...

Re: Futbolo forumas

2012 Rgs 26 13:26

O gal kartais tu esi tas žmogus kurio Kvedaras ieško privesti futbolą iki galo ir pakeisti jį :). Niekas tokio klausimo nesvarstė, o gal vertėtų. Tu ir forumą turi nemenką su 30k pranešimų , kai tariama opozicija tik dabar apie tai susimąstė.
Joo, galimėtų suvadovauti, patirties turiu. :mrgreen: bet paskui visokie FNTT priskres, mano turtų ieškoti pradės... :twisted: gal nereikia, kam man ta garbė ir malonumas... :roll:

Opozicija patys norėjo įšokti į LEXUS`us, o kai grįžo dėdė Julius, tai jų entuziazmas išblės pamažu...
Nueis į darbo biržą, susiras padorų darbą, o ne knygutes rašinės (jeigu V.I. pats rašė). :mrgreen:

Lėja
Pranešimai: 113
Užsiregistravo: 2012 Kov 16 21:41
Palaikoma komanda: VMFD ŽALGIRIS

Re: Futbolo forumas

2012 Rgs 28 22:49

Lecce , nu ir išsidarkei savo profilyje, kaip kokia panelė. Mirga marga.

O turi kažką prieš paneles? :) Svarbiau tai, kad jam didesnę įtaką daro panelės, o ne gay rankos..:)


Tos besičiupinėjančios vyriškos rankos ant kamuolio labai gay atrodo. Daugiau nesinori atverti to puslapio.
Pritariu!!! Мoteriškos kojos prie futbolo kamuolio atrodo daug geriau negu gėjiškos rankos.

Paveikslėlis

slasher
Pranešimai: 5344
Užsiregistravo: 2010 Vas 10 13:13
Miestas: Kaunas

Re: Futbolo forumas

2012 Rgs 29 10:24

O turi kažką prieš paneles? :) Svarbiau tai, kad jam didesnę įtaką daro panelės, o ne gay rankos..:)[/i][/b]
O ką gali turėti prieš paneles? Nebent, kad vienos gražios, kitos nelabai :). Va , kai jų blizgučiai dedami ne vietoje , tai daro ne įtaką, o paprasčiausiai erzina. Pati pagalvok, kai žmogus galintis eiti LFF prezidento pareigas apsikarsto visokiomis mirgančiomis širdelėmis, tai labai ne solidu. Forumas čia skirtas skaitymui, o ne visokių nereikšmingų paveikslėlių dėliojimui. Ir pati galėtum savo profilį apsitvarkyti nuimdama tą bjauriai didelę VMFD etiketę.
Pritariu!!! Мoteriškos kojos prie futbolo kamuolio atrodo daug geriau negu gėjiškos rankos.
Geriau atrodo, bet vistiek lietuviškąjį futbolą bandančiam gelbėti forumui netinka....

...

Re: Futbolo forumas

2012 Rgs 29 10:37

kai žmogus galintis eiti LFF prezidento pareigas apsikarsto visokiomis mirgančiomis širdelėmis, tai labai ne solidu.
Čia: apie mane??? :mrgreen:
Na, jeigu turėčiau Harley-Davidson`ą, tai ant benz`o bako klijuočiau tas širdeles. Nuotaiką tokia, kad visur širdeles paišau...
Ar kolega nesi įsimylėjęs ir visur pasirašinėjęs širdelėmis???
bjauriai didelę VMFD etiketę
Jeigu tai būtų KAUNO logo, tai sakytum, kad reikia padidinti. :mrgreen:
Dėde slash, tu nebaugink mūsų forumo merginų, ir, taip mažai jų turime. :cry:

Lėja
Pranešimai: 113
Užsiregistravo: 2012 Kov 16 21:41
Palaikoma komanda: VMFD ŽALGIRIS

