slasher
Pranešimai: 5344
Užsiregistravo: 2010 Vas 10 13:13
Miestas: Kaunas

Re: Toto

2012 Spa 17 21:10

na kai daba Žalgiris jau susitvarke su kancalarinem žurkėm jautšiu ir pats Slashas pradiės už Žalgiri balėlinti?nebetrugdys jam tos ketros raidės :roll:
Kad patys vilniečiai nelabai už ją balielina, tai ką čia jau aš. Po 1990m. tapo lieva komanda ir raidžių skaičiaus kaitaliojimai čia nepadės.

slasher
Pranešimai: 5344
Užsiregistravo: 2010 Vas 10 13:13
Miestas: Kaunas

Re: VMFD Žalgiris

2012 Spa 17 21:18

Meras „Lietuvos ryto“ legionieriams pasiūlė ekskursijas po naktinius klubus
http://www.lrytas.lt/sportas/krepsinis/ ... klubus.htm" onclick="window.open(this.href);return false;

Ir Žalgirio laukia panašus likimas. Koks nors Zuoko partietis taps treneriu, o žaidėjams per treniruotes teks priprasti prie klubo savininko vizitų . Dabar lenkų Zubas paskirtas treneriu , kaip padėka Tomaševkio chebrai.

...

Re: VMFD Žalgiris

2012 Spa 18 11:11

Koks nors Zuoko partietis taps treneriu, o žaidėjams per treniruotes teks priprasti prie klubo savininko vizitų . Dabar lenkų Zubas paskirtas treneriu , kaip padėka Tomaševkio chebrai.
slash, turėtum žinoti, kad Zuokulos "TAIP" partija iš rinkėjų išgirdo: NE NE NE... :shock:
Ir Agnutė eis labdaros prašyti, koncervų kokių nors gauti "nachaliavai"... :mrgreen:
ir Artūras turėtų išlėkti iš aukšto bokšto, dar Vilniaus miesto savivaldybės dangoraižiu vadinamo... :mrgreen:
Žilvinas Šilgalis eis į darbo biržą... :mrgreen:

Vienžo, Zuoko kariauna sutriuškinta... 8-) bet gali dar prisikelti. :shock:

karys
Pranešimai: 9161
Užsiregistravo: 2010 Vas 24 08:59
Palaikoma komanda: Žalgiris

Re: VMFD Žalgiris

2012 Spa 18 14:12

http://www.zalgiris-vilnius.lt/naujieno ... daug_.html" onclick="window.open(this.href);return false;

M. Zubas: per pertrauką nuveikėme daug
VMFD "Žalgiris" komandos treneris Marekas Zubas neabejoja, jog žalgiriečiai "General Financing A lygos" pertrauką praleido turiningai

"Įgyvendinome beveik visus tikslus, kuriuos buvome išsikėlę prieš prasidedant Lietuvos čempionato pertraukai. Nepavyko tik sužaisti dviejų draugiškų rungtynių, kaip norėjome ir planavome iš pradžių", - sako M. Zubas.

"Lenkijoje praleidome tris produktyvias dienas. Futbolininkams atlikome naudingus greičio ir ištvermės testus, kurie mums pravers ruošiantis kitam sezonui. Man, kaip treneriui, šie testai leis tikslingiau suplanuoti žiemos treniruočių stovyklą. Stengiuosi po truputį dėlioti gaires", - atskleidžia strategas.

"Labai svarbu, kad turėjome galimybę išmėginti jėgas su galingu Varšuvos "Legia" klubu. Žaidėjams toks išbandymas - puikus savęs įvertinimas. Be to, ne kiekvieną dieną tenka rungtyniauti moderniame, dideliame stadione. Džiaugiuosi, kad sugebėjome laimėti, tačiau dar labiau esu patenkintas pertraukos metu nuveiktu darbu", - teigia žalgiriečių treneris.

"Malonu, kad prie mūsų jau prisijungė Lietuvos rinktinės nariai Ramūnas Radavičius ir Georgas Freidgeimas. Žinoma, jie šiek tiek pavargę po kelionių, ypač Ramūnas, kuris žaidė startinėje sudėtyje prieš Lichtenšteiną bei Bosniją ir Hercegoviną. Manau, kad šie žaidėjai spės tinkamai pasiruošti savaitgalio rungtynėms su Tauragės "Tauru", nors laiko liko ir nedaug", - sako M. Zubas.

