Tobex
Pranešimai: 10884
Užsiregistravo: 2010 Vas 10 15:14
Palaikoma komanda: Šiauliai

Re: FK „Riteriai“

2020 Sau 06 15:14

„Riteriai“ pradėjo pasiruošimą naujam sezonui
http://fkriteriai.lt/2020/01/riteriai-p ... m-sezonui/

23 praėjusio sezono žaidėjai kartu su jaunaisiais Roku Rasimavičiumi bei Motiejumi Burba pradėjo sostinės „Riterių“ pasiruošimą 2020 – ųjų metų sezonui. Pirmajai treniruotei vadovavo praėjusiais metais Aurelijaus Skarbaliaus, o po to ir Alberto Rybako asistentu buvęs Vaidas Sabaliauskas.

„Iš praėjusio sezono dėl visiems žinomų priežasčių neturėjome Justino Januševskio, taip pat – Belgijoje vis dar bandančio įsitvirtinti Teremo Moffi, po savaitės į Lietuvą sugrįžtančio Lajo Traore ir mokslus besitvarkančių Aleksandro Levšino ir Roko Filipavičiaus. Kalbant apie naują vyriausiąjį trenerį, tai jis turėtų atvykti rytoj“, – klubo svetainei sakė direktorius Virmantas Lemežis, neatskleidęs, ar naujasis strategas bus iš Lietuvos, ar iš užsienio.

Artimiausiu metu prie treniruočių proceso prisijungs keli legionieriai, kurie turėtų sustiprinti komandos sudėtį.

„Jums tie vardai nieko nesakys, kaip ir prieš atvykstant į Lietuvą nieko nesakė Davido Aršakiano, Oscaro ar Teremo Moffi vardai. Tačiau taip, mes esame nusižiūrėję kelis žaidėjus, kurie galėtų tapti „Riterių“ lyderiais. Ar taps? Nenoriu spekuliuoti – pagyvensim, pamatysim“, – pasakojo V.Lemežis.

Pirmoji treniruotė buvo surengta „Sportimos“ manieže. Pirmosios treniruotės metu, iškart po apšilimo, žaidėjai buvo suskirstyti į tris komandas.

„Nenorime nuo pirmos treniruotės žaidėjų išvarginti. Pirmoji savaitė įvadinė, bus testai, o tada prasidės rimtesnis darbas“, – sakė V.Lemežis.

„Galiu pasidžiaugti, kad po praėjusio sezono neužbaigiau karjeros. Šiandien darkart įsitikinau, kad esu kupinas jėgų, kupinas noro, todėl dabar svarbiausia iki sezono pradžios pasiruošti taip, kad sezono pradžioje skaičiuotumėm ne prarastus, o iškovotus taškus. Žinote, mane kaip kapitoną labai džiugina, su kokia energija komanda šiandien susirinko į treniruotę. Tai nuteikia labai optimistiškai“, – sakė Valdemaras Borovskis.

viva
Pranešimai: 760
Užsiregistravo: 2014 Sau 03 23:07
Palaikoma komanda: Žalgiris

Re: FK „Riteriai“

2020 Sau 06 17:48

na įdomu iš kurios pusės tas naujas treneris ryt pasirodys.

bronius
Vyr. diskusijų administratorius
Pranešimai: 11749
Užsiregistravo: 2010 Vas 10 14:01
Palaikoma komanda: LT rinktinė
Miestas: Vilnius

Re: FK „Riteriai“

2020 Sau 06 17:54

na įdomu iš kurios pusės tas naujas treneris ryt pasirodys.
Čepas/baltarusis/ukrainietis/rusas

Tobex
Pranešimai: 10884
Užsiregistravo: 2010 Vas 10 15:14
Palaikoma komanda: Šiauliai

Re: FK „Riteriai“

2020 Sau 06 18:36

dar gal koks Morinas gali būti, sunku nuspėti Riterius.

Nors jei Rybakui vietos neliko, tai gal bus rimtas treneris su savo asistentu.

Kalinauskas
Pranešimai: 3271
Užsiregistravo: 2014 Sau 25 23:44

Re: FK „Riteriai“

2020 Sau 07 13:26

Moffi vis dėl to keliasi į Belgiją

https://www.futbolas.lt/naujiena/407434 ... r3JD3bBqBo

Tobex
Pranešimai: 10884
Užsiregistravo: 2010 Vas 10 15:14
Palaikoma komanda: Šiauliai

Re: FK „Riteriai“

2020 Sau 07 13:30

T.Moffi – iš Lietuvos A lygos į Belgijos aukščiausią lygą

20 įvarčių per sezoną A lygoje įmušęs Teremas Moffi palieka „Riterius“ ir iškeliauja į Belgijos aukščiausioje lygoje žaidžiantį „Kortrijk“ klubą. Pastarasis perpirko ilgalaikę puolėjo sutartį, o pats T.Moffi šiandien atvyko atsisveikinti su dabar jau buvusiais komandos draugais.

