Tobex
Pranešimai: 10882
Užsiregistravo: 2010 Vas 10 15:14
Palaikoma komanda: Šiauliai

Re: FK Sūduva Europos taurėse

2019 Rgp 19 23:45

savaitgalį buvo sūduvos kofas 4,15 topsporte

Tobex
Pranešimai: 10882
Užsiregistravo: 2010 Vas 10 15:14
Palaikoma komanda: Šiauliai

Re: FK Sūduva Europos taurėse

2019 Rgp 20 21:21

liko 4 bilietai. turėtų gal dar naujų įmest.

viva
Pranešimai: 756
Užsiregistravo: 2014 Sau 03 23:07
Palaikoma komanda: Žalgiris

Re: FK Sūduva Europos taurėse

2019 Rgp 21 13:05

Smagu, kad pilnas stadionas, bet itariu Suduva jau isnaudojo savo sekmes koziri siemet. Nors gal bus kaip uzpernai ir pasiseks du kartus per cikla.

viva
Pranešimai: 756
Užsiregistravo: 2014 Sau 03 23:07
Palaikoma komanda: Žalgiris

Re: FK Sūduva Europos taurėse

2019 Rgp 21 20:23

Gaila Golubickui trauma (kalbant apie zaidejo vertes augima), brazilas gaus sansa.

Tobex
Pranešimai: 10882
Užsiregistravo: 2010 Vas 10 15:14
Palaikoma komanda: Šiauliai

Re: FK Sūduva Europos taurėse

2019 Rgp 21 21:00

Tai ir leimonas arba austras nes čedženovič žaist negalės

Kalinauskas
Pranešimai: 3261
Užsiregistravo: 2014 Sau 25 23:44

Re: FK Sūduva Europos taurėse

2019 Rgp 23 09:56

Kai sėkmės nėra, nelabai kas gaunasi:-)

Tobex
Pranešimai: 10882
Užsiregistravo: 2010 Vas 10 15:14
Palaikoma komanda: Šiauliai

Re: FK Sūduva Europos taurėse

2019 Rgp 23 11:30

Vengrai su kroatais irgi lygiom išvykoje sužaidė :D

Makenzis
Pranešimai: 7339
Užsiregistravo: 2010 Kov 20 16:14

Re: FK Sūduva Europos taurėse

2019 Rgp 23 12:12

Kalinauskas 29 d. bus Budoj ar Pešte ir sutvarkys reikalą. Parveš į Lietuvą Sūduvos pergalę. Anas pats tuo pasirūpins. Ar tiesą sakau, Kalinauskai? ;) Aš tai sukalbėsiu maldelę, gal padės. Gi jeigu žydus paėmė jų pačių tvirtovėje, tai vengrai turėtų būti tarsi lengvas užkandis prieš guliašo valgymo čempionatą. :)

Kalinauskas
Pranešimai: 3261
Užsiregistravo: 2014 Sau 25 23:44

Re: FK Sūduva Europos taurėse

2019 Rgp 23 13:30

Kalinauskas 29 d. bus Budoj ar Pešte ir sutvarkys reikalą. Parveš į Lietuvą Sūduvos pergalę. Anas pats tuo pasirūpins. Ar tiesą sakau, Kalinauskai? ;) Aš tai sukalbėsiu maldelę, gal padės. Gi jeigu žydus paėmė jų pačių tvirtovėje, tai vengrai turėtų būti tarsi lengvas užkandis prieš guliašo valgymo čempionatą. :)
Guliašas geras, tad aš nuo vaikystės už Ferencvaroš

bronius
Vyr. diskusijų administratorius
Pranešimai: 11746
Užsiregistravo: 2010 Vas 10 14:01
Palaikoma komanda: LT rinktinė
Miestas: Vilnius

Re: FK Sūduva Europos taurėse

2019 Rgp 23 16:42

Negaliu nesutikti:

https://www.15min.lt/sportas/naujiena/f ... 268?copied

Apžvalgininkas svarstė, kad, jei „Ferencvaroš“ nelaimės namuose, tuomet ir Europos lygoje komanda tiesiog neturi ką veikti. „Kitas dalykas, kad ir „Sūduva“ neturi ką ten veikti, nes ši komanda žaidžia tik išmetimais ir standartinėmis situacijomis“, – rašė „Index.hu“ žurnalistas. „Šią vasarą „Ferencvaroš“ dar nesutiko silpnesnio varžovo europinėje kelionėje“, – pridūrė jis. Po rungtynių „Ferencvaroš“ ekipos kapitonas Gergo Lovrencsicsas skundėsi, kad penkių gynėjų liniją pramušti yra labai sudėtinga: „Buvau nustebęs, kai pamačiau, kad jų puolėjai taip bėga gintis.“



Bet faktas, kad Žalgiris bando žaisti futbolą ir prapisa, o Sūduva žaidžia antifutbolą ir eina toliau.

ziedas
Pranešimai: 256
Užsiregistravo: 2010 Bal 01 13:24
Palaikoma komanda: Kruoja

