Kampuotas
Pranešimai: 1090
Užsiregistravo: 2015 Kov 01 14:04

Re: FK Žalgiris

2015 Bal 17 16:25

Po 5-6 tūkstančius tai tikrai nebūdavo. O akcija vyko prieš 13 metų.
Surinkdavo puse stadiono, vienuose gal kiek maziau, kirtuose daugiau. Pats eidavau ir tikrai gerai prisimenu. Be to ar 5 ar 6 ar 4 ne cia esme- esme tame kad nuo 400-500 simtu skaicius per kelias rungtynes budavo vos ne desimt karu didesnis, ir po tos akcijos zmoniu susirinkdavo daugiau nei pries tai.
3k būdavo maksimali riba, kurią pasiekdavo tik mačuose su Žalgiriu ir Atlantu. Nežinau, gal mes į skirtingus stadionus eidavome. Bet Dariaus ir Girėno, tai rinkdavosi po 0,5-1,5k ir išvykose Marijampolėje ir Klaipėdoje, kur rinkdavosi stabiliai po 2,5k žmonių vizualiai būdavo daugiau nei Kaune. O puse stadiono tai aplamai surinkdavo tik per europinius mačus, o ne lygoje.
Nu tik nereikia- kad ir i macus ne su Zalgiriu ir Atlantu, centrines tribunos ( i viena ju telpa virs 800 vietu ) o ju ten 3, ar keturios dabar nepamenu- budavo beveik uzpildytos-as kartoju tada kai dalino tuos pakvietimus, be ju keli simtai.Pats prisimenu kaip karta pavelavau ir reikejo paieskot vietos kur atsisest. Tiek ir ne i visus macus Europoje ateidavo. O vizualiai as tikiu- Marijampolej tada dar buvo senas stadionas, jame tilpdavo 3000 zmoniu, tai susirinkus 2500 gaunasi beveik antslagas :) O i Dariaus ir Gireno atejus 4000 jis bus pustustis.

Tobex
Pranešimai: 10884
Užsiregistravo: 2010 Vas 10 15:14
Palaikoma komanda: Šiauliai

Re: FK Žalgiris

2015 Bal 17 16:48

tai juk galima nuėjus pas futbolį susirasti rungtynių protokolą.

Greenas
Pranešimai: 647
Užsiregistravo: 2010 Vas 10 12:05
Palaikoma komanda: Kybartų Sveikata

Re: FK Žalgiris

2015 Bal 17 17:19

Kampuotas, nueik, padabok protokolus. Ir tada papasakok ką ten matei. Nes labai jaunatvišku romantizmu atsiduoda tavo postai.

...

Re: FK Žalgiris

2015 Bal 17 17:25

Kodel neisbalinsi - dabar labiausiai zmones, kurie bent kiek domisi rinktine keikia LFF valdzia , kurios autoritetas rusiskai issireikus- zemiau plintuso. Pakeisk ja, pastatyk nrmalius zmones, ir situacija pasikeis. Del lygos irgi- dabar visi sneka apie lazybu lyga, bet veiksmu is LFF realiu kaip ir nera. Vakar LKL atsauke varzybas - nors ir meta seseli LKL bet aisku ir tai kad LKL to netoleruoja ir realiais darbais su tuo kovoja, o ne lozungais.

- Ką reiškia "plintusas'??? :roll: nepakeičiami gi, iki grabo lentos ten viskas užkalta, o paskui kita šaika..

Gal esi matęs filtiką apie DRANOBĄ.. drakonas žuvo, dabar aš drakonas..

jeigu akivaizdžiai susifeilns kažkas, tai gaus per nagus..
o kol kas nėra įrodymų, tol kapų tyla, tik kažkas neršia...