„Jausmas – labai dvejopas. Viena vertus, džiugu, kad buvau įvertintas ir išvykstu į stipresnę lygą, kita vertus.. labai gaila palikti šiuos vaikinus. Kartu su jais aš praleidau puikius metus, o jie pasistengė, kad man čia nieko netrūktų“, - oficialiai svetainei sakė T.Moffi.

Vienas rezultatyviausių praėjusio čempionato A lygos žaidėjų iškart po sezono išvyko į Belgijos „Mouscron“ klubo peržiūrą, kurios metu per dvejas draugiškas rungtynes pasižymėjo šešiais (!) įvarčiais. Vis tik, galiausiai susiklostė taip, kad T.Moffi karjerą tęs ne dešimtą vietą užimančiame „Mouscron“ klube, o dviem laipteliais žemiau esančioje „Kortrijk“ ekipoje.

Į Lietuvą nigerietis atvyko po ilgos pauzės be žaidimo. Pati pradžia „Riterių“ komandoje taip pat buvo gana sunki, tačiau bėgant laikui, futbolininkas įsibėgėjo ir tuomet jį sustabdyti jau nebuvo taip lengva.

„Galiu pasakyti, kad draugiškose rungtynėse prieš sezoną neradau savęs, tačiau viskas į savo vietas stojo pirmose sezono rungtynėse prieš „Sūduvą“. Taip, tuomet mes pralaimėjome, o aš neišnaudojau keturių progų, tačiau tai buvo pirmas kartas, kai pajutau, kad galiu būti naudingas komandai. Sakiau sau: Moffi, tu parodei, kad gali, daryk tą patį ir toliau.

Vėlesni įvykiai parodė, kad tikrai galiu (šypsosi). Tiek mano 20 įvarčių, tiek komandos užimta trečia vieta yra geri rezultatai, todėl prabėgusius metus aš vertinu itin pozityviai“, - sakė T.Moffi.

Teremai, gali išskirti sunkiausią momentą per tuos metus?
Išskirčiau du dalykus. Pirma – mano neišnaudota proga pirmųjų rungtynių su Farerų salų komanda pabaigoje. Aš iki šiol matau tą vaizdą, kai riedantis kamuolys pataiko į virpstą. Aišku, niekas nežino, kaip būtų buvę, bet esu tikras, kad jei Vilniuje būtumėm laimėję, atsakomosiose rungtynėse varžovai būtų buvę priversti žaisti kitaip. Kitas dalykas – mano gauta raudona kortelė prieš „Kauno Žalgirį“. Toks jausmas, kad tame epizode buvau net ne aš. Po šio epizodo ėjau į rūbinę ir klausiau: Moffi, ką tu padarei?

Priminsiu, kad diskvalifikacijos periodu teko pažaisti ir B komandos sudėtyje..
O, taip (šypsosi). Buvo tikrai nelengva, tačiau galiausiai aš mėgavausi tuo, kad galėjau žaisti.

Su kokiomis nuotaikomis išvykai į Belgiją?
Aš turėjau vieną tikslą – parodyti, ką moku. Išvykau be jokios įtampos, be jokių pašalinių minčių ir, manau, man tai padėjo susikoncentruoti į pagrindinį dalyką – žaidimą.

Per 21 rungtynes „Kortrijk“ klubas Belgijos čempionate yra surinkęs 22 taškus. T.Moffi naujajame klube gali debiutuoti jau sausio 18 dieną svečių rungtynėse su turnyro lentelės kaimyne „St.Truiden“ ekipa. „Riteriams“ T.Moffi tapo ketvirtuoju klubo žaidėju, klube stipriai pasikėlusiu vertę ir išvykusiu į gerokai stipresnį čempionatą. Per penkerius metus iš Riterių sistemos į JAV išvyko Davidas Aršakianas, į Makedoniją – Maksimas Maksimovas, į Čekiją – Oscaras Dorley.

Visą straipsnį galite rasti https://www.futbolas.lt/naujiena/407434 ... pCoDBZzlQA

