęs vartininkas šiemet pretendavo būti Armanto Vitkausko dubleriu, tačiau tokios galimybės atsisakė.

„Geraldo sutartis baigėsi. Pakalbėję su žaidėju, nutarėme, kad jam reikia pokyčių. Dėkojame už kartu praleistą laiką bei tuo pačiu jam linkime sėkmės“, – sakė „Riterių“ sporto direktorius Tadas Simaitis.

Pirmose šių metų kontrolinėse rungtynėse G.Širvinskas sužaidė visas 90 minučių, per kurias nepraleido nei vieno įvarčio. Praėjusiais metais vartininkas buvo kviečiamas į jaunimo rinktinę.

bronius
Vyr. diskusijų administratorius
Pranešimai: 11746
Užsiregistravo: 2010 Vas 10 14:01
Palaikoma komanda: LT rinktinė
Miestas: Vilnius

Re: FK „Riteriai“

2023 Vas 19 12:44

Į „Riterius“ sugrįžta M.Grigaravičius
19 Vas 2023
http://fkriteriai.lt/2023/02/i-riterius ... aravicius/

Geriausias praėjusių metų „Optibet A lygos“ lapkričio mėnesio žaidėjas Mindaugas Grigaravičius po peržiūrų įvairiuose klubuose grįžta į sostinės „Riterius“, su kuriais netrukus pradės penktąjį sezoną.

„Smagu, kad viena klubo legenda pas mus lieka dar metams. Ne paslaptis, kad Mindaugas bandė susitarti dėl pelningesnio kontrakto su užsienio klubais. Visą šį laiką palaikėme ryšį su žaidėju, todėl galėjome greitai reaguoti į situaciją ir pasikviesti Mindaugą atgal. Grigas yra vienas iš komandos lyderių tiek rūbinėje, tiek aikštėje ir, neabejotinai, jis sustiprins mūsų puolimą“, – sakė „Riterių“ sporto direktorius.

Besibaigiant 2022-ųjų sezonui, M.Grigaravičius su „Riterių“ marškinėliais sužaidė šimtąsias rungtynes bei papildė dar labai trumpą šimtukininkų sąrašą. Naudingiausio mėnesio žaidėjo titulą jam lėmė paskutinėse trejose rungtynėse pelnyti įvarčiai.

„Smagu sugrįžti į „namus“ po poros mėnesių klajonių, kelionių bei peržiūrų. Labai pasiilgau savo kolektyvo, žaidėjų bei trenerių, nes turime nerealų ryšį. Sezonas laukia tikrai sunkus, šiais metais esu gana gerai jam pasiruošęs, todėl turėčiau demonstruoti stabilų žaidimą. Siekis šį sezoną pasiekti daugiau pergalių negu tai padarėme praėjusiais metais“, – kalbėjo M.Grigaravičius.

Su komanda šią savaitę treniruotėse jau dalyvavęs saugas šeštadienį prieš „Džiugą“ sužaidė pirmąsias priešsezonines kontrolines rungtynes.

bronius
Vyr. diskusijų administratorius
Pranešimai: 11746
Užsiregistravo: 2010 Vas 10 14:01
Palaikoma komanda: LT rinktinė
Miestas: Vilnius

Re: FK „Riteriai“

2023 Vas 19 12:45

J.Lubas skolinamas „Džiugui“
19 Vas 2023
http://fkriteriai.lt/2023/02/j-lubas-sk ... s-dziugui/

„Riteriams“ priklausantis dvidešimtmetis Juozas Lubas 2023-ųjų sezone atstovaus Telšių „Džiugui“. Tarp sostinės ir Žemaitijos sostinės ekipų pasirašyta sutartis, pagal kurią saugas yra skolinamas.

„Juozas yra perspektyvus Lietuvos U-21 rinktinės žaidėjas. Jam reikia rungtyniauti A lygoje, o mūsų komandoje, matome, kad Juozas daug laiko aikštėje negaus. Kadangi Telšių „Džiugas“ parodė susidomėjimą Juozu, nusprendėme priimti šį sprendimą, kuris, tikiu, yra geras ir teisingas visoms pusėms“, – sprendimą komentavo „Riterių“ sporto direktorius Tadas Simaitis.

2019 metais prie „Riterių“ prisijungęs futbolininkas pagrindinėje komandoje spėjo sužaisti 15 rungtynių. Dar 14 „Optibet A lygoje“ jis sužaidė pernai, kai buvo paskolintas „Jonavai“. Atstovaudamas šiai ekipai J.Lubas pelnė pirmus du įvarčius aukščiausiame Lietuvos divizione.

Makenzis
Pranešimai: 7340
Užsiregistravo: 2010 Kov 20 16:14

Re: FK „Riteriai“

2023 Vas 20 03:52

„Riteriams“ priklausantis dvidešimtmetis Juozas Lubas 2023-ųjų sezone atstovaus Telšių „Džiugui“. Tarp sostinės ir Žemaitijos sostinės ekipų pasirašyta sutartis, pagal kurią saugas yra skolinamas.
Dar vienas gėdingas rašinėlis. Riteriams iš sostinės priklausantis Juozas iš sostinės 2023 m. atstovaus Džiugui iš Žemaitijos sostinės. Tarp sostinės ir kitos sostinės pasirašyta pasostinimo sutartis. :lol:

Du sakiniai, o buvo galima ir vienu, be dvidešimtmečio ir tų sostinių... :roll: Beje, sutartys pasirašomos tarp klubų, o ne tarp ekipų. :roll:

Juozas Lubas nuomos pagrindais 2023 m. atstovaus Džiugo klubui... Negi sunku ištransliuoti vieną sakinį? Aišku, reikia pripūsti miglos visiems, ir pasakoti, kad Juozui 20 metų, apie sostines... Beje, nėra jokios Žemaitijos, ypač Telšiuose, kurie niekada nebuvo jokia sostine. Folkloras kuršiškas ir tiek. :roll:

Zaibolaidis
Pranešimai: 217
Užsiregistravo: 2021 Vas 20 12:45
Palaikoma komanda: Džiugas

Re: FK „Riteriai“

2023 Vas 20 09:08

„Riteriams“ priklausantis dvidešimtmetis Juozas Lubas 2023-ųjų sezone atstovaus Telšių „Džiugui“. Tarp sostinės ir Žemaitijos sostinės ekipų pasirašyta sutartis, pagal kurią saugas yra skolinamas.
Dar vienas gėdingas rašinėlis. Riteriams iš sostinės priklausantis Juozas iš sostinės 2023 m. atstovaus Džiugui iš Žemaitijos sostinės. Tarp sostinės ir kitos sostinės pasirašyta pasostinimo sutartis. :lol:

Du sakiniai, o buvo galima ir vienu, be dvidešimtmečio ir tų sostinių... :roll: Beje, sutartys pasirašomos tarp klubų, o ne tarp ekipų. :roll:

Juozas Lubas nuomos pagrindais 2023 m. atstovaus Džiugo klubui... Negi sunku ištransliuoti vieną sakinį? Aišku, reikia pripūsti miglos visiems, ir pasakoti, kad Juozui 20 metų, apie sostines... Beje, nėra jokios Žemaitijos, ypač Telšiuose, kurie niekada nebuvo jokia sostine. Folkloras kuršiškas ir tiek. :roll:
Valgyk daugiau vitaminu pavasaris,kam vaziuoji pastoviai ant Žemaiciu,iš tamstos nera jokio pozityvo nei viename komentare,ne Makenzis o Burbeklis.

Zemaitiss
Pranešimai: 961
Užsiregistravo: 2014 Vas 06 15:36
Palaikoma komanda: Džiugas

Re: FK „Riteriai“

2023 Vas 20 18:29

„Riteriams“ priklausantis dvidešimtmetis Juozas Lubas 2023-ųjų sezone atstovaus Telšių „Džiugui“. Tarp sostinės ir Žemaitijos sostinės ekipų pasirašyta sutartis, pagal kurią saugas yra skolinamas.
Dar vienas gėdingas rašinėlis. Riteriams iš sostinės priklausantis Juozas iš sostinės 2023 m. atstovaus Džiugui iš Žemaitijos sostinės. Tarp sostinės ir kitos sostinės pasirašyta pasostinimo sutartis. :lol:

Du sakiniai, o buvo galima ir vienu, be dvidešimtmečio ir tų sostinių... :roll: Beje, sutartys pasirašomos tarp klubų, o ne tarp ekipų. :roll:

Juozas Lubas nuomos pagrindais 2023 m. atstovaus Džiugo klubui... Negi sunku ištransliuoti vieną sakinį? Aišku, reikia pripūsti miglos visiems, ir pasakoti, kad Juozui 20 metų, apie sostines... Beje, nėra jokios Žemaitijos, ypač Telšiuose, kurie niekada nebuvo jokia sostine. Folkloras kuršiškas ir tiek. :roll:
Valgyk daugiau vitaminu pavasaris,kam vaziuoji pastoviai ant Žemaiciu,iš tamstos nera jokio pozityvo nei viename komentare,ne Makenzis o Burbeklis.
Turbut kokia babce is Zemaitijos paliko ant slidziu :D tai dabar tenka mum kentet :mrgreen:

Makenzis
Pranešimai: 7340
Užsiregistravo: 2010 Kov 20 16:14

Re: FK „Riteriai“

2023 Vas 20 22:45

Valgyk daugiau vitaminu pavasaris,kam vaziuoji pastoviai ant Žemaiciu,iš tamstos nera jokio pozityvo nei viename komentare,ne Makenzis o Burbeklis.
Ačiū už pastabas. Esu pakankamai vitaminizuotas. Reikia skirti važiavimą, bambėjimą, nuo reiklumo tiems, kurie save realizuoja kaip profesionalai. Jeigu futbolininkas prastai groja, tokius juk kritikuojame ir negailestingai. Jeigu kažkas nesugeba parašyti dviejų sakinių, tada aš kritikuosiu, nes noriu išsireikalauti kokybiškos medijos. Sugeba kitos kontoros parašyti, o čia tarsi tyčiojasi iš kitų, aš ne penkias klases baigęs, kad skaityčiau tokio lygio rašinėlius. Beje, aš nurodau, stiliaus, rašybos klaidas. Dar taisyti turinį... :roll: Norisi kažkokiu būdu išsireikalauti teisingo turinio ir kokybiško aprašymo. Negi sunku tai išpildyti? :roll:

Makenzis
Pranešimai: 7340
Užsiregistravo: 2010 Kov 20 16:14

Re: FK „Riteriai“

2023 Vas 20 23:08

Turbut kokia babce is Zemaitijos paliko ant slidziu :D tai dabar tenka mum kentet :mrgreen:
Oi, Telšiuose viena grupiokė dirba. Ant stalo studentavimo laikais gražiai sušokdavo pusnuogė... :roll: Kai su draugėmis iš typo Žemaitijos kalbėdavo, pasisukdavo į mane ir klausdavo ar suprantu žemaitiškai, aš papuprtydavau galvą, typo nesuprantu. Negi sakyčiau, kad baba, tėvelis tikri žemaičiai, o ir mamos giminė iš Žemaitijos bajorų kilusi. Žemaitišką pasą gaučiau be vargo. :roll: Dar prisiminiau Vigiliją ir Jurgitą iš Plongės. :roll:

O apie mergas, tai man problemos su skerslatvėmis, ir tuteišęmis, kurių tėvas liankas, o mama typo rusė. Va, tokios pačios pavojingiausios. Joms reikia 14 tūkst. čia ir dabar, dar mašinos, dar buto, o geriau namo. Ir ūžia. Gerai, kad esu storasprandis, kieta-faberžinis žemaitis, tai lyg maušius joms dovanas dalinčiau.

Kad Džiugo atstovai prastai rašinėlius rašo, ne man turėtų būti gėda. Kai silpnų rašytojų gretas papildo Riterių atstovai, jau darosi neramu. Aš puikiai suprantu, kad nei Džiugas, nei Riteriai nežais kaip kokia nors barselonai, bet parašyti normaliai ir ištransliuoti medijas galimėtų. Bet pas mus užsiimama bet kokia chaltūra, o namų darbus turiu darytis savarankiškai. Aš už kokybišką produktą, o visa pigi chaltūra mane nuvilia. Tik tiek. Čia kaip durname filme, ar seriale, kur daug veikėjų, daug scenų ir kartais scenarijuje per daug prirašyta. Trumpai, aiškiai ir suprantamai parašys, tada gerai. Kai rašinėja Laikinoji sostinė, Žemaitijos sostinė, tada nustoju gerbti tokius rašeivas. Klišių mėgėjai, kuriems turėtų būti kursai, kaip padoriai rašyti. Gero futbolo ir malonaus skaitymo.

Zaibolaidis
Pranešimai: 217
Užsiregistravo: 2021 Vas 20 12:45
Palaikoma komanda: Džiugas

Re: FK „Riteriai“

2023 Vas 21 00:56

Turbut kokia babce is Zemaitijos paliko ant slidziu :D tai dabar tenka mum kentet :mrgreen:
Oi, Telšiuose viena grupiokė dirba. Ant stalo studentavimo laikais gražiai sušokdavo pusnuogė... :roll: Kai su draugėmis iš typo Žemaitijos kalbėdavo, pasisukdavo į mane ir klausdavo ar suprantu žemaitiškai, aš papuprtydavau galvą, typo nesuprantu. Negi sakyčiau, kad baba, tėvelis tikri žemaičiai, o ir mamos giminė iš Žemaitijos bajorų kilusi. Žemaitišką pasą gaučiau be vargo. :roll: Dar prisiminiau Vigiliją ir Jurgitą iš Plongės. :roll:

O apie mergas, tai man problemos su skerslatvėmis, ir tuteišęmis, kurių tėvas liankas, o mama typo rusė. Va, tokios pačios pavojingiausios. Joms reikia 14 tūkst. čia ir dabar, dar mašinos, dar buto, o geriau namo. Ir ūžia. Gerai, kad esu storasprandis, kieta-faberžinis žemaitis, tai lyg maušius joms dovanas dalinčiau.

