viva
Pranešimai: 758
Užsiregistravo: 2014 Sau 03 23:07
Palaikoma komanda: Žalgiris

Re: FK Žalgiris

2019 Lie 28 19:03

https://www.futbolas.lt/naujiena/406317 ... -zalgiryje

Geras žaidėjas būtų, bet kai perskaitai, kad vietoj Antalio, tai ženklus downgrade.
užsidarė perėjimų langas.
bet tai dar nereiskia, kad visi perejimai jau paskelbti

Tobex
Pranešimai: 10884
Užsiregistravo: 2010 Vas 10 15:14
Palaikoma komanda: Šiauliai

Re: FK Žalgiris

2019 Lie 28 19:08

tai nueini lietuvosfutbolas.lt pasižiūri, kad Kazlauskas Riterių sudėtį ir viskas.

pildysis komandos dar tais žmonėmis kurie yra be klubų. kurie tapo bedarbiais iki 07-27.

Jei Kazlauską būtų atleidę šią savaitę, tai tada jis dar galėtų papildyti kitą A lygos komandą. o jei atleistų rytoj, tai nežinau kaip jau ten LFF galvos nuspręstų.

mafia7
Pranešimai: 7312
Užsiregistravo: 2010 Vas 10 15:17
Palaikoma komanda: A-lyga
Miestas: Šiauliai

Re: FK Žalgiris

2019 Lie 28 19:26

Vietoje klubai nebegali tarp savęs atlikti transferų, tai čia nusimato galimai kitam sezonui, tuo pačiu tiek Riteriams taip paimti ir atleisti nėra didelio tolko jo dabar (nelogiška būtų, priedu pulk ieškoti kokio žaidėjo, dar kažin ar rasi ką nors panašaus tarp laisvų agentų) ir tuo pačiu kur Kazlauskui garantija, kad jis 100 procentų atsidurtų Žalgirį, jei Riteriai jį atleistų. Žalgiris gali labai paprastai ir nemokamai jį pasiimti, tereikia jam dabar pateikti pasiūlymą su kontraktų ateinantiems sezonams ir jį pasiims nemokamai, tiesiog žaidėjas nuo gruodžio 31 jau pereitų į klubą, kaip laisvas transferas suderinus sąlygas ir Riteriai nieko nebeuždirbtų. Taip sakant jei kažkas Kazlauskui, vat dabar iki gruodžio 31 siūlys sutartį Riteriai iš to nieko nebegaus, nes pasiūlymas jau likus tiek galioti kontraktui eina nebe klubui, bet asmeniškai žaidėjui, aišku su agentu. Teisiškai sutartims likus pusę metų ir mažiau, jau besidomintis klubas turi dvi opcijas įsigyti žaidėją. Jei dar neužsidaręs transferų langas, jį galima iš klubo perpirkti, jei transferų langas užsidaro, tai galima tiesiogiai žaidėjui siūlyti laisvą perėjimą po kontrakto pabaigos į kitą klubą be jokios išpirkos priklausančiam klubui.

Kalinauskas
Pranešimai: 3267
Užsiregistravo: 2014 Sau 25 23:44

Re: FK Žalgiris

2019 Lie 28 21:23

Gerbiamieji, Kazlauskas jau žaidė Žalgiryje ir jo išėjimas iš ten nebuvo gražus. Tad aš esu beveik šimtu procentų tikras, kad Kazlauskas neis į Žalgirį.

Kita bėda yra, kad Tomičiui, panašu, sezonas baigėsi:-( Skubiai reikia centro gynėjo, tad nenustebčiau jei ryt poryt bus paskelbtas dar vienas geras centro gynėjas.

viva
Pranešimai: 758
Užsiregistravo: 2014 Sau 03 23:07
Palaikoma komanda: Žalgiris

Re: FK Žalgiris

2019 Lie 28 21:52

Gerbiamieji, Kazlauskas jau žaidė Žalgiryje ir jo išėjimas iš ten nebuvo gražus. Tad aš esu beveik šimtu procentų tikras, kad Kazlauskas neis į Žalgirį.

