Jara
Pranešimai: 11
Užsiregistravo: 2022 Gru 29 10:07
Palaikoma komanda: Žalgiris Vilnius

Re: FK Žalgiris

2023 Sau 23 19:40

tai jis nežino ar į Vilnių skrido. tiesiog sako kad panašiu laiku buvo lėktuvas.
Bet galejo Mbojis skristi bet kur iš Stambulo
Ne taip supratau, anyway, tikiuosi kad skrido į Vilnių 😃

Keyboy
Pranešimai: 236
Užsiregistravo: 2023 Sau 08 20:38

Re: FK Žalgiris

2023 Sau 23 20:23

Manau jeigu Paveliciu issaugotu butu labai didelis laimejimas, yra gandu kad issaugos? Del Mbodj tai jam prisijungus vistiek reiketu dar 1 centro gynejo. Linkes tiketi esu kad Mbodj prisijungia

opa
Pranešimai: 209
Užsiregistravo: 2021 Vas 22 11:41

Re: FK Žalgiris

2023 Sau 24 02:09

labai tikiuosi, kad jeigu ir bus Mamadou kas butu labai gerai prie jo bus ir Nemanja

Jara
Pranešimai: 11
Užsiregistravo: 2022 Gru 29 10:07
Palaikoma komanda: Žalgiris Vilnius

Re: FK Žalgiris

2023 Sau 24 08:46

Panašu kad Mamadou Serbijoje. Labai gaila.

fotbolas
Pranešimai: 210
Užsiregistravo: 2023 Sau 02 13:58
Palaikoma komanda: Vilniaus Žalgiris

Re: FK Žalgiris

2023 Sau 24 09:06

Panašu kad Mamadou Serbijoje. Labai gaila.
Is kur info?

Jara
Pranešimai: 11
Užsiregistravo: 2022 Gru 29 10:07
Palaikoma komanda: Žalgiris Vilnius

Re: FK Žalgiris

2023 Sau 24 09:58

Panašu kad Mamadou Serbijoje. Labai gaila.
Is kur info?
Iš instagramo, serbiškai pasisveikino, su serbiška muzika fone.

Kalinauskas
Pranešimai: 3261
Užsiregistravo: 2014 Sau 25 23:44

Re: FK Žalgiris

2023 Sau 24 11:32

Užėjau čia į šašlykinę azerbaidžanietišką, galvojau pakalbėsiu su Rafiku apie Mamadou, tai Rafikas sako, kad šansai sulaukti Mamadou Vilniuje maždaug tokie, kaip rasti kiaulienos halal patiekale. Teoriškai ne, bet praktiškai gali būti.

geriantis
Pranešimai: 1450
Užsiregistravo: 2010 Geg 25 21:59

Re: FK Žalgiris

2023 Sau 24 12:45

Užėjau čia į šašlykinę azerbaidžanietišką, galvojau pakalbėsiu su Rafiku apie Mamadou, tai Rafikas sako, kad šansai sulaukti Mamadou Vilniuje maždaug tokie, kaip rasti kiaulienos halal patiekale. Teoriškai ne, bet praktiškai gali būti.
Labiau supainioti turbūt jau ir nesugalvojai kaip :D

Tobex
Pranešimai: 10882
Užsiregistravo: 2010 Vas 10 15:14
Palaikoma komanda: Šiauliai

Re: FK Žalgiris

2023 Sau 24 12:48

pernai nerado centro gynėjo, ir puolėjas prisijungė tik dėl karo Ukrainoje. Tai ir šiemet gali būti panaši situacija. Stafo juk nepadaugėjo, toliau komplektuoja Vilma su Čeburinu.

karys
Pranešimai: 9142
Užsiregistravo: 2010 Vas 24 08:59
Palaikoma komanda: Žalgiris

Re: FK Žalgiris

2023 Sau 24 13:26

pernai nerado centro gynėjo, ir puolėjas prisijungė tik dėl karo Ukrainoje. Tai ir šiemet gali būti panaši situacija. Stafo juk nepadaugėjo, toliau komplektuoja Vilma su Čeburinu.
Nemanau, kad čia su staffu net minimaliai susiję, tiksliau su jo gausa ar negausa

Kalinauskas
Pranešimai: 3261
Užsiregistravo: 2014 Sau 25 23:44

Re: FK Žalgiris

2023 Sau 24 17:42

Nemanja keliasi iš Batumio Dinamo į Novi Sad Vojvodina.

