Anbo
Pranešimai: 9593
Užsiregistravo: 2010 Vas 12 19:59
Palaikoma komanda: Žalgiris

Re: FK Žalgiris

2019 Bal 01 08:46

Dėl Feizullahu tai dar klausimas koks jo lygis ir kiek jis žais :) Vareika gal į startą neis, bet jam minučių tikrai duos, bent jau po keitimo. Vis dėlto perspektyva matosi, o ir žaidžia gerai. Dar Timūras pasijungs, tai ir jam reiks šansų suteikti.
Dėl Lasicko ir Uzėlos ar Utkaus abejoju. Vis dėlto Žalgiryje gauti žaidimo laiko gana sudėtinga, o jauniems žaidėjams tai nėra palanku. Tuomet jau geriau į kokius Riterius ar Stumbrą eit, kur gausi daugiau pasireikšt ir galėsi pasikelt vertę.

karys
Pranešimai: 9142
Užsiregistravo: 2010 Vas 24 08:59
Palaikoma komanda: Žalgiris

Re: FK Žalgiris

2019 Bal 01 09:29

Vareika tai kol kas nerealiai atrodo, vienas geresniu ziemos transferu. Butu labai gaila, jei atimtu is jo vieta Fejzullahu ar sugrizes Antalis. O bet taciau, manau ilgainiui starte puolimas susidelios mazdaug taip:

—————Fejzullahu
Morer————Kis————Antal

Beje, kalbant apie vasara, tai manau visai yra galimybiu susigrazint Lasicka po tokio nepavykusio sezono Lenkijoj. Dar idomu kokia situacija su Utkum Monake. Jaunimo rinktinese man vienas isimintinesniu zaideju, o sansu i Monaco pagrinda prasimust minimaliai tikriausiai. Tik klausimas kaip su jo kontraktu.

Berasydamas dar prisiminiau, kad Uzelos nuoma baigiasi birzeli. Bet ana turbut ispirka, nes jau gauna ir uz pagrindine komanda ant suolo pasedet, tai matyt italai perspektyva mato. Kazka esi girdejes, kad Lietuvos mastais didele ispirka butu.
gal kada ir išbandys tokią, bet kažkaip abejoju, manyčiau kaitalios kišas tą fejzullahu, o ne abu kartu žais, o antalis po puolėjais ir bus, va kas likusią krašto poziciją užims pamatysim, ar miko, ar gal rusas atsigaus, dėl tų visų susigražinimų, tai perspektvyių ir taip užtenka (na gal ir nepakenktų), aš manyčiau kad labai reiktųį miko vietą šiaip kažkokio kokybiško wingerio užsieniečio.

Tobex
Pranešimai: 10882
Užsiregistravo: 2010 Vas 10 15:14
Palaikoma komanda: Šiauliai

Re: FK Žalgiris

2019 Bal 01 11:07

Urbys ir Puhovas dar traumuoti. tai kraštuose konkurencija irgi bus

UCCM
Pranešimai: 602
Užsiregistravo: 2010 Vas 11 06:57

Re: FK Žalgiris

2019 Bal 01 11:17

Nu jau ne. Pakaks tų užsieniečių. Mikis žaidžia puikiai ir neša komandai naudą.

karys
Pranešimai: 9142
Užsiregistravo: 2010 Vas 24 08:59
Palaikoma komanda: Žalgiris

Re: FK Žalgiris

2019 Bal 01 11:34

Urbys ir Puhovas dar traumuoti. tai kraštuose konkurencija irgi bus
Netraumuoti,už b lakstė urbys net įvartį įmušė

Anbo
Pranešimai: 9593
Užsiregistravo: 2010 Vas 12 19:59
Palaikoma komanda: Žalgiris

Re: FK Žalgiris

2019 Bal 01 11:42

Netraumuoti,už b lakstė urbys net įvartį įmušė
Urbiui manau gan sudėtinga pakonkuruoti su aukštesnio meistriškumo žaidėjais. Dar klausimas ar jis pritaps Žalgiryje.

o Timūras jau pasveikęs?

karys
Pranešimai: 9142
Užsiregistravo: 2010 Vas 24 08:59
Palaikoma komanda: Žalgiris

Re: FK Žalgiris

2019 Bal 01 11:44

Netraumuoti,už b lakstė urbys net įvartį įmušė
Urbiui manau gan sudėtinga pakonkuruoti su aukštesnio meistriškumo žaidėjais. Dar klausimas ar jis pritaps Žalgiryje.

o Timūras jau pasveikęs?
na tai jei žaidžia tai matyt pasveikęs, tik gal neformoje.

Behemoth'c
Pranešimai: 812
Užsiregistravo: 2014 Sau 06 08:52
Palaikoma komanda: Žalgiris

Re: FK Žalgiris

2019 Bal 01 12:12

Žaidė už B-ekus ir Timuras ir Urbys.. ir Adili"s ir šlubas Zora.. nieko gero nei vienas neparodė.. O Urbys manau turi rimtą galvos traumą.. :(

karys
Pranešimai: 9142
Užsiregistravo: 2010 Vas 24 08:59
Palaikoma komanda: Žalgiris

Re: FK Žalgiris

2019 Bal 01 12:13

Žaidė už B-ekus ir Timuras ir Urbys.. ir Adili"s ir šlubas Zora.. nieko gero nei vienas neparodė.. O Urbys manau turi rimtą galvos traumą.. :(
gal galima tiksliau apie urbį?

karys
Pranešimai: 9142
Užsiregistravo: 2010 Vas 24 08:59
Palaikoma komanda: Žalgiris

Re: FK Žalgiris

2019 Bal 02 11:35

Gavo Adili trijų rungtynių baną (kažkaip žiaurokai mano nuomone), na galės Olberkis įrodinėti ir tikėkimės įrodys, kad yra geresnis negu aš maniau :) Kaip suprantu iš atsiliepimų Freidgeimas ne kažką...

geriantis
Pranešimai: 1450
Užsiregistravo: 2010 Geg 25 21:59

Re: FK Žalgiris

2019 Bal 02 13:18

Gavo Adili trijų rungtynių baną (kažkaip žiaurokai mano nuomone), na galės Olberkis įrodinėti ir tikėkimės įrodys, kad yra geresnis negu aš maniau :) Kaip suprantu iš atsiliepimų Freidgeimas ne kažką...
Kodėl sakai žiaurokas banas? Adili pats prisiprašė, nefig daužyt Kazlausko galvos iš alkūnės ir dar plius ne vieną kartą. Akivaizdus psichikos sutrikimas, o už tai banai būna ilgesni.

karys
Pranešimai: 9142
Užsiregistravo: 2010 Vas 24 08:59
Palaikoma komanda: Žalgiris

Re: FK Žalgiris

2019 Bal 02 13:32

Gavo Adili trijų rungtynių baną (kažkaip žiaurokai mano nuomone), na galės Olberkis įrodinėti ir tikėkimės įrodys, kad yra geresnis negu aš maniau :) Kaip suprantu iš atsiliepimų Freidgeimas ne kažką...
Kodėl sakai žiaurokas banas? Adili pats prisiprašė, nefig daužyt Kazlausko galvos iš alkūnės ir dar plius ne vieną kartą. Akivaizdus psichikos sutrikimas, o už tai banai būna ilgesni.
gal tu ir teisus.

Anbo
Pranešimai: 9593
Užsiregistravo: 2010 Vas 12 19:59
Palaikoma komanda: Žalgiris

Re: FK Žalgiris

2019 Bal 02 18:39

man tai keistoka Freidgeimo situacija. po pasirengimo galvojau kad Freidgeimas gaus bent kažkiek žaist už pagrindą, bet to kažkaip neįvyksta. jeigu jau Olberkis nukonkuruoja Georgą, tai jau kelia klausimų dėl Georgo ateities komandoje. aišku vyresniam amžiuj nėra paprasta atsigaut po traumų, bet laiko kaip ir nemažai praėjo...

karys
Pranešimai: 9142
Užsiregistravo: 2010 Vas 24 08:59
Palaikoma komanda: Žalgiris

Re: FK Žalgiris

2019 Bal 08 10:26

kaip apsivertė situacija, būdavo pas žalgirį ilgas suolelis, bet pagrindas daugiau mažiau panašus į sūduvos, dabar atvirkščiai. O tiek pagirų ricketsui prieš sezoną, visiškai nulinis, kaip ir andriuškevičius.

Matas
Pranešimai: 2787
Užsiregistravo: 2012 Bal 04 15:28

Re: FK Žalgiris

2019 Bal 08 10:53

Galėtų Gustui duot pažaist, bet gal traumuotas, nes net ir Pirmoj lygoj nešmėžuoja kol kas.

Grįžti į