bronius
Vyr. diskusijų administratorius
Pranešimai: 11746
Užsiregistravo: 2010 Vas 10 14:01
Palaikoma komanda: LT rinktinė
Miestas: Vilnius

Futbolas.tv

2023 Bal 07 18:34

Norėjau pažiūrėt I lygą, bet pasak Futbolas.tv, mano regione tą daryti draudžiama. Taip gaunasi, kad būdamas Lietuvoj I lygos nematysiu, o UK ir Skandinavijoje matys?

Rėvutas
Pranešimai: 12
Užsiregistravo: 2019 Vas 01 07:48

Re: Futbolas.tv

2023 Bal 18 15:31

Pas mane darbinis kompas padaro DK vpn, tai gaunu žinutę, kad mano regione tai nerodomas turinys. Galima stebėti tik Lietuvoje, tai klausimas kas čia per velniava.

Edit:
Tiesioginės transliacijos:
A lygos transliacija, DK, Skandinavija bei UK.
1 lyga tik LT
Futsal rinktinė bei jaunimo lyga be apribojimų.

bronius
Vyr. diskusijų administratorius
Pranešimai: 11746
Užsiregistravo: 2010 Vas 10 14:01
Palaikoma komanda: LT rinktinė
Miestas: Vilnius

Re: Futbolas.tv

2023 Bal 19 16:02

Nesuprantu aš ten nieko. Vakar per alyga.lt puslapį kaip visada negalėjau pažiet A Lygos rungtynių, tai atvariau į futbolas.tv ir kuo puikiausiai pažiūrėjau, nors prieš akis buvo užrašas, kad jos matomos tik Skandinavijoje ir UK. Aš Lietuvoje, pas mane jokių VPN'ų nėra. Gaunasi viskas atvirkščiai - būdamas Lietuvoje I lygos matyti negaliu, o A lygą galiu. Specialiai dar pasitikrinau savo IP per https://whatismyipaddress.com/ - rodo, kad esu Lietuvoje, Vilniuje. Šyza.

cikonio
Pranešimai: 114
Užsiregistravo: 2020 Vas 23 13:28

Re: Futbolas.tv

2024 Kov 11 14:02

Pernai buvo gal neidealu, bet padoru: praleidai rungtynes - vakare ar net kitą dieną gali pažiūrėti. Šiemet kažkokiam debilui šovė į galvą, kad nuorodas į rungtynes reikia užvardinti pvz. FK „Plikasubiniai“ vs FK „Nuogašikniai“ 1:3... :evil: Pernai dar kažką, kad ir nelabai patogiai, per meniu buvo galima rasti. Šiemet - idiotiška vieno mygtuko sąsaja, kur kas 1.5 sekundės dar sugeba rezultatus parodyt :cry: Ranka pati siekia plaktuko - ir per galvą, per galvą :evil:

Grįžti į