Matas
Pranešimai: 2787
Užsiregistravo: 2012 Bal 04 15:28

Re: FK Žalgiris

2017 Sau 27 00:06

http://www.fkzalgiris.lt/naujienos/n632 ... 80%9C.html" onclick="window.open(this.href);return false;

naujas sezonas - sena dainelė. Kaip ir po kiekvieno pralaimėjimo, treneriukas mieliau pasakoja kada varžovai pradėjo treniruotis, kokia sudėtimi lošė, vietoje to, kad aiškiai pasakytų koks buvo taktinis planas, kas gavosi (kas ne), kaip tas problemas tvarkys. Šiandien atrodė, kad chebra išbėgo šiaip sau pabėgiot ir nelabai kas žinojo kas ten ką turi daryt. Tai kyla klausimas nafik tokios rungtynės reikalingos?? Jie ir per treniruotes taip gali pasižaist.

Eilinis skystas ir neįdomus interviu, kurį jau po pirmų kelių sakinių gali išjungt, nes žinai kuo baigsis.

geriantis
Pranešimai: 1451
Užsiregistravo: 2010 Geg 25 21:59

Re: FK Žalgiris

2017 Sau 27 08:21

Kažkodėl susidariau kitokią nuomonę iš interviu. Treneris pasakoja apie schemą, kad bandė gintis aukščiau, kad nepavyko visko įgyvendinti, todėl tiek prasileido ir jiems visiems gėda. Pasakyta aiškiai, kad šioje sezono stadijoje niekas kaulų nelaužys ir nesidraskys, o pasisaugos sezonui. Taip, kad persiskaityk dar kartą, jei sunkiai suvoki iš pirmo karto.

karys
Pranešimai: 9161
Užsiregistravo: 2010 Vas 24 08:59
Palaikoma komanda: Žalgiris

Re: FK Žalgiris

2017 Sau 27 08:55

Įdomu, kas ten per nauja taktinė schema su Elivelto ir Atajičium centre.

geriantis
Pranešimai: 1451
Užsiregistravo: 2010 Geg 25 21:59

Re: FK Žalgiris

2017 Sau 27 09:23

Įdomu, kas ten per nauja taktinė schema su Elivelto ir Atajičium centre.
Sakai schema pasikeičia jeigu į tą pačią poziciją pastatai kitą žaidėją :) Aš supratau, kad bandė naują gynybos schemą, bandė pakelti gynėjų liniją aukščiau, kad suspaustų erdvę centre ir visai nesvarbu kas ten centro sauguose tuo metu lošė. Skaitot ir nifigą nesuprantat teksto. Spicalystai :lol:

karys
Pranešimai: 9161
Užsiregistravo: 2010 Vas 24 08:59
Palaikoma komanda: Žalgiris

Re: FK Žalgiris

2017 Sau 27 09:32

Įdomu, kas ten per nauja taktinė schema su Elivelto ir Atajičium centre.
Sakai schema pasikeičia jeigu į tą pačią poziciją pastatai kitą žaidėją :) Aš supratau, kad bandė naują gynybos schemą, bandė pakelti gynėjų liniją aukščiau, kad suspaustų erdvę centre ir visai nesvarbu kas ten centro sauguose tuo metu lošė. Skaitot ir nifigą nesuprantat teksto. Spicalystai :lol:
"Be to, tokiose rungtynėse norime išmėginti naujas taktines schemas, patikrinti futbolininkus jiems neįprastose pozicijose. Štai šį kartą Bahrudinas Atajičius ir Elivelto žaidė aikštės viduryje. " šaunu, kad tavo teksto supratimas leidžia žvelgti giliau negu paprastiems mirtingiesiems..

Matas
Pranešimai: 2787
Užsiregistravo: 2012 Bal 04 15:28

Re: FK Žalgiris

2017 Sau 27 09:48

Įdomu, kas ten per nauja taktinė schema su Elivelto ir Atajičium centre.
Sakai schema pasikeičia jeigu į tą pačią poziciją pastatai kitą žaidėją :) Aš supratau, kad bandė naują gynybos schemą, bandė pakelti gynėjų liniją aukščiau, kad suspaustų erdvę centre ir visai nesvarbu kas ten centro sauguose tuo metu lošė. Skaitot ir nifigą nesuprantat teksto. Spicalystai :lol:
Siek tiek komiska ane, kai kitus i teksta pasigilint siunti, bet vistik pats ne viska daskaitei :)

Makenzis
Pranešimai: 7350
Užsiregistravo: 2010 Kov 20 16:14

Re: FK Žalgiris

2017 Sau 27 10:55

Draudzības spēlē ar 4:0 (3:0) pieveicām septiņkārtējo Lietuvas čempioni FK Žalgiris.

RFS 4 : 0 ŽALGIRIS
Įvarčiaii: Фертов (18'), Visnakovs (24', 25') un Hvoinickij (90').
RFS PĀRBAUDES SPĒLĒ AR 4:0 SAGRAUJ LIETUVAS SUPERKLUBU ''ŽALGIRIS''
http://synottipvirsliga.lv/news/rfs-par ... u-zalgiris" onclick="window.open(this.href);return false;
27/01/2017

SynotTIp futbola Virslīgas klubi turpina gatavoties sezonai, aizvadot vairākas pārbaudes ar kaimiņvalstu vienībām. Vienā no tām futbola klubs RFS Viļņā pārliecinoši apspēlēja vietējo "Žalgiri" ar rezultātu 4:0.

Viļņas komandai šī bija tikai otrā pārbaudes spēle šoziem, kamēr RFS atgriezās no atvaļinājuma krietni ātrāk un jau paspēja aizvadīt četras spēles. Komandas galvenais treneris Andrejs Kaļinins mačā pret Lietuvas čempioniem īsti negrasījās rotēt ar sastāvu, tāpēc laukumā devās uz doto brīdi optimālākais sastāvs. Lietuvas komanda veica daudz maiņu, taču kopumā laukumā šodien bija vadošie futbolisti.

Spēli drošāk uzsāka mājinieki, pirmajās desmit minūtēs vairāk kontrolējot bumbu un atrodot brīvās zonas rīdzinieku aizsardzības līnijā. Līdz labām sitienu pozīcijām zaļi-baltajiem tikt neizdevās, kamēr RFS vienā no pretuzbrukumiem atklāja spēles rezultātu. Spēles 18. minūtē sekoja centrējums Aleksejam Višņakovam, kurš lieliski nometa bumbu Aleksandram Fertovam zem sitiena - 1:0.

Pirmajā puslaikā Višņakovs bija neapturams, vēlāk gūstot divus vārtus minūtes laikā. Vispirms Aleksejs pēc Vladislava Sorokina piespēles ar lielisku sitienu no vidējās distances panāca 2:0. Uzreiz pēc tam lielisku piespēli izpildīja Igors Kozlovs, un Višņakovam palika tikai pārmest bumbu pāri vārtsargam - 3:0. Spēles 36. minūtē Rīgas komandai bija iespēja iesisti ceturtos vārtus, taču Leonīds Koveļs, būdams viens pats vārtu priekš, neaizsniedzās līdz bumbai.

"Žalgirim" pirmajā puslaikā ļoti maz kas sanāca uzbrukumā. 39. minūtē par asu spēli laukuma vidū viens no lietuviešu spēlētājiem nopelnīja sarkano kartīti, taču mazākumā Viļņa nepalika, jo pārbaudes spēles reglaments ļāva laukumā sūtīt citu spēlētāju. Otro puslaiku Lietuvas spēcīgākā komanda sāka krietni apņēmīgāk, tiekot pie dažām labām vārtu gūšanas iespējām. Īpaši bīstami bija standarti. RFS atbildēja ar dažiem labiem uzbrukumiem, taču spēles 70. minūtē Aleksandrs Solovjovs gandrīz ieraidīja bumbu savos vārtos - glāba pārliktnis. Virslīgas 6. vietas ieguvējiem otrajā puslaikā uzbrukumā devās Ensa Ndžī, Giorgi Diakhnišvilī un Roberts Uldriķis. Ndžī atzīmējās ar ļoti skaistu epizodi spēles galotnē, "šķērītē" raidot bumbu tikai nedaudz garām vārtiem.

