Respublik
Pranešimai: 8640
Užsiregistravo: 2015 Bal 02 17:57

Re: FK „Riteriai“

2021 Vas 08 20:43

Vilniaus „Riterių“ klube nauja pareigybė – trenerių vadovas. Juo tapo Sergejus Gurenka. Įspūdingą futbolininko karjerą turėjęs baltarusis atstovavo tokiems klubams kaip „Roma“, „Parma“, Saragosos „Real“ ir Maskvos „Lokomotiv“, su kuriuo tapo Rusijos čempionu. Baigęs futbolininko karjerą, S. Gurenka tapo futbolo mentoriumi-treneriu.

Per dvylika treniravimo metų jis gali pasigirti darbo įrašais Minsko „Dinamo“, „Krasnodar“ (asistentas), Permės „Amkar“ (asistentas) klubuose bei su vyriausiuoju treneriu Slavoliubu Muslinu į 2018 metų Pasaulio čempionatą išvesta Serbijos rinktine.

„Jau esu minėjęs, kad trenerio pozicija yra kertinė, todėl labai džiaugiamės su Sergejumi radę bendrą kalbą. Labiausiai vertiname trenerio patirtį, kalbų mokėjimą ir, be abejo, gebėjimą dirbti su jaunais futbolininkais. Kodėl jis trenerių vadovas, o ne tiesiog treneris? Dėl funkcijų, kurias atliks klube. Jų bus daugiau nei vien treniravimas“, – sprendimą komentavo klubo sporto direktorius Tadas Simaitis.

Pats S. Gurenka, išsprendęs vizų klausimą, Lietuvoje pasirodė praėjusią savaitę. Jis jau turėjo galimybę stebėti komandos pergalingas rungtynes prieš Vilniaus „Žalgirį“, o šį pirmadienį pravedė pirmą treniruotę.

„Mano prisijungimą prie „Riterių“ lėmė, sakyčiau, trys priežastys. Pirmiausia, puikūs santykiai su klubo savininku, antra – klubo ambicijos, motyvacija, noras matyti progresą ir trečia – mano sukaupta patirtis, kuria galiu pasidalinti, ko organizacijai ir reikia. Be abejo, noriu, kad komanda siektų rezultato, o žaidėjai norėtų augti ir tapti geresniais. Iš to, ką mačiau per rungtynes su „Žalgiriu“ ir šiandieninės treniruotės, galiu drąsiai sakyti, kad noro jiems pakanka. Mūsų trenerių štabo užduotis – padėti jiems save atskleisti ir parodyti geriausias puses. Kol kas pirmos dienos čia, todėl man labai svarbu surinkti visą reikiamą informaciją apie žaidėjų galimybes, o tada jau dėlioti žaidimą taip, kad jiems nekiltų sunkumų keliant savo kartelę“, – pasakojo S. Gurenka.

Šį šeštadienį „Riteriai“ žais jau penktąsias kontrolines rungtynes, kur antrąkart iš eilės susitiks su Vilniaus „Žalgiriu“. Iki šiol komanda iškovojo tris pergales (3:1 – prieš Telšių „Džiugą“, 4:1 – prieš „Bangą“ ir 3:1 – prieš „Žalgirį“), tuo tarpu susitikimą su „Kauno Žalgiriu“ baigė lygiosiomis 2:2.

bronius
Vyr. diskusijų administratorius
Pranešimai: 11747
Užsiregistravo: 2010 Vas 10 14:01
Palaikoma komanda: LT rinktinė
Miestas: Vilnius

Re: FK „Riteriai“

2021 Vas 09 12:05

https://www.facebook.com/FKRITERIAI/pho ... 942528139/

Kiek čia matosi, tai Badmusas ir Ymele dar komandoje. Kevin Sousa radau tik tokį: https://www.transfermarkt.com/kevin-sou ... ler/553516 ir https://www.fupa.net/spieler/kevin-sous ... 27079.html, tai ryškiai bus ne tas, kur žaidė draugiškose su Žalgiriu.

Tobex
Pranešimai: 10884
Užsiregistravo: 2010 Vas 10 15:14
Palaikoma komanda: Šiauliai

Re: FK „Riteriai“

2021 Vas 09 13:10

įdomu kada Lezama atvyks.

bronius
Vyr. diskusijų administratorius
Pranešimai: 11747
Užsiregistravo: 2010 Vas 10 14:01
Palaikoma komanda: LT rinktinė
Miestas: Vilnius

Re: FK „Riteriai“

2021 Vas 09 13:55

Tai kad atvyko jis jau senokai: http://fkriteriai.lt/2021/01/i-lietuva- ... psiprasti/
Gal kokią kvarabą pasigavo? Arba pardavinėja kam nors.

Tobex
Pranešimai: 10884
Užsiregistravo: 2010 Vas 10 15:14
Palaikoma komanda: Šiauliai

Re: FK „Riteriai“

2021 Vas 09 14:18

tai gal pardavinėja.
jau beveik mėnuo praėjo, o jo nebuvo matyti treniruotėse.

bronius
Vyr. diskusijų administratorius
Pranešimai: 11747
Užsiregistravo: 2010 Vas 10 14:01
Palaikoma komanda: LT rinktinė
Miestas: Vilnius

Re: FK „Riteriai“

2021 Vas 09 15:02


Tobex
Pranešimai: 10884
Užsiregistravo: 2010 Vas 10 15:14
Palaikoma komanda: Šiauliai

Re: FK „Riteriai“

2021 Vas 09 15:11

instagrame pachekinau
kevin lukabama souza tai tas pats pagal išvaizda kur ir yra/buvo pas Riterius
https://www.facebook.com/FKRITERIAI/pho ... 40/?type=3

Kalinauskas
Pranešimai: 3265
Užsiregistravo: 2014 Sau 25 23:44

Re: FK „Riteriai“

2021 Vas 10 09:16

Valgiau Trakuose kibinus, tai mačiau prie pilies buvo užrašas, kad Lezama žais šį sezoną Riteriuose, kitą savaitę jau išbėgs su komanda.
Iš peržiūroje esančių maurų likt turėtų tik gynėjas

Respublik
Pranešimai: 8640
Užsiregistravo: 2015 Bal 02 17:57

Re: FK „Riteriai“

2021 Vas 10 10:19

Tik baudų neprisirink į Trakus važinėdamas :D

Kalinauskas
Pranešimai: 3265
Užsiregistravo: 2014 Sau 25 23:44

Re: FK „Riteriai“

2021 Vas 10 10:53

Tik baudų neprisirink į Trakus važinėdamas :D
Aš miškais, užšalusiais ežerais judu baltu Suomijos armijos maskuojamu chalatu pasidabinęs

Respublik
Pranešimai: 8640
Užsiregistravo: 2015 Bal 02 17:57

Re: FK „Riteriai“

2021 Vas 11 19:24

A. Dolžnikovas: „Nors ir nedidelė patirtis A lygoje – neįkainojama“
https://fkriteriai.lt/2021/02/a-dolznik ... kainojama/

Kai praėjusį šeštadienį kontrolinių rungtynių pirmojo kėlinio viduryje vieną po kito du įvarčius į „Žalgirio“ vartus mušė Artūras Dolžnikovas, nuo jo oficialaus susitarimo su „Riteriais“ dar nebuvo prabėgusios net 24 valandos. Dažnai po sutarties pasirašymo jaunas žaidėjas paprasčiausiai „perdega“, tačiau Artūro atvejis kitoks – jis jau pirmose rungtynėse dėjo visas pastangas įrodyti, kad klubo sprendimas įsipareigoti nebuvo klaidingas.

„Galiu pasakyti, kad prieš rungtynes jaučiausi visiškai ramus. Nebuvo taip, kad aš dieną prieš tai atvykau į komandą, nieko nepažinojau ir man reikėjo labai daug laiko apsiprasti. Išties jokio adaptacinio laiko neprireikė, prisijungimas prie komandos įvyko natūraliai. Kalbant apie rungtynes su „Žalgiriu“, tai visiška ramybė, pasitikėjimas ir, aišku, priešininkų klaidos gynyboje man leido įmušti tuos du įvarčius“, – argumentavo A. Dolžnikovas.

Priminsime, kad vienas talentingiausių 2000-ųjų kartos futbolininkų „Riterių“ marškinėlius vilkėjo ir prieš dvejus metus. Tuometinis treneris Aurelijus Skarbalius sezono starte pasitikėjo jaunuoju savo auklėtiniu, tačiau netrukus neliko nei pasitikėjimo, nei paties auklėtinio.

„Nesusitvarkiau su galva ir tiek žinių. Žmonės man sakė, kad nešvaistyčiau savo talento, bet, kaip ir kiekvienam jaunam žmogui, prireikė laiko, kad tai suvokčiau“, – pasakojo „Riterių“ naujokas.

2019 metais saugas A lygoje sužaidė trejas rungtynes. Vėliau jo karjera pasuko į kitas sostinės komandas – Baltijos futbolo akademiją ir „Vytį“.

„Rimtai į tuos klubus nežiūrėjau, priėmiau kaip galimybę palaikyti sportinę formą. Jei atvirai, ne tie metai, o patirtis A lygoje man padėjo į viską pažvelgti kitaip. Neabejoju, kad būtent šis faktas yra susijęs su dabar atsiradusia ramybe, gebėjimu išlaukti ar neperdegti. Nors tos patirties ir nebuvo daug, bet ji – neįkainojama“, – užtikrintai kalbėjo A. Dolžnikovas.

Iškart po to, kai saugas pasirašė sutartį, „Riterių“ sporto direktorius Tadas Simaitis pažymėjo, kad Artūras demonstruoja neeilinius sugebėjimus realizuojant standartines situacijas. Be to, buvusio futbolininko teigimu, talentas jam turėtų atverti duris ir į U-21 rinktinę.

„Tiesa, kad treneriai man patiki atlikti standartines situacijas, bet aš pats galvoju, kad jas atlieku tik vidutiniškai. Kita Tado citatos dalis apie U-21 rinktinę, aišku, kad yra maloni. Visąlaik malonu joje žaisti. Jei tik pakvies – su mielu noru važiuosiu ir stengsiuosi ten pasirodyti kaip galima geriau“, – dėstė saugas.

Jau šį šeštadienį „Riteriai“ žais penktas kontrolines rungtynes, kur varžovas – Vilniaus „Žalgiris“. Iki šiol „Riterių“ sąskaitoje trys laimėti susitikimai bei vienos lygiosios. Anot futbolininko, svarbu ne tik pratęsti sėkmingą kontrolinių rungtynių seriją, bet tokiu pačiu ritmu pasitikti ir 2021 metų A lygos čempionatą.

„Turime puikų trenerių kolektyvą. Jei kiekvienas žaidėjas atiduos save šimtu procentų, tai nematau priežasčių, kodėl čempionato metu turėtumėm žaisti kitaip nei dabar. Aš asmeniškai tikiuosi tokio rezultato, kuris kitąmet komandai leistų varžytis Europos turnyre“, – reziumavo A. Dolžnikovas.

Tobex
Pranešimai: 10884
Užsiregistravo: 2010 Vas 10 15:14
Palaikoma komanda: Šiauliai

Re: FK „Riteriai“

2021 Vas 12 10:50

Simaitį pakeitė Vitkauskas
Thuicką - Kochanauskas
buvo problema su centro gynyba, tai jei pasiliks Badmus'ą tai beveik baigtas sudeties formavimas.

nebent dar stiprinsis.

bronius
Vyr. diskusijų administratorius
Pranešimai: 11747
Užsiregistravo: 2010 Vas 10 14:01
Palaikoma komanda: LT rinktinė
Miestas: Vilnius

Re: FK „Riteriai“

2021 Vas 17 20:29

„Riteriai“ sukirto rankomis su vidurio gynėju iš Nigerijos
http://fkriteriai.lt/2021/02/riteriai-s ... B_dwtg4ffI

karys
Pranešimai: 9151
Užsiregistravo: 2010 Vas 24 08:59
Palaikoma komanda: Žalgiris

Re: FK „Riteriai“

2021 Vas 19 16:34

O dėl trenerio Riteriai kažką paskelbė ar ne?

Anbo
Pranešimai: 9593
Užsiregistravo: 2010 Vas 12 19:59
Palaikoma komanda: Žalgiris

Re: FK „Riteriai“

2021 Vas 19 16:43

O dėl trenerio Riteriai kažką paskelbė ar ne?
kol kas nepaskelbė...

Grįžti į