FK Vidzgiris

2010 Kov 07 10:04

Lygiosios draugiškose rungtynėse su Sūduvos dublerine komanda

Kovo 4 d. Marijampolėje vykusios rungtynės baigėsi taikiai 2-2. I-ame kėlinyje pagrindinės sudėties žaidęs FK Vidzgiris pirmavo 2-0 po dviejų G. Vaitulevičiaus pelnytų įvarčių. Antrame kėlinyje turėjo progos pažaisti visi atvykę mūsų komandos žaidėjai, aikštės šeimininkai perėmė žaidimo iniciatyvą ir rezultatą išlygino.

Re: FK Vidzgiris

2010 Kov 12 21:47

Lygiosios kontrolinėse rungtynėse su Kėdainių Nevėžio komanda

2010-03-12 19:44:16

Artėjant LFF I-os lygos pirmenybių pradžiai, FK Vidzgiris kovo 12 d. Kaune žaidė kontrolines rungtynes su Kėdainių Nevėžio komanda, su kuria varžysis ir LFF I-oje lygoje. Ši komanda buvo stipriausia , su kuria teko rungtyniauti naujo sezono pasiruošimo etape. Tad šios varžybos turėjo būti rimtas išbandymas mūsų komandai. Nuo pat rungtynių pradžios abi komandos žaidė atakuojantį futbolą ir susikurdamos progas įvarčiams. I-ame kėlinyje pirmieji pasižymėjo mūsiškiai, įvartį įmušė G.Vaitulevičius. Nevėžio komanda dar pirmame kėlinyje sugebėjo rezultatą išlyginti ir persverti savo naudai 2-1. Dar pirmame kėlinyje abi komandos galėjo pasižymėti, tačiau rezultatas liko nepakitęs. Po pertraukos FK Vidzgiris atakavo daugiau, tačiau pavojingų situacijų kildavo daugiau mūsų aikštelėje. Rezultatą FK Vidzgiriui pavyko išlyginti kėlinio viduryje, kai savo progą išnaudojo E.Kelmonas. Išlyginę rezultatą, apmaudų įvartį į savo vartus įsimušėme patys. Po nemažai atliktų keitimų mūsų komanda išsaugojo daugiau jėgų ir daugiau atakavome, o išlyginamąjį įvartį pelnė T.Jaruševičius. Rungtynės baigėsi taikiai 3-3 ir optimistiškai nuteikė komandos žaidėjus.

2010 Kov 13 12:20

Pristatyta vyrų futbolo komanda „Vidzgiris“
2010.03.03

Alytuje futbolo istorija siekia 1954 metus, kada oficialiai buvo atidarytas futbolo skyrius Sporto mokykloje. O 1975 metai buvo triumfo metai, – „Dainavos “ futbolo komanda tapo Lietuvos čempione.

Pratęsiant futbolo tradicijas Alytuje, 2010 m vasario 25 dieną Lietuvos futbolo federacijos (LFF) Licencijavimo komiteto (LK) posėdyje svarstyta licencijos suteikimas klubams, siekusiems žaisti aukštesnėje I lygoje. Ši licencija suteikta ir Alytaus futbolo klubui „Vidzgiris“.

Vasario 27 d. į naują Lietuvos I lygos startui besiruošiančios komandos „Vidzgiris“ pristatymą ir 10 metų klubo šventę susirinko komandos senbuviai, jaunieji futbolininkai ir svečiai.

Komandos narius ir vadovus pasveikino Alytaus miesto savivaldybės mero pavaduotoja Nijolė Makštutienė, Alytaus miesto savivaldybės tarybos Kultūros, švietimo ir sporto komiteto pirmininkė Silvija Peštenienė, pirmininko pavaduotojas Gediminas Jegelevičius, Sporto ir rekreacijos skyriaus vedėjas Adomas Andrušaitis. Vicemerė pažadėjo, kad pabaigus Alytaus centrinio miesto stadiono remontą, komandai „Vidzgiris“ bus sudarytos vienodos sąlygos kartu su kita futbolo komanda žaisti šiame stadione. Taip pat komandos veiklai yra skiriamos lėšos per sporto projektų finansavimą iš 2010 metų miesto biudžeto.

