karys
Pranešimai: 9153
Užsiregistravo: 2010 Vas 24 08:59
Palaikoma komanda: Žalgiris

Re: FK Sūduva

2021 Sau 21 09:32

O Beneta ne tą vienintelį kartą gyvenime už rinktine centro gynėju pabandė?

Tobex
Pranešimai: 10884
Užsiregistravo: 2010 Vas 10 15:14
Palaikoma komanda: Šiauliai

Re: FK Sūduva

2021 Sau 21 09:36

O Beneta ne tą vienintelį kartą gyvenime už rinktine centro gynėju pabandė?
tai aš manau, kad jei Salamonas nežais krašto gynėju, Beneta startinis bus.

Centro gynėjai bus Kerla su Živa ir naujokas. Arba Kerla su Živa ir Leimonas iš bėdos Beneta. Kad antras variantas veiktų reikia, kad labai gerai susižaistų pagrindinė pora. Pernai Žalgiris va atvarė su praktiškai dviem centro gynėjais. Aišku sezonas buvo sutrumpintas ir gynėjams ne po 35m buvo.

karys
Pranešimai: 9153
Užsiregistravo: 2010 Vas 24 08:59
Palaikoma komanda: Žalgiris

Re: FK Sūduva

2021 Sau 21 09:40

O Beneta ne tą vienintelį kartą gyvenime už rinktine centro gynėju pabandė?
tai aš manau, kad jei Salamonas nežais krašto gynėju, Beneta startinis bus.

Centro gynėjai bus Kerla su Živa ir naujokas. Arba Kerla su Živa ir Leimonas iš bėdos Beneta. Kad antras variantas veiktų reikia, kad labai gerai susižaistų pagrindinė pora. Pernai Žalgiris va atvarė su praktiškai dviem centro gynėjais. Aišku sezonas buvo sutrumpintas ir gynėjams ne po 35m buvo.
Tas iš bėdos Beneta, tai čia dėl vienos tos Urbono fantazijos kėlinį trukusios, ar yra kada jis dar žaidęs? Nes man tai atrodo, kad Matulevičius jau greičiau atžaistų, o šiaip aišku iš bėdos visi visur gali žaisi :) O ko jiems ten trūksta, ar netrūksta, turbūt reiktų pagal taktikas planuojamas žiūrėti..plius dar nebūčiau toks garantuotas, kad liks visi Kerlos ir Solomonai...

Tobex
Pranešimai: 10884
Užsiregistravo: 2010 Vas 10 15:14
Palaikoma komanda: Šiauliai

Re: FK Sūduva

2021 Sau 21 09:51

manau visi norėtų kad Kerlos neliktų. Jau vien dėl to, kad jo sutartis baigiasi vasarą. todėl jei liks, tai sezono viduryje vis tiek reiks ieškot pakaitalo.

bronius
Vyr. diskusijų administratorius
Pranešimai: 11747
Užsiregistravo: 2010 Vas 10 14:01
Palaikoma komanda: LT rinktinė
Miestas: Vilnius

Re: FK Sūduva

2021 Sau 21 10:13

Nebeatsimenu - koks Pušičiau statusas dabar? Nebėra komandoje?

Tobex
Pranešimai: 10884
Užsiregistravo: 2010 Vas 10 15:14
Palaikoma komanda: Šiauliai

Re: FK Sūduva

2021 Sau 21 10:40

Nebeatsimenu - koks Pušičiau statusas dabar? Nebėra komandoje?
pasibaigęs kontraktas.

Tobex
Pranešimai: 10884
Užsiregistravo: 2010 Vas 10 15:14
Palaikoma komanda: Šiauliai

Re: FK Sūduva

2021 Sau 22 22:04

R. Habranas ir C. Tira: „Stengsimės daryti tai, ko iš mūsų laukiama labiausiai“
http://fksuduva.lt/r-habranas-ir-c-tira ... abiausiai/

Marijampolės „Sūduvos“ naujokai prancūzas Romainas Habranas ir rumunas Catalinas Tira sako, kad komandos vyriausiojo trenerio Victoro Basadre diegiamas žaidimo stilius yra jiems artimas.


„Džiaugiuosi čia būdamas, man tai yra naujas iššūkis, nauja šalis ir nauja patirtis, – sakė R. Habranas.

26 metų prancūzas yra PSG auklėtinis, sužaidęs 5 rungtynes Prancūzijos jaunimo rinktinėje. Krašto saugo ir puolėjo pozicijose galintis žaisti futbolininkas buvo skolinamas kitoms Prancūzijos komandoms („Sochaux“, „Stade Lavallois“, „Boulogne“), o 2018-aisiais atsisveikino su PSG ir persikėlė į Belgijos „Royal Antwerp“. 2018-2019 m. sezoną prancūzas praleido Izraelio „Ashdod“, o vėliau žaidė Ispanijos „Gimnastic“ bei „Melilla“ ekipose.

Draugų, žaidusių Lietuvoje, R. Habranas neturi, tad dėl rekomendacijos kreipėsi į kaimyninėje šalyje – Baltarusijoje – žaidusį bičiulį.

„Jis sakė, kad „Sūduva“ yra geras, stabilus klubas, turintis gerą vardą. Internete dar pasižvalgiau daugiau informacijos apie klubą, pamačiau, kad komanda keletą metų iš eilės žaidė Europos lygos atkrintamajame etape. Tuomet ilgai negalvojau“, – sakė krašto saugas.

Pirmosios treniruotės Marijampolėje prancūzui paliko gerą įspūdį.

