Tobex
Pranešimai: 10884
Užsiregistravo: 2010 Vas 10 15:14
Palaikoma komanda: Šiauliai

Re: FK Žalgiris

2021 Sau 16 12:33

man įdomu kokių super žaidėjų jūs tikitės. žalgiris neturi tiek pinigų kad nupirkti galva aukštesnio lygio puolėjus. tam reiktų dvigubai-trigubai didesnio biudžeto
Niekas ir nesako, kad blogas žaidėjas. A lygoje jis savo vidurkį susirinks jeigu duos reguliariai žaisti ir išvengs traumų.
Bet man panašiau, kad kils nuo suolelio su specifinėmis užduotimis rungtynių pabaigoms.
manau, kad Tadičius bus beveik nekeičiamas startinėje sudėtyje.

Tiek trenerio pasirinkimas, tiek pagrindinio puolėjo leidžia manyt, kad bus all in į grupes šiemet.

Anbo
Pranešimai: 9593
Užsiregistravo: 2010 Vas 12 19:59
Palaikoma komanda: Žalgiris

Re: FK Žalgiris

2021 Sau 16 12:35

Tautvydas Vencevičius: "Vilma Venslovaitienė patvirtino, kad Čeburino viza sutvarkyta ir semandienio naktį jis turėtų atskristi į Vilnių. Žadama, kad kitą savaitę bus daugiau naujienų apie naujokus. Tarp potencialių naujokų kalbama apie Artūrą Žulpą ir Ovidijų Verbicką, kurie yra grįžę iš Kazachstano".

Tadisss
Pranešimai: 267
Užsiregistravo: 2017 Spa 27 15:40
Palaikoma komanda: Palanga

Re: FK Žalgiris

2021 Sau 16 12:45

man įdomu kokių super žaidėjų jūs tikitės. žalgiris neturi tiek pinigų kad nupirkti galva aukštesnio lygio puolėjus. tam reiktų dvigubai-trigubai didesnio biudžeto
Niekas ir nesako, kad blogas žaidėjas. A lygoje jis savo vidurkį susirinks jeigu duos reguliariai žaisti ir išvengs traumų.
Bet man panašiau, kad kils nuo suolelio su specifinėmis užduotimis rungtynių pabaigoms.
manau, kad Tadičius bus beveik nekeičiamas startinėje sudėtyje.

Tiek trenerio pasirinkimas, tiek pagrindinio puolėjo leidžia manyt, kad bus all in į grupes šiemet.
Dėl all in į grupes, nežinau. Per daug svarbių žaidėjų prarasta, o ir tikėtis, kad performuota komanda prie naujo trenerio iš karto iššaus - vargu. Gerbiu Čeburiną, bet ir jis nėra stebukladarys.

Kitas dalykas, jeigu pafantazuojant į komanda ateina Verbickas su Žulpa, tai irgi nesiverčia liežuvis kalbėt, kad tokiu atvėju, vidurio saugų grandis bus stipresnė. Labai tikiuosi, kad tie sezonai Sūduvoje nebuvo lubos Verbickui, nes sezonas Kazakstane žiauriai nuvylė.

kompaktas
Pranešimai: 383
Užsiregistravo: 2018 Rgp 20 09:23
Palaikoma komanda:

Re: FK Žalgiris

2021 Sau 16 12:54

All in su ceburaska ir tadicium :lol: :lol:

Anbo
Pranešimai: 9593
Užsiregistravo: 2010 Vas 12 19:59
Palaikoma komanda: Žalgiris

Re: FK Žalgiris

2021 Sau 16 13:04

Neskubėkit jūs su tom globalinėm išvadom ir prognozėm :) Komanda dar nesuformuota, kaip žais nežinom. Balandį-gegužę bus geriau matyt kas gaunasi iš šįmetinio Žalgirio,

Anbo
Pranešimai: 9593
Užsiregistravo: 2010 Vas 12 19:59
Palaikoma komanda: Žalgiris

