piratas
Pranešimai: 1700
Užsiregistravo: 2011 Kov 07 13:49
Palaikoma komanda: FK Kauno Žalgiris

Re: FK Tauras

2014 Spa 25 10:47

dar kloune pasakyk kad tie kiti tik siemet pradejo dirbti savo darba,kai lazybu skandale minimas dar FBK Kaunas :lol: na bet cia gi tamstos labai kietas poziuris uzsiciklinti ant kazkurio ir vaidinti kruta ir izvalgu. :lol: cia ziuriu toks krutas futbolo zinovas vis kelia musu futbola ir bosa i padanges,o realybeje futbolas ritasi tokiais sparciais zingsniais siknon,kad graudu darosi,ir jo lygiu gali dziaugtis tik panasus i tamstele,kuriems kad ir kas beatsitiktu atrodys,kad padetis tik gereja :lol: aklas kurmis niekad neprareges...
Pats tu susikurei profili, kuri pavadinai cirkas - vienintelis klounas tu esi, gluspetris buvai, tokiu ir liksi..

minimas FBK KAUNAS.. aha, kai nera prie ko prisiknisti, tai ufonautu ir lazybininku medziotojai mini ir anapilin isejusi kluba.. aisku, tos rungtynes su KRUOJA isaimintinos, kai M. kojyte mojuoja, kad spirk, praleisk.. tikrai isimintinas ivylis, bet tiek metu tai istorijai???
mimimas minimas.. o kas is to??? Ateme licencijas kazkam, kazka suspendavo???
ar tuo metu nebuvo zyrduju partneriu is uzsienio, kurie ju nosi i PYPT pabaksnotu ir nubaustu..
ypac ta zaideja, kuris kojyte mosavo ir ta, kuris vartuose stovejo, ir ta, kur prasmugiavo..

uzsiPYPT`ink, marazmatike..
klausyk susmirdes idijote,klausiu tu neatrodaui sau juokingas,kai visus cia isvadina visokiais marazmatikais,o po to is kitu visiems reikalauja pagarbos.Tu ligoni uzsidaryk geriau palatos duris ir neleisk savo idiotisku nusiskekejimu i normalu pasauli :lol: i k i rankas geriau sake,o ne klaviatura,daugiau naudos duosi,bent ciocei maziau kuoptis reikes,vis siokia tokia parama :D

...

Re: FK Tauras

2014 Spa 25 11:01

klausyk susmirdes idijote,

<..>vis siokia tokia parama :D
bukuti, jeigu nezinai kaip rasosi tasai zodis, tai jo nerasinek, savo boba ir uosviene taip vadink geriau..

eik i paramos centra prasyti parameles, duos tau devetas sauskelnes, turesi ka pasikeisti.. :mrgreen:

piratas
Pranešimai: 1700
Užsiregistravo: 2011 Kov 07 13:49
Palaikoma komanda: FK Kauno Žalgiris

Re: FK Tauras

2014 Spa 25 11:10

klausyk susmirdes idijote,

<..>vis siokia tokia parama :D
bukuti, jeigu nezinai kaip rasosi tasai zodis, tai jo nerasinek, savo boba ir uosviene taip vadink geriau..

eik i paramos centra prasyti parameles, duos tau devetas sauskelnes, turesi ka pasikeisti.. :mrgreen:
sakai kaime net kiauliu neuzsiaugini,gyveni is pasalpu prasmirdes pijoke.Tada jau visiska duobe,kai gyvenama is pasalpu,nesistebiu,kad ir musu futbola regi pro rozinius akinius :lol: man idomiausia kaip toks futbolo "sviesuolis" latviu futbolo problemas ikele i Tauro tema.Matyt zmogus sunkiai susigaudo,kad jei Latvijoje buvo tokia lazybu terpe,tai Jurocka juo ir vertesi.Vienas is lazybu nelabai prasigyvensi,tam reikalingi bendraminciai ir bendrininkai.Jei jis ejo i Lietuvos futbola,tai reiskias jis arba zinojo,kad tokia terpe egzistuoja ir be Tauro,arba ruosesi verstis be lazybu.Gi didziausia itaka viskam duoda aplinka.Jei pvz kaimietis CEZIS kaime atsiduoda nemaloniu kvapu,tai nereiskia,kad toks jis butu ir mieste,gal aplinka ji pakeistu :lol: zodziu eilini syki cia bandei uzstumti ant tau nepatinkancio klubo,bet net svarbiausiu dalyku negali suvirskinti cia kaltindamas Jurocka ir Taura,kai net ir be ju A lyga pasiekusi dugna :D

...

