bronius
Vyr. diskusijų administratorius
Pranešimai: 11749
Užsiregistravo: 2010 Vas 10 14:01
Palaikoma komanda: LT rinktinė
Miestas: Vilnius

Re: VMFD Žalgiris

2012 Bal 05 17:50

VIP ložėje sėdi? :lol:
- Ne. Priedo, dar nei vienose Žalgirio rungtynėse šiemet Vėtroje ir nebuvau - ligos neleido..

Rieshutas
Pranešimai: 85
Užsiregistravo: 2012 Kov 26 14:28
Palaikoma komanda: Žalgiris

Re: VMFD Žalgiris

2012 Bal 05 18:00

nenoriu ilgo atsakymo rašyt, tai:
1. Kad į du mačus atėjo truputį žmonių, dar visiškai nieko nereiškia.
2. Tiketa ir toliau lenks pimpalą.
3. Manau, kad jie dėl to yra čmo, bet niekas nestatys "20 kasų" ten, kur kiekvieną turą gali ateiti ne "trys tūkstančiai", o "tūkstantis" (t.y. 500) žiūrovų.

...

Re: VMFD Žalgiris

2012 Bal 05 18:41

VIP ložėje sėdi? :lol:
- Ne. Priedo, dar nei vienose Žalgirio rungtynėse šiemet Vėtroje ir nebuvau - ligos neleido..
Visko būna. Aš rungtynėse Šiauliuose du kartus buvau. Pirmą kartą peršalau, po dviejų savaičių po pirmo kėlinio išėjau pasivaikščioti, tai koją nikstelėjau. :lol: Sakiau į Gytarius kojos daugiau nekelsiu. :lol:

karys
Pranešimai: 9161
Užsiregistravo: 2010 Vas 24 08:59
Palaikoma komanda: Žalgiris

Re: VMFD Žalgiris

2012 Bal 05 19:18

nenoriu ilgo atsakymo rašyt, tai:
1. Kad į du mačus atėjo truputį žmonių, dar visiškai nieko nereiškia.
2. Tiketa ir toliau lenks pimpalą.
3. Manau, kad jie dėl to yra čmo, bet niekas nestatys "20 kasų" ten, kur kiekvieną turą gali ateiti ne "trys tūkstančiai", o "tūkstantis" (t.y. 500) žiūrovų.
aš ne apie 20 kasų kalbu, o apie tai kokio velnio negalima tų bilietų iš anksto atspausdinti, ir blin kad ir iš tos pačios mašinos per du langus pardavinėti...o jeigu tokios nesąmonės bus tai labai tikėtina, kad ir ateis tik tas 1000 malonumas menkas eilėse laukt, gal prie sovietmečio ir įpratę buvo, db biški laikai pasikeitė...

karys
Pranešimai: 9161
Užsiregistravo: 2010 Vas 24 08:59
Palaikoma komanda: Žalgiris

Re: VMFD Žalgiris

2012 Bal 05 19:22

ir dar kodėl bet koks ten 100 žmonių surenkantis šūddj'as pasirodymas sulaukia n plakatų per visą miestą, o apie futbolą apvalus nulis, tipo per internetą reklamuojam ir ramu, čia gal irgi kad tiek kurie internetu nesinaudoja ir išankstiniu bilietų neperka, neduok dieve nesugalvotų ateit, ir aš nekalbu čia apie tų didžiųjų skelbimų bokštų nuoma ar ten stoteles, o apie paprastus plakatus...

bronius
Vyr. diskusijų administratorius
Pranešimai: 11749
Užsiregistravo: 2010 Vas 10 14:01
Palaikoma komanda: LT rinktinė
Miestas: Vilnius

Re: VMFD Žalgiris

2012 Bal 05 20:25

aš ne apie 20 kasų kalbu, o apie tai kokio velnio negalima tų bilietų iš anksto atspausdinti, ir blin kad ir iš tos pačios mašinos per du langus pardavinėti..
- Toks vaizdas, kad jie bijo tų bilietų atspausdinti per daug. Gal ten kas nors su data susieta, ar dar kas..
o apie paprastus plakatus...
- Kažin ar apsimokėtų vien dėl plakatų gaminimo sąnaudų?