Klubo vadovas Regimantas Abramavičius, pristatė ateities planus, apdovanojo komandos veteranus E. Vikulovą, R. Bačinską, E. Biekšą, R. Matusevičių, E. Slavinską, praėjusių metų LFF II -os lygos pirmenybėse geriausiai žaidusį T. Jaruševičių ir rezultatyviausią G. Vaitulevičių.

Lietuvos futbolo federacijos atstovas R. Pikčilingis įteikė komandai praėjusiais metais LFF II lygoje iškovotus bronzos medalius ir taurę, pasveikino FK „Vidzgiris“ sėkmingai atlikusią LFF I lygos dalyvio licencijavimo procedūrą ir kartu su Šilutės komanda jau užsitikrinusią vietą pirmenybėse. Alytaus futbolo federacijos atstovas Aivaras Vyšniauskas įteikė Alytaus apskrities ir miesto salės futbolo pirmenybėse iškovotus medalius FK „Vidzgiris“ pirmai ir jaunimo komandoms.

Vakaronės dalyvius savo dainomis džiugino grupė „Rytmetis“. Vakarą vedė Alytaus radijo FM 99 sporto skyriaus žurnalistas Tomas Romanskas.

Sporto ir rekreacijos skyriaus

vyriausioji specialistė

Daiva Jakubauskienė

2010 Kov 21 21:41

Pergalė draugiškos rungtynėse su Trakų komanda 5-1

2010-03-21 21:12:07

Tęsiant pasiruošimą LFF I-os lygos pirmenybėms FK Vidzgiris išbandė jėgas su LFF II-os lygos debiutantais -FK Trakų komanda. Rungtynės vyko Druskininkų dirbtinos aikštės stadione, kur mūsų komanda žais pirmenybių namų turus, ir kol nebus baigti remonto darbai Alytaus m. centriniame stadione. Rungtynių pradžioje komandos žaidė apylygiai, nors FK Vidzgiris pradėjo dvikovą stipriausia sudėtimi. Pirmieji pasižymėjo Trakai, kai po pakelto kampinio mūsų vartininkas nepasiekė kamuolio ir svečiai nukreipė kamuolį į Vidzgirio vartus. Po praleisto įvarčio žaidimo iniciatyvą perėmė mūsų komanda ir po vienos atakos, išnaudojęs sumaištį varžovų aikštelėje, įvartį įmušė G.Vaitulevičius. Dar pirmame kėlinyje po tikslaus T.Jaruševičiaus perdavimo, antrą savo įvartį G.Vaitulevičius pelnė smūgiu galva. Antrame kėlinyje Trakų komanda pakeitė nemažai pagrindinės sudėties žaidėjų, o pastarųjų žaidimas jau nekėlė pavojaus mūsų vartams. FK Vidzgiris komandoje irgi buvo atlikta žaidėjų keitimų, tačiau mūsų komandos dominavimas buvo akivaizdus. E.Poderis prasiveržimo į baudos aikštelę buvo pargriautas, teisėjas skyrė 11 m baudinį, kurį pats Eimantas ir realizavo. Savo persvarą įrodėme, įmušdami dar du įvarčius -P.Gavėnas pasižymėjo gražiu tiksliu smūgiu iš baudos aikštelės priegų, o Danas Žemaitis gavo tikslų perdavimą ir iš arti nuginklavo varžovų vartininką. Tad galutinis rezultatas 5-1 FK Vidzgirio naudai. Kitas draugiškas rungtynes žaisime su FK Granitu iš Vilniaus.

2010 Kov 27 21:21

Pergalė varžybose su FM Granitas komanda 3-1

2010-03-27 20:46:01

Kovo 27 d. Druskininkuose FK Vidzgiris žaidė draugiškas rungtynes su pajėgia FM Granitas komanda iš Vilniaus. Rungtynėms palankios oro sąlygos leido parodyti gražų žaidimą. I-ame kėlinyje didesnę persvarą turėjo mūsų komanda, tačiau savo pranašumą įtvirtino tik vienu A.Žemaičio įvarčiu, įmuštu tolimu smūgiu į apatinį vartų kampą. Svečiai I-ame kėlinyje nekėlė didelio pavojaus mūsų vartininkui A. Liksai. II -ame kėlinyje žaidimo iniciatyvos mūsų komanda neišleido ir įmušė dar du įvarčius. Po K.Burinsko perdavimo iš kairio krašto, pirmą savo įvartį smūgiu galva pelnė G.Vaitulevičius. Gavęs Ž.Gudišausko tikslų perdavimą, G.Vaitulevičius išbėgo vienas prieš varžovų vartininką ir antrą kartą pasiuntė kamuolį į vartus. FM Granitas baigiantis antram kėliniui rezultatą sušvelnino. Rungtynės baigėsi 3-1 FK Vidzgirio naudai. Šiose rungtynėse gerą žaidimą demonstravo saugas V. Baranovskij, gynyboje R. Blinovui talkino R.Bačinskas. Susirgusį E.Poderį atakų organizavime pakeitė Š.Neciunskas, A. Žemaitis. Komandos žaidėjų nuotraukas galite pažiūrėti Komanda skiltyje.

2010 Lie 30 11:09

„Vidzgirį“ sustiprino D.Saulėnas ir V.Zabarauskas
2010.07.30, 10:09

Lietuvos futbolo pirmosios lygos čempionate rungtyniaujantį Alytaus“Vidzgirį“ sustiprino du futbolininkai – Dainius Saulėnas ir Vilius Zabarauskas. Puolėjas D.Saulėnas pusę šio sezono ragavo legionieriaus duonos – rungtyniavo Narvos „Trans“ (Estija) komandoje, o V.Zabarauskas perėjo iš Pakruojo „Kruojos“. D.Saulėnas „Vidzgiriui“ galės atstovauti, kai iš buvusio klubo gaus paleidžiamąjį raštą. Kol kas futbolininkas jo neturi.

...

2014 Kov 31 17:56

Šitas pavadinimas vėl figūruos. II-oje lygoje Pietų zonoje bus klubas iš Alytaus ir užvadzintas VIDZGIRIU.

...

2014 Bal 09 16:35

Jeigu negavo licencijos, tai gal jų II-oje lygoje ir nebus. :roll:

...

2015 Vas 21 13:35

Alytaus apskrities futbolo federacijoje vyko susitikimas, skirtas 2015-ųjų sezonui.

LFF II lygoje planuoja rungtyniauti FK VIDZGIRIS (treneris - Antanas Makštutis)
- Pernai jie drumstė vandenį, bet nieko nesumeistravo.. žiūrėsim, kaip šiais metais bus..

gal tik grybų pintinėmis žvangina.. :roll: :idea:

...

2015 Kov 14 11:25

Penktadienis: ‪
#‎Alytus‬: FM Auska vs Vidzgiris FC (16:30)

Draugiškos rungtynės:
Alytaus FM AUSKA 1 - 1 Alytaus SRC VIDZGIRIS

Po pirmojo kėlinio 0:1 (įvarčio autorius - Tadas Gustaitis)

2015-05-10 12:59:46

A.Makštučio treniruojami FK Vidzgiris SRC 2015 m. po kelerių metų pertraukos startuoja LFF II lygos Pietų zonos pirmenybėse.

Sporto Rekreacijos Centro futbolo mokyklos auklėtiniai šiose pirmenybėse startinėse varžybose nugalėjo Rūdupio komandą iš Prienų 3-2.

***

VIDZGIRIS 3 - 2 RŪDUPIS

...

2015 Geg 12 12:20

II -ame ture SRC Vidzgiris pralaimėjo Fajetonas komandai 0-2
2015-05-11 23:25:25

Gegužės 10 d Alytuje SRC Vidzgiris žaidė rungtynes su Jonavos Fajetonu ir po atkaklios kovos nusileido varžovams 0-2.

Abu įvarčius Fajetonas įmušė antrame kėlinyje.

Vidzgirio atakoms trūko užbaigtumo, nors ir visi žaidėjai negailėjo jėgų aikštelėje. Rungtynių pabaigoje traumą patyrė A. Genevičius.