...

Re: FM "ATEITIS" --> Vilnius

2015 Lap 09 12:40

1 TAIP 23 +53 53
2 Rotalis 24 +20 44
3 Utenis-2 (Utena)24 +33 42
4 Viltis 24 +29 38
5 Gariūnai24 +4 38
6 Visaginas 24 -9 35
7 Bekentas 24 +1 29
8 Tera-Griunvaldas 23 -43 11
9 FM Ateitis 24 -88 11

- šiais metais ATEITIS iš 9 liko paskutiniai.. Retai duodavo kovos varžovams, o dažnai buvo triuškinami nepadoriais rezultatais.. :roll:

...

2015 Gru 09 10:16

FM Ateitis: devinta pozocija
http://www.utenosutenis.lt/naujienos/425.html" onclick="window.open(this.href);return false;

24 rungtynės, 3 pergalės, 2 lygiosios, 19 pralaimėjimų. 21 įmuštas ir 109 praleisti įvarčiai ( - 88). 11 taškų. Vidutinis amžius: 17,1 metai.

Didžiausia pergalė: 3:0 prieš TAIP (26 turas)

Skaudžiausias pralaimėjimas: 0:15 su Bekentu (17 turas).

Rezultatyviausias žaidėjas: Justinas Marazas ir Matas Gudaitis - po 4 įvarčius.

Nedrausmingiausias žaidėjas: Elvinas Ališauskas - 4 geltonos kortelės.

Pernai Ateitis jau turėjo progą susipažinti su II lygos varžybomis. Tuometinėje Pietų zonoje ji tarp 14 dalyvių liko priešpaskutinė – 13. Šiais metais Rytų zonos pirmenybėse Ateitis užėmė paskutinę – 9 vietą. Prieš sezoną komandos treneris Dainius Gudaitis teigė, kad pagrindinis Ateities tikslas – apšaudyti vyrų futbole geriausius futbolo mokyklos jaunuolius. „Mes nesiekiame žūtbūt laimėti šių pirmenybių, ar iškovoti medalius. Mūsų pagrindinis tikslas, kad vaikai po truputį pratintųsi prie vyrų futbolo. Būtent perėjimas iš jaunių į vyrų futbolą yra didžiausia mūsų šalies futbolo problema, dėl jos mes prarandame daug talentingų futbolininkų. O žaidimas II lygoje, mūsų manymu, sudaro labai geras sąlygas vaikinams susipažinti su vyrų futbolu. Varžovai čia ne patys stipriausi, profesionalų nėra, su visais galima žaisti, kovoti, o mums nieko kito ir nereikia. Aišku, mums sunku stumdytis su vyrais, bet reikia daugiau žaisti su kamuoliu, daugiau judėti, viską daryti greičiau ir tiksliau“, - samprotavo D.Gudaitis.

Sezonas parodė, kad kovoti Ateitis gali. Bet tik tada, kai į tą kovą stodavo geriausi ir talentingiausi futbolo mokyklos auklėtiniai. O taip nutikdavo gana retai. Pirmoje sezono dalyje pirmenybėse dažniau žaidė Romualdo Juknevičiaus treniruojami 17-18 metų vaikinai, rečiau – D.Gudaičio auklėjami 14-15 metų futbolininkai. Bendromis pastangomis per 10 rungtynių jiems pavyko surinkti 4 taškus. Antroje sezono dalyje varžybų krūvį dalinosi D.Gudaičio ir Šarūno Beivydo auklėtiniai. Būtent pastariesiems teko patys skaudžiausi varžovų kirčiai: 0:7 su Viltimi ir net 0:15 su Bekentu. Tačiau, stipriausios sudėties Ateitis, kuriose gretose žibėjo Matas Gudaitis ir Matas Radžiukynas, parodė, kad turi aštrius nagučius. Ji atėmė taškus iš Rotalio, įveikė Bekentą ir netgi paguldė ant menčių TAIP komandą. „Neabejoju, kad jei visą laiką būtume žaidę pajėgiausia sudėtimi, tikrai nebūtume likę paskutiniai. Tačiau tuo pat metu vaikinai žaidžia ir Lietuvos Elitinėje jaunių lygoje (iki 17 metų). Tad kartais tekdavo II lygos varžybas aukoti dėl geresnių rezultatų jaunimo čempionate. Bet, kaip jau sakiau, mūsų pagrindinis tikslas – ne taškai ir vietos, o vyriško futbolo patirtis. Kai kada ji buvo labai nesaldi, bet visumoje parodė, kad optimaliomis sąlygomis galime grumtis su visais varžovais“, - samprotavo D.Gudaitis.

Respublik

2019 Rgp 12 22:05

B.Zelkevičius pradeda techninio direktoriaus veiklą
http://www.ateitisfm.lt/b-zelkevicius-p ... us-veikla/

Legendinis Lietuvos treneris Benjaminas Zelkevičius sugrįžta į futbolą. Nuo rugsėjo, pasitelkdamas savo patirtį ir keldamas „Ateities“ trenerių kvalifikaciją, ilgametis Vilniaus „Žalgirio“ ir Lietuvos rinktinės vyriausiasis treneris deda naują žingsnį savo karjeroje bei tikisi tokiu būdu prisidėti prie Lietuvos futbolo atgimimo. B.Zelkevičiaus misija – pagerinti treniruočių lygį, sudėlioti akcentus, kurie kartais treneriams atrodo nebūtinai svarbiausi.

„Mano pasirinkimą lėmė keli motyvai. Vienas jų – man įdomu sužinoti atsakymą, kaip gi „Ateitis“ sugebėjo aplenkti kitas mokyklas? Jau stovyklos metu aš stebėjau italų trenerių vedamas treniruotes. Man patiko ir treneriai, ir vaikų užsidegimas, ir atsinešimas į darbą. Vis tik, galvoju, kad turėčiau ir aš kuo prisidėti ir ką pasakyti“, – sakė B.Zelkevičius, dalyvavęs kasmetinėje „Ateities“ pavasarinėje stovykloje, kurią vedė partneriai iš Italijos.

Per savo ilgą karjerą treneris jau yra turėjęs etapą „Ateities“ mokykloje ir, nepaisant to, kad tas etapas buvo trumpas, B.Zelkevičius buvo tas žmogus, kuris padėjo puikius pamatus komandai, vėliau tapusiai Elitinės lygos čempione. Maža to, tuomet akivaizdžiai pakilo ir bendras mokyklos vaikų lygis.

„Tuomet aš dirbau su mažais vaikais ir, neslėpsiu, man buvo labai sunku. Tas triukšmas, informacijos nepriėmimas.. tuomet pagalvojau, kad ne man (šypsosi). reikia suprasti, kad pačių mažiausiųjų futbole svarbiausi dalykai yra: trenerių atsinešimas, psichologija, pedagoginės žinios.

Su vyresniais yra kitaip. Todėl būsimoje savo veikloje galvoju, kad galėsiu prisidėti ir prie tų vaikų, kurie pirmuosius žingsnius jau yra žengę ir jiems jau daugiau reikia sužinoti apie taktikas, tendencijas, apie tai kur futbolas eina ir panašiai.

Pas mus pradingsta be proto daug gabių vaikų. Kodėl? Atsakymą aš turiu – baigę futbolo mokyklas, jie dažnai lieka niekam nereikalingi, o jų vietas užima užsieniečiai. Net jei jaunas žmogus patenka į A lygos komandą, bet joje nežaidžia, tobulėti jis neturi absoliučiai jokių šansų.

Išeitis – turėti savo komandą. Todėl ir „Ateities“ vienintelis kelias – iš savo užaugintų žaidėjų turėti stiprią komandą pirmoje lygoje, o vėliau savo jėgomis patekti ir į A lygą. Jei mums pavyks ši praktika, tai galėsiu sakyti, kad pasitarnavome visam Lietuvos futbolui“, – dėstė treneris.

„Ateities“ naujasis sezonas prasideda jau rugpjūčio 19 dieną, spalio 11 – ąją – startuos jubiliejinis dešimtasis „Ateitis CUP“ turnyras, o lapkričio 19 – ąją – „Ateitis CUP“ konferencija, kurios metu savo praktikas pristatys net šešių didžiųjų futbolo šalių lektoriai.

Anbo
Palaikoma komanda: Žalgiris

2019 Rgp 13 14:00

na va, dar viena A lygos komanda iš Vilniaus bus :D matysim kiek tas planas pavirs į realybę

galbūt Zelkevičiui jau reikėtų sveikatą patausot, vis dėlto 75 metai

Grįžti į