bent jau tiek, kad moka žaisti kamuoliu ir nereikia su pirštu rodyti, ką daryti. :)

Pranešimai: 1700
Užsiregistravo: 2011 Kov 07 13:49
Palaikoma komanda: FK Kauno Žalgiris

2015 Kov 28 16:01

na kagi,startas labiau nei pavykes,vietinis jaunimelis nugalejo ambiciju neslepenti Dziuga ;)

Tauras 3:2 Džiugas !!!!!!
Įvarčių autoriai: K.Gečas, V.Kurmis, L.Bielskis !!!
Su pergale!!!!!

...

2015 Kov 30 10:13

I lygos pirmenybės prasidės tarp „Tauro“ ir Telšių „Džiugo“

TAURAS 3 - 2 DŽIUGAS

- Pirma pergalė yra.. 8-) Talentų kalvė tauragė aprūpina grajakais visą Žemaitiją.. Klaipėdą, Šilutę..

...

2015 Kov 30 11:33

Pirmąją sezono pergalę įsirašė „Tauras“

I lygos naująjį sezoną pergale pradėjo Tauragės „Tauras“, kuris namuose 3:2 (2:1) nugalėjo svečius iš Telšių – „Džiugo“ komandą.

Pirmasis šiose rungtynėse pasižymėjo Karolis Gečas, po kurio įvarčio šeimininkai išsiveržė į priekį – 1:0. Pirmojo kėlinio antroje pusėje, 39-ąją minutę „Tauro“ persvarą padvigubino Vytautas Kurmis, po kurio tikslaus smūgio tauragiškiai pirmavo jau 2:0. Per paskutinę kėlinio minutę pasižymėti pavyko ir svečiams. 45-ąją minutę įvartį mušė Marius Šluta, o prieš ilgąją pertrauką „Tauras“ buvo priekyje 2:1.

Antrajame kėlinyje, 50-ąją minutę, rezultatas tapo lygus, kai atakos smaigalyje atsidūręs Vitaliy Polyanskyy atstatė rungtynėse pusiausvyrą – 2:2. Visgi neilgai trukus, 53-ąją minutę, „Tauras“ ir vėl išsiveržė į priekį, o pirmąjį savo įvartį šiame sezone pelnė Lukas Bielskis. Per likusį rungtynių laiką nei vienai iš ekipų daugiau sėkmingų atakų surengti nepavyko, o „Tauras“ rezultatu 3:2 šventė pirmąją šio sezono pergalę.

Rungtynių statistika

Tauragės „Tauras“ – Telšių „Džiugas“ 3:2 (2:1).
Tauro d.d. stadionas: 350 žiūrovų
Teisėjai: Nikolajus Biriukovas, Jurijus Paškovskis
Įvarčiai: 31 min. Karolis Gečas (1:0), 39 min. Vytautas Kurmis (2:0), 45 min. Marius Šluta (2:1), 50 min. Vitaliy Polyanskyy (2:2), 53 min. Lukas Bielskis (3:2).

Įspėjimai: 30 min. Lukas Ankudinovas – geltona kortelė („Tauras“), 32 min. Latwayne Anderson – geltona kortelė („Džiugas“), 39 min. Vytautas Kurmis – geltona kortelė („Tauras“), 62 min. Dominykas Norkus – geltona kortelė („Tauras“), 67 min. Julius Meištininkas – geltona kortelė („Tauras“), 90+3 min. Justas Rimkus – geltona kortelė („Tauras“), 90+3 min. Justas Rimkus – raudona kortelė („Tauras“).

šiaip
Pranešimai: 3829
Užsiregistravo: 2010 Vas 10 17:49

2015 Bal 17 17:42

Kas pasiilgot Scanu solinių numerių, tai pati ta proga paklausyti - http://www.futbolo.tv/rungtynes/2119/tauras-silas" onclick="window.open(this.href);return false;
Staugia taip, kad norisi garsą pritildyti :)

...

