Anbo
Pranešimai: 9593
Užsiregistravo: 2010 Vas 12 19:59
Palaikoma komanda: Žalgiris

Re: Utenos futbolas:

2014 Sau 02 17:37

na o man tas klubo pavadinimo darybos variantas kada paimamas miesto pavadinimas ir pridedama FC ar FK atrodo pernelyg mechaniškas ir be fantazijos. norisi kažko originalesnio. na kaip skambėtų "kas laimės, kas laimės? FC Gargždai!" :D

nemanau kad reikia gėdytis istorijos. kaip tik, ilgesnė tradicija (tegul ir neišskirtinė) futbole yra privalumas lyginant su visišku naujadaru

Anbo
Pranešimai: 9593
Užsiregistravo: 2010 Vas 12 19:59
Palaikoma komanda: Žalgiris

Re: Utenos futbolas:

2014 Sau 02 17:40

Man tasai UTENIS nepatinka. FC UTENA jau gražu būtų. Naują, švarų lapą atverstų ir pradėtų be tos ilgos pilkos istorijos... :roll:

Už Gargždus dvigubai didesnis miestas. Ir nėra aplinkui jokių konkurentų tik kašė... rodos, tik imk ir daryk. :roll:
Hmmm, smalsu, ar čia tik pletkas... bet kai jau yra stadionas, reikia pradėt judėt... :roll: Norisi daugiau veiksmo... 8-)
Tai Tauragė irgi už Gargždus dukart didesnė, o kur 2013 metais sėdėjo? Jau nekalbam apie Kauną :)
Ne vien nuo miesto dydžio priklauso, ar futbolo klubas ten veiks sėkmingai, ar ne.
Gali imti ir pritrūkti kritinės masės - pvz., tiek veiklių žmonių kaip Gargžduose arba tokio vieno kaip Vacys Klaipėdoj :)
tai žinoma kad nuo žmonių priklauso. mes čia tik hipotetiškai svaičiojam :) o bet tačiau Utena parodė tam tikrus gebėjimus tvarkytis, bent jau krepšinyje, tai galima kažko ir tikėtis

...

Re: Utenos futbolas:

2014 Sau 02 17:44

Ne vien nuo dydžio priklauso, ar futbolo klubas ten veiks sėkmingai, ar ne.

Gali imti ir pritrūkti kritinės masės - pvz., tiek veiklių žmonių kaip Gargžduose arba tokio vieno kaip Vacys Klaipėdoj :)
Tu kaip visada apie dydžius... :mrgreen: su liniuote stovi ir mieruoji... :mrgreen:

Utena gi ne į A lygą taisosi.. tai gal apie galimybes kurti I-os lygos klubą pradžiai pakalbėkime???

Mes kol kas nežinome, kas ten darosi. Bet faktas, kad stadioną jau turi, tai laikas dabar tik suburti normalią kapelą, kad savo grajum nedarytų gėdos miestui. Nemanau, kad lįs į A lygą.

Tik nedrąsiai galima pasvajoti, kad kažkas bus padaryta ir ateis į I-ą lygą su finansavimu rimtesniu...

...

Re: Utenos futbolas:

2014 Sau 02 17:54

na o man tas klubo pavadinimo darybos variantas kada paimamas miesto pavadinimas ir pridedama FC ar FK atrodo pernelyg mechaniškas ir be fantazijos. norisi kažko originalesnio. na kaip skambėtų "kas laimės, kas laimės? FC Gargždai!" :D

nemanau kad reikia gėdytis istorijos. kaip tik, ilgesnė tradicija (tegul ir neišskirtinė) futbole yra privalumas lyginant su visišku naujadaru
GARGŽDAI ištarti sunku, o dar išskanduoti sunkiau. Šalia tigrų buvau, tai jie balsingi, rėksmingi, ne bėda... :mrgreen:
Ką ten iš Utenos krašto galima išspausti? Utenis, UTENAITIS??? :mrgreen: Aukštaitija, Šventoji.. daugiau variantų nėra... :roll:

istorija gerai, bet pavadinimai turi savo karmą, jeigu pilkas buvo, tai pilku ir liks.. koks UTENIS.. gal subankrutavo visai, kad nebegirdėti jo.. :roll:

Va, tik skaičiukai tūkstantis devyni šimtai kažkelinti metai vertingas trofėjus. visi nori pasisendinti... bet gi ir pas azerus ir latvius ir kitur pilna klubų, kur įsteigti po 2005 metų, čia ne Anglija ar Škotija, kur klubai šimtametes tradicija turi.. anno tūkstantis aštuoni šimtaikažkelinti metai

Anbo
Pranešimai: 9593
Užsiregistravo: 2010 Vas 12 19:59
Palaikoma komanda: Žalgiris

Re: Utenos futbolas:

2014 Sau 02 18:22

aš tai nelabai tikiu visokiom karmom, man čia kažkokie prietarai :)

o variantų tikrai galima sugalvoti įdomesnių, nebūtinai ežeras ar upė

...