Kad man atrodo prieš taurą galėtume ir be rados su georgu kaip nors sužaist :)

karat

Re: VMFD Žalgiris

2012 Spa 18 14:35

Kad man atrodo prieš taurą galėtume ir be rados su georgu kaip nors sužaist :)[/quote]

laisvai

karys
Pranešimai: 9161
Užsiregistravo: 2010 Vas 24 08:59
Palaikoma komanda: Žalgiris

Re: VMFD Žalgiris

2012 Spa 19 09:13

http://www.zalgiris-vilnius.lt/naujieno ... nkai_.html" onclick="window.open(this.href);return false;

Jaunimo nesustabdė ir "Druskininkai"
Į LFF II lygos Pietų zonos prizinę vietą nusitaikiusi VMFD "Žalgiris-3" jaunimo komanda svečiuose rezultatu 2:1 įveikė "Druskininkų" ekipą

Ketvirtadienį Druskininkuose vykusiose LFF lygos Pietų zonos XXI turo rungtynėse jaunieji žalgiriečiai nuo pat susitikimo pradžios perėmė iniciatyvą į savo rankas.

Vieną po kitos pavojingas atakas rezgę svečiai į priekį išsiveržė 38 minutę, kuomet pasižymėjo Mykolas Krasnovskis.

Įgyta persvara VMFD "Žalgiris-3" jaunimas džiaugėsi neilgai.

"Druskininkai" kėlinio pabaigoje, 43 minutę, po pakelto kampinio atsakė tiksliu smūgiu ir išlygino rezultatą.

Po pertraukos varžovai žalgiriečiams dominuoti nebeleido, tačiau sostinės ekipos futbolininkai vis tiek sugebėjo įmušti dar vieną įvartį.

Kėliniui įpusėjus kamuolį į vartų tinklą pasiuntė Edvinas Baniulis.

"Pirmoji susitikimo pusė visiškai priklausė mums. Galėjome rungtynių baigtį išspręsti per pirmąsias 45 minutes, tačiau nerealizavome daug gerų progų. Pritrūko šaltakraujiškumo, per dažnai skubėdavome, ten, kur to daryti nereikėdavo, tačiau pergalės neišleidome. Buvome vienas kūnas, viena komanda.", - po iškovotos pergalės sakė VMFD "Žalgiris-3" ekipos treneris Dimitrijus Kartašovas. - "Sėkmingai siekiame prizinės vietos. Vaikinai rankų nenuleidžia, jie žino ko nori. Klaidų neišvengiame, tačiau kovingumu kompensuojame patirties stygių."

VMFD "Žalgiris-3": Rimvydas Stankus, Rokas Simanavičius, Karolis Švežauskas (Haroldas Šidlauskas), Ernestas Mininas, Mantas Bezuška, Egidijus Juška, Mykolas Krasnovskis, Karolis Mikutavičius, Edvinas Mučinis (Jaroslavas Ilcevičius), Eimantas Skendelis (Justas Lasickas), Edvinas Baniulis.

nu ką, realiai gali dar už medalių užsikabinti, sėkmės!

...

Re: VMFD Žalgiris

2012 Spa 23 10:53

Automobilio laimėtojas paaiškės spalio 28-ąją
http://www.zalgiris-vilnius.lt/naujieno ... _aja_.html" onclick="window.open(this.href);return false;

Iš paskutinių VMFD "Žalgiris" komandos namų rungtynių vienas laimingasis išvažiuos su nauju "Kia Rio" automobiliu

Sekmadienį Vilniaus miesto futbolo draugijos "Žalgiris" ekipos rungtynių su Šiaulių "Šiauliais" metu paaiškės, kuriam metinio abonemento turėtojui atiteks naujutėlaitis "Kia Rio" automobilis.

Artėjant "General Financing A lygos" kulminacijai sirgaliai ir žiūrovai sulauks papildomos intrigos.

Žalgiriečiai iki pat paskutinio Lietuvos čempionato turo (lapkričio 11 d.) kausis dėl čempionų titulo, o tuo tarpu jau spalio 28 dieną paaiškės laimingasis, nusipirkęs naują automobilį už metinio "Žalgirio" abonemento kainą.

