Užsiregistravo: 2014 Sau 03 23:07

2020 Kov 06 17:14

Ner gandu, kas tas dar vienas?

2020 Kov 06 19:59

Panevėžys stipriai grybauja gynyboj, dar ir Broetto turėjo pakeisti dėl traumos 15 minutę. Panašu kad ir Janušauskas gavo nedidelę traumelę, nes buvo pakeistas pirmo kėlinio gale.

Enninas puikiai žaidžia - drasko varžovų gynybą ir periminėja kamuolius, pats įmušė įvartį ir dar padarė asistą Ngogui. Bent jau prieš Panevėžį perdavimai iš kraštų gerai veikia :)

Po pirmo kėlinio Žalgiris veda 2:0, žalgiriečiai galėjo įmušti dar kelis įvarčius - progas turėjo tas pats Enninas, Uzėla, Šimkus ir Antalis su Kukliu (pastarasis po Antalio smūgio atšokus kamuoliui nepataikė galva į tuščius vartus). Panevėžiokai turėjo pora pusprogių, kai Janušauskas ir Eliošius bandė prasmūgiuot iš baudos aikštelės.
Paskutinį kartą redagavo 1 Anbo. Iš viso redaguota 2020 kartus.

2020 Kov 06 20:24

Na Vilniaus Žalgiris žaidžia iš ties puikiai, tačiau ir Panevėžio žaidimą neabejoju, kad įtakojo traumos, prieš antro kėlinio pradžią cieli du keitimai, tai čia labai nevykusios rungtynės šiai komandai

2020 Kov 06 20:42

antro kėlinio pradžioj Kuklys po Ennino perdavimo kala įvartį, jau 3:0 :)

Januševskis grubiai iškirto Kuklį, gavo raudoną. Labai blogos Justino rungtynės, jau pirmam kėliny darė daug klaidų, o dabar dar išsiėmė iš rungtynių.

po dar vienos labai grubios Panevėžio gynėjų klaidos Antalis padidina skirtumą iki 4:0

69 minutę Videmontas po keitimo išėjo į aikštę, vadinasi jau daugmaž sveikas, jei gali 20+ minučių išbėgiot

Panevėžys visiškai pasimetęs ir išsiderinęs, atrodo kaip ką tik susirinkusi žemesnės lygos komanda

rungtynės taip ir baigėsi - 4:0 žalgiriečių pergalė

2020 Kov 06 21:29

Nepulkime daryti išvadų, vis tik pirmos rungtynės A-lygoje, ne vienas jau kartas buvo kai pirmas blynas visiškai prisvyla, bet bendrame reziume komanda atrodo neblogai per sezoną, sutriuškinimas irgi nebuvo 10:0 koks, dar bandė kažką daryti, bet nebesigavo, tai sakyčiau košmariškos rungtynės Panevėžiui, bet pergalių manau tikrai bus. O Žalgiris šaunuoliai, jaučiasi, kad komanda pilnai sustyguota ir kovos tik dėl čempionų titulo