Kampuotas
Pranešimai: 1090
Užsiregistravo: 2015 Kov 01 14:04

Re: FK Žalgiris

2015 Bal 17 17:33

Kampuotas, nueik, padabok protokolus. Ir tada papasakok ką ten matei. Nes labai jaunatvišku romantizmu atsiduoda tavo postai.
Prie ko cia protokolai, ar tu isvis skaitei pirma mano posta apie tai?? Jei neskaitei tai pakartosiu dar karta : kalba eina apie FBK akcija kuri vyko kelias rungtynes - ir PER TA akcija ,i tas kelias rungtynes ziurovu susirinkdavo po kelis tukstancius i eilines A lygos rungtynes !!! Tos akcijos rezultatas- jei pries tai i A lyga ateidavo po 300- 400 ziurovu, po to ta sezona ateidavo po 700-800, o i rungtynes su kitais lyderiais ir po 1500-2000. I tas kelias rungtynes ejo po 4- 6 tukstancius. Neprisimenu tik tu rungtyniu buvo 3 ar 4 kai vyko ta akcija. Dabar aisku ar dar karta pakartot??? Be to ka reiskia padaboti? Is Kybartu slengo prasyciau isversti! Ir jei tai reiskia paziureti tai nematau jokio tikslo, nes pats ta sezona kaip ir kitus buvau beveik visose rungtynese, ir ta gerai prisimenu. O jei tu per sezona is Kybartu i 3 ar 6 rungtynes atvykdavai tai cia ne mano reikalas :) Peace!

Greenas
Pranešimai: 647
Užsiregistravo: 2010 Vas 10 12:05
Palaikoma komanda: Kybartų Sveikata

Re: FK Žalgiris

2015 Bal 17 18:31

Kampuotas, nueik, padabok protokolus. Ir tada papasakok ką ten matei. Nes labai jaunatvišku romantizmu atsiduoda tavo postai.
Prie ko cia protokolai, ar tu isvis skaitei pirma mano posta apie tai?? Jei neskaitei tai pakartosiu dar karta : kalba eina apie FBK akcija kuri vyko kelias rungtynes - ir PER TA akcija ,i tas kelias rungtynes ziurovu susirinkdavo po kelis tukstancius i eilines A lygos rungtynes !!! Tos akcijos rezultatas- jei pries tai i A lyga ateidavo po 300- 400 ziurovu, po to ta sezona ateidavo po 700-800, o i rungtynes su kitais lyderiais ir po 1500-2000. I tas kelias rungtynes ejo po 4- 6 tukstancius. Neprisimenu tik tu rungtyniu buvo 3 ar 4 kai vyko ta akcija. Dabar aisku ar dar karta pakartot??? Be to ka reiskia padaboti? Is Kybartu slengo prasyciau isversti! Ir jei tai reiskia paziureti tai nematau jokio tikslo, nes pats ta sezona kaip ir kitus buvau beveik visose rungtynese, ir ta gerai prisimenu. O jei tu per sezona is Kybartu i 3 ar 6 rungtynes atvykdavai tai cia ne mano reikalas :) Peace!
Protokoluose yra lankomumas. Kuris, kaip žinia, niekada nebūna pamažintas. Tad prašau parodyk man tas kelias iš eilės rungtynes, kuriose FBK mačuose buvo po 3-4 tūkstančius žmonių. O akcija buvo daroma visą sezoną. Ir kvietimai buvo dalinami ne konkrečiom rungtynėm, o bet kuriom. Daug prispaudinėjai, bet mažai naudos.

Kampuotas
Pranešimai: 1090
Užsiregistravo: 2015 Kov 01 14:04

Re: FK Žalgiris

2015 Bal 17 18:32

Radau futbolini tokia informacija kad 2001 metu sezone FBK rungtynese namie daugiausiai buvo 6500 zmoniu, maziausiai 300, vidutiniskai per 16 rungtyniu gavosi 2085 ziurovu vidurkis(cia tik D ir G stadionas ,dar ir Kariuomenes zaide). Va apie ta sezona ir kalbu.2000 metu sezone ( kai FBK 2 kart is eiles laimejo Alyga) vidurkis buvo 576. 2002 metais vidurkis ( be jokiu pakvietimu ir akciju ) vidurkis 960. Taip kad zmoniu skaicius beveik padvigubejo
Paskutinį kartą redagavo 1 Kampuotas. Iš viso redaguota 2015 kartus.