Kviečiame VMFD "Žalgiris" ekipos abonementų turėtojus dalyvauti paskutinėse šio sezono žalgiriečių rungtynėse, kurios spalio 28 dieną (sekmadienį), 16 valandą vyks Lietuvos futbolo federacijos stadione.

Rungtynių pertraukos metu burtų keliu paaiškės, kuriam 2012 metų abonementą įsigijusiam "Žalgirio šeimos" nariui bus įteikti naujutėlaičio automobilio "KIA Rio" rakteliai.

Laukiame visų "Žalgirio šeimos" narių paskutinėse sezono rungtynėse, nes būtent Jūs galite tapti tuo laiminguoju, iš stadiono išvažiuosiančiu su nauju automobiliu.

Tobex
Pranešimai: 10884
Užsiregistravo: 2010 Vas 10 15:14
Palaikoma komanda: Šiauliai

Re: VMFD Žalgiris

2012 Spa 25 12:36

is sportalo fb profilio:
Firstly, he agreed to try and help his club win the league. With two games remaining Zalgiris are currently one point behind leaders Ekranas, whom they beat 2-1 two weeks ago. Then Elliot must negotiate his way round the board of directors who want a transfer fee before agreeing to let him leave.

"I don't think I'll be back [here] next year. I just have to sort something out with the club," he said, speaking to the Evening News from his temporary home in the Lithuanian capital. "I tried to leave in the last transfer window but they wouldn't let me go because they wanted to try and win the league. Hopefully, if we win the league, they will let me go. I just need to keep my fingers crossed. I still have a year left on my contract so hopefully they can sell me or loan me somewhere else.

"The problem in the last window was the club wanted a fee but people are of the opinion that they don't want to pay money for players from over here. It's been quite difficult in that way and I was quite angry about it. I've just tried to get on with it and focus on the end of the season. If it's possible, I'd like to come back to Scotland or England. There has been interest from different countries so I need to make the right choice at the end of the season. I'll get things sorted out here and then see where I stand."

matvaju
Pranešimai: 1703
Užsiregistravo: 2010 Vas 12 10:26

Re: VMFD Žalgiris

2012 Spa 25 14:56

„Žalgirio“ legionierius C. Elliotas trokšta palikti Vilnių: „Laikau sukryžiavęs pirštus“

„Mano kontraktas galios dar metus, tačiau tikiuosi, kad mane parduos arba išnuomos“, - apie savo troškimą palikti Vilniaus „Žalgirio“ komandą prabilo legionierius iš Škotijos Calumas Elliotas, atskleidęs, kad Lietuvą apleisti ketino dar vasarą, tačiau to nepanoro A lygoje į trofėjų nusitaikiusio „Žalgirio“ vadovybė, rašo scotsman.com.
„Nemanau, kad čia būsiu kitąmet. Mėginau ekipą palikti per paskutinįjį perėjimų langą, tačiau jie manęs neišleido, nes norėjo laimėti čempionatą. Tikiuosi, kad jeigu laimėsi, jie mane paleis. Laikai sukryžiuotus pirštus“, - kalbėjo per 32 mačus 16 įvarčių įmušęs C. Elliotas, kuris detaliau paaiškino, kodėl dar vilki žalios ir baltos spalvos marškinėlius.

„Problema buvo ta, kad per paskutinio perėjimo lango metu „Žalgiris“ norėjo išpirkos, tačiau žmonės laikosi nuomonės, kad jiems už futbolininkus iš Lietuvos mokėti nereikia. Buvo sunku ir aš tikrai buvau dėl to piktas“, - tikino 25-erių puolėjas ir pridūrė, kad juo domisi ne vienas klubas: „Norėčiau sugrįžti į Škotiją arba keliauti į Angliją. Manimi domėjosi klubai iš skirtingų šalių, todėl man pasibaigus sezonui reikia priimti teisingą sprendimą“.

Nors C. Elliotas dabar atvirai sako, kad nori palikti Vilniaus „Žalgirį“, likus keliems turams A lygoje vienu tašku atsiliekantį nuo Panevėžio „Ekrano“, jis tvirtina, jog nė kiek nesigaili savo sprendimo prisijungti prie komandos iš Lietuvos.

„Mušti įvarčius šaunu, tačiau pastarąsias kelias savaites žaidžiau saugo pozicijoje, nes komandoje keletas žaidėjų patyrė traumas. Negaliu skųstis. Žaisti malonu. Sprendimas vykti į Vilnių buvo protingas“, - kalbėjo C. Elliotas.

Jeigu ne nemaloniai susiklosčiusi karjera, šis škotas, sezono starte bauginęs visų komandų gynybą ir stebinęs savo energingu žaidimu, į Lietuvą atvykęs nebūtų. C. Elliotas dar būdamas 18-os tapo reguliariu Edinburgo „Hearts“ komandos žaidėju ir atrodė, kad vaikinas bus viena didžiausių Škotijos futbolo pažibų, tačiau vėliau jis netikėtai tapo „Hearts“ kritikos objektu.

2006-2007 metų sezone C. Elliotą pasiekė staigmena – jis buvo įtrauktas į išnuomojamų žaidėjų sąrašą ir netrukus pradėjo kelionę po įvairius klubus.

Į Lietuvą C. Elliotas atvyko ne tik padėti laimėti „Žalgiriui“, bet ir pradėti viską iš naujo. Škotas čia ketino ramiai, be nuolatinės kritikos, susigrąžinti gerą vardą.

„Geras jausmas daryti tai, ką nori ir vėl būti savimi. Čia turiu daug laisvo laiko, o tai man ne į naudą. Noriu būti su savo šeima. Mes treniruojamės apie keturias ar penkias valandas per dieną, o visas likęs laikas – tavo. Esu svečioje šalyje, tačiau Vilnius yra gražus miestas. Mėginau kažko imtis, kad greičiau bėgtų laikas. Pradėjau lankyti jogos užsiėmimus, kurie man padėjo atsigauti po traumų ir žaisti kiekvienose „Žalgirio“ rungtynėse. Tai tikrai buvo naudinga“, - teigė C. Elliotas, prisipažinęs, kad dabar skaičiuoja Lietuvoje likusias dienas.

„Pirmieji mėnesiai buvo labai šaunūs, tačiau vėliau pradedi ilgėtis šeimos ir namų. Iki sezono pabaigos liko pora savaičių. Nekantrauju, kada jis pasibaigs ir aš galėsiu patraukti namo. Kalbant apie futbolą, čia radau visko, ko norėjau. Žaidžiau kiekvieną savaitę“, - teigė į Lietuvos futbolą naujų vėjų įpūtęs škotas.

mafia7
Pranešimai: 7313
Užsiregistravo: 2010 Vas 10 15:17
Palaikoma komanda: A-lyga
Miestas: Šiauliai

Re: VMFD Žalgiris

2012 Spa 25 16:39

Tai tegul ir palieka, taip kaip jis žaidžia pora mėnesių, jo čia niekas ir nebelaiko.Naujas Žalgirio pirkinys lenkas, matosi, kad geresnis vis dėl to.

Anbo
Pranešimai: 9593
Užsiregistravo: 2010 Vas 12 19:59
Palaikoma komanda: Žalgiris

Re: VMFD Žalgiris

2012 Spa 25 23:21

nuo vasaros matėsi, kad su Elioto motyvacija yra prastai

Rieshutas
Pranešimai: 85
Užsiregistravo: 2012 Kov 26 14:28
Palaikoma komanda: Žalgiris