Spēles izskaņā vēl viens uzbrucējs Daniils Hvoiņickis pēc Daniila Ulimbaševa piespēles uzstādīja gala rezultātu 4:0. Nākamā RFS spēle paredzēta 31. janvārī pret Virslīgas potenciālo jaunpienācēju "Babīti". Šīs spēles tiešraidi varēs vērot "Sportacentrs.com" televīzijas ēterā.
Paskutinį kartą redagavo 2 Makenzis. Iš viso redaguota 2017 kartus.

geriantis
Pranešimai: 1451
Užsiregistravo: 2010 Geg 25 21:59

Re: FK Žalgiris

2017 Sau 27 10:55

O dieve :roll: su kuo čia diskutuoti? Jokio supratimo apie schemas ir pozicijas. Tai kas pagal spicalystus yra schema? Tipo jeigu Elivelto pastatysi į vartus, o Vitkauskas žais po puolėjais bus nauja schema?? Aš manau tai bus ta sakinio dalis, kurį skamba "patikrinti futbolininkus jiems neįprastose pozicijose", ką ir padarė treneris į centrą pastatydamas Baradačių. Sakinio dalis - "išmėginti naujas taktines schemas" treneris paaiškina, kad kėlė gynėjų liniją aukščiau, o tai reiškia, kad susispaudus žaidimui Baradačiui ir Elivelto buvo mažiau erdvės, čia treneris norėjo pasižiūrėti kaip seksis šitiems žaidėjams esant tokiai situacijai.
P.S. Jeigu taip ant pirštų reiks aiškinti kiekvieną tekstą, tai aš acisakau. Aiškinkitės patys.

karys
Pranešimai: 9161
Užsiregistravo: 2010 Vas 24 08:59
Palaikoma komanda: Žalgiris

Re: FK Žalgiris

2017 Sau 27 11:02

O dieve :roll: su kuo čia diskutuoti? Jokio supratimo apie schemas ir pozicijas. Tai kas pagal spicalystus yra schema? Tipo jeigu Elivelto pastatysi į vartus, o Vitkauskas žais po puolėjais bus nauja schema?? Aš manau tai bus ta sakinio dalis, kurį skamba "patikrinti futbolininkus jiems neįprastose pozicijose", ką ir padarė treneris į centrą pastatydamas Baradačių. Sakinio dalis - "išmėginti naujas taktines schemas" treneris paaiškina, kad kėlė gynėjų liniją aukščiau, o tai reiškia, kad susispaudus žaidimui Baradačiui ir Elivelto buvo mažiau erdvės, čia treneris norėjo pasižiūrėti kaip seksis šitiems žaidėjams esant tokiai situacijai.
P.S. Jeigu taip ant pirštų reiks aiškinti kiekvieną tekstą, tai aš acisakau. Aiškinkitės patys.
tau tu amtei rungtynes ar ne? ar schemos daugiskaitoje reiškia paprasčiausia gynybos pakėlimą? net gi žaidžiant trimis saugais galimos kaip minimum dvi variacijos (2-1) įprastinė Žalgirio, ir (1-2), jeigu jau pakeliant gynybą, tai greičiausiai buvo taikomas spaudimas ir žaidžiama būtent su dviem atakuojančiais centrais, kai pvz., kraštiniai kažkiek pasaugo tą pačią centro zoną, toks pusiau rombas gaunasi, būtent apie tai ir norėjosi išgirsti iš tų aks matė rungtynes, ar tau blin visos schemos susiveda į gynybos pakėlimą ir kad būtent tik jos buvo naudojamos aišku, kažkaip iš to sakinio pabaigoje...

geriantis
Pranešimai: 1451
Užsiregistravo: 2010 Geg 25 21:59

Re: FK Žalgiris

2017 Sau 27 11:17

Kary, tai ko tu iš manęs nori? Rungtynių nemačiau. Perskaitęs interviu aš susidariau normalų vaizdą ką treneris norėjo įvykdyti, kokias schemas taikė ir kokius žaidėjus naudojo. Aciranda kam neaiškus tekstas. Bandau aiškinti ant pirštų. Pakėlus aukščiau gynėjus ir centre paleidus Slavko - Elivelto - Baradačių aišku, kad išsidėstys 1-2. Faktas, kad schema su šitais žaidėjais dabartiniu metu nesuveikė. Treneris tą įvardino kaip gėdingas pralaimėjimas. Ko čia dar prisipisinėti prie to teksto aš nepagaunu.

karys
Pranešimai: 9161
Užsiregistravo: 2010 Vas 24 08:59
Palaikoma komanda: Žalgiris