Re: FK Tauras

2014 Spa 25 11:20

sakai kaime net kiauliu neuzsiaugini,gyveni is pasalpu prasmirdes pijoke.
Tada jau visiska duobe,kai gyvenama is pasalpu,nesistebiu,kad ir musu futbola regi pro rozinius akinius :lol:

man idomiausia kaip toks futbolo "sviesuolis" latviu futbolo problemas ikele i Tauro tema.Matyt zmogus sunkiai susigaudo,kad jei Latvijoje buvo tokia lazybu terpe,tai Jurocka juo ir vertesi.Vienas is lazybu nelabai prasigyvensi,tam reikalingi bendraminciai ir bendrininkai.Jei jis ejo i Lietuvos futbola,tai reiskias jis arba zinojo,kad tokia terpe egzistuoja ir be Tauro,arba ruosesi verstis be lazybu.Gi didziausia itaka viskam duoda aplinka.Jei pvz kaimietis CEZIS kaime atsiduoda nemaloniu kvapu,tai nereiskia,kad toks jis butu ir mieste,gal aplinka ji pakeistu :lol: zodziu eilini syki cia bandei uzstumti ant tau nepatinkancio klubo,bet net svarbiausiu dalyku negali suvirskinti cia kaltindamas Jurocka ir Taura,kai net ir be ju A lyga pasiekusi dugna :D
dvasios ubago uzuojatos man nereikia, jeigu ka.. :roll:

O kam man kiaules auginti, jeigu tave turiu??? :idea:
pakriuksi kiekviena diena ir as bunu tuo sotus.. :mrgreen:
pasalpos nesu gaves ne lito, is musu valdzios jokios malones irgi.. tad ir gerti neturiu is ko.. :mrgreen:

TAURO temoje.. o kodel gi ne.. juk tavo gabinamas juodbruvis JT dirbo TAURE si sezona ir nubego i DD kontora..

matau, kaip graziai tu pateisini Jurocka, gavrosha ir kitus.. tiesiog malonu skaityti, kai lazybininkai susilaukia tokio palaikymo is paiku ir tamsiu bukuciu...

marazmatikui specialiai aiskinu, kad TAURAS man patinka, prie gitleriaus visa mano gimine TAURE zaide auksciausiu leveliu ir man TAURAS kaip ne kuris kitas klubas yra artimas, tik tie, kurie zlugdo futbola ir kombinuoja kazka, man nepatinka..

beje, juk TAURAS priglaude Shurika, o tasai is latvijos ir atsivede tuos gelbetojus..

aiskina man tas, kuris bobu forumuose receptais keiciasi.. ot, kokia man garbe, buti pakritikuotam ..

ledinukas
Pranešimai: 421
Užsiregistravo: 2010 Vas 17 15:51
Palaikoma komanda: Tauras

Re: FK Tauras

2014 Spa 25 11:32

Broniau, kur esi? Cia poros banu reikia..

Anbo
Pranešimai: 9593
Užsiregistravo: 2010 Vas 12 19:59
Palaikoma komanda: Žalgiris

Re: FK Tauras

2014 Spa 25 11:37

nieko tokio, čia vyrai tiesiog rytinę mankštą padarė vietoj dantų valymo :)

piratas
Pranešimai: 1700
Užsiregistravo: 2011 Kov 07 13:49
Palaikoma komanda: FK Kauno Žalgiris

Re: FK Tauras

2014 Spa 25 11:39

sakai kaime net kiauliu neuzsiaugini,gyveni is pasalpu prasmirdes pijoke.
Tada jau visiska duobe,kai gyvenama is pasalpu,nesistebiu,kad ir musu futbola regi pro rozinius akinius :lol:

man idomiausia kaip toks futbolo "sviesuolis" latviu futbolo problemas ikele i Tauro tema.Matyt zmogus sunkiai susigaudo,kad jei Latvijoje buvo tokia lazybu terpe,tai Jurocka juo ir vertesi.Vienas is lazybu nelabai prasigyvensi,tam reikalingi bendraminciai ir bendrininkai.Jei jis ejo i Lietuvos futbola,tai reiskias jis arba zinojo,kad tokia terpe egzistuoja ir be Tauro,arba ruosesi verstis be lazybu.Gi didziausia itaka viskam duoda aplinka.Jei pvz kaimietis CEZIS kaime atsiduoda nemaloniu kvapu,tai nereiskia,kad toks jis butu ir mieste,gal aplinka ji pakeistu :lol: zodziu eilini syki cia bandei uzstumti ant tau nepatinkancio klubo,bet net svarbiausiu dalyku negali suvirskinti cia kaltindamas Jurocka ir Taura,kai net ir be ju A lyga pasiekusi dugna :D
dvasios ubago uzuojatos man nereikia, jeigu ka.. :roll:

O kam man kiaules auginti, jeigu tave turiu??? :idea:
pakriuksi kiekviena diena ir as bunu tuo sotus.. :mrgreen:
pasalpos nesu gaves ne lito, is musu valdzios jokios malones irgi.. tad ir gerti neturiu is ko.. :mrgreen:

TAURO temoje.. o kodel gi ne.. juk tavo gabinamas juodbruvis JT dirbo TAURE si sezona ir nubego i DD kontora..

matau, kaip graziai tu pateisini Jurocka, gavrosha ir kitus.. tiesiog malonu skaityti, kai lazybininkai susilaukia tokio palaikymo is paiku ir tamsiu bukuciu...

marazmatikui specialiai aiskinu, kad TAURAS man patinka, prie gitleriaus visa mano gimine TAURE zaide auksciausiu leveliu ir man TAURAS kaip ne kuris kitas klubas yra artimas, tik tie, kurie zlugdo futbola ir kombinuoja kazka, man nepatinka..

beje, juk TAURAS priglaude Shurika, o tasai is latvijos ir atsivede tuos gelbetojus..

aiskina man tas, kuris bobu forumuose receptais keiciasi.. ot, kokia man garbe, buti pakritikuotam ..
tu ir dabar nesupranti,kad tu ir panasus uzsiciklino i Taura ir Jurocka,o nemate kas dejosi musu futbole iki jo ir vyksta toliau jam nebebunant Lietuvoje :lol: Jurocka atsivede tuos gelbetojus,tai taip suprasti ir dabar musu futbole visur egzistuoja Jurockos atsivesti gelbetojai,galingas tas Jurocka visgi :D o del pasalpu,tai juokdari as ju irgi negaunu,ir vyno negeriu,kuri cia vis man prikaisioji,bet matyt paciam kitus juodinti neuzdrausta,cia ponulis tik gali apie visus visokias nesanones rasineti ir vaidinti kruta.Pries rasydamas nesamones pasiskaitinek gal kas buvo rasinejama,ir kur kas aukstino ta Jurocka,bet cia vel ponulio isvados,tai nera ko aiskinti.Buvo rasoma,kad Tauras buvo apgautas ir tiek,buvo jam pazadeta,kad zais A lygoje,tie tam ruosesi,bet paskutiniu metu kazkam nepatiko remejas ir buvo nutarta prisiminti sportini principa,is kurio juokesi net su futbolu susije zmones.Cia du skirtingi dalykai,kai bosas nesilaiko savo zodzio ir komandos remejai.Jei taip rupestingai kazkas rupintusi visais komandu remejais,gal federacija dabar neverktu,kad del lazybu skandalu gali tekti nutraukti A lyga. :lol:

piratas
Pranešimai: 1700
Užsiregistravo: 2011 Kov 07 13:49
Palaikoma komanda: FK Kauno Žalgiris

Re: FK Tauras

2014 Spa 25 11:40

ir dar,jei cia bobu forumas,kaip,kad pats aiskini,tai didesnes bobos uz tamstele jau nebus,cia vienas pats su savimi keitiesi receptais :lol:

...

Re: FK Tauras

2014 Spa 25 11:41

tauragiskiai labai jautrus, kazkokie irzlus..

tikriausiai bijo, kad pedsakai atves iki TAURO, tai nori uzciaupti visus, kas randa rysi tarp TAURO it DAUGAVOS..

Net Ivano Tabanovo nebepazista..

O as vienas pirmuju suzinojau, kas treniruos TT si sezona, sms atsiunte kai kas..

...

Re: FK Tauras

2014 Spa 25 11:42

ir dar,jei cia bobu forumas,kaip,kad pats aiskini,tai didesnes bobos uz tamstele jau nebus,cia vienas pats su savimi keitiesi receptais :lol:
tu gi aiskinai, kad kituose forumuose yra taip ir anaip...

as tik viena foruma zinau, o tu visus apeini, issikeiki ir spakainas tada esi???

...

Re: FK Tauras

2014 Spa 25 11:46

Tauras buvo apgautas ir tiek,buvo jam pazadeta,kad zais A lygoje,tie tam ruosesi,bet paskutiniu metu kazkam nepatiko remejas ir buvo nutarta prisiminti sportini principa,is kurio juokesi net su futbolu susije zmones.Cia du skirtingi dalykai,kai bosas nesilaiko savo zodzio ir komandos remejai.Jei taip rupestingai kazkas rupintusi visais komandu remejais,gal federacija dabar neverktu,kad del lazybu skandalu gali tekti nutraukti A lyga. :lol:
va, sita litanija tu nuo kovo pradzios loji loji ir niekaip nenustoji..

kas apgavo TAURA???

...

Re: FK Tauras

2014 Spa 25 11:49

o del pasalpu,tai juokdari as ju irgi negaunu,ir vyno negeriu
kiek mokykloo uz lt kalba turejai, juokdary?
Paveikslėlis

piratas
Pranešimai: 1700
Užsiregistravo: 2011 Kov 07 13:49
Palaikoma komanda: FK Kauno Žalgiris

Re: FK Tauras

2014 Spa 25 11:53

ir dar,jei cia bobu forumas,kaip,kad pats aiskini,tai didesnes bobos uz tamstele jau nebus,cia vienas pats su savimi keitiesi receptais :lol:
tu gi aiskinai, kad kituose forumuose yra taip ir anaip...

as tik viena foruma zinau, o tu visus apeini, issikeiki ir spakainas tada esi???
vel tu viska zinai apie kitus,bet kiti negali nieko zinoti apie tamstele :lol: niekad neslepiau,kad man niekas netrukdo dometis tiek futbolu,tiek krepsiniu.Ir nematau cia nieko blogo.Ir matai yra dalykas,kad kiti forumai tamstelei gal nepatinka del vieno aspekto,kad ten zmones diskutuoja,o ne skaito vieno rasytojo dienorasti,kur atskiruose temose diskutuoja pats su savimi :lol: cia panasu i vieno dalyvio dienorasti,kuriame arba privalu palaikyti rasytojo nuomone,arba busu isvadintas visokiais epitetais,nes neitikai dienorascio savininkui :D o tu mokytojau savo klaidas tik issitaisyk,matai mokytojas kaip sakoma ne frofesija,cia jau diagnoze :lol:

...

Re: FK Tauras

2014 Spa 25 12:00

1.kiti negali nieko zinoti apie tamstele :lol:
2. niekad neslepiau,kad man niekas netrukdo dometis tiek futbolu,tiek krepsiniu.Ir nematau cia nieko blogo.
3. ten zmones diskutuoja,o ne skaito vieno rasytojo dienorasti,kur atskiruose temose diskutuoja pats su savimi :lol: cia panasu i vieno dalyvio dienorasti,kuriame arba privalu palaikyti rasytojo nuomone,arba busu isvadintas visokiais epitetais,nes neitikai dienorascio savininkui :D
4. o tu mokytojau savo klaidas tik issitaisyk,matai mokytojas kaip sakoma ne frofesija,cia jau diagnoze :lol:
1. nebutina..
2. zodzio ir K. raides cia neminek, turek sazines, blin, nuo pats ryto savo K. gadint nuotaika..
3. gal kokiose nors geju portaluose ir vyksta diskusijos, o visur kitur pilna siaurapociu marazmatiku, kurie irodineja, kad ju receptas yra geresnis uz kitu.. as nieko neirodineju, tik diletantams kantriai aiskinu, kad gal ne jo mintis yra tobulybe..
4. ziurek, kad piratas nebutu tavo profesija.. buvai piratu, tai net sumautos pasalpos negauni, nes i darbo knygele nera kas iraso tokios garbingos profesijos..

piratas
Pranešimai: 1700
Užsiregistravo: 2011 Kov 07 13:49
Palaikoma komanda: FK Kauno Žalgiris

Re: FK Tauras

2014 Spa 25 12:02

1.kiti negali nieko zinoti apie tamstele :lol:
2. niekad neslepiau,kad man niekas netrukdo dometis tiek futbolu,tiek krepsiniu.Ir nematau cia nieko blogo.
3. ten zmones diskutuoja,o ne skaito vieno rasytojo dienorasti,kur atskiruose temose diskutuoja pats su savimi :lol: cia panasu i vieno dalyvio dienorasti,kuriame arba privalu palaikyti rasytojo nuomone,arba busu isvadintas visokiais epitetais,nes neitikai dienorascio savininkui :D
4. o tu mokytojau savo klaidas tik issitaisyk,matai mokytojas kaip sakoma ne frofesija,cia jau diagnoze :lol:
1. nebutina..
2. zodzio ir K. raides cia neminek, turek sazines, blin, nuo pats ryto savo K. gadint nuotaika..
3. gal kokiose nors geju portaluose ir vyksta diskusijos, o visur kitur pilna siaurapociu marazmatiku, kurie irodineja, kad ju receptas yra geresnis uz kitu.. as nieko neirodineju, tik diletantams kantriai aiskinu, kad gal ne jo mintis yra tobulybe..
4. ziurek, kad piratas nebutu tavo profesija.. buvai pioratu, tai net sumautos pasalpos negauni, nes i darbo knygele nera kas iraso tokios garbingos profesijos..
del marazmatiku pilnai sutinku,cia tamstai idealiai tinka,o siaip ziuriu ir kieti pedagogai daro klaidu :lol:
Paskutinį kartą redagavo 1 piratas. Iš viso redaguota 2014 kartus.

Grįžti į