2015 Bal 17 18:10

tu orginalą pateikei.. pamiksuoti galėjai, remiksą padaryti.. figaro figarooo, fiiigaaaaroo... :D

2015 Bal 27 12:04

na Taurageje futbolo nera ir manyciau artimiausiu metu jo ten nebus.Gerai,kad dar suteike sansa pazaist jaunimui aukstesniame lygyje,gal kazka uzaugins kitiems,pas kuriuos kazkokios futbolo uzuomazgos dar likusios :D beda tik ta,kad italu tenorui treniruot tuos vaikus,na nesupranta jie tu italisku ariju.Bet Sestkus savo stiliuje,bando pramust Scanu i trenerius,nors cia toks beviltiskas dalykas,kad oho ho...Treniruotu Stazys ta jaunima,butu ir pigiau,ir rezultatai butu geresni,vistik jis su jais dirbo nuo vaikystes,tai geriau pazysta kas is ju yra kas.Del vaiku smagu,kad zaidzia pries stipresnius,grudinasi,tik kad ju nepalauztu tie tokie triuskinimai.Siemet matyt galutinis sezonas kai damusinejamas Tauras.Kitamet jei dar bus kam zaisti,tai geriausiu atveju 2-a lyga svieciasi.Apie klubo situacija viska pasako toks faktas,kad i komanda gali papulti bet kas,kas tik sutinka zaist uz dyka.Stai pasak Stazio paskambina Karolinai kazkoks Gudjonis ir sako as pries kelis metus zaidziau,dabar buvo pertrauka,noreciau vel pazaist ir padet Taurui.Prasau,jus visad laukiamas :D

...

2015 Bal 27 12:10

na Taurageje futbolo nera ir manyciau artimiausiu metu jo ten nebus.
<..>
Bet Sestkus savo stiliuje,

pasak Stazio paskambina Karolinai kazkoks Gudjonis ir sako as pries kelis metus zaidziau,dabar buvo pertrauka,noreciau vel pazaist ir padet Taurui.Prasau,jus visad laukiamas :D
Duobkasy, nestumk ant Tauragės futbolo.. žinok, kad legendos nemiršta. 8-)

Jaunutis "Suktukas" Šetkus.. išmok "Suktuko" pavardę rašyti.. :twisted:

o aš tai Karolytei sms siuntinėjau, todėl ir nepaj`ėmė manęs į TAURĄ. :)

piratas

2015 Bal 27 12:19

kad nemirsta tai puiku,tik beda,kad ir jaunimo kazin ar perspektyvoje uzsimato.Si karta buvo nebloga,bet stai sis sezonas puikiai parodo,kad vyru futbolas dar musu jaunimui,kad ir gabiam perkietas riesutelis.Iseis si karta,komanda ir antroje lygoje tures vargo,nes kas uzims sio jaunimo vieta nenusimato.Reiskias sis sezonas jiems gali buti gulbes giesme,tik,kad ta gulbe jau bais traumuota :cry: Aisku gal kazkas ir is sio jaunimo liks savam mieste,nors tai sunkiai isivaizduojama.Taciau jei ir liks,ziurek kokia Silute pasiulys 50 euru uz rungtynes ir sudie :D Tiesa Petrosiu pakeite sportiskas meras,ziuresime kas keisis su sporto finansavimu Taurageje atejus Siguciui :roll:

GS3
Pranešimai: 2518
Užsiregistravo: 2014 Sau 16 18:58

2015 Bal 27 13:32

Kodėl be Scanu būtų pigiau? Tipo, nereikėtų nuomoti buto (o kas ten žino, gal savo bute apgyvendino) ir nereiketų pinigų ant kebabų pas Ahmedą su nuolaida? Taigi ar vienaip, kar kitaip jie lošia/treniruoja/dalyvauja veltui, o motyvacijos jau įvairios: vieni - kad turėtų laiko praleidmą, kiti - kad galbūt pasirodytų ir sukurtų kažkam įspūdį, treti - kad pasikultūrintų Lietuvoje, vadovai - kad paimtų pinigiuko iš savivaldybės ir rėmėjų ir bent kokį renginį mirštančioje Tauragėje sukurtų... O kai pradedi skaičiuoti ir taupyti, kas geriau: kai žaidėjas lošia už 10 ar už 15 eurų, tai jau sorry :)

...

2015 Geg 04 12:19

15. Tauragės „Tauras” 6 1 1 4 5 20 -15 4

17. Kelmės „Kražantė” 6 0 2 4 7 22 -15 2

-15..

UŽ kRAŽANTĘ ĮVARČIŲ SANTYKIS NE KĄ GERESNIS..

MUŠA MAŽIAU, PRASILEIDŽIA MAŽIAU, O REZULTATAS VIENODAS.. MINUS 15..

piratas

2015 Geg 04 23:05

-15..

zinant kaip ponulis cia aukstina Kelmes komanda,tai Taurui cia turetu buti kaip ir pagyrimas :lol: nebetkas gali lygiuotis i toki superkluba kaip Krazante :roll: