bronius
Vyr. diskusijų administratorius
Pranešimai: 11749
Užsiregistravo: 2010 Vas 10 14:01
Palaikoma komanda: LT rinktinė
Miestas: Vilnius

Re: Futbolinis.lt

2011 Spa 22 21:09

Futbolinis atnaujino savo puslapio dizainą.

futbolinis
Pranešimai: 132
Užsiregistravo: 2010 Vas 12 15:01
Palaikoma komanda: Lietuvos rinktinė

Re: Futbolinis.lt

2011 Spa 24 13:45

Futbolinis atnaujino savo puslapio dizainą.
Na kol kas tas atnaujinimas dar tik prasidėjęs - kai dirbu tik po kelioliką minučių kas vakarą, tai pilnai dizainą atnaujinsiu (ir kitus patobulinimus pridėsiu) tik iki kito sezono pradžios :)

...

Re: Futbolinis.lt

2011 Spa 24 13:48

Na kol kas tas atnaujinimas dar tik prasidėjęs - kai dirbu tik po kelioliką minučių kas vakarą, tai pilnai dizainą atnaujinsiu (ir kitus patobulinimus pridėsiu) tik iki kito sezono pradžios :)
Nepagalvok, kad kabinėjuosi be reikalo, bet ten datos parašytos taip, kad reikia perprasti kada ir kas žaidė. Ar aiškiau negalima???

futbolinis
Pranešimai: 132
Užsiregistravo: 2010 Vas 12 15:01
Palaikoma komanda: Lietuvos rinktinė

Re: Futbolinis.lt

2011 Spa 24 13:54

Na kol kas tas atnaujinimas dar tik prasidėjęs - kai dirbu tik po kelioliką minučių kas vakarą, tai pilnai dizainą atnaujinsiu (ir kitus patobulinimus pridėsiu) tik iki kito sezono pradžios :)
Nepagalvok, kad kabinėjuosi be reikalo, bet ten datos parašytos taip, kad reikia perprasti kada ir kas žaidė. Ar aiškiau negalima???
Nesu tikras apie kurias datas čia kalba eina, bet pakeisti tai tikrai viską galima (tik reiktų konkretesnio problemos apibūdinimo)

...

Re: Futbolinis.lt

2011 Spa 24 14:14

Pvz.: http://www.futbolinis.lt/content/team/1729/lt

Rungtynių rezultatai:
2011 m. rugpjūčio 14 d.
„Babrungas“ 11 : 1 „Žvelgaitis“
2011 m. rugpjūčio 19 d.
„Bangelė“ 0 : 0 „Babrungas“
2011 m. rugpjūčio 26 d.
„Salantas“ 0 : 2 „Babrungas“
2011 m. rugsėjo 9 d.
„Babrungas“ 1 : 1 „Mastis“
2011 m. rugsėjo 17 d.
Palangos FK 3 : 1 „Babrungas“
2011 m. rugsėjo 24 d.
„Juventa-99“ 3 : 3 „Babrungas“


Sakyčiau, kad mažos raidės ir dar reikia turėti savo užrašus, kad suprastum, kas ir kaip :lol:
Visų pirma- datos... Viršuje ar apačioje... Be savo DIDŽIOSIOS KNYGOS nesuprasčiau.

Visai kitas reikalas, kai susivedžiau tuos duomenis čia, 90min.lt prie FK BABRUNGAS. Gražu žiūrėti ir suprantamai.

karys
Pranešimai: 9158
Užsiregistravo: 2010 Vas 24 08:59
Palaikoma komanda: Žalgiris

Re: Futbolinis.lt

2011 Lap 05 13:21

ar galima kazkur gaut a lygos statistika kur su zaidejais butu, o ne vien kas ivarcius imuse? (ta prasme atskiri klubai savo svetainese turi, bet ne visi)

futbolinis
Pranešimai: 132
Užsiregistravo: 2010 Vas 12 15:01
Palaikoma komanda: Lietuvos rinktinė

