Anbo
Pranešimai: 9593
Užsiregistravo: 2010 Vas 12 19:59
Palaikoma komanda: Žalgiris

Re: FK Žalgiris

2020 Lap 20 13:38

Išsami 2020 m. Žalgirio geriausio žaidėjo rinkimų apžvalga :)

https://vfk-zalgiris.blogspot.com/2020/ ... girio.html

Rokiz
Pranešimai: 423
Užsiregistravo: 2014 Bir 23 10:02
Palaikoma komanda: Žalgiris

Re: FK Žalgiris

2020 Lap 20 15:49

Koks skirtumas kur? Apie tai iki kitos vasaros dar ne karta bus diskutuojama.

Tobex, Zemaitiss, Rokiz - o dar nera jokios informacijos apie Konferenciju lygos pinigus uz etapus? Man nepavyko isgooglint, bet gal kazko neradau.
Kiek esu ieškojęs, niekur neradau. Galvoju, kad lauks šio sezono finišo, tada paaiškės galutinai kiek galės skirti Konferencijų lygai. Kitas dalykas, kad buvo oficialiai pranešta, kad dėl COVID-19 UEFA iš UCL ir UEL turnyrų berods nesurinko daugiau nei pusę milijardo ir ketinama per ateinančius 5 metus prizinius pinigus mažinti po 4 procentus (kad nebūtų smūgis iš karto, tai išdėlios 5 metam, bet po truputį).

Galvojant logiškai, tai dalyvaujančių klubų skaičius per tris turnyrus šiek tiek skiriasi nuo dalyvaujančių dabartiniuose dviejuose.

Praėję metai CL - 79, ateinantys nuo 79 iki 81, EL - 213, kitąmet - 57, Konferencijų - 184 (Aišku, realus skaičius lieka panašus, tik kad dabar vienas klubas gali visuose trijuose turnyruose sužaisti, bet pinigus reikės mokėti atskirai)
Tai žiūrint iš šitos pusės sumos Konferencijų lygoje turėtų mažėti sumos. Spėju gali susitraukti ir tarkime vietoje garantuotų 240k pirmam etaoe, dabar gali likti 200k.

Respublik
Pranešimai: 8573
Užsiregistravo: 2015 Bal 02 17:57

Re: FK Žalgiris

2020 Lap 20 17:34

Koks skirtumas kur? Apie tai iki kitos vasaros dar ne karta bus diskutuojama.

Tobex, Zemaitiss, Rokiz - o dar nera jokios informacijos apie Konferenciju lygos pinigus uz etapus? Man nepavyko isgooglint, bet gal kazko neradau.
Pinigus UEFA paprastai tvirtina vasarą. Šiemet tvirtino dar vėliau, jau pačiam turnyrui prasidėjus.

Anbo
Pranešimai: 9593
Užsiregistravo: 2010 Vas 12 19:59
Palaikoma komanda: Žalgiris

Re: FK Žalgiris

2020 Lap 21 12:51

Venslovaitienė pasakė, kad Bagai duota laiko iki gruodžio vidurio - jei jis gaus gerą abi puses tenkinantį pasiūlymą (Vilmos teigimu Baga jai sakė, kad jokių oficialių pasiūlymų kol kas neturi), bus sudarytos galimybės išeiti. Bet jeigu iki gruodžio vidurio neišeis - tuomet turės pasilikti Žalgiryje ir ruoštis ateinančiam sezonui (Bagos kontraktas dar galioja kitiems metams).

Taip pat Vilma sakė, kad stengiasi išsaugoti komandos pagrindą, dauguma žaidėjų turi sutartis kitiems metams (?). Jos teigimu Videmontas dar turi kontraktą metams, grįžta Kišas, o Andrija nori likti. Pagal tai kaip atsiliepė apie Donovaną, nenustebčiau jei ir jis turi kontraktą :)

Įdomus dalykas dėl finansų: Vilma teigė, kad pamažu gražinami pinigai dalininkams, kurie buvo įdėti atkuriant klubą. Sakė, kad kitais metais galbūt tos "skolos" bus beveik baigtos gražinti.

Na ir dar kartą patvirtino, kad už komandos komplektavimą atsakinga "troika" - Vilma, Nikoličius ir Zurabas.

įVARtis. Išskirtinis interviu su „Žalgirio“ vadove:
https://youtu.be/wkoYhb8QGtI
Paskutinį kartą redagavo 4 Anbo. Iš viso redaguota 2020 kartus.

Tobex
Pranešimai: 10882
Užsiregistravo: 2010 Vas 10 15:14
Palaikoma komanda: Šiauliai

Re: FK Žalgiris

2020 Lap 21 14:36

aš gal akcentus kiek kitaip sudėčiau.

dauguma sudeties išliks.

Baga turi kontraktą, apie norą išvykti turi informuoti iki gruodžio 15d. (idomu kaip bus jei po to ateis jam pasiūlymas)
Videmontas turi kontraktą
Kaludžerovič neturi kontrakto
Kišas turi kontraką

Žaidėjai gali ieškoti stipresnės komandos iki vasario pirmos dienos. Suprantu, kad jei turi kontraktą tai galės išvykti už išpirką, jei neutri kontrakto tai iki vasario 1d turi pranešti ar nori likti komandoje. Čia tikriausiai labiausiai liečia komandos lyderius.

Anbo
Pranešimai: 9593
Užsiregistravo: 2010 Vas 12 19:59
Palaikoma komanda: Žalgiris

Re: FK Žalgiris

2020 Lap 21 15:15

aš gal akcentus kiek kitaip sudėčiau.

dauguma sudeties išliks.

Baga turi kontraktą, apie norą išvykti turi informuoti iki gruodžio 15d. (idomu kaip bus jei po to ateis jam pasiūlymas)
Videmontas turi kontraktą
Kaludžerovič neturi kontrakto
Kišas turi kontraką

Žaidėjai gali ieškoti stipresnės komandos iki vasario pirmos dienos. Suprantu, kad jei turi kontraktą tai galės išvykti už išpirką, jei neutri kontrakto tai iki vasario 1d turi pranešti ar nori likti komandoje. Čia tikriausiai labiausiai liečia komandos lyderius.
nedidelis patikslinimas: konkreti gruodžio vidurio diena (15 ar kuri kita) nebuvo įvardinta. Vasario 1 d. terminas paminėtas kalbant būtent apie žaidėjus, kuriems baigėsi sutartys.

Atsakant į klausimą dėl Bagos - manau viskas priklausys nuo pasiūlymo. Vilma užsiminė, kad pasiūlymas turi tenkinti ir Žalgirį, ne tik Bagą. Ko gero Žalgiris nėra tokia turtinga komanda, kad atsisakytų solidžios išpirkos... Aš suprasčiau taip - iki gruodžio vidurio Žalgiris Bagą paleistų lengviau, o vėliau jau būtų gerokai mažiau linkę su juo atsisveikinti.

karys
Pranešimai: 9142
Užsiregistravo: 2010 Vas 24 08:59
Palaikoma komanda: Žalgiris

Re: FK Žalgiris

2020 Lap 21 18:15

Optimistinės naujienos. ypač dėl Bagos ir Kišo, dėl tų kontraktų man bent įdomiausia Šimkaus situacija...

Matas
Pranešimai: 2787
Užsiregistravo: 2012 Bal 04 15:28

Re: FK Žalgiris

2020 Lap 22 15:37

Bet nesugaus biski geru atakuojanciu zaideju periboras, jei Kaludjerovicius lieka, o Kisas atvaziuoja?

noretusi kokio vieno auksto lygio zaidejo i centra, salia Simkaus ir Voro. Bet cia siaip mano norai, svarbesniu butinybiu yra ir kitose pozicijose.

Anbo
Pranešimai: 9593
Užsiregistravo: 2010 Vas 12 19:59
Palaikoma komanda: Žalgiris

Re: FK Žalgiris

2020 Lap 22 15:55

Bet nesugaus biski geru atakuojanciu zaideju periboras, jei Kaludjerovicius lieka, o Kisas atvaziuoja?

noretusi kokio vieno auksto lygio zaidejo i centra, salia Simkaus ir Voro. Bet cia siaip mano norai, svarbesniu butinybiu yra ir kitose pozicijose.
gal ir ne pereboras, nes Kišas gali sėkmingai žaisti popuolėju (jei gerai pamenu, neretai taip ir buvo daroma kai jis žaidė Žalgiry). aišku jeigu tai finansiškai įkandama Žalgiriui. nežinau ką jie dėl Antalio planuoja. Visi šie žaidėjai nepigūs, jų algos ko gero vienos didžiausių komandoj.

aš esu įsitikinęs kad Žalgiriui reikia gero playmeikerio vidury, kažko panašaus į Šimkovičių

karys
Pranešimai: 9142
Užsiregistravo: 2010 Vas 24 08:59
Palaikoma komanda: Žalgiris

Re: FK Žalgiris

2020 Lap 22 19:04

Du puolėjai ant komandos taip ar taip nepereboras.

Kalinauskas
Pranešimai: 3261
Užsiregistravo: 2014 Sau 25 23:44

Re: FK Žalgiris

2020 Lap 22 22:05

Kad tas Kišas nelabai reikalingas.
2019 metų sezone viena sįvartis Sūduvai ir Trakams. Visi kiti Palangoms ir t.t.

Anbo
Pranešimai: 9593
Užsiregistravo: 2010 Vas 12 19:59
Palaikoma komanda: Žalgiris

Re: FK Žalgiris

2020 Lap 23 07:56

Aš tai kaip tik manau kad Kišas yra reikalingas. Jis yra labai geras (LT lygiu) universalus žaidėjas, su gerais įgūdžiais, galintis žaisti per kelias pozicijas - ne tik mušti įvarčius bet ir sukti puolimą. Be to jis nėra veteranas (26 metai) tad ir dėl fizinės kondicijos neturėtų būti problemų. Dėl Kišo aš neturiu jokių abejonių.

geriantis
Pranešimai: 1450
Užsiregistravo: 2010 Geg 25 21:59

Re: FK Žalgiris

2020 Lap 23 08:42

Kad tas Kišas nelabai reikalingas.
2019 metų sezone viena sįvartis Sūduvai ir Trakams. Visi kiti Palangoms ir t.t.
Tai kitame sezone įvarčiai visokiems Nevėžiams ir t.t. bus labai gerai, nes Žalgiris mėgsta barstyti taškus prieš lentelės antros pusės komandas.

JonasPetraitis
Pranešimai: 271
Užsiregistravo: 2018 Lap 04 21:23
Palaikoma komanda: Žalgiris

Re: FK Žalgiris

2020 Lap 23 09:40

Su Kaludjerovičium ir Kišu puolime nematau jokių perspektyvų Europos fronte...

Anbo
Pranešimai: 9593
Užsiregistravo: 2010 Vas 12 19:59
Palaikoma komanda: Žalgiris

Re: FK Žalgiris

2020 Lap 23 09:59

o tai su kokiais puolėjais būtų daugiau perspektyvų? šiaip įdomu, kokius čia stebuklingus puolėjus galima ištraukt su Žalgirio pinigais :)

Grįžti į