...

Re: FK Tauras

2015 Spa 21 10:34

Pasak J.Šetkaus, minimaliems klubo, rungtyniaujančio I futbolo lygoje, poreikiams reikėtų 130–150 tūkst. eurų.

2015 Spa 24 19:01

as dar ir dabar netikiu,kad cia ne klaida :lol: kad praleist 2 ivarcius,cia jau fantastikos sritis,bet,kad dar ir patys 4 iridentu,cia jau protu nesuvokiama :D

2015 Lap 02 21:51

Lietuvos futbolo federacija jau pakvietė klubus iki šių metų lapkričio 15 dienos registruotis 2016 m. A bei I lygos licencijavimo sezonui. Dokumentus licencijavimui ruošia ir futbolo klubas „Tauras“. Daug jėgų ir energijos Tauragės futbolui atiduodantis vienas klubo dalininkų Jaunutis Šetkus teigia, kad, nepaisant prastų šio sezono rezultatų, licencija šalies futbolo federacijai būtinai bus teikiama. Ir teikiama dėl atstovavimo pajėgiausioje A lygoje.

– Taip, klubas turi problemų, tačiau tokios komandos, kokia buvo praėjusiame sezone, matyti nebenoriu. Darysime viską, kad futbolas Tauragėje gyvuotų ir komanda žaistų kuo geriau. Kol kas dar sunku pasakyti, ar pavyks išspręsti visas problemas, atsikratyti klubą slegiančių skolų. Tačiau su Tauragės žmonių, verslininkų bei mūsų rajono valdžios pagalba, manau, galima nuveikti daug. Vis dar tikiu Tauragės futbolo ateitimi, – optimizmo nestokojo „Tauragės kurjerio“ kalbintas J.Šetkus.

asau
Pranešimai: 501
Užsiregistravo: 2014 Kov 08 16:22
Palaikoma komanda: Utenis

2015 Lap 02 22:14

Jaunutis Šetkus teigia, kad, nepaisant prastų šio sezono rezultatų, licencija šalies futbolo federacijai būtinai bus teikiama. Ir teikiama dėl atstovavimo pajėgiausioje A lygoje.
Linksmai pajuokavo :D

Pranešimai: 7313

2015 Lap 02 22:21

Manau jis išprotėjo.Prasidėjo paskutinė jo nuprotėjimo stadija.

piratas

2015 Lap 02 22:38

jo,pasakyta stipriai,bet nemanau,kad zmogus nuprotejo.Cia dar viena jo taktika ismelzti kuo daugiau pinigu is verslininku ir savivaldybes.Uzburs visus,kad reikia surinkti didziuli biudzeta,kad tada klubui leis dalyvauti A lygoje.Pinigus surinkus paaiskes,kad negali zaist net 1-oj lygoj,tada zais vaikai uz dyka,o pinigai nuses kazkieno kiseneje.Kitaip net girtas tokiu nesamoniu nesneketu :lol: nors musu futbole niekas nestebina :D dar pamirso pasakyt,kad bus siekiama ir UEFA licenzijos :D

gdrs

2015 Lap 03 02:43

Na Tauras kiek pamenu praktiskai visada siekia butent A lygos licencijos, nors ir zino, kad ten nezais pvz kita sezona. Arba kai da zaide A lygoje, bet buvo viena silpnesniu komandu, bet vistiek teikdvo paraiska de lUEFA icencijos, nors aisku sansu papult i Europa nebuvo jokiu.. Gal jie taip save nori pasitikrinti ar sugebetu gauti ta licencija.. :)

- Legendinis TT šiais metais i-oje lygoje liko 17 pozicijoje, bet kaip jau žinome kitais metais, galimai, startuose elito divizione.. :P :D

Įspūdingiausias sezono akcentas 150 - čia, statistika tokia, kai bazaras eina apie prasileistus golus.. :D

vaikis
Pranešimai: 14
Užsiregistravo: 2015 Rgp 07 15:20
Palaikoma komanda: FK Tauras

2015 Lap 23 15:05

Pajėgiausios aštuonių Lietuvos miestų futbolo mėgėjų komandos praėjusį šeštadienį susirinko į Kaune vykusį LFML finalinį turnyrą. Jam pasibaigus paaiškėjo, jog stipriausia LFML 7x7 komanda tapo Tauragės „Vailida“.