N. Ljubisavljevičius grįžta į tėvynę
https://fkzalgiris.lt/n-ljubisavljevici ... -i-tevyne/

Vienu iš „Žalgirio“ gynybos ramsčių ne vieną sezoną buvęs Nemanja Ljubisavljevičius pasirinko grįžti į tėvynę – serbas atstovaus Novi Sado „Vojvodina“ klubui.

26 metų legionierius iš Serbijos Vilniuje praleido tris sezonus, per kuriuos su komanda iškovojo šešis trofėjus – tris čempionų titulus, dvi taures ir vieną Supertaurę, padėko komandai pirmą kartą patekti į UEFA turnyrų grupes.

Gynėjo sąskaitoje – 109 oficialios dvikovos vilkint žaliai baltus marškinėlius: 72 rungtynės čempionate, 15 rungtynių taurių turnyruose ir 22 rungtynės UEFA varžybose.

Pagal sužaistas rungtynes jis pateko tarp aštuonių daugiausiai komandai atstovavusių legionierių klubo istorijoje.

„Noriu padėkoti visiems žmonėms ir aistruoliams, kurie mane palaikė pastaruosius trejus metus. Buvo malonumas žaisti „Žalgiryje“. Nuo pirmųjų dienų Vilniuje jaučiausi kaip namuose. Niekuomet nepamiršiu čia praleistų dienų ir tikiuosi dar sugrįžti“, – atsisveikindamas rašė Nemanja.

FK „Žalgiris“ dėkoja N. Ljubisavljevičiui už daug laimėjimų padėjusį pasiekti solidų žaidimą gynyboje ir linki sėkmės ateityje.

fotbolas
Pranešimai: 210
Užsiregistravo: 2023 Sau 02 13:58
Palaikoma komanda: Vilniaus Žalgiris

Re: FK Žalgiris

2023 Sau 24 18:02

Nemanja keliasi iš Batumio Dinamo į Novi Sad Vojvodina.
Prie ko cia tas Batumis? :D

karys
Pranešimai: 9142
Užsiregistravo: 2010 Vas 24 08:59
Palaikoma komanda: Žalgiris

Re: FK Žalgiris

2023 Sau 24 18:03

Nemanja keliasi iš Batumio Dinamo į Novi Sad Vojvodina.
Prie ko cia tas Batumis? :D
Prie humoro jausmo

Respublik
Pranešimai: 8575
Užsiregistravo: 2015 Bal 02 17:57

Re: FK Žalgiris

2023 Sau 24 20:16

N. Gorobsovas: „Man svarbu būti kur esu vertinamas, o Vilnius - kaip namai“
https://fkzalgiris.lt/n-gorobsovas-man- ... aip-namai/

Vienas iš praėjusio sezono „Žalgirio“ lyderių Nicolas Gorobsovas nutarė dar bent sezoną pasilikti Vilniaus komandoje, nes čia jaučiasi puikiai. 33 metų saugas pernai buvo pastoviausia „Žalgirio“ komandos figūra – jis sužaidė daugiausiai minučių iš visų žaidėjų. Europos turnyruose buvo beveik nekeičiamas ir prisidėjo prie vilniečių sėkmingo žygio iki grupių etapo bei jame.

Išlaikyti komandos lyderius tarpsezonyje, ypač po sėkmingo sezono – sudėtinga užduotis net ir Lietuvos čempionams. Tačiau vienas ryškiausių Lietuvos čempionato žaidėjų pasirinko neieškoti laimės kitur ir jau pirmą sausio savaitę sutarė dėl naujo kontrakto.

„Futbolas mūsų darbas ir normalu kad žaidėjas kartais nori luktelėti kokie bus variantai. Tačiau nuo pirmos dienos galvojau apie pasilikimą. Praėjusieji metai mums buvo puikūs kiekviename turnyre. Jaučiausi svarbus šioje komandoje. Buvo nuostabu jausti tai, kaip žmonės čia mane vertino. Man tai labai svarbu: žaisti, dirbti ten kur esi laukiamas, kur jautiesi puikiai, gerai sutarti su treneriu, komandos draugais, personalu. Man čia buvo kaip namai – man, ir mano žmonai. Dėl to sugrįžau“, – kalbėjo N. Gorobsovas.

Gruodis argentiniečiui buvo smagus ne vien dėl galimybės atsipūsti gimtinėje ir pasimėgauti vasaros saule. Jis aistringai sekė savo tautiečių pasirodymą Pasaulio čempionate. „Po nuostabaus praėjusio sezono grįžau namo, į Argentiną. Stengiausi atsipalaiduoti su šeima, draugais. Gruodį vyko Pasaulio čempionatas, po daug metų pertraukos Argentina laimėjo pasaulio čempionatą ir dėl to atostogos buvo labai smagios“, – šypsojosi žaidėjas.

Praėjusių metų „Žalgirio“ pasiekimai jį įkvėpė šiemet siekti dar aukščiau: „Buvo nuostabu būti su komanda Konferencijų lygos grupių etape. Mano tikslas – pakartoti ir pasirodyti dar geriau nei pernai Europoje. Yra naujų žaidėjų, bus ir daugiau. Turime gerai pasiruošti kovai Europoje ir vėl patekti į grupių etapą. Norėčiau žaisti Europos arba Čempionų lygos grupėse.“

Nuo pat pasiruošimo sezonui pradžios „Žalgirio“ saugų grandį, kurioje žaidžai N. Gorobsovas, papildė du aistruoliams Lietuvoje žinomi žaidėjai – Yukiyoshi Karashima ir Paulius Golubickas.

„Nauji žaidėjai turi kokybės, yra jauni. Mums jie labai padės. Gerai turėti naujų žaidėjų su nauja energija. Karashimą pažįstu iš jo žaidimo „Hegelmann“, daug kartų žaidėme prieš jį, jis turi kokybės. Matysime ar žaisime kartu, ar kitaip, bet jis mums padės. Tą patį galiu pasakyti apie Paulių Golubicką“, – kalbėjo saugas.

Tarpsezonyje kartu su N. Gorobsovu sutartis su „Žalgiriu“ pratęsė ir dar du komandos vicekapitonai – Edvinas Gertmonas ir Ovidijus Verbickas, o taip pat kapitonas Saulius Mikoliūnas.

„Labai svarbu išlaikyti tokius žaidėjus kaip Edvinas, Ovidijus, Saulius, nes jie yra lyderiai. Tai svarbu ir dėl jaunų žaidėjų, kurie treniruojasi su mumis, ir dėl naujų žaidėjų, kurie prisijungs. Svarbu turėti tokius žaidėjus. Man kaip vicekapitonui yra garbė būti kartu su jais, – patikino N. Gorobsovas – Esu užsienietis ir nėra taip paprasta pritapti Lietuvoje. Žaisiu Vilniuje antrą sezoną ir stengsiuosi atiduoti ką galiu geriausia. Kaip vicekapitonas turiu būti pavyzdys kitiems. Man patinka toks vaidmuo, pasistengsiu padėti visiems.“

mafia7
Pranešimai: 7309
Užsiregistravo: 2010 Vas 10 15:17
Palaikoma komanda: A-lyga
Miestas: Šiauliai

Re: FK Žalgiris

2023 Sau 25 01:09

Šiemet naujokus turiu nuojautą į peržiūrą kvies treniruočių stovykloje užsienyje, ten lengviau ir pasirankioti. Trialai patys atvažiuoja į peržiūras tuose stovyklose ir bando laimę

Grįžti į