Re: FK Žalgiris

2021 Sau 16 13:13

dabar Žalgirio sudėtis kažkaip taip atrodo:

Vartininkai: Edvinas Gertmonas, Gaudentas Ralys?
Centro gynėjai: Ivan Tatomirovič (non-EU), Nemanja Ljubisavljevič (non-EU), Nojus Stankevičius?
Krašto gynėjai: Saulius Mikoliūnas, Marko Karamarko
Vidurio saugai: Mantas Kuklys, Karolis Uzėla? (neaišku ar liks), Vilius Piliukaitis
Vingeriai: Hugo Videmont, Francis Kyeremeh (non-EU), Matas Vareika, Gustas Jarusevičius?
Puolėjai: Tomislav Kiš (turėtų grįžti po nuomos), Josip Tadič, Motiejus Burba, Meinardas Mikulėnas?

Vyr. treneris: Vladimir Čeburin

Išvyko: Aleksey Baga (sutartis nutraukta abipusiu susitarimu), Liviu Antal (į Arado UTA, Rumunija), Modestas Vorobjovas (į Arado UTA, Rumunija), Martin Berkovec (nepratęsta sutartis), Klemen Bolha (į Kidiričevo „Aluminij“, Slovėnija), Donovan Slijngard (nepratęsta sutartis), Domantas Šimkus (į Kfar Sabos „Hapoel“, Izraelis), Andrija Kaludjerovič (dėl šeimyninių aplinkybių nepavyko pratęsti sutarties, lieka Serbijoje), Karlo Kamenar (buvo išsinuomotas iš NK „Osijek“).

Atvyko: Vladimir Čeburin, Josip Tadič (iš FK Sūduva), Vilius Piliukaitis (iš Ascoli U19).

Domisi (gandai): Artūras Žulpa, Ovidijus Verbickas, Domagoj Pušič, Semir Kerla.
Paskutinį kartą redagavo 5 Anbo. Iš viso redaguota 2021 kartus.

karys
Pranešimai: 9153
Užsiregistravo: 2010 Vas 24 08:59
Palaikoma komanda: Žalgiris

Re: FK Žalgiris

2021 Sau 16 13:20

Aišku reikia kontekste visos puolimo grandies žiūrėti, bet kol kas nlb optimistiškas pirkinys, kaip kad kažkas sakė, a lygai pakankamas, bet komandos lygio nepakelia...

Anbo
Pranešimai: 9593
Užsiregistravo: 2010 Vas 12 19:59
Palaikoma komanda: Žalgiris

Re: FK Žalgiris

2021 Sau 16 13:25

aš į Tadičių žiūriu kaip į komandinį (sisteminį) žaidėją - kaip žais komanda, taip ir jis žais. Taip, jis gal nėra tas grajokas kuris pats ant savo pečių ištemptų ir "padarytų skirtumą", bet jeigu puolimas bus gerai užsuktas, jis gali būti labai efektyvus.
Paskutinį kartą redagavo 1 Anbo. Iš viso redaguota 2021 kartus.

karys
Pranešimai: 9153
Užsiregistravo: 2010 Vas 24 08:59
Palaikoma komanda: Žalgiris

Re: FK Žalgiris

2021 Sau 16 13:45

aš į Tadičių žiūriu kaip į komandinį (sisteminį) žaidėją - kaip žais komanda, taip ir jis žais. Taip, jis gal nėra tas grajokas kuris pats ant savo pečių ištemptų ir "darytų skirtumą", bet jeigu puolimas bus gerai užsuktas, jis gali būti labai efektyvus.
Plius dar charakterį įdomų turi...

