šiaip
Pranešimai: 3827
Užsiregistravo: 2010 Vas 10 17:49

Re: Forumo lankomumas

2021 Geg 04 09:14

Šiaip galima pastebėti, kad paskutinis į forumą užsiregistravęs narys tai padarė Kovo mėnesį, o ir tai realiai visi yra botai, kurie daugiau prie forumo taip ir neprisijungė. Paskutinysis bent su vienu pranešimu prisijungė Kovo 5.

Tai norinčių kažką komentuoti naujokų kažkaip nesulaukiam net po 1 per mėnesį... Tarp visų šiais metais prie forumo prisijungusių narių vienintelis Opa yra, kuris reguliariai prisijungia prie forumo.
O tai kažkas kažką daro, kad sulauktume? :)

Respublik
Pranešimai: 8537
Užsiregistravo: 2015 Bal 02 17:57

Re: Forumo lankomumas

2021 Lie 23 19:26

kaip ir tada, taip ir dabar manau, kad forume turėtų būti ne kuo daugiau simbolių, o daugiau diskusijos.
kokia diskusija kildavo po 2017m naujienos apie Rietavo futbolą. 99proc. jokios.
Grynai teisingam faktiniam fonui palaikyti reikėtų pažymėti, kad iki šiol forume nei 2017m. ir net apskritai apie Rietavo futbolą nėra buvę visiškai jokių diskusijų. Reikia šitai ištaisyti :arrow:

Makenzis
Pranešimai: 7334
Užsiregistravo: 2010 Kov 20 16:14

Re: Forumo lankomumas

2021 Lie 28 17:16

Makenzis matau wiki atsigavo tai žmogus gyvas, gal ir forume pasireikš.
Sveikas ir gyvas tik Jūsų maldomis. Wiki daug vargo. Va, nuolat rašydavai, kad reikia dėti pirminius šaltinius ir pan., bet jeigu kažkur sudėjai Panevėžio FK, ar Žalgirio FK linkus, tai, žinok, kad ten niekas neveikia. Nelabai yra ko forume rašyti, aš ne iš tų, kur nuolat dėl kažko virkauja ir girtas nerašinėju nesąmonių (pirštais nerodysime, ką turiu mintyje). Jeigu yra kokių minčių, pastebėjimų, tai gali man rašyti.

Anbo
Pranešimai: 9593
Užsiregistravo: 2010 Vas 12 19:59
Palaikoma komanda: Žalgiris

Re: Forumo lankomumas

2021 Lie 28 18:04

bet rimtai, metų pradžios FK Panevėžio naujienų linkai nebeveikia - meta kad nėr tokio puslapio...

Respublik
Pranešimai: 8537
Užsiregistravo: 2015 Bal 02 17:57

Re: Forumo lankomumas

2021 Lie 28 18:16

Sveikas ir gyvas tik Jūsų maldomis. Wiki daug vargo. Va, nuolat rašydavai, kad reikia dėti pirminius šaltinius ir pan., bet jeigu kažkur sudėjai Panevėžio FK, ar Žalgirio FK linkus, tai, žinok, kad ten niekas neveikia. Nelabai yra ko forume rašyti, aš ne iš tų, kur nuolat dėl kažko virkauja ir girtas nerašinėju nesąmonių (pirštais nerodysime, ką turiu mintyje). Jeigu yra kokių minčių, pastebėjimų, tai gali man rašyti.
Aš apie forumą kalbėjau. O šiaip wiki jeigu konkrečių straipsnių linkai, tai jiems numirus po kurio laiko botas iš archyvo sukels archyvuotą versiją.

Iš forumo ir taip daug kas nebeaktyvūs, tai norisi rašančius žmones išlaikyti besilankančius nors.

Makenzis
Pranešimai: 7334
Užsiregistravo: 2010 Kov 20 16:14

Re: Forumo lankomumas

2021 Rgp 13 16:14

Sveikas ir gyvas tik Jūsų maldomis. Wiki daug vargo. Va, nuolat rašydavai, kad reikia dėti pirminius šaltinius ir pan., bet jeigu kažkur sudėjai Panevėžio FK, ar Žalgirio FK linkus, tai, žinok, kad ten niekas neveikia. Nelabai yra ko forume rašyti, aš ne iš tų, kur nuolat dėl kažko virkauja ir girtas nerašinėju nesąmonių (pirštais nerodysime, ką turiu mintyje). Jeigu yra kokių minčių, pastebėjimų, tai gali man rašyti.
Aš apie forumą kalbėjau. O šiaip wiki jeigu konkrečių straipsnių linkai, tai jiems numirus po kurio laiko botas iš archyvo sukels archyvuotą versiją.

Iš forumo ir taip daug kas nebeaktyvūs, tai norisi rašančius žmones išlaikyti besilankančius nors.
kad čia yra tokių, kurie sapnuoja baltos kumelės sapną ir kitus savo paranoja, melagienomis maitina. Kaip antai Tobex rašinėjimas, neva kažkas susikūrė paskyrą ir rašo...vadinasi rašo ne kas kitas, o Makenzis. Aš ir be forumo turiu veiklos, kad čia dar kažką rašyčiau. O kai reikia U-19 ar U-21 rinktinių linkų, tai žinau, kur juos gauti.

Respublik
Pranešimai: 8537
Užsiregistravo: 2015 Bal 02 17:57

Re: Forumo lankomumas

2022 Lie 23 02:04

Čia ne apie forumą, tik apie lankomumą. Mane, kaip nieko apie tai nežinantį, dieną pribloškė faktu, kad Lietuvoje jau apie 80%, kartais net 85-90% svetainių traffico į svetaines ateina per telefonus/mobilias platformas.

Gal @kesh žinai iš forumo arba įžanginės svetainės kokios čia apsilankančių proporcijos mobilių/kompiuterių?

Makenzis
Pranešimai: 7334
Užsiregistravo: 2010 Kov 20 16:14

Re: Forumo lankomumas

2022 Lie 23 02:40

Vienas dalykas yra apsilankyti, o kitas, kažką daryti. /// 2019 m. gruodžio mėn wiki per parą kartais 1,7k keitimų padarydavau ir visus kompu. Pernai (2021 m. lakpričio mėn.) padariau pirmus keitimus mobiliuoju.... šiais metais išmaniuoju nei vieno keitimo, o forume kol kas iš telefono taip ir neteko rašyti..... :roll: wikėje išmaniuoju kažin ar dešimties keitimų ribą pasiekiau.... nuėjus į rungtynes kartais smagu pakimarinti, pasižiūrėti kitų rungtynių rezus ar kompą pagainioti nuo telefo wi-fi... bet tik kimarinti. Su Kalinausku babos Jazdės anūkes pafotkinti galima ir persisiūsti kažkur. Pramogoms, o ne rimtiems darbams išmanieji telefai.

Grįžti į