Re: Utenos futbolas:

2014 Sau 03 10:47

aš tai nelabai tikiu visokiom karmom, man čia kažkokie prietarai :)

o variantų tikrai galima sugalvoti įdomesnių, nebūtinai ežeras ar upė
O aš prietaringas. Lievas pavadinimas, tai garantuotai bus lieva komanda. 8-) :P
kilmės dokumentai net šuniui reikalingi, o klubas turi būti irgi su tam tikra pretenzija.

Be upių ir ežerų mes juk daugiau nieko neturime.. beveik...
Kruoja, Širvėna, Lietava, Venta, Mastis, Babrungas, Minija, Nevėžis, Utenis, Utenaitis, Neris, Nemunas, Merkys.. taip ir prašosi futbolo klubai tokių vardų...

Žalgiris, šiuo atveju nežinau jokio rimto mūšio, kuris vyko aplink Uteną... Atlantas ar Baltija būtų ne į temą... Ekranas irgi... Sūduva, Dainava.. Aukštaitija... banalu šiuo atveju... dėl sostinės vardo su Panevėžiu eitų ginčai...

FK "Tauras", FK "Stumbras"..... briedis, stirna, šernas... kisiukas, ciūcikas, papūgėlė... :mrgreen:
Nelimpa man niekas... :mrgreen:

šiaip
Pranešimai: 3829
Užsiregistravo: 2010 Vas 10 17:49

Re: Utenos futbolas:

2014 Sau 03 14:32

Utenos "Ristūnai" ;)
Pas juos gi net herbe berods pasaga.

...

Re: Utenos futbolas:

2014 Sau 03 14:53

Utenos FK "Ristūnai" ;)
Pas juos gi net herbe berods pasaga.
Taip ir įsivaizduoju VšĮ "Utenos futbolo ir žirginio sporto klubas"...
Beje, "Rašės" hipodromas vadinasi. :P gal pasiūlysi ten rungtynes žaisti, kad negadinti futbolo aikštės vejos??? :mrgreen:

Dėl herbo, esi teisus, ten pasaga.. ir dar žvaigždė. Pirmame poste juk yra. :mrgreen:

beje, į Rašę investuot ruošiasi rimtai... sakau, ko babkių futbolui nėra, kai tam žirgynui tratina šaibas..
LINK: http://www.utenoszinios.lt/print.php?ty ... em_id=1021" onclick="window.open(this.href);return false;
„Rašės“ hipodromas atitiks tarptautinius standartus

Anbo
Pranešimai: 9593
Užsiregistravo: 2010 Vas 12 19:59
Palaikoma komanda: Žalgiris

Re: Utenos futbolas:

2014 Sau 03 16:42

pasaga taip pat simbolizuoja sėkmę, tokiu būdu visai tinkamas pavadinimas būtų "Fortūna" :) bet jis ko gero užimtas. kaip ir "Vytis"

deja, lietuvių kalboj nėra žirginio termino, kuris gerai skambėtų kaip klubo pavadinimas... anglakalbėse šalyse yra klubų pavadinimu "Spurs", "Pacers" ir pan., bet lietuvškai kažkaip neskamba

...

Re: Utenos futbolas:

2014 Sau 03 16:49

Jau Kaune Fortūna yra.. tektų VYTIS orginalo kalba vartoti POGONIA... :ugeek:

FK "Kanopėlė" būtų prikolas... :D FK "Zirga galva" irgi neblogai skambėtų... :mrgreen:
O visi kiti nekovingai skamba, neįkvėptų kovai... :P

bronius
Vyr. diskusijų administratorius
Pranešimai: 11749
Užsiregistravo: 2010 Vas 10 14:01
Palaikoma komanda: LT rinktinė
Miestas: Vilnius

Re: Utenos futbolas:

2014 Sau 03 16:52

FK Žvengirdas

...

Re: Utenos futbolas:

2014 Sau 03 16:56

FC ŽVENGAS, o Všį "Žvenk su manimi už Futbolą" :mrgreen:

karys
Pranešimai: 9157
Užsiregistravo: 2010 Vas 24 08:59
Palaikoma komanda: Žalgiris

Re: Utenos futbolas:

2014 Sau 03 17:07

kadangi meškabole yra utenos "juventus", tai gal ir čia tradiciją pratęs pvz., utenos "ajaxas"

...

Re: Utenos futbolas:

2014 Sau 03 17:09

Jeigu ralyje kažkokia AJAGS komanda dalyvavo, tai visko gali būti.. :roll:

Anbo
Pranešimai: 9593
Užsiregistravo: 2010 Vas 12 19:59
Palaikoma komanda: Žalgiris

Re: Utenos futbolas:

2014 Sau 03 17:42

daug geresnis variantas "Dinamo" :)

kalbant apie Kauną - kol kas laisvas pavadinimas "Kovas". tarpukariu buvo vienas geresnių klubų http://lt.wikipedia.org/wiki/%C5%A0%C5%A0_Kovas_Kaunas" onclick="window.open(this.href);return false;

Grįžti į