Kalinauskas
Pranešimai: 3271
Užsiregistravo: 2014 Sau 25 23:44

Re: FK „Riteriai“

2020 Sau 07 14:05

Čepas į Riterius

Naujuoju Vilniaus „Riterių“ komandos treneriu paskirtas buvęs „Kauno Žalgirio“ strategas 41 – ejų Mindaugas Čepas. Kelias savaites su treneriu vykę pokalbiai šį antradienį įforminti sutartimi. „Svarstėme įvairius variantus, tačiau Mindaugo kandidatūra, dėl gebėjimo dirbti su jaunimu, mums geriausiai tiko. Džiaugiamės galėdami oficialiai pristatyti jį savo komandos nariu“, - sprendimą komentavo klubo direktorius Virmantas Lemežis. Į klubo treniruotes M.Čepas įsitrauks jau rytoj. Trenerio karjerą pradėjo Vilniaus „Žalgiryje“. Vėliau jis sėkmingai vadovavo Utenos „Uteniui“, „Jonavai“, o pastaruosius dvejus metus praleido „Kauno Žalgiryje“.
Visą straipsnį galite rasti https://www.futbolas.lt/naujiena/407435 ... 217Zr0yxW8

https://www.futbolas.lt/naujiena/407435 ... 217Zr0yxW8

Tobex
Pranešimai: 10884
Užsiregistravo: 2010 Vas 10 15:14
Palaikoma komanda: Šiauliai

Re: FK „Riteriai“

2020 Sau 07 14:07

įdomu būtų suskaičiuot kiek vidutiniškai treneris Riteriu išbūna.

Che
Pranešimai: 205
Užsiregistravo: 2019 Vas 07 17:41
Palaikoma komanda: Lietuva

Re: FK „Riteriai“

2020 Sau 07 15:21

Aisku Moffi transfero suma, kaip jau iprasta bus saugoma kaip valstybine paslaptis

Kalinauskas
Pranešimai: 3271
Užsiregistravo: 2014 Sau 25 23:44

Re: FK „Riteriai“

2020 Sau 08 13:29

Juda kažkoks legionierius iš Afrikos

https://scontent.fvno2-1.fna.fbcdn.net/ ... e=5EADE10B

mafia7
Pranešimai: 7313
Užsiregistravo: 2010 Vas 10 15:17
Palaikoma komanda: A-lyga
Miestas: Šiauliai

Re: FK „Riteriai“

2020 Sau 08 13:50

Panašus į Abdoul Karim Sylla
Bet negaliu garantuoti, tik panašumas yra

Kalinauskas
Pranešimai: 3271
Užsiregistravo: 2014 Sau 25 23:44

Re: FK „Riteriai“

2020 Sau 08 14:21

Panašus į Abdoul Karim Sylla
Bet negaliu garantuoti, tik panašumas yra
Tas kur Atlante žaidė?

Tobex
Pranešimai: 10884
Užsiregistravo: 2010 Vas 10 15:14
Palaikoma komanda: Šiauliai

Re: FK „Riteriai“

2020 Sau 08 14:26

nepanašus į tą kur atlante žaidė

Tobex
Pranešimai: 10884
Užsiregistravo: 2010 Vas 10 15:14
Palaikoma komanda: Šiauliai

Re: FK „Riteriai“

2020 Sau 08 15:07

„Riteriams“ pristatytas M.Čepas: „Mūsų naujojo sezono vizitinė kortelė – jaunatviškas maksimalizmas“
http://fkriteriai.lt/2020/01/riteriams- ... imalizmas/

Antradienį oficialiai naujuoju vyriausiuoju „Riterių“ treneriu paskirtas Mindaugas Čepas šiandien pristatytas komandai. Trenerį pristatęs klubo direktorius Virmantas Lemežis palinkėjo naujajam strategui augti kartu su komanda, o pats M.Čepas savo naujųjų auklėtinių paprašė iš savo žodyno išbraukti žodį „neįmanoma“.

„Kai esi užtikrintas savo pasirinkimu, tai įtampos kaip ir nėra. Smagu yra tai, kad atėjęs į klubą, pamačiau ambicingą prezidentą, pamačiau daug jaunų motyvuotų žmonių, kurie klubo labui dirba su degančiomis akimis, pamačiau ambicingą komandą, kuri nori kažko pasiekti. Aš tokią pačią aistrą jų akyse matydavau, kai tekdavo prieš juos žaisti.

Aišku, šioje komandoje nebėra Teremo Moffi, kuris buvo labai svarbi komandos dalis, tačiau noriu pabrėžti, kad komanda, kuri yra priklausoma nuo vieno žaidėjo, negali savęs vadinti komanda. Ieškosime Teremui alternatyvos ir ją surasime. Mūsų naujojo sezono vizitinė kortelė – jaunatviškas maksimalizmas“, – sakė M.Čepas.

Pirmoje savo treniruotėje treneris išvydo ne tik praėjusiais metais žaidusius Riterius, tačiau ir į peržiūrą atvažiavusį 25 – erių legionierių iš Nigerijos Musefiu Ashiru. Pastarasis savo lygšiolinę karjerą praleido Danijos, Čekijos ir Slovakijos klubuose.

Pirmąsias kontrolines rungtynes M.Čepo vadovaujama komanda „Sportimos“ manieže žais sausio 18 dieną 20:30 val. prieš „Liepaja“ klubą.


Grįžti į