Re: Futbolo forumas

2012 Rgs 29 13:33

O ką gali turėti prieš paneles? Nebent, kad vienos gražios, kitos nelabai :). Va , kai jų blizgučiai dedami ne vietoje , tai daro ne įtaką, o paprasčiausiai erzina. Pati pagalvok, kai žmogus galintis eiti LFF prezidento pareigas apsikarsto visokiomis mirgančiomis širdelėmis, tai labai ne solidu. Forumas čia skirtas skaitymui, o ne visokių nereikšmingų paveikslėlių dėliojimui. Ir pati galėtum savo profilį apsitvarkyti nuimdama tą bjauriai didelę VMFD etiketę.
Tokie jau tie kartais lietuvaičiai nepatenkinti ir užsispyrę, reikėtų daugiau šypsotis. Ne kas dieną čia užsuka skaitovai norintys pasidalinti gera nuotaika, nesvarbu ar LFF prezidentas ar futbolo mėgėjas.
Kiekvienas susitvarko profilį kaip sugeba ar nori, todėl jeigu Jus erzina mano pasirinktas profilis galite jį tiesiog ignoruoti. Dėkui už nuomonę apie bjauriai didelę VMFD etiketę, bet galite ją pasilaikyti sau.
P.S. Pasistengsiu su Jumis nediskutuoti, kad nebeerzinčiau.

Lorencas

Re: Futbolo forumas

2012 Rgs 29 15:53

Lėja, nekreipk dėmesio ką slasher rašo. Jis piktas, nes Žalgiris A lygoje žaidžia, o Kaunas tik trečioje lygoje. Tai diedukas labai niurzga. O paveiksliukas gražus, kur kojytės, tai liuks.

slasher
Pranešimai: 5344
Užsiregistravo: 2010 Vas 10 13:13
Miestas: Kaunas

Re: Futbolo forumas

2012 Spa 01 07:41

kai žmogus galintis eiti LFF prezidento pareigas apsikarsto visokiomis mirgančiomis širdelėmis, tai labai ne solidu.
Čia: apie mane??? :mrgreen:
dabar , kaip žmogus atrodai :)
Jeigu tai būtų KAUNO logo, tai sakytum, kad reikia padidinti.
Nesakyčiau. Ar tu matei pas mane Kauno logo? Nematei. Nes jo ten paprasčiausiai nėra. Aš stengiuosi gerbti aplinkinius, neerzindamas jų akių bereikalingais blizgučiais.

slasher
Pranešimai: 5344
Užsiregistravo: 2010 Vas 10 13:13
Miestas: Kaunas

Re: Futbolo forumas

2012 Spa 01 07:46


Tokie jau tie kartais lietuvaičiai nepatenkinti ir užsispyrę, reikėtų daugiau šypsotis. Ne kas dieną čia užsuka skaitovai norintys pasidalinti gera nuotaika, nesvarbu ar LFF prezidentas ar futbolo mėgėjas.
Lietuvaičiai ne kartais nepatenkinti ir užsispyrę, o tokie yra. Ir nereikia jiems šypsenų ir geros nuotaikos dalybų...
Jus erzina mano pasirinktas profilis galite jį tiesiog ignoruoti.
tekstą galiu ignoruoti, o profilį nelabai...

slasher
Pranešimai: 5344
Užsiregistravo: 2010 Vas 10 13:13
Miestas: Kaunas

Re: Futbolo forumas

2012 Spa 01 07:51

Lėja, nekreipk dėmesio ką slasher rašo. Jis piktas, nes Žalgiris A lygoje žaidžia, o Kaunas tik trečioje lygoje.
Pas patį avataras irgi mirksi ....Tai čia Žalgiris ir likę LT klubai turėtų piktintis, kad FBK nėra A lygoje. Nebent jiems patinka mažesnė konkurencija.
O paveiksliukas gražus, kur kojytės, tai liuks.
o gal ten transvestitų kojytės :lol:

...

Re: Futbolo forumas

2012 Spa 01 11:38

dabar , kaip žmogus atrodai :)
Joo, vakar atsikėliau iš lovos, pasižiūrėjau į veidrodį, buvau visas toks išsišiepęs, laimingas, akys blizgėjo. :lol:
Žiūriu, ir, galvoju: kas jis toks??? :mrgreen: Savęs nebeatpažįstu... Va, ką reiškia, kai šalia yra tinkama ciocė. :mrgreen:
Nesakyčiau. Ar tu matei pas mane Kauno logo? Nematei. Nes jo ten paprasčiausiai nėra.
Aš stengiuosi gerbti aplinkinius, neerzindamas jų akių bereikalingais blizgučiais.
Logo nemačiau... bet spalvinė gama juk fbk`ietiška. :lol: :mrgreen: ir dar tos baltiškos svastikos ant geltonai/žalio fono... pretenzinga. 8-)
Stengiesi gerbti???
O aš sakyčiau, kad tu esi žiaurus žmogus: savo geležiniu kumščiu bandai išravėti trapias gėlytes. Negalima taip :!:
Su kvetkais ir širdelėmis reikia elgtis "akuratnai", o tu pasiryžęs sunaikinti viską, kas ne geltonai/žalia.

Va, kolegė įsiklausė į tavo pastabas ir pasikeitė tą parašą.. Hmmm, dabar jau patenkintas būsi??? :lol:
Man atrodo, kad tas ŽALGIRIO logo vis tiek erzins tave. 8-)

Lorencas

Re: Futbolo forumas

2012 Spa 01 11:55

Pas patį avataras irgi mirksi ....Tai čia Žalgiris ir likę LT klubai turėtų piktintis, kad FBK nėra A lygoje. Nebent jiems patinka mažesnė konkurencija
Nepatinka, kad mirksi? Anksčiau buvo arkliai, bet avataro langas toks mažas, kad jų čia nesimato. Reikėtų didesnio avataro lango, kad žirgo galva matytųsi. O tasai FBK buvo jėga 2006 m., o dabar jisai yra nulio vietoje.
o gal ten transvestitų kojytės

Svarbu, kad su špilkom.
Paskutinį kartą redagavo 1 Lorencas. Iš viso redaguota 2012 kartus.

slasher
Pranešimai: 5344
Užsiregistravo: 2010 Vas 10 13:13
Miestas: Kaunas

Re: Futbolo forumas

2012 Spa 01 13:35


Logo nemačiau... bet spalvinė gama juk fbk`ietiška. :lol: :mrgreen:
aš dėl avatarų jokio nepasitenkinimo nereiškiu. Svarbu, kad nemirksėtų, nejudėtų, nebėgiotų ten kažkas.
ir dar tos baltiškos svastikos ant geltonai/žalio fono... pretenzinga. 8-)
aha, dar nazi propaganda apkaltink :)
O aš sakyčiau, kad tu esi žiaurus žmogus: savo geležiniu kumščiu bandai išravėti trapias gėlytes. Negalima taip
turėčiau aš tą kumštį, tai visokie geriantys kariai uccm'ai seniausiai būtų užbaninti, kad forumo darnos negriautų.... Pradžioje gėlytės, paskui žolytės, vaivorykštinės vėliavos, chaosas...
Va, kolegė įsiklausė į tavo pastabas ir pasikeitė tą parašą.. Hmmm, dabar jau patenkintas būsi???
Man atrodo, kad tas ŽALGIRIO logo vis tiek erzins tave.
Erzins, bet mažiau.

slasher
Pranešimai: 5344
Užsiregistravo: 2010 Vas 10 13:13
Miestas: Kaunas

Re: Futbolo forumas

2012 Spa 01 13:38

O tasai FBK buvo jėga 2006 m., o dabar jisai yra nulio vietoje.
Jeigu pasakyčiau, kad 1988 Žalgiris irgi buvo jėga