bronius
Vyr. diskusijų administratorius
Pranešimai: 11747
Užsiregistravo: 2010 Vas 10 14:01
Palaikoma komanda: LT rinktinė
Miestas: Vilnius

Futbolo Analitikas tarė "Pabaiga"

2010 Geg 20 00:09


Greenas
Pranešimai: 647
Užsiregistravo: 2010 Vas 10 12:05
Palaikoma komanda: Kybartų Sveikata

Re: Futbolo Analitikas tarė "Pabaiga"

2010 Geg 20 08:23

Kad tas analitikas jau metus laiko realiai nieko nerašė. Perskaitęs įrašą susimasčiau, kas gi jam nutiko. Ir tik iš komentarų supratau ... :roll:

Valiukas
Pranešimai: 372
Užsiregistravo: 2010 Vas 10 14:43
Palaikoma komanda: "Ekranas"

Re: Futbolo Analitikas tarė "Pabaiga"

2010 Geg 20 08:39

Vajazau, gi nereikėjo naujos temos kurt :D Nieko nenutiko, tiesiog praėjo entuziazmas, atsirado kitų rūpesčių ir t.t. Visaip būna gi :)

Greenas
Pranešimai: 647
Užsiregistravo: 2010 Vas 10 12:05
Palaikoma komanda: Kybartų Sveikata

Re: Futbolo Analitikas tarė "Pabaiga"

2010 Geg 20 09:19

<> Nieko nenutiko <> atsirado kitų rūpesčių <>
Tai nieko nenutiko, ar rūpesčių atsirado? :roll:

Šiaip viskas gerai ;) Visi mes žmonės ir pas visus viskas nuolat keičiasi... O tamstos blogas, bent jau pradžioje, man buvo tikrai idomus. Galiu pasakyti tik ačiū, kad buvote!

slasher
Pranešimai: 5344
Užsiregistravo: 2010 Vas 10 13:13
Miestas: Kaunas

Re: Futbolo Analitikas tarė "Pabaiga"

2010 Geg 20 09:32

Todėl jaučiuosi esąs nebereikalingas. Tačiau ne kaip panaudotas ir išmestas, o kaip atlikęs savo misiją.
keistas požiūris. Gi rungtynių aprašymai (kurias spėju dar aplankysi) , nušviesti, per paprasto liaudies žmogaus prizmę visada įdomiau, net ir apie nemėgiamų komandų mačus, nei kas pateikta oficialioje spaudoje, kur profesionalūs žurnalistai ar klubų svetainėse taip nykiai ir sausai išdėsto info, kad po pirmos pastraipos nesinori toliau skaityti, užtenka tik pažiūrėt statistiką. Manau , kad ir trumpus rungtynių aprašymus buvo galima ir toliau tęsti, nesiejant tai su jokia spec. misija. Ir laiko tam daug nereikia.... Kas liečia LT futbolo internetinę erdvę, tai prisisteigė krūva info skleidėjų, kurie nesugeba net savo rungtynių aprašymų sudėti o tik iš statistikos duomenų ar klubų svetainių info suskurpt keletą eilučių apie tai kas vyko. Užtai mirgančių reklaminių banerių prisidėt, tai pastangų negailima.

Valiukas
Pranešimai: 372
Užsiregistravo: 2010 Vas 10 14:43
Palaikoma komanda: "Ekranas"

Re: Futbolo Analitikas tarė "Pabaiga"

2010 Geg 20 10:12

Tai jo, tik, kad aš ir tose rungtynėse retai besilankau pastaruoju metu.. :oops: Šiaip galim visi kartu mąstyt apie naują projektą. Jei atsirastų 3-4 žmonės, geriausia iš skirtingų "stovyklų", kurie norėtų ir galėtų daugiau-mažiau išsamiai aprašinėti rungtynes, galėčiau suorganizuoti atskirą mini portalėlį "futbolo.analitikai.lt". Būtų naujas žiniasklaidos kanalas. Mano vaidmuo galėtų būti visi organizaciniai darbai (domenas, hostingas, platforma, gal redakcija (klaidų ištaisymas) ir t.t.), reikia tik "rašytojų" - analitikų :) Va, slasher'is, bronius, gal kažkas iš "Žalgirio", kitų klubų gerbėjų? Jei yra noro, entuziazmo ir tai nebus vienadienis projektas, galim drąsiai užsiimt.
Ką manot?

Tobex
Pranešimai: 10884
Užsiregistravo: 2010 Vas 10 15:14
Palaikoma komanda: Šiauliai

Re: Futbolo Analitikas tarė "Pabaiga"

2010 Geg 20 10:33

as is siaulietis gyvenantis kaune, bet vasarai grizti tureciau namo. tai galeciau pasijungti.

bronius
Vyr. diskusijų administratorius
Pranešimai: 11747
Užsiregistravo: 2010 Vas 10 14:01
Palaikoma komanda: LT rinktinė
Miestas: Vilnius

Re: Futbolo Analitikas tarė "Pabaiga"

2010 Geg 20 11:04

Pamąstysiu.. Šiaip kaip aš vadinu "visuomeninių" darbų su futbolu turiu ir taip nemažai - šio forumo moderavimas, "Žalgirio" rungtynių montavimas jų puslapiui, kartas nuo karto padedu Futboliniui pildyti jo enciklopediją, na ir vis dar didžiausias mano "projektas" - lietuviško futbolo video kolekcija, kur medžiagos vis daugėja, o aš su kiekviena diena vis labiau atsilieku...

Grįžti į