...

Re: FK UTENIS --> Utena

2014 Rgp 25 12:08

AIKŠTĖJE - LYG ANT SPARNŲ

Jau pirmajame kėlinyje įmušę keturis įvarčius "Utenio" futbolininkai nepaliko jokių vilčių turnyro lentelėje aukščiau žengusiam "Nevėžiui"
„Utenio“ futbolininkai iškovojo svarbią pergalę dideliu skirtumu. Jau pirmajame kėlinį įmušę keturis sausus įvarčius, jie Utenoje įveikė Kėdainių „Nevėžio“ komandą 5:2 ir aplenkė ją Lietuvos futbolo federacijos pirmosios lygos turnyro lentelėje.

Pirmajame kelinyje varžovus į neviltį varė Povilas Lukšys. Jau po trijų jo įvarčių 20, 27 ir 34 mintėmis tapo aišku, kuri komanda šiandien aikštėje stipresnė.

„Didžiuojuosi savo komanda. Jeigu mes ir ateityje žaisime taip, kaip su „Nevėžiu“ šiandien, o ypač – per pirmą rungtynių kėlinį, su tokiu atsidavimu, su tokiu ryžtu, su tokia žaidybine drausme, mes iškovosime tikrai daug pergalių savo gerbėjams ir Utenos miestui“, - po susitikimo neslėpė džiaugsmo „Utenio“ vyriausiasis treneris Mindaugas Čepas.

Jis komandai neturėjo priekaištų. „Nors jei kalbame apie antrą kėlinį, tai žaidėjai turėtų suprasti, kad net ir laimint 4:0, varžovai gali susikurti kelias progas ir tą mes taisysime dirbdami, analizuodami, tobulėdami“, - pridūrė treneris.

Paklaustas ar tai geriausios komandos rungtynės šiame sezone, M. Čepas aakė: „Jeigu būtų buvęs tik vienas kėlinys, iš karto sakyčiau – taip. Dabar atsakysiu, kad esu įsitikinęs, kad geriausios „Utenio“ rungtynės mūsų laukia ateityje.“

***

„Utenis“ – „Nevėžis“ 5:2 (4:0).

„Utenis“: Ignas Plūkas, Aurimas Tručinskas, Linas Savastas (84 min. Erikas Vainoras), Žilvinas Banys (80 min. Mykolas Krasnovskis), Antonas Naumovas (87 min. Egidijus Varnas), Gabrielius Zagurskas, Vitalijus Kavaliauskas (46 min. Elvis Daraškevičius), Valentinas Jeriomenko, Danielis Gunevičius, Lukas Artimavičius, Povilas Lukšys (46 min. Armandas Breivė).

„Nevėžis“: Laurynas Vertelis, Augustinas Montvydas, Evaldas Kugys, Nikola Vitorovičius (88 min. Paulius Sirotavičius), Martynas Vaitkus, Marius Bezykornovas, Renatas Petronis (74 min. Evaldas Petrėnas), Rimvydas Lipnevičius (81 min. Rokas Mikuckis), Atnoldas Trakšelis, Martynas Juknevičius, Nerijus Kestenis.

Įvarčiai: 20, 27 ir 34 min. Povilas Lukšys. 41 min. Žilvinas Banys, 55 min. Martynas Vaitkus, 76 min. Armandas Breivė, 90 min. Rokas Mikuckis.

Sėkmės Žalgiriečiui. :)
:mrgreen: Laikas bėga, bet futbolas išlieka tas pats.

2014 Rgp 27 20:00

labai svarbi Utenio pegalė, leidžianti priartėti prie lyderių. Žalgiriečiai irgi šaunuoliai, nesugadino reikalo :) Panašu kad Utenis pagavo ritmą

Žygutis

2014 Rgp 27 22:04

Kas ištrynė mano pranešimus? :o

...

2014 Rgp 28 10:21

PO PERGALĖS - ŠUOLIS Į LYDERIŲ TREJETĄ

„Tai buvo sunkiausias sezono mačas“, - po pergalės prieš Vilniaus „Žalgirietį“ sakė „Utenio“ vyriausiasis treneris Mindaugas Čepas
Lietuvos futbolo federacijos pirmosios lygos turnyro rungtynėse „Utenis“ namuose įveikė Vilniaus "Žalgirietį" 2:0.

Po pergalės uteniškiai turnyro lentelėje aplenkė ne tik vilniečius, bet ir Kauno "Spyrį" ir dabar užima trečiąją vietą lygoje.

69-ąją rungtynių minutę būriui abiejų komandų žaidėjų susigrūdus vilniečių baudos aikštelėje tiksliai galva į vartus kamuolį smūgiavo Linas Savastas.

Pergalę aikštės šeimininkai užtvirtino 87-ąją min., kai Žilvinas Banys iš dešinio krašto skersavo kamuolį į baudos aikštelę. „Žalgiriečio“ vartininkas Robertas Konarskis, nutraukdamas "Utenio" žaidėjo perdavimą, nesėkmingai išmušė kamuolį, kuris nuriedėjo atbėgančiam Erikui Vainorui ir šio smūgis buvo taiklus.