Kampuotas
Pranešimai: 1090
Užsiregistravo: 2015 Kov 01 14:04

Re: FK Žalgiris

2015 Bal 17 18:37

Prie ko cia protokolai, ar tu isvis skaitei pirma mano posta apie tai?? Jei neskaitei tai pakartosiu dar karta : kalba eina apie FBK akcija kuri vyko kelias rungtynes - ir PER TA akcija ,i tas kelias rungtynes ziurovu susirinkdavo po kelis tukstancius i eilines A lygos rungtynes !!! Tos akcijos rezultatas- jei pries tai i A lyga ateidavo po 300- 400 ziurovu, po to ta sezona ateidavo po 700-800, o i rungtynes su kitais lyderiais ir po 1500-2000. I tas kelias rungtynes ejo po 4- 6 tukstancius. Neprisimenu tik tu rungtyniu buvo 3 ar 4 kai vyko ta akcija. Dabar aisku ar dar karta pakartot??? Be to ka reiskia padaboti? Is Kybartu slengo prasyciau isversti! Ir jei tai reiskia paziureti tai nematau jokio tikslo, nes pats ta sezona kaip ir kitus buvau beveik visose rungtynese, ir ta gerai prisimenu. O jei tu per sezona is Kybartu i 3 ar 6 rungtynes atvykdavai tai cia ne mano reikalas :) Peace!
Protokoluose yra lankomumas. Kuris, kaip žinia, niekada nebūna pamažintas. Tad prašau parodyk man tas kelias iš eilės rungtynes, kuriose FBK mačuose buvo po 3-4 tūkstančius žmonių. O akcija buvo daroma visą sezoną. Ir kvietimai buvo dalinami ne konkrečiom rungtynėm, o bet kuriom. Daug prispaudinėjai, bet mažai naudos.
Ne visa sezona gerbiamasis, kaip galejo daryti visa sezona, jei sezona pradedavo Kariuomenes stadione panemuneje :D Akcija vyko nuo velyvo pavasario, gal nuo geguzes ir tesesi turbut iki vasaros galo, gal anksciau, dabar tikrai nesigincysiu nes 100% garantuot negaliu, bet rudeni jau tikrai niekas nedalino.

Greenas
Pranešimai: 647
Užsiregistravo: 2010 Vas 10 12:05
Palaikoma komanda: Kybartų Sveikata

Re: FK Žalgiris

2015 Bal 17 18:47

Tu neminkyk tuščiai klaviatūros, o eik protokolus naršyt. Nes tuščiai čia pasakoji nebūtus dalykus. Kai pažiūrėsi - pranešk. Pasijuoksim kartu.

Kampuotas
Pranešimai: 1090
Užsiregistravo: 2015 Kov 01 14:04

Re: FK Žalgiris

2015 Bal 17 18:54

http://lfe.lt/stats/competitionstage/51 ... teamid=337" onclick="window.open(this.href);return false;

Nueik cia ten lankomumas pagal turus grafiskai parodytas. Jei tingi parasysiu-3 ture buvo rekordas- 6500, 9 ir 13 ture buvo po 5 tukstancius, 17 ture 4000. Sita grafika pamates prisiminiau visa ta tu metu istorija-i pirmas sezono rungtynes dariaus ir gireno stadione FBK pridalino pakvietimu ir susirinko pagal protokola 6500, toliau kelis turus nekviete, ir po keliu turu vel nusprende ta pati daryti,ir dare dar 3 rungtynems. Pavienius kvietimus gal dalino ir visa sezona, bet i tas keturias rungtynes isdalindavo po 10000 jei ne daugiau.
Paskutinį kartą redagavo 1 Kampuotas. Iš viso redaguota 2015 kartus.

Kampuotas
Pranešimai: 1090
Užsiregistravo: 2015 Kov 01 14:04

Re: FK Žalgiris

2015 Bal 17 18:56

Tu neminkyk tuščiai klaviatūros, o eik protokolus naršyt. Nes tuščiai čia pasakoji nebūtus dalykus. Kai pažiūrėsi - pranešk. Pasijuoksim kartu.
Dabar juokis kiek nori, nors tau ne juoktis reiketu o ginkmedzio ekstrakto kad geresne atmintis butu nusipirkti, arba nerasineti nesamoniu kai pats nezinai kaip yra is tikruju :D

Greenas
Pranešimai: 647
Užsiregistravo: 2010 Vas 10 12:05
Palaikoma komanda: Kybartų Sveikata

Re: FK Žalgiris

2015 Bal 17 22:55

Ok, kaltas, kad per mažas 2001ais buvau ir nepamenu tokios akcijos. Apie kitus pakvietimus reiškias galvojau.

Kampuotas
Pranešimai: 1090
Užsiregistravo: 2015 Kov 01 14:04

Re: FK Žalgiris

2015 Bal 17 23:56

Gal ir per mazas buvai, as irgi dar mazas budamas nuo 1999 pastoviai pradejau vaikscioti Kaune i rungtynes, ir gerai prisimenu kad jau tik prasidejus FBK dominavimui, i rungtynes su kitais lyderiais susirinkdavo gal 1000 zmoniu, gal siek tiek daugiau, ir tik po to sezono su tais pakvietimais, jau kitam sezone su lyderiais ir be pakvietimu i svarbesnes A lygos rungtynes, jau ateidavo iki 3000 ( aisku jei nelydavo ). Taip kad progresas buvo. Ir jei toks sovietinio tipo "vadovas" kaip Kontrimas ar jo aplinka sugebejo kazkaip padvigubinti zmoniu skaiciu stadione , man keista kaip prie dabartines Zalgirio valdzios, kuri uz Kontrima ir Buratina 10 kartu normalesne ir siuolaikinio mastymo,Zalgirio varzybose Vilniuje ne tik kad progreso lankomume nera, bet atrodo kad tu zmoniu ir mazeja. Vien Sekmadienio Futbolo Lygoje Vilniuje registruotu zaideju yra virs 4000. O kiek dar zmoniu kurie nezaidzia, bet domisi futbolu ? Tai kaip gali kad ir blogu oru susirinkti 300 zmoniu? Jei Kontrimas su Buratinu sugebedavo per A lyga pritraukti 4-6tukstancius, taip ir Vilniuj geru oru su Atlantu, Suduva ar Trakais galima surinkti pilna LFF stadiona.

Tobex
Pranešimai: 10884
Užsiregistravo: 2010 Vas 10 15:14
Palaikoma komanda: Šiauliai

Re: FK Žalgiris

2015 Bal 18 13:45

aš ir tų laikų nepamenu, bet veliau kai teko skaityti, tai ten buvo ne tik FBK akcijos rezultatas, o prie visos A lygos marketingo buvo prisidėję žinomų žmonių - Tapinas, atrodo.
Klaipėdoje tada irgi gausiai rinkosi.

UCCM
Pranešimai: 604
Užsiregistravo: 2010 Vas 11 06:57

Re: FK Žalgiris

2015 Bal 18 23:19

Manau reikia kurti atskira tema apie futbolo populiarinimo metodus Lietuvoje.
vienintelis metodas, kurį taiko A lygos klubai, tai Feizbūkėje dalino pakvietimus į rungtynes.

Tuo ŽALGIRIS, SŪDUVA, TRAKAI aktyviausiai užsiima.

Dar kartais ATLANTAS ir KLP GRANITAS
Kas is tu keliu pakvietimu,reiketu juos padalinti tukstanciais- daugiau kaip pries 10 metu FBK dalindavo pakvietimus- isdalindavo ju tukstancius( turbut vienintele pavykusi ir gera FBK akcija ) . Tai per A lygos rungtynes po 5-6 tukstancius ateidavo, pats prisimenu..
KAS ČIA PER BREDAS? Čia galėjo būt arba prieš man pasorodant stadione, arba paralelinėje realybėje...
Kaune visada būdavo neduag žiūrovų, gal kartą-kitą 1000-2000 galėjo būt. Užtat rekordiškai būdavo prirašinėjama. Pamenu, kai kartą vietoj 650 (berods) 4000 priskaičiavo.

Grįžti į