Anbo
Pranešimai: 9593
Užsiregistravo: 2010 Vas 12 19:59
Palaikoma komanda: Žalgiris

Re: FK Žalgiris

2021 Sau 16 14:35

na dėl charakterio aš nežinau, bet mačiau kad Storas jau skundėsi FB, kad Tadič yra pats nemėgstamiausias žaidėjas iš Sūduvos ir gal reiktų tada priedo Rudinilsoną su Vasquesu prigriebt :D

karys
Pranešimai: 9153
Užsiregistravo: 2010 Vas 24 08:59
Palaikoma komanda: Žalgiris

Re: FK Žalgiris

2021 Sau 16 14:42

na dėl charakterio aš nežinau, bet mačiau kad Storas jau skundėsi FB, kad Tadič yra pats nemėgstamiausias žaidėjas iš Sūduvos ir gal reiktų tada priedo Rudinilsoną su Vasquesu prigriebt :D
O ko čia nežinot, retai kada žaidėjai čiut muštynių su komandos draugais dėl paso neatiduoto pradeda, ego didelis ir nelengvas

Anbo
Pranešimai: 9593
Užsiregistravo: 2010 Vas 12 19:59
Palaikoma komanda: Žalgiris

Re: FK Žalgiris

2021 Sau 16 14:56

na aš įdėmiai neseku Sūduvos reikalų tai buvau jau pamiršęs tą istoriją :D manau ten labai suveikė tai, kad Golubickas buvo 20-metis pacanas, kažkaip abejoju ar Žalgiry jis ims kumščiais mosikuot.

karys
Pranešimai: 9153
Užsiregistravo: 2010 Vas 24 08:59
Palaikoma komanda: Žalgiris

Re: FK Žalgiris

2021 Sau 16 15:03

[quote=Anbo post_id=136139 time=1610801785 user_id=85]
na aš įdėmiai neseku Sūduvos reikalų tai buvau jau pamiršęs tą istoriją :D manau ten labai suveikė tai, kad Golubickas buvo 20-metis pacanas, kažkaip abejoju ar Žalgiry jis ims kumščiais mosikuot.
[/quote]

Tai ne tame problema, kad sumuš ar nesumuš kažką, bet charakterį parodo

Tadisss
Pranešimai: 267
Užsiregistravo: 2017 Spa 27 15:40
Palaikoma komanda: Palanga

Re: FK Žalgiris

2021 Sau 16 16:19

Prabėgom pažiūrėjau praėjusį sezoną apie Tadič. Iš kart pasakau, paviršutiniai skaičiai ir į tai stipriai reaguot nesiūlau, bet įdomūs skaičiai. Aną sezoną mušė po 2 kartus Panevėžiui, Bangai ir spardė gulinčius Riterius. Prieš abu Žalgirius 0 įvarčių (jei nieko nepraleidau). Europos ir Taurės varžybomis nesidomėjau.

Aš pilnai suprantu, kad puolėjo darbas tik įvarčiais neapsiriboja. Kitas dalykas daug įvarčių sumušta 11m. - baudiniais.

Tai tiek faktų. Jei suklydau - pataisykite.

karys
Pranešimai: 9153
Užsiregistravo: 2010 Vas 24 08:59
Palaikoma komanda: Žalgiris

Re: FK Žalgiris

2021 Sau 16 17:10

Prabėgom pažiūrėjau praėjusį sezoną apie Tadič. Iš kart pasakau, paviršutiniai skaičiai ir į tai stipriai reaguot nesiūlau, bet įdomūs skaičiai. Aną sezoną mušė po 2 kartus Panevėžiui, Bangai ir spardė gulinčius Riterius. Prieš abu Žalgirius 0 įvarčių (jei nieko nepraleidau). Europos ir Taurės varžybomis nesidomėjau.

Aš pilnai suprantu, kad puolėjo darbas tik įvarčiais neapsiriboja. Kitas dalykas daug įvarčių sumušta 11m. - baudiniais.

Tai tiek faktų. Jei suklydau - pataisykite.
Žalgiriui taurėje įmušė, o su riteriais ten būkvaliai išgelbėjo sūduvą, getiausias jo mačas buvo. Daug tai du 11 m baudiniai...

Grįžti į