Re: FK Žalgiris

2017 Sau 27 11:20

Kary, tai ko tu iš manęs nori? Rungtynių nemačiau. Perskaitęs interviu aš susidariau normalų vaizdą ką treneris norėjo įvykdyti, kokias schemas taikė ir kokius žaidėjus naudojo. Aciranda kam neaiškus tekstas. Bandau aiškinti ant pirštų. Pakėlus aukščiau gynėjus ir centre paleidus Slavko - Elivelto - Baradačių aišku, kad išsidėstys 1-2. Faktas, kad schema su šitais žaidėjais dabartiniu metu nesuveikė. Treneris tą įvardino kaip gėdingas pralaimėjimas. Ko čia dar prisipisinėti prie to teksto aš nepagaunu.
aš iš tavęs totaliai nieko nenoriu, gal tik, kad nekomentuotum mano klausimų, jei nežinai ir prie jokio teksto aš neprisipisinėjau.

Makenzis
Pranešimai: 7350
Užsiregistravo: 2010 Kov 20 16:14

Re: FK Žalgiris

2017 Sau 27 11:41

Vilniaus „Žalgiris“ 0:4 (0:3) Rygos FS

Įvarčiai: 17 min. A.Fertovas, 23 min. ir 28 min. A.Višniakovas, 90 min. D.Hvojnickis
Geltonos kortelės: 31 min. E.Vaitkūnas, 82 min. E.Stočkūnas, 87 min. K.Uzėla
Raudona kortelė: 39 min. V.Lukša

„Žalgiris“: A.Mickevičius (46 min. A.Vitkauskas), D.Barauskas (46 min. D.Slijngardas), G.Freidgeimas (81 min. J.Skinderis), M.Mbodjis, E.Vaitkūnas (46 min. R.Baravykas), S.Blagojevičius (46 min. M.Kuklys), M.Ljujičius (46 min. Elivelto), V.Lukša (41 min. E.Stočkūnas), S.Mikoliūnas (46 min. Elivelto), B.Atajičius (81 min. K.Uzėla), C.Romero (75 min. S.Stankevičius).

Visą straipsnį galite rasti http://www.futbolas.lt/naujiena/400056/ ... -fs-ekipai" onclick="window.open(this.href);return false;
39-ąją minutę už nesportišką elgesį raudona kortele buvo nubaustas Vytautas Lukša. Jį pakeitė pirmame kontroliniame mače dėl traumos rungtynių nebaigęs Ernestas Stočkūnas
Už ką raudona korta? Ir kas toksai saugas Stočkūnas? :roll:

reyu
Pranešimai: 75
Užsiregistravo: 2016 Vas 02 13:48

Re: FK Žalgiris

2017 Sau 27 11:52

Ir kas toksai saugas Stočkūnas? :roll:
Krašto saugas. U-19 rinktinės narys, už Žalgirį B ir Elitinėj lygoj praeitą sezoną žaidė. 5 įvarčius įmušė I lygoj.

geriantis
Pranešimai: 1451
Užsiregistravo: 2010 Geg 25 21:59

Re: FK Žalgiris

2017 Sau 27 12:13

aš iš tavęs totaliai nieko nenoriu, gal tik, kad nekomentuotum mano klausimų, jei nežinai ir prie jokio teksto aš neprisipisinėjau.
Tai ko tada lendi advokatauti tiems kas nesupranta?

Makenzis
Pranešimai: 7350
Užsiregistravo: 2010 Kov 20 16:14

Re: FK Žalgiris

2017 Sau 27 12:13

Ir kas toksai saugas Stočkūnas? :roll:
Krašto saugas. U-19 rinktinės narys, už Žalgirį B ir Elitinėj lygoj praeitą sezoną žaidė. 5 įvarčius įmušė I lygoj.
Ačiū.

***

"Žalgiris" mėgino įsigyti antroje pagal pajėgumą Austrijos lygoje rungtyniaujantį Marco Sahaneką.
Austrijos jaunimo rinktinėse žaidusio futbolininko nepaleido dabartinė jo ekipa Vienos "FAC", su kuria žaidėjo kontraktas galioja iki vasaros.
Visą straipsnį galite rasti http://www.futbolas.lt/naujiena/400053/ ... -austrijos" onclick="window.open(this.href);return false;

Vasarą galima tikėtis šito talento. Dykai norėjo paimti, o austrai nedalina savo talentų už dyką.

Grįžti į