„Man patinka treneris, jo vizija. Jis nori, kad komanda kontroliuotų kamuolį, sakyčiau, žaistų ispaniško stiliaus futbolą. Man tai yra gerai, mėgstu tokį futbolą, – kalbėjo R. Habranas. – Tikiuosi, šiemet laimėsime lygą ir nuveiksime ką nors gero UEFA Konferencijų lygoje. Pats stengsiuosi daryti tai, ko iš manęs laukiama labiausiai – mušti įvarčius ir atlikti rezultatyvius perdavimus.“

C. Tirai informacijos apie „Sūduvą“ ieškoti nereikėjo, klubo pavadinimas jam jau buvo gerai žinomas.

„Buvau Rumunijoje, kai agentas paklausė, ar domintų galimybė žaisti „Sūduvoje“? Aš žinojau Lietuvos čempionatą, jo klubus, žinojau, kad „Sūduva“ yra vienas pagrindinių šalies klubų, tad daug negalvojęs pasakiau, kad tokia galimybė domina. Po to paskambino treneris, papasakojo savo idėjas, lūkesčius, man viskas tiko ir netrukus sutikau pasirašyti sutartį“, – sakė puolėjas.

Taip pat 26 metų C. Tira yra žaidęs įvairiose Rumunijos komandose, o užsienyje save išbandė Olandijos „Den Haag“, Azerbaidžano „Neftči“ ir Graikijos „Episkopi“ komandose.

Rumunas, skirtingai nei R. Habranas, turėjo „Sūduvoje“ jau žaidžiantį pažįstamą žmogų. 2019-2020 m. C. Tira žaidė kartu su argentiniečiu Nicolas Gorobsovu rumunų „Voluntari“ ekipoje.

„Be abejo, kalbėjau su Goro, jis viską papasakojo, sakė, kad čia yra ir klubas geras, ir gera šalis, ir geri aistruoliai. Buvo vien geri atsiliepimai“, – pasakojo futbolininkas.

Rumunui patiko ir pirmoji pažintis su V. Basadre metodais.

„Treniruotės yra tikrai įdomios, visi klube mane gerai priėmė, esu viskuo patenkintas, – sakė C. Tira. – Reikia gerai pasirengti sezonui ir siekti savo tikslų. Kalbėjome su Goro, kad mūsų tikslas yra kovoti dėl čempionų titulo. Stengsiuosi mušti įvarčius ir būti kuo naudingesnis.“

Anbo
Pranešimai: 9593
Užsiregistravo: 2010 Vas 12 19:59
Palaikoma komanda: Žalgiris

Re: FK Sūduva

2021 Sau 24 19:03

pavadinimas - kalambūras :) žurnalistas nusprendė sužibėt šmaikštumu, bet gavosi medinis bajeris :roll:

Kontrolinėse rungtynėse Marijampolėje „Sūduva“ įveikė „Sūduvą“
Skaitykite daugiau: https://www.15min.lt/sportas/naujiena/f ... 628?copied

Tobex
Pranešimai: 10884
Užsiregistravo: 2010 Vas 10 15:14
Palaikoma komanda: Šiauliai

Re: FK Sūduva

2021 Sau 24 23:09


Kalinauskas
Pranešimai: 3267
Užsiregistravo: 2014 Sau 25 23:44

Re: FK Sūduva

2021 Sau 25 09:46

Keista, kad į dublerius ima legionierius

karys
Pranešimai: 9153
Užsiregistravo: 2010 Vas 24 08:59
Palaikoma komanda: Žalgiris

Re: FK Sūduva

2021 Sau 25 14:09

Keista, kad į dublerius ima legionierius
Tai, kad turbūt ne į dublerius, nors yra ir tokių atvejų buvę...

šiaip
Pranešimai: 3829
Užsiregistravo: 2010 Vas 10 17:49

Re: FK Sūduva

2021 Sau 25 15:17

Keista, kad į dublerius ima legionierius
Tai, kad turbūt ne į dublerius, nors yra ir tokių atvejų buvę...
Riteriuose kiekvienais metais koks beviltūnas leidžia laiką dubleriuose.

karys
Pranešimai: 9153
Užsiregistravo: 2010 Vas 24 08:59
Palaikoma komanda: Žalgiris

Re: FK Sūduva

2021 Sau 25 16:11

Na Stumbras pusę komandos užsieniečių turėjo dubleriuose, anyway nepanašu į Sūduvos strategiją būtų...

Tobex
Pranešimai: 10884
Užsiregistravo: 2010 Vas 10 15:14
Palaikoma komanda: Šiauliai

Re: FK Sūduva

2021 Sau 25 16:22

pati sūduva pakomentavo, kad dublerių bandymai. Treneris portugalas dublerių tai gal atsivežė kokį nors entuziastą.

Respublik
Pranešimai: 8640
Užsiregistravo: 2015 Bal 02 17:57

Re: FK Sūduva

2021 Sau 25 18:33

Oficialu: Ivan Hladik persikėlė į Puszcza Niepolomice, Lenkijos antrą divizioną.
https://transfery.info/aktualnosci/ofic ... ice/144702
A few days ago we wrote about the fact that the 27-year-old will become a new player in the Niepołomice Forest. The matter dragged on a bit, but on Monday our announcements were reflected in reality.

The first league club announced that the details were finalized and that Ivan Hladík could be presented as a new addition to the team from the Lesser Poland Voivodeship.

The center-back moves to the back of Ekstraklasa from the Lithuanian Suduva Marijampole. He signed a contract with the new club until December 31, 2022

Grįžti į