karys
Pranešimai: 9161
Užsiregistravo: 2010 Vas 24 08:59
Palaikoma komanda: Žalgiris

Re: VMFD Žalgiris

2012 Bal 05 21:07

aš ne apie 20 kasų kalbu, o apie tai kokio velnio negalima tų bilietų iš anksto atspausdinti, ir blin kad ir iš tos pačios mašinos per du langus pardavinėti..
- Toks vaizdas, kad jie bijo tų bilietų atspausdinti per daug. Gal ten kas nors su data susieta, ar dar kas..
o apie paprastus plakatus...
- Kažin ar apsimokėtų vien dėl plakatų gaminimo sąnaudų?
kokios leiskite paklaust yra 50-100 plakatų pagamino sąnaudos? blin plungės "babrungas" savo mieste sugeba išsikabinti, bet žalgiriui neapsimokėtų, o ir visokie visiško undergroundo koncertukai vilniuje sugeba o mes ne...

po nedidelio searcho (neabejoju kad pigiau galima šiaip ant pirmo pasitaikiusio) spalvotų a3 300 vnt plakatų gamybos kaina visi 250 lt :)

esmė čia greičiausiai tame, kad pačios vietos skirtingai negu kaune vilniuj numatytos išvis nėra, tiesa visi kiti spjauna nes bauda jeigu poto plakatus nuimi 200 lt, taip suprantu pas mus išvis galima tik per tą jpdecoux (ar kaip ten vadinasi) ir tik tam skirtose jų stenduose, vienžo eilinė korupcinė schema, kitas variantas jeigu susitari su savininkais arba jeigu darom tarkim mes iš pietų 4:)

Rieshutas
Pranešimai: 85
Užsiregistravo: 2012 Kov 26 14:28
Palaikoma komanda: Žalgiris

Re: VMFD Žalgiris

2012 Bal 05 21:20

nenoriu ilgo atsakymo rašyt, tai:
1. Kad į du mačus atėjo truputį žmonių, dar visiškai nieko nereiškia.
2. Tiketa ir toliau lenks pimpalą.
3. Manau, kad jie dėl to yra čmo, bet niekas nestatys "20 kasų" ten, kur kiekvieną turą gali ateiti ne "trys tūkstančiai", o "tūkstantis" (t.y. 500) žiūrovų.
aš ne apie 20 kasų kalbu, o apie tai kokio velnio negalima tų bilietų iš anksto atspausdinti, ir blin kad ir iš tos pačios mašinos per du langus pardavinėti...o jeigu tokios nesąmonės bus tai labai tikėtina, kad ir ateis tik tas 1000 malonumas menkas eilėse laukt, gal prie sovietmečio ir įpratę buvo, db biški laikai pasikeitė...
taip, bet būtent dėl to, kad gali vieną kartą pasirodyt tik 100 žmonių, norinčių pirkt bilietą, jie gali nieko nekeist. Ką tada jie veiktų su tais prispausdintais bilietukais? Žmonės į stadioną neateina ir dėl nesuprantamesnių priežasčių, nei kažkokie bilietai. Aš rimtai nesuvokiu, kaip į vieną mačą su autsaideriais, per žvarbų orą, prastu laiku, susirenka daugiau žmonių, nei į mačą su tiesioginiais konkurentais, geru oru, normaliu laiku ir t.t. Be to, vasara jau artėja. Jei sniegas pagaliau nutirptų ( :D ) nemaža dalis žmonių pasirinktų pirmą kartą šiais metais dešrelių pasikept prie ežero, nei kad į futbolą nueit. Arba į sodą, žemės sukast. Arba į kaimą. Ir *pyst* vieną turą tesusirinks 500 žiūrovų: dalis vipai, dalis su abonementais, dalis su kvietimais... Aišku, aš neturiu gal didelės patirties lankantis stadione, bet neatsimenu sezono, kad nebūtų mačo be apgailėtino žiūrovų kiekio. Manau, vien dėl to klubas neturi tokio svorio derybose su Tiketa, kokį turėtų turėti.

bronius
Vyr. diskusijų administratorius
Pranešimai: 11749
Užsiregistravo: 2010 Vas 10 14:01
Palaikoma komanda: LT rinktinė
Miestas: Vilnius

Re: VMFD Žalgiris

2012 Bal 05 21:41

A3 - popieriukas, ne plakatas.. Pradžiai, aišku, gal užtektų ir tokio, bet mano požiūriu tai "antireklama". Kitos sąnaudos - maketas (gal iš Pietų IV atsirastų dyzikas nemokamai sumaketuosiantis?), išvežiojimas į kabinimų vietas (gal irgi padėtų fanai?), nuoma už plakato rodymą (kaip ir pats paminėjai). Po truputį suma ir susidaro.. Nemanau, kad Gimža neskaičiavo tokio savireklamos varianto, bet, kadangi atsisakė net jau pagamintos videoreklamos transliacijų per LTV, sprendžiu, kad pinigais jie nesimėto.

karys
Pranešimai: 9161
Užsiregistravo: 2010 Vas 24 08:59
Palaikoma komanda: Žalgiris

Re: VMFD Žalgiris

2012 Bal 05 22:02

nenoriu ilgo atsakymo rašyt, tai:
1. Kad į du mačus atėjo truputį žmonių, dar visiškai nieko nereiškia.
2. Tiketa ir toliau lenks pimpalą.
3. Manau, kad jie dėl to yra čmo, bet niekas nestatys "20 kasų" ten, kur kiekvieną turą gali ateiti ne "trys tūkstančiai", o "tūkstantis" (t.y. 500) žiūrovų.
aš ne apie 20 kasų kalbu, o apie tai kokio velnio negalima tų bilietų iš anksto atspausdinti, ir blin kad ir iš tos pačios mašinos per du langus pardavinėti...o jeigu tokios nesąmonės bus tai labai tikėtina, kad ir ateis tik tas 1000 malonumas menkas eilėse laukt, gal prie sovietmečio ir įpratę buvo, db biški laikai pasikeitė...
taip, bet būtent dėl to, kad gali vieną kartą pasirodyt tik 100 žmonių, norinčių pirkt bilietą, jie gali nieko nekeist. Ką tada jie veiktų su tais prispausdintais bilietukais? Žmonės į stadioną neateina ir dėl nesuprantamesnių priežasčių, nei kažkokie bilietai. Aš rimtai nesuvokiu, kaip į vieną mačą su autsaideriais, per žvarbų orą, prastu laiku, susirenka daugiau žmonių, nei į mačą su tiesioginiais konkurentais, geru oru, normaliu laiku ir t.t. Be to, vasara jau artėja. Jei sniegas pagaliau nutirptų ( :D ) nemaža dalis žmonių pasirinktų pirmą kartą šiais metais dešrelių pasikept prie ežero, nei kad į futbolą nueit. Arba į sodą, žemės sukast. Arba į kaimą. Ir *pyst* vieną turą tesusirinks 500 žiūrovų: dalis vipai, dalis su abonementais, dalis su kvietimais... Aišku, aš neturiu gal didelės patirties lankantis stadione, bet neatsimenu sezono, kad nebūtų mačo be apgailėtino žiūrovų kiekio. Manau, vien dėl to klubas neturi tokio svorio derybose su Tiketa, kokį turėtų turėti.
nu gal nereikia to bilieto savikainą visiški centai ir nieks gi ten neprašo tūkstančiais jų prispausdint...

bronius
Vyr. diskusijų administratorius
Pranešimai: 11749
Užsiregistravo: 2010 Vas 10 14:01
Palaikoma komanda: LT rinktinė
Miestas: Vilnius

Re: VMFD Žalgiris

2012 Bal 05 22:05

Ne dėl savikainos, o dėl apskaitos. Jei jų sistemoje svarbus dalykas yra bilieto pardavimo data, jie negali prispausdinti jų iš anksto..

karys
Pranešimai: 9161
Užsiregistravo: 2010 Vas 24 08:59
Palaikoma komanda: Žalgiris

Re: VMFD Žalgiris

2012 Bal 05 22:12

Ne dėl savikainos, o dėl apskaitos. Jei jų sistemoje svarbus dalykas yra bilieto pardavimo data, jie negali prispausdinti jų iš anksto..
kokia dar blin data, koks skirtumas kada realiai bilietas atspausdintas, jeigu ne į kasą sumušinėja o grynais renka...nebent čia negalima jeigu daugiau suspausdini atgal gražint, bet labai dėl to abejoju...

WS10
Pranešimai: 63
Užsiregistravo: 2010 Kov 20 14:59
Palaikoma komanda: LT
Miestas: Vilnius

Re: VMFD Žalgiris

2012 Bal 05 22:28

na aš tai manau, kad tai reklamai dar ne laikas. Kai aikštėj komanda lošia gražiai ir šauniai svarbu išlaikyt esančius žiūrovus ir kurie ateina pirmą kartą; kad ateitų ir antrą.Kad nebūtų labai ilgų eilių prie kasos, kad nebūtų didelių eilių prie gėrimų kasos(būtina, kad jie būtų ir alus ir arbata, gal kažkokie užkandžiai),galimas sugalvot gi visai nebrangių akcijų atrakcijų, kad žiūrovai nenuobuodžiautų prieš varžybas ir po jų(kažkas lyg ir bus daroma?), gal kokia 2 lapų programėle su sudėtimi ir kokio žaidėjo interviu, patogus įėjimas(ne kas kai pro ten pat ir mašinos važiuoja ir žmonės eina). Tada atsirastų ir teigiami žmonių atsiliepimai, kurie atsivestų draugų,šeimą kitiem patartų ateiti(kas kaip žinoma geriausia reklama).tada galima ir reklamas kabint, visokius žioplius viliot :D

karys
Pranešimai: 9161
Užsiregistravo: 2010 Vas 24 08:59
Palaikoma komanda: Žalgiris

Re: VMFD Žalgiris

2012 Bal 05 22:38

na aš tai manau, kad tai reklamai dar ne laikas. Kai aikštėj komanda lošia gražiai ir šauniai svarbu išlaikyt esančius žiūrovus ir kurie ateina pirmą kartą; kad ateitų ir antrą.Kad nebūtų labai ilgų eilių prie kasos, kad nebūtų didelių eilių prie gėrimų kasos(būtina, kad jie būtų ir alus ir arbata, gal kažkokie užkandžiai),galimas sugalvot gi visai nebrangių akcijų atrakcijų, kad žiūrovai nenuobuodžiautų prieš varžybas ir po jų(kažkas lyg ir bus daroma?), gal kokia 2 lapų programėle su sudėtimi ir kokio žaidėjo interviu, patogus įėjimas(ne kas kai pro ten pat ir mašinos važiuoja ir žmonės eina). Tada atsirastų ir teigiami žmonių atsiliepimai, kurie atsivestų draugų,šeimą kitiem patartų ateiti(kas kaip žinoma geriausia reklama).tada galima ir reklamas kabint, visokius žioplius viliot :D
kaip gali būt reklamai ne laikas, nelabai pagaunu, kai puspilnis stadionas rinksis tada ir tos reklamos tikrai nebereikės, o dabar pusė vilniaus net nežino kokiame stadione tas žalgiris žaidžia ir kad išvis čia kažkokios rungtynės vyksta, seniau bent jau kas pro žalgirio stadioną važiuodavo ant lentos pamatydavo, kada sekančios rungtynės...

WS10
Pranešimai: 63
Užsiregistravo: 2010 Kov 20 14:59
Palaikoma komanda: LT
Miestas: Vilnius

Re: VMFD Žalgiris

2012 Bal 05 22:49


kaip gali būt reklamai ne laikas, nelabai pagaunu, kai puspilnis stadionas rinksis tada ir tos reklamos tikrai nebereikės, o dabar pusė vilniaus net nežino kokiame stadione tas žalgiris žaidžia ir kad išvis čia kažkokios rungtynės vyksta, seniau bent jau kas pro žalgirio stadioną važiuodavo ant lentos pamatydavo, kada sekančios rungtynės...
aš turiu omeny,kad tie kurie bent minimaliai domisi, arba žino, arba gali sužinot per 3 min, o tiems kuriems mažai įdomu reik padaryt, kad būtų įdomu ir verta ateit į varžybas, nes spėju pirmą kartą atėjęs į stadioną tikrai keiksis pamatęs eilės prie kasų ir prie alaus(jai duok dieve jis bus).

Grįžti į