Aštuonios komandos burtų keliu buvo padalintos į dvi grupes, kuriose kovojo dėl patekimo į pusfinalį. Abejose grupėse netrūko inirtingos ir atkaklios kovos – dauguma rungtynių baigėsi vos vieno įvarčio skirtumu.
A grupėje pirmąją vietą užėmė „Rėkliai“ (Panevėžys, 8 tšk.), 4:1 įveikę antroje vietoje likusius „Valčiūnus“ (Vilnius, 5 tšk.), 1:0 palaužę Kauno pirmenybių nugalėtoją „Žaliakalnį“ (3 tšk.) bei lygiosiomis 1:1 baigę susitikimą su „Bronu“ (Kėdainiai, 2 tšk.). „Žaliakalniui“, norint patekti į pusfinalį, paskutinėse grupės rungtynėse prieš „Rėklius“ buvo būtina pergalė, tačiau jie ne tik nerealizavo 9 m. baudinio, bet ir nepasinaudojo tuo, jog Panevėžio komanda daugiau nei pusę susitikimo rungtyniavo mažumoje. Šis pralaimėjimas „Žaliakalniui“ lėmė trečiąją vietą grupėje, kurioje ketvirtas liko „Bronas“.
B grupėje 7 taškus surinko ir pirmąją vietą užėmė „Vailida“ (Tauragė): jie 2:1 įveikė pajėgiausią Marijampolės komandą „Eurostandartą“, kuri su 6 taškais liko antroje vietoje; 1:0 palaužė trečioje pozicijoje likusią „Žilevaną“ (Telšiai, 3 tšk.) ir lygiosiomis 5:5 sužaidė su „Spartaku“ (Ukmergė, 2 tšk.).
Pasibaigus grupės varžyboms paaiškėjo pusfinalių poros: „Rėkliai“ – „Eurostandartas“ ir „Vailida“ – „Valčiūnai“. Kovą dėl 5-8 vietų porose pradėjo „Žaliakalnis“ – „Spartakas“ ir „Žilevana“ – „Bronas“.
Kovoje dėl 5-8 vietų geriausiai sekėsi „Žaliakalniui“, kuris iš pradžių 3:1 įveikė „Spartaką“, o mače dėl 5-osios vietos po baudinių serijos 3:1 palaužė ir „Žilevanos“ (prieš tai taip pat po baudinių serijos 3:2 įveikusios „Broną“) pasipriešinimą. 7-ąją vietą iškovojo „Bronas“, 3:2 įveikęs „Spartaką“.
Atkakli kova vyko dėl patekimo į finalą. „Rėkliai“ iš Panevėžio po baudinių serijos 3:1 (pagrindis laikas baigėsi rezultatu 2:2) įveikė Marijampolės „Eurostandartą“, o Tauragės „Vailida“ 2:1 nugalėjo vilniečius „Valčiūnus“. 3-ąja vieta turnyre galėjo džiaugtis marijampoliečiai, minimalia persvara 1:0 įrodę pranašumą prieš „Valčiūnus“. Tuo tarpu finale „Vailida“ 3:1 palaužė stipriausią Panevėžio komandą „Rėklius“ ir tapo 2015 m. LFML finalinio turnyro čempione.
Individualius prizus susižėrė žaidėjai iš 4 skirtingų komandų. Naudingiausiu turnyro žaidėju išrinktas Tauragės komandos atstovas V. Dragunevičius; geriausiu puolėju – L. Bratkauskas („Rėkliai“); geriausiu gynėju – M. Petrauskas („Valčiūnai“), „Eurostandarto“ žaidėjas M. Koškus tapo geriausiu finalinio turnyro vartininku.
Komandos prizininkės bei geriausi turnyro žaidėjai buvo apdovanoti LFML bei jos rėmėjo „Hummel“ įsteigtais prizais. Be to, kiekvienai turnyre Kaune rungtyniavusiai komandai buvo įteikti 100 EUR vertės čekiai „Hummel“ produkcijai įsigyti.
LFML dėkoja visoms dalyvavusioms komandoms ir atsisveikina iki kitų turnyrų!