Re: Futbolinis.lt

2011 Lap 07 13:47

ar galima kazkur gaut a lygos statistika kur su zaidejais butu, o ne vien kas ivarcius imuse? (ta prasme atskiri klubai savo svetainese turi, bet ne visi)
futbolinis.lt ta statistika yra, bet vėluojanti (pvz., http://www.futbolinis.lt/index.php?c=sp ... 596&lng=lt" onclick="window.open(this.href);return false; paspaudus ant bet kurių rungtynių rezultato turėtų būti viskas su žaidėjais, bet kol kas suvesta tik iki gegužės vidurio, labai mažai skiriu tam laiko, tai pribaigsiu tik žiemos pabaigoje). Atitinkamai ir išvestinė statistika (žaidėjų sužaistų minučių skaičius ir pan.) kol kas nėra pilna.
Planuoju iki pavasario perdaryti puslapį taip, kad bet kas atėjęs galėtų nesunkiai suvedinėti ne tik rezultatus, bet ir protokolus, tai tikiuosi kad kitais metais statistikos vėlavimas bus mažesnis.

karys
Pranešimai: 9158
Užsiregistravo: 2010 Vas 24 08:59
Palaikoma komanda: Žalgiris

Re: Futbolinis.lt

2011 Lap 07 14:04

ar galima kazkur gaut a lygos statistika kur su zaidejais butu, o ne vien kas ivarcius imuse? (ta prasme atskiri klubai savo svetainese turi, bet ne visi)
futbolinis.lt ta statistika yra, bet vėluojanti (pvz., http://www.futbolinis.lt/index.php?c=sp ... 596&lng=lt" onclick="window.open(this.href);return false; paspaudus ant bet kurių rungtynių rezultato turėtų būti viskas su žaidėjais, bet kol kas suvesta tik iki gegužės vidurio, labai mažai skiriu tam laiko, tai pribaigsiu tik žiemos pabaigoje). Atitinkamai ir išvestinė statistika (žaidėjų sužaistų minučių skaičius ir pan.) kol kas nėra pilna.
Planuoju iki pavasario perdaryti puslapį taip, kad bet kas atėjęs galėtų nesunkiai suvedinėti ne tik rezultatus, bet ir protokolus, tai tikiuosi kad kitais metais statistikos vėlavimas bus mažesnis.
o is kur jus protokolus isvis suzinot, nes as norejau paziureti kiek klaipedos zalgirieciai zukauskas ir baltriamvicius uz juos suzaide, tai kur pas klubus yra normalus puslapis ten galima atsekti kur ne, tai ne

...

Re: Futbolinis.lt

2011 Lap 07 14:13

Vienžo, kary, teks pačiam sėdėti ir daryti, nes niekas kitas to nepadarys. Pačiam teks ieškoti informacijos. Futbolinis dar gegužės mėnesio stadijoje.

šiaip
Pranešimai: 3829
Užsiregistravo: 2010 Vas 10 17:49

Re: Futbolinis.lt

2011 Lap 07 15:49

Vienžo, kary, teks pačiam sėdėti ir daryti, nes niekas kitas to nepadarys. Pačiam teks ieškoti informacijos. Futbolinis dar gegužės mėnesio stadijoje.
Lyg tu turėtum tą informaciją. Futbolinis anksčiau ar vėliau vis vien viską pateiks, o tu tik pakopijuoti iš kitų puslapių gali. Taip sakant, įvardykim visus veiksmus tikraisiais vardais.

...

Re: Futbolinis.lt

2011 Lap 08 13:16

Lyg tu turėtum tą informaciją.
Futbolinis anksčiau ar vėliau vis vien viską pateiks,
o tu tik pakopijuoti iš kitų puslapių gali.

Taip sakant, įvardykim visus veiksmus tikraisiais vardais.
Tu teisi, kaip visada. Neturiu, nes manęs ta informacija nedomina. Kam man kaupti nereikalingą informaciją??? :lol:
Čia karys klausinėjo, kur gauti A lygos protokolus, o kur gauti I lygos.
Man to nereikia.

Jeigu dabar futbolinis gegužės mėnesio stadijoje, tai kada bus viso sezono pabaigtuvės???
Kokiais 2015 metais. :lol:
Net neabejoju, kad pateiks visą informaciją. :lol:
Aš ten nuo 2009 metų lankausi, bet prėskas skonis ten. :lol:
90min.lt man labiau patinka, nes čia dalyvauji ir tu.
Kaip sakydavo mano Profesorius Jonas Mackevičius, kolegos turi keistis informacija.
Tik iš tavęs tos informacijos gaunu mažiausiai, o broniui, britty bei kariui galiu tik padėkoti.

O tu negali??? Jeigu nori aš galiu tave išmokyti ir kopinti, ir pastinti, ir foto, ir video įsidėti, bet tu pas mus labai išdidi ir mokytis nenori.