„Rungtynės buvo priešingos nei prieš turą vykęs susitikimas su Kėdainių „Nevėžiu“. Tada sužaidėme puikų pirmą kėlinį, o antrą – atsipalaidavome, dabar – po nekokio pirmo kėlinio buvo geras antras kėlinys“, - apibendrino rungtynes M. Čepas.

Tam, kad antrasis kėlinys nusisektų, startegui teko daryti korekcijas jau pirmą žaidimo pusė. 35-ąją min. buvo pakeistas saugas Antonas Naumovas.

„Šiek tiek pakoregavome sudėtį. Įleidome į aikštę Mykolą Krasnovskį. Ir tai pasiteisino. Taip pat jautėsi, kad padėjo pokalbis su žaidėjais per pertrauką.“

***

„Utenis“ – „Žalgirietis“ 2:0 (0:0)
„Utenis“: Ignas Plūkas, Aurimas Tručinskas, Linas Savastas, Žilvinas Banys, Antonas Naumovas (35 min. Mykolas Krasnovskis), Gabrielius Zagurskas, Vitalijus Kavaliauskas (74 min. Erikas Vainoras), Valentinas Jeriomenko, Danielis Gunevičius, Lukas Artimavičius, Povilas Lukšys (90+1 min. Egidijus Varnas).
„Žalgirietis“: Robertas Konarskis, Haroldas Šidlauskas, Danielis Romanovskis (86 min. Dominikas Stankevičius), Tomas Misiūnas (Ernestas Stočkūnas), Karolis Strolys, Lukas Šulskis, Arturas Skuratovičius, Darius Kazubovičius (81 min. Julius Momkus), Aldas Korsakas, Gvidonas Narmontas (46 min. Martinas Morozas), Justas Lasickas.

Įvarčiai: 67 min. Linas Savastas, 87 min. Erikas Vainoras.

Įspėti: Gabrielius Zagurskas, Povilas Lukšys, Antonas Naumovas, Linas Savastas, Valentinas Jeriomenko, Danielis Gunevičius, Gvidonas Narmontas, Karolis Strolys, Danielis Romanovskis.

5 Žalgirietis 23 12 4 7 45-15 40

Trejetuke jau. Ilgai kilo, kol pakilo. Pasirodo, kad gali kovoti dėl aukščiausiųjų pozicijų.

2014 Rgp 28 13:45

Komentaras: Sveikinu Utenį. Pelnyta pergalė ir pakilta iki lyderių trejetuko.

...

2014 Rgp 28 14:00

UTENIS 2 : 0 ŽALGIRIETIS

...

2014 Rgs 01 10:05

PO LĖTO STARTO - GALINGAS FINIŠAS

Nors mačo su "Šilute" pirmas kėlinys vyko ne pagal "Utenio" planuotą scenarijų, po petraukos vaizdas aikštėje pasikeitė ir uteniškiai laimėjo 4:0

Lietuvos futbolo federacijos (LFF) pirmosios lygos turnyro rungtynėse „Utenis“ namuose sutriuškino „Šilutę“ 4:0.

Po šios uteniškių pergalės LFF I lygoje – trivaldystė. „Utenis“, Vilniaus „MRU“ ir Kauno „Spyris“ po šiandienos rungtynių turi po 44 taškus.

Vyriausias „Utenio“ treneris Mindaugas Čepas po rungtynių sakė, kad rezultatas neatspindi mačo eigos.

„Pirmas kėlinys vyko ne pagal mūsų scenarijų, buvome suplanavę spausti varžovus nuo pat pradžių, norėjome pasiekti greitą įvartį, bet jo nebuvo. Tik kėlinio pabaigoje paižymėjo Povilas Lukšys. Mums labai trūko greitų sprendimų, šviežumo, trūko aštrumo priekyje“, – pasakojo strategas.

Antrajame kėlinyje vaizdas pasikeitė kardinaliai – „Utenis“ žaidimas vis aštrėjo, žaidėjai dažniau ėmėsi iniciatyvos, pradėjo aktyviau žaisti aikštės kraštuose ir sugebėjo pelnyti dar tris įvarčius. Prie pasikeitusio žaidimo po pertraukos svariai prisidėjo ir po keitimų pasirodę žaidėjai.

„Įleidome žaidėjų, kurie tikrai nenuvylė. Visi vaikinai šaunuoliai. Pirmajame kėlinyje iš žaidėjų veidų matėsi, kad nėra šviežumo. Mes kas trečią dieną žaidžiame rungtynes. Labai norėtųsi poilsio“, – sakė M. Čepas.

„Utenis“ – „Šilutė“ 4:0 (1:0).
Įvarčiai: 39 min. P. Lukšys, 49 min. Ž. Banys, 83 min. E. Varnas, 84 min. E. Daraškevičius.
Įspėtas: 44 min. D. Gunevičius (Utenis).