Re: FK Sūduva Europos taurėse

2019 Rgp 23 17:52

suduvos zaidimas prastai ziurejosi, taciau vengrai irgi nestebuklas, jeigu vietoj vengru butu aukstesnio meistriskumo komanda, rezultatas stipriai butu neigiamas, vis tik makabis man aukstesnio meistriskumo komanda buvo

bronius
Vyr. diskusijų administratorius
Pranešimai: 11746
Užsiregistravo: 2010 Vas 10 14:01
Palaikoma komanda: LT rinktinė
Miestas: Vilnius

Re: FK Sūduva Europos taurėse

2019 Rgp 23 18:51

suduvos zaidimas prastai ziurejosi, taciau vengrai irgi nestebuklas, jeigu vietoj vengru butu aukstesnio meistriskumo komanda, rezultatas stipriai butu neigiamas, vis tik makabis man aukstesnio meistriskumo komanda buvo
Makabis tiesiog kitokią žaidimo filosofiją propaguojanti komanda. Tai atakuojanti, kurianti, sakyčiau - džiazuojanti ekipa, bet nelabai mokanti gintis. Jų filosofija - prikepsim daug golų, o pakrikęs ir demoralizuotas varžovas nebegalės mums įmušti. Tik kai nusisuka fortūna ir patys nespėja primušti, bei gauna keletą į savo vartus, nebežino ką daryti. Ferencvarošas - ta pati gynybinė Sūduva, tačiau turinti šiek tiek stipresnius žaidėjus ir todėl susitikime su Sūduva galinti sau leisti daugiau atakuoti, nei gintis. Su Macabiu jiems būtų tas pats - bėgiotų paskui kamuolį iškišę liežuvius kaip marijampoliečiai, bet kas laimėtų - nežinau..

bronius
Vyr. diskusijų administratorius
Pranešimai: 11746
Užsiregistravo: 2010 Vas 10 14:01
Palaikoma komanda: LT rinktinė
Miestas: Vilnius

Re: FK Sūduva Europos taurėse

2019 Rgp 23 19:20

Ir šiaip, man Sūduva sparinguose su galingesniu varžovu labai primena amžių sankirtos Lietuvos rinktinę kai toji buvo nebloguose reitinguose - problemos su puolimu ir begalės darbo gynyboje. Kada nekada tai padėdavo sukrapštyti taškelius, bei neužimti labai gėdingų vietų kaip dabar. Tą žaidimą žiūrėti buvo kankynė, bet viską atpirkdavo pasiaukojimas ir su mėsom išplėšti taškai. Žiūrėdamas dabartinę rinktinę aš nesikankinu ir net nesijaudinu - ji kaip nemokėjo pulti taip ir nemoka, bet dabar nebemoka ir gintis. Ir pasiaukojimo nebėra. Skirtingai, nei Sūduva..

mafia7
Pranešimai: 7309
Užsiregistravo: 2010 Vas 10 15:17
Palaikoma komanda: A-lyga
Miestas: Šiauliai

Re: FK Sūduva Europos taurėse

2019 Rgp 23 20:04

Man keisčiausia irgi tai, kad ši komanda moka susiokoncentruoti 100 procentu ir su bet kuo žaisdami - žaisti, ką mes matydavome kelis metus anksčiau - autobuso darymą, su intencija gal apsiginsim ir gal jie kur suklys, žaidimo nebūdavo, nors Sūduva ir nėra stebuklas, bet tai manau ir patiems Europiečiams jau darosi įdomu, kad tai gana maža komanda, bet mokanti išspausti kažką gero ir jei įvyks tas stebuklas, jei jie pateks į grupes, tai Sūduvos fanų bazė gali būti, kad drąstiškai prasiplės, ir matysime tarp fanų ne tik Phillip Coemanns, bet ir daugiau užsieniečių.
Jaučiu jei pavyks tai ant football manageri kur kelias tas taktikas kas nors ir Čeburino taktiką mėgins atkurti. Nes pripažinkime tai kažkoks nonsensas, kaip tokia maža komanda sugeba iki play-off daeiti jau kelis metus, jugi numušti buvo ir Apoel ir Schaktioras ir Sion ir tas pats Maccabi, San Marinas iš vis su volu pervažiuotas, ne taip dažnai juos taip sutriuškina. Tai va, čia yra kažkas nepaprasto, kad jie moka nusiteikti ir net jei jie yra silpnesni, jie neatrodo ant tiek silpnais, kad paimtum ir sakytum jiems kitose rungtynėse šakės. Tokia pakankamai įdoma subalansuota komanda, mokanti žaisti net be lyderių, va tas ir keisčiausia

viva
Pranešimai: 756
Užsiregistravo: 2014 Sau 03 23:07
Palaikoma komanda: Žalgiris

Re: FK Sūduva Europos taurėse

2019 Rgp 26 16:57

Vengrai sekmadieni antra sudeti isleido ir gavo 4:1.

Grįžti į