Re: VMFD Žalgiris

2012 Spa 25 23:58

Sezono pradžioj labai tikėjausi, kad jį parduos vasarą, nes neramino nuojauta, jog motyvacijos Lietuvoje jam gali pristigt (žinoma, ne vien nuo to priklauso žaidėjo rezultatai, bet...) visam sezonui. Visgi, kiek man pažįstami sakė pavasarį, jo niekas neketino pardavinėt vasarą, nes norėjo į Europos lygos grupę išeit, čempionatą laimėt ir t.t. Suprantu, kad planas irgi neblogas, nes švietėsi, kad jis nr1 pretendentas tapt rezultatyviausiu Lietuvoje.
Aišku, net nebūčiau pagalvojęs, kad taip ir jo forma kris, ir nesiseks, ir t.t., bet atrodė, kad geriausia kaina už škotą ir būtų buvus vasarą.
Kitas reikalas, kaip čia rašo, jei jį iš tiesų bandė pardavinėt ir niekas nenorėjo jo išpirkt net tada, kai jis demonstravo neblogus rezultatus. Tiesa, visi "mane norėjo pirkt, bet nenorėjo išpirkt", "atvykt į Lietuvą teisingiausias sprendimas mano karjeroje" ir panašiai visada gali būt tik dėl akių. Atsimenu, kai pirmo Komolovo ir Nagumanovo sezono Žalgiryje metu buvo frazė (perfrazuota, nes atmintis kaip stučio): "pasirodys Komolovas Rusijos u-kažkiek, jo kaina išaugs ir parduosim". Keletas metų, jie vis dar Ž, nors iš pradžių "sprendimas važiuot į Lietuvą teisingiausias mano karjeroje" kartojo. Na, soriuks, bet man atrodo, kad Lietuvoj babkės tikrai ne tokios didelės, o ir perspektyvos ne pačios aukščiausios...

Parašiau čia apie finansines puses taip, kad net pačiam šlykštu darosi. Turi mylimą klubą, o kai šis įsigyja kiek geresnį žaidėją iš karto mąstai kaip jam čia būtų gerai ji greit išstumt iš Lietuvos, kad neprarastų motyvacijos, nestrigtų čia, nes atrodo panašu, kad stengiasi žaist nebent kokie menkų įgūdžių užsieniečiai, kurie žaidžia už bananus ir dar turi, ką įrodyt.. Nekenčiu dabartinio futbolo, žaidžia dėdulės su popieriukais, o ne savi (t.y. ne kokie nors legionieriai) vyrai aikštėj.

bananero
Pranešimai: 312
Užsiregistravo: 2010 Vas 11 15:36
Palaikoma komanda: Žalgiris Vilnius
Miestas: Vilnius

Re: VMFD Žalgiris

2012 Spa 26 02:55

Sakyk, ką nori, Riešutai, bet Paša – vienas labiausiai atsidavusių žalgiriečių ir asmeninis mano favoritas. Jis man savesnis, negu kai kurie lietuviai, o ir žaidžia tikrai neprastai, tad sau leidžiu naiviai retkarčiais pamąstyt, kad jis čia lieka savo noru. Kitas reikalas dėl Nagos – jis irgi pakankamai savas, nors ir ne toks užsivedęs, kaip Paša, bet iškeliaut tikrai kažkur jau turėjo. Ar bent jau tokį norą pareikšt. Neatmesčiau varianto, kad Paša su Naga tiesiog skirtis nenori, kaip draugeliai.
Paveikslėlis

Rulis
Pranešimai: 751
Užsiregistravo: 2010 Vas 12 12:15
Palaikoma komanda: Tauras

Re: Toto

2012 Spa 26 08:09

Gaetu šita mašina laimeti UCCM manau taip butu teisingausia :roll:

UCCM
Pranešimai: 604
Užsiregistravo: 2010 Vas 11 06:57

Re: VMFD Žalgiris

2012 Spa 26 09:06

Žiūriu paprasčiau.

Škotas pradžioj atrodė išties geras puolėjas, kokių Žalgiryje tradiciškai stigdavo. Ne lietuviško stiliaus, nes mušdavo (ir įmušdavo) vos gavęs kamuolį (kad ir nepatogų). Po to "sulietuvėjo". Patapo tipiškas A lygos puolėjas, kokių Žalgiryje esu matęs gyvą velnią. Ir iš gelbėtojo, įmušančio bet kokioje situacijoje prie didžiausios įtampos, paliko pašaipos objektu tribūnoje.

ilgą laiką Galvojau - kodėl taip? Po šio intervo supratau, kad jam ne viskas gerai su psichologija. Pirmą kartą išvažiavus į užsienį, aiškiai sunku. Ta nostalgija gali taip p..t per smegenis, kad visą galimą pasisekimą sužlugdyti.

Bėda jo, kad Žalgiris netaiko jo parduoti Britanijoje. Pirėnuose, kur buvo bandomas stumti vasarą, irgi nostalgijos galėjo pakakt...

Grįžti į