Kad Džiugo atstovai prastai rašinėlius rašo, ne man turėtų būti gėda. Kai silpnų rašytojų gretas papildo Riterių atstovai, jau darosi neramu. Aš puikiai suprantu, kad nei Džiugas, nei Riteriai nežais kaip kokia nors barselonai, bet parašyti normaliai ir ištransliuoti medijas galimėtų. Bet pas mus užsiimama bet kokia chaltūra, o namų darbus turiu darytis savarankiškai. Aš už kokybišką produktą, o visa pigi chaltūra mane nuvilia. Tik tiek. Čia kaip durname filme, ar seriale, kur daug veikėjų, daug scenų ir kartais scenarijuje per daug prirašyta. Trumpai, aiškiai ir suprantamai parašys, tada gerai. Kai rašinėja Laikinoji sostinė, Žemaitijos sostinė, tada nustoju gerbti tokius rašeivas. Klišių mėgėjai, kuriems turėtų būti kursai, kaip padoriai rašyti. Gero futbolo ir malonaus skaitymo.
Viskas gerai mintis destote magistro lygyje,bet tokie sakiniai kad Telšiai ne Žemaitijos sostine,Kuršiai ir tt.... :roll:

Makenzis
Pranešimai: 7340
Užsiregistravo: 2010 Kov 20 16:14

Re: FK „Riteriai“

2023 Vas 21 01:14

Viskas gerai mintis destote magistro lygyje,bet tokie sakiniai kad Telšiai ne Žemaitijos sostine,Kuršiai ir tt.... :roll:
Mano geriausias draugas ekonomikos mokslų daktaras, o jo disertacijos gynime dalyvavau. Grupiokės kurios ant stalų šoko, dabar Telšiuose buhalteriauja, o tos, kurios nešoko Univere docentės ir profesorės. :roll:

Jeigu ne folkloru užsiimti, o istorija, tai Telšiai niekada nebuvo Žemaitijos sostine. LDK laikais bajorų seimeliai rinkdavosi Žemaičių seniūnijos sostinėje Raseiniuose, o vėliau - Šiauliuose. Susiraskite bet kurį LDK žemėlapį ir savarankiškai paieškokite. Aišku, galėčiau ir nuorodą įmesti. Bet rekomenduoju pačiam pasidomėti. Nežinau, ar teko girdėti tokį žymenį Keklys, arba latviškai, kuršiškai Ceklis. Istorinė žemė, ir tos septynios kalvos irgi buvo toje žemėje. :roll:

Zaibolaidis
Pranešimai: 217
Užsiregistravo: 2021 Vas 20 12:45
Palaikoma komanda: Džiugas

Re: FK „Riteriai“

2023 Vas 21 07:37

Viskas gerai mintis destote magistro lygyje,bet tokie sakiniai kad Telšiai ne Žemaitijos sostine,Kuršiai ir tt.... :roll:
Mano geriausias draugas ekonomikos mokslų daktaras, o jo disertacijos gynime dalyvavau. Grupiokės kurios ant stalų šoko, dabar Telšiuose buhalteriauja, o tos, kurios nešoko Univere docentės ir profesorės. :roll:

Jeigu ne folkloru užsiimti, o istorija, tai Telšiai niekada nebuvo Žemaitijos sostine. LDK laikais bajorų seimeliai rinkdavosi Žemaičių seniūnijos sostinėje Raseiniuose, o vėliau - Šiauliuose. Susiraskite bet kurį LDK žemėlapį ir savarankiškai paieškokite. Aišku, galėčiau ir nuorodą įmesti. Bet rekomenduoju pačiam pasidomėti. Nežinau, ar teko girdėti tokį žymenį Keklys, arba latviškai, kuršiškai Ceklis. Istorinė žemė, ir tos septynios kalvos irgi buvo toje žemėje. :roll:
Jei landzioti po LDK,tai ir Vilnius nebe sostine,reiks cia Bumblausko klausti :?:

Makenzis
Pranešimai: 7340
Užsiregistravo: 2010 Kov 20 16:14

Re: FK „Riteriai“

2023 Vas 22 00:48

Jei landzioti po LDK,tai ir Vilnius nebe sostine,reiks cia Bumblausko klausti :?:
Tu čia rimtai, ar trolini? :roll: LDK sostinė Vilnius, o Žemaitija buvo 1441-1795 m., visa kita dzin.

https://lt.wikipedia.org/wiki/Vaizdas:L ... entury.png
LDK laikais Telšių net žemėlapiuose nebuvo. :roll: Sostinė kuriuos net nebuvo... :D Todėl ir rašau, kad nerašinėtų apie sostines. Kernavė, sako, buvo sostine, Trakai, Vilnius. Net Kaunas, bet jau nebe Smetonos laikai, o kauniečiai vis rašo ir rašo. Klasoja istoriją lyg koks feikinis ekranas.

Zaibolaidis
Pranešimai: 217
Užsiregistravo: 2021 Vas 20 12:45
Palaikoma komanda: Džiugas

Re: FK „Riteriai“

2023 Vas 22 08:25

Jei landzioti po LDK,tai ir Vilnius nebe sostine,reiks cia Bumblausko klausti :?:
Tu čia rimtai, ar trolini? :roll: LDK sostinė Vilnius, o Žemaitija buvo 1441-1795 m., visa kita dzin.

https://lt.wikipedia.org/wiki/Vaizdas:L ... entury.png
LDK laikais Telšių net žemėlapiuose nebuvo. :roll: Sostinė kuriuos net nebuvo... :D Todėl ir rašau, kad nerašinėtų apie sostines. Kernavė, sako, buvo sostine, Trakai, Vilnius. Net Kaunas, bet jau nebe Smetonos laikai, o kauniečiai vis rašo ir rašo. Klasoja istoriją lyg koks feikinis ekranas.
Su wikipedia nepasiginčysi :) bet tau yra Telsiu fobija,nes Telsiai dabar yra sostine,o po LDK neverta giliai kapstytis.

šiaip
Pranešimai: 3828
Užsiregistravo: 2010 Vas 10 17:49

Re: FK „Riteriai“

2023 Vas 22 09:30

Jei landzioti po LDK,tai ir Vilnius nebe sostine,reiks cia Bumblausko klausti :?:
Tu čia rimtai, ar trolini? :roll: LDK sostinė Vilnius, o Žemaitija buvo 1441-1795 m., visa kita dzin.

https://lt.wikipedia.org/wiki/Vaizdas:L ... entury.png
LDK laikais Telšių net žemėlapiuose nebuvo. :roll: Sostinė kuriuos net nebuvo... :D Todėl ir rašau, kad nerašinėtų apie sostines. Kernavė, sako, buvo sostine, Trakai, Vilnius. Net Kaunas, bet jau nebe Smetonos laikai, o kauniečiai vis rašo ir rašo. Klasoja istoriją lyg koks feikinis ekranas.
Su wikipedia nepasiginčysi :) bet tau yra Telsiu fobija,nes Telsiai dabar yra sostine,o po LDK neverta giliai kapstytis.
kieno sostinė? menamo dalyko?

Makenzis
Pranešimai: 7340
Užsiregistravo: 2010 Kov 20 16:14

Akseli Kalermo: OUT

2023 Vas 22 22:24

Su wikipedia nepasiginčysi :) bet tau yra Telsiu fobija,nes Telsiai dabar yra sostine,o po LDK neverta giliai kapstytis.
Jeigu netiki, gali iš Bumblausko interviu paimti. Tik jis už atsakymą nutęš minimum 500 eurų. Mano nėra jokių fobijų, bijausi nebent barakudų.... ne žuvis turiu mintyje. :roll:

Dabar nieko nėra, nėra jokios Žemaitijos. 1441-1795 buvo Lietuvos sudėtyje oficialiai autonominė seniūnija, su savo seimeliais, su organizacija ir savo sostine, o dabar kur yra Žemaitija? Nėra tokios. Ir laikinosios sostinės nėra (aka Kaunas), ir Žemaitijos, ir pačios Žemaitijos sostinės. Realiai nesuprantate, ar apsimetate? :roll: Kad parastas žmogus to nesupranta, dar atleistina, bet kai inteligentai ir medijų meistrai rašinėja tokius dalykus, tai negražiai skamba.

Beje, Akseli Kalermo keliasi į Akureirio „Thor“. Jau beveik žemaitis buvo... :lol:

Grįžti į