Kita bėda yra, kad Tomičiui, panašu, sezonas baigėsi:-( Skubiai reikia centro gynėjo, tad nenustebčiau jei ryt poryt bus paskelbtas dar vienas geras centro gynėjas.
Praleidau, o kas Tomiciui?

Kalinauskas
Pranešimai: 3267
Užsiregistravo: 2014 Sau 25 23:44

Re: FK Žalgiris

2019 Lie 28 22:10

Gerbiamieji, Kazlauskas jau žaidė Žalgiryje ir jo išėjimas iš ten nebuvo gražus. Tad aš esu beveik šimtu procentų tikras, kad Kazlauskas neis į Žalgirį.

Kita bėda yra, kad Tomičiui, panašu, sezonas baigėsi:-( Skubiai reikia centro gynėjo, tad nenustebčiau jei ryt poryt bus paskelbtas dar vienas geras centro gynėjas.
Praleidau, o kas Tomiciui?
Rungtynėse su Honvedu patyrė traumą, kuri pasirodė sunkoka

mafia7
Pranešimai: 7312
Užsiregistravo: 2010 Vas 10 15:17
Palaikoma komanda: A-lyga
Miestas: Šiauliai

Re: FK Žalgiris

2019 Lie 28 22:29

Na pačiam Kazlauskui, jau metas kažkur kabintis jei dar nori kažko siekti, Riteriai nepanašu, kad gali dar kažką jam pasiūlyti. Nepamirškime, kad Kazlauskas iš Žalgirio buvo išpirdolintas jau ne prieš metus ir ne du. Tada jis buvo jaunas ir toks nenuspėjmas, gana agresyvaus būdo, toks grynas Ekstraklaso tipo žaidėjas pagal būdą, tie ten akis kabinti visiems mėgsta. Nerado kalbos tada, tada atrodė taip, dabar gali atrodyti vėl kitaip, laikas jau vis tik praėjo, tad jei jam pasiūlytų sutartį, kodėl gi nepabandžius iš naujo ? galbūt šį kartą jau nebebūtų taip, bet šiaip jaučiasi, kad jis toks gana kaprizingas žaidėjas, su juo reikia mokėti elgtis, manau Portugalas susitvarkytų su juo, nes su tokiais žaidėjais reikalingas ir treneris degančiom akimis, o jis būtent toks ir yra. Žodžiu Kazlauskui tai būtų naudingą. Apie kitą temą dar pakalbėkime, šiandien visą dieną galvoju ar tik Riteriai po sezono ar dviejų neužsilenks ? klubas lyg ir laikosi, nenusimato kažkokių problemų didelių. Bet vis mastau, kiek dar Nevoina suinteresuotas toliau tęsti darbą ? man vis tokia nuojauta kužda, kad šis projektas greitai baigsis. Galbūt ir tai būtų galima praleisti pro akis, bet mano nuojauta kiek jau tikrinau labai daug kartų neapgavo.

Matas
Pranešimai: 2787
Užsiregistravo: 2012 Bal 04 15:28

Re: FK Žalgiris

2019 Lie 28 23:48

Gerbiamieji, Kazlauskas jau žaidė Žalgiryje ir jo išėjimas iš ten nebuvo gražus. Tad aš esu beveik šimtu procentų tikras, kad Kazlauskas neis į Žalgirį.

Kita bėda yra, kad Tomičiui, panašu, sezonas baigėsi:-( Skubiai reikia centro gynėjo, tad nenustebčiau jei ryt poryt bus paskelbtas dar vienas geras centro gynėjas.
O kodel butent poryt?

Anbo
Pranešimai: 9593
Užsiregistravo: 2010 Vas 12 19:59
Palaikoma komanda: Žalgiris

Re: FK Žalgiris

2019 Lie 29 07:38

dėl Tomičiaus labai gaila, didelis praradimas Žalgirio gynybos linijai

Kalinauskas
Pranešimai: 3267
Užsiregistravo: 2014 Sau 25 23:44

Re: FK Žalgiris

2019 Lie 29 09:35

Gerbiamieji, Kazlauskas jau žaidė Žalgiryje ir jo išėjimas iš ten nebuvo gražus. Tad aš esu beveik šimtu procentų tikras, kad Kazlauskas neis į Žalgirį.

Kita bėda yra, kad Tomičiui, panašu, sezonas baigėsi:-( Skubiai reikia centro gynėjo, tad nenustebčiau jei ryt poryt bus paskelbtas dar vienas geras centro gynėjas.
O kodel butent poryt?
Sakau ryt-poryt. Reiškia greitu metu. Iki išvykos į Atlantą.

Kalinauskas
Pranešimai: 3267
Užsiregistravo: 2014 Sau 25 23:44

Re: FK Žalgiris

2019 Lie 29 10:49

Beje instagrame užmatytas nr 6 vilkintis barzdonas yra slavas, puolimo grandies žaidėjas, kaip pamaina Ertonui, tik neaišku ar įtikins DUD.

Tobex
Pranešimai: 10884
Užsiregistravo: 2010 Vas 10 15:14
Palaikoma komanda: Šiauliai

Re: FK Žalgiris

2019 Lie 29 11:30

man senai kliūna.

fkzalgiris.lt

instragrame fkzalgiris

o feisbuke kažkokėl FC Vilniaus Žalgiris

WTF?

Matas
Pranešimai: 2787
Užsiregistravo: 2012 Bal 04 15:28

Re: FK Žalgiris

2019 Lie 29 11:45

Gerbiamieji, Kazlauskas jau žaidė Žalgiryje ir jo išėjimas iš ten nebuvo gražus. Tad aš esu beveik šimtu procentų tikras, kad Kazlauskas neis į Žalgirį.

Kita bėda yra, kad Tomičiui, panašu, sezonas baigėsi:-( Skubiai reikia centro gynėjo, tad nenustebčiau jei ryt poryt bus paskelbtas dar vienas geras centro gynėjas.
O kodel butent poryt?
Sakau ryt-poryt. Reiškia greitu metu. Iki išvykos į Atlantą.
Aa, sorry, nedaskaiciau

Matas
Pranešimai: 2787
Užsiregistravo: 2012 Bal 04 15:28

Re: FK Žalgiris

2019 Lie 29 15:06


Tobex
Pranešimai: 10884
Užsiregistravo: 2010 Vas 10 15:14
Palaikoma komanda: Šiauliai

Re: FK Žalgiris

2019 Lie 29 15:10

„ŽALGIRYJE“ – PATYRĘS GYNĖJAS IŠ RUMUNIJOS
http://www.fkzalgiris.lt/naujienos/n7723.html

Vilniaus „Žalgirio“ futbolo klubas sustiprino gynybos grandį. Sostinės klubas pasirašė sutartį su 31-erių rumunu Andrejumi Cordošu.

192 centimetrų naujokas įprastai rungtyniauja vidurio gynėjo pozicijoje. Beveik visą savo karjerą jis praleido Rumunijoje. Aukščiausioje šios šalies lygoje A. Kordošas sužaidė 119 rungtynių per kurias pelnė šešis įvarčius. Jo sąskaitoje taip pat 35 rungtynės antroje Rumunijos lygoje ir trumpi karjeros etapai Italijoje bei Maldyvuose.

A.Kordošas yra atstovavęs Bukarešto „Dinamo“, „Botosani“, „Pandurii“, „Vaslui“ ir „Tirgu Mures“ klubams. „Pandurii“ gretose jis rungtyniavo kartu su lietuviu Deivydu Matulevičiumi, o paskutine jo karjeros stotele buvo Klužo „Universitatea“ ekipa, kurioje jis ir pradėjo profesionalo karjerą.

Praėjusiame sezone „Universitatea“ gretose jis sužaidė 35 rungtynes ir pelnė du įvarčius, o komanda antroje Rumunijos lygoje užėmė trečią vietą bei dalyvavo pereinamosiose rungtynėse dėl patekimo į elitinį divizioną.

A.Cordošas jau atvyko į Vilnių ir netrukus prisijungs prie komandos treniruočių. Artimiausias rungtynes Vilniaus „Žalgiris“ žais šį sekmadienį Klaipėdoje, kur susitiks su „Atlantu“.

Grįžti į