opa
Pranešimai: 209
Užsiregistravo: 2021 Vas 22 11:41

Re: FK Žalgiris

2022 Bir 13 23:44

tai tikiuosi ateis koks gynejas visai norejau Barausko dabar gal galetu Armala pabandyti paimti

kompaktas
Pranešimai: 382
Užsiregistravo: 2018 Rgp 20 09:23
Palaikoma komanda:

Re: FK Žalgiris

2022 Bir 13 23:55

Taigi sake VV ksd komanda sukomplektuota ir zaideju nereikia. Teks vartytis be gynybos :lol:

karys
Pranešimai: 9142
Užsiregistravo: 2010 Vas 24 08:59
Palaikoma komanda: Žalgiris

Re: FK Žalgiris

2022 Bir 14 09:29

tai tikiuosi ateis koks gynejas visai norejau Barausko dabar gal galetu Armala pabandyti paimti
Nu ne Armalų mes ir taip turim, reiktų gynėjo :)

opa
Pranešimai: 209
Užsiregistravo: 2021 Vas 22 11:41

Re: FK Žalgiris

2022 Bir 14 17:14

tai kad sake kad sukomplektuota tai daug zmoniu sake kad neverta tiketi siais zodziais

Makenzis
Pranešimai: 7339
Užsiregistravo: 2010 Kov 20 16:14

Re: FK Žalgiris

2022 Bir 15 15:52

to geriantis: kaip suprantu, tamstai patinka skusti bebriukai. :lol: Man tai jų gynyba panaši į apipešiotą vištą.. nukirsdinti lyg ir gaila, bet labiau gaila žiūrėti... :roll:

Jeigu susimaus su kosovarais, tada Volodia sukišim į čemodaną, su visais anūkais ir jų žaisliukais.... :roll: kito kelio nėra. :roll:

Šyta situacija man primena senus laikus, kai su savo kūtvela užėjau Fabijoniškių x-pardę apsišopinti ir daržovių skyriuje užmačiau tokią superinę merginą. Apsiseilėjau, užsižiūrėjau, o mano kūtvela pradėjo bambėti, kad nežiūrėčiau ir pan. O aš žiūriu į tą saldainiuką ir galvoju, kad gaištu laiką su .... :idea:

Lygiai tas pats ir su Žalgiriu.. žiūriu į volodią ir galvoju, ką jis čia veikia.. žiūriu į visus sumautus anūkus irgi tas pats klausimas kyla... nei puolimo, nei gynybos, o dar į Europą reiks išeiti. Bijau, kad bus stačiai gėda. Su Grenlandijos čempionais, esmimo talentais, dar būtų galima suremti harpūnus, o su kosovarais.... nesitiki, kad nutiktų stebuklas. :(

Tobex
Pranešimai: 10882
Užsiregistravo: 2010 Vas 10 15:14
Palaikoma komanda: Šiauliai

Re: FK Žalgiris

2022 Bir 17 21:46

šiandiena už B žaidė jau Mikulėnas, Piliukaitis, Vareika, Burba.
Kažukolovas neregistruotas.

Tobex
Pranešimai: 10882
Užsiregistravo: 2010 Vas 10 15:14
Palaikoma komanda: Šiauliai

Re: FK Žalgiris

2022 Bir 20 11:28

Miličkovič atrodo visai praradęs trenerio pasitikėjimą, kartu ir legionierių limitas jam ne į naudą, nes Verbickas beveik visad turi būti aikštėje.

karys
Pranešimai: 9142
Užsiregistravo: 2010 Vas 24 08:59
Palaikoma komanda: Žalgiris

Re: FK Žalgiris

2022 Bir 20 11:41

Pritarčiau, plius kadangi be wingerių lošiam, kur Kazlauską kišti irgi neaišku...

Tobex
Pranešimai: 10882
Užsiregistravo: 2010 Vas 10 15:14
Palaikoma komanda: Šiauliai

Re: FK Žalgiris

2022 Bir 20 12:27

kazlauskas tai bent yra žaidęs puolėju rinktinėje, tai teoriškai gali konkuruot dėl antro puolėjo pozicijos. visi kiti puolėjai legionieriai

karys
Pranešimai: 9142
Užsiregistravo: 2010 Vas 24 08:59
Palaikoma komanda: Žalgiris

Re: FK Žalgiris

2022 Bir 20 12:48

kazlauskas tai bent yra žaidęs puolėju rinktinėje, tai teoriškai gali konkuruot dėl antro puolėjo pozicijos. visi kiti puolėjai legionieriai
teoriškai jo, bet praktiškai nelabai, ten pas Čeburiną pas puolėjus kitokios užduotys, Kazlausko driblingas ir greitis pliusai, o čia būtent baudos aikštelėje pagrinde žaidimas ir passingas, aišku jeigu Žalgiris kaip lt rinktinė labai žemai pradėtų žaisti tai gal ir būtų ir Kazlauskui vietos.

Tobex
Pranešimai: 10882
Užsiregistravo: 2010 Vas 10 15:14
Palaikoma komanda: Šiauliai

Re: FK Žalgiris

2022 Bir 20 12:59

aš tai gal išvis sunkų žaidimą Žalgirio siečiau su tuo kad ruošiamasi europai. nori turėti kokybiškesnę komandinę gynybą, todė ir yra ta grūstis vidury aikštės, su mintim ne apie puolimą, o apie gynybą, kad nepalikti erdvių.

kad ir vakar abu įvarčiai po kontra atakų.
pernai panašius gavo pats žalgiris nuo Ferenšvarošo. Tai jei pernai reikėjo komandą perlaužti kažkiek europoje, kad žaisti turim antru numeriu nors nelabai galim, tai šiemet manau bus lengviau su tuo.

karys
Pranešimai: 9142
Užsiregistravo: 2010 Vas 24 08:59
Palaikoma komanda: Žalgiris

Re: FK Žalgiris

2022 Bir 20 13:05

aš tai gal išvis sunkų žaidimą Žalgirio siečiau su tuo kad ruošiamasi europai. nori turėti kokybiškesnę komandinę gynybą, todė ir yra ta grūstis vidury aikštės, su mintim ne apie puolimą, o apie gynybą, kad nepalikti erdvių.

kad ir vakar abu įvarčiai po kontra atakų.
pernai panašius gavo pats žalgiris nuo Ferenšvarošo. Tai jei pernai reikėjo komandą perlaužti kažkiek europoje, kad žaisti turim antru numeriu nors nelabai galim, tai šiemet manau bus lengviau su tuo.
aš tai siečiau su tuo, kad taip sukomplektuota kreivai, kai turi tiek puolėjų reikia ir leisti bent du, na ir dar aišku lietuvius kažkaip įtalpinti bent tris.

geriantis
Pranešimai: 1450
Užsiregistravo: 2010 Geg 25 21:59

Re: FK Žalgiris

2022 Bir 20 14:06

Kodėl sukomplektuota kreivai? Yra po kelis žaidėjus į kiekvieną poziciją, yra lietuvių, yra jaunimo. Bėda, kad gal nesigauna žaisti kaip yra sumanęs treneris, o va treneris nėra labai lankstus, todėl viskas keičiasi iš lėto, nu bet keičiasi, nu ir keičiasi gal į optimalią pusę. Nežinau kodėl ten vienas žaidėjas treneriui atrodo geriau nei kitas, bet čia jau detalės.

kompaktas
Pranešimai: 382
Užsiregistravo: 2018 Rgp 20 09:23
Palaikoma komanda:

Re: FK Žalgiris

2022 Bir 20 14:21

man tai vis dar nesuprantama kam reikejo imt Kazlauska, Milickoviciu, pasilikt Jeruseviciu.
Suola pasildyt uztektu ir B komandos, vistiek niekada neina lost :lol:

karys
Pranešimai: 9142
Užsiregistravo: 2010 Vas 24 08:59
Palaikoma komanda: Žalgiris

Re: FK Žalgiris

2022 Bir 20 14:27

Kodėl sukomplektuota kreivai? Yra po kelis žaidėjus į kiekvieną poziciją, yra lietuvių, yra jaunimo. Bėda, kad gal nesigauna žaisti kaip yra sumanęs treneris, o va treneris nėra labai lankstus, todėl viskas keičiasi iš lėto, nu bet keičiasi, nu ir keičiasi gal į optimalią pusę. Nežinau kodėl ten vienas žaidėjas treneriui atrodo geriau nei kitas, bet čia jau detalės.
Todėl, kad turint keturis puolėjus (čia be Kazlausko) žaisti vienu puolėju yra absurdas, mano kažkaip spėjimas, kad čia nesuplanuota taip buvo, o paprasčiausiai gavosi, kai vienas po kito feilino. Po to kokius kelis žaidėjus mes turime tarkim į Cb poziciją, jeigu krašto gynėjas ten nuolat žaidžia? kokius kelis žaidėjus mes į atramą turim? Nzn realiai ar čia planuota taip buvo, bet Kuklys dabar yra visiškai pagrindo žaidėjas, su visa pagarba jam bet čia nėra labai geros centro saugų linijos požymis + nors ir turim jam keitimų, bet negalim dėl lietuvių kvotos jų panaudot, čia man irgi nepanašu į suplanuotą veiksmą.
Kas dar apie gynybą Bopesu šiaip ne genijus, bet kai dar ne savo flange žaidžia tai išvis bėda, esmė kad jeigu žaidi be wingerių tie krašto gynėjai turi labai gerai skersuoti, jeigu Mamičiui dar kartais gaunasi tai Bopesu išvis nelabai, tai žiūrim ką turim, jeigu kontros paeina, o šis komponentas kaip matome gerėja, kaip ir spaudimas bendrai, tai ok, jeigu nepaeina, poziciniam paprasčiausiai nėra kam individualiai spręsti, malasi visi susigrūdę ire tiek...

Grįžti į