Jeigu tavo tikrasis vardas šiaip, tai reiškiu užuojautą. Graudu šaukti Jus vardu: šiaip :lol:
Geros dienos.

šiaip
Pranešimai: 3829
Užsiregistravo: 2010 Vas 10 17:49

Re: Futbolinis.lt

2011 Lap 08 13:57

:lol:
Galėč tokio tipo snukučių ir aš pridėti, nes iš tikrųjų kuriu dalį tos informacijos, kurią tu čia taip išdidžiai kopini, pastini ir dar bandai sau medalį užsidėti. Gal padaryk ką nors originalaus, o ne tik daugink savo pranešimų skaičių kretiniškais kopijavimais apie tą patį trijose vietose.

...

Re: Futbolinis.lt

2011 Lap 08 14:16

Galėč tokio tipo snukučių ir aš pridėti, nes iš tikrųjų kuriu dalį tos informacijos, kurią tu čia taip išdidžiai kopini, pastini ir dar bandai sau medalį užsidėti. Gal padaryk ką nors originalaus, o ne tik daugink savo pranešimų skaičių kretiniškais kopijavimais apie tą patį trijose vietose.
Tė sakė, kad galėtum??? Genialu :lol:

iš tikrųjų kuriu dalį tos informacijos
Čia: man jau įdomu.
Kuri??? Tai nesimaivyk, o share with me. Vis erziniesi lyg šokdama burleską.
Gali atsiųsti linką, kad pamatyčiau tuos rankdarbius???
Ar vien tik sau viską pasidarei???
Tada kaip sakai, nėra prasmės, niekas tavo kūrybos neįvertins.

Pasidaryti orginalaus??? Savo rankomis esu prisidaręs ypač tikslių automobiliukų modelių. Kretiniškai tiksliai. Esu sau reiklus.
Vakarais sėdžiu ir meistrauju, o TV žiūriu tik tada, kai rodo geras rungtynes. :lol:

Ačiū už kretiną, šiandien čia kažkokių keikūnų susirinkimas. Išsiplaukite burnas. O dar mane drįsta vadinti troliu. Smaginatės???

futbolinis
Pranešimai: 132
Užsiregistravo: 2010 Vas 12 15:01
Palaikoma komanda: Lietuvos rinktinė

Re: Futbolinis.lt

2011 Gru 07 13:16

Vienžo, kary, teks pačiam sėdėti ir daryti, nes niekas kitas to nepadarys. Pačiam teks ieškoti informacijos. Futbolinis dar gegužės mėnesio stadijoje.
Kad nebūtų tokių skundų, kad nespėju laiku pateikti informacijos laiku, padariau galimybę bet kam iš skanuotų protokolų informaciją vesti į futbolinį (ir taip pagreitintį statistikos pateikimą). Taigi, kiekvienam kuris nuo šiol skųsis mano lėtumu paruošiu trumpas instrukcijas kaip man padėti :)

...

Re: Futbolinis.lt

2011 Gru 07 14:26

Kad nebūtų tokių skundų, kad nespėju laiku pateikti informacijos laiku, padariau galimybę bet kam iš skanuotų protokolų informaciją vesti į futbolinį
(ir taip pagreitintį statistikos pateikimą).
Taigi, kiekvienam, kuris nuo šiol skųsis mano lėtumu, paruošiu trumpas instrukcijas kaip man padėti :)
Nesiskundžiu. :lol: Turiu pasidaręs visas išklotines A lygos nuo 2004 metų, tai dėl to man jokios bėdos nėra. Žemesnės lygos tuo metu man nerūpėjo.
Šių metų čempionatą pasidariau pagal save. Su visais linkais ir kita norima informacija. Popierinį ir kibernetinį variantus. Su video ir foto. išsirinkau geriausius gabalus.
Nebereikia landžioti nei į futbolinį, nei dar kažkur. Tik į savo informacijos kaupyklą.

Manai, kad tautiečiai leisis instruktuojami??? Kai aš paklausiu, kodėl neįsimeta avataro, tai kolegos apsimeta, kad nesupranta, kas yra ava arba vaidina atsipūtusius.
Naiviai tikiesi, kad tai duos naudos??? Susirasi pagalbininkų??? Kvalifikuotos darbo jėgos??? Tam reikia mąstančių asmenų, o čia tik gatavo produkto gerbėjai renkasi.
кто хочет поработать???
Spėju: savanorių nebus, o baudžiavos gadynė jau praėjo. :lol: Ar ne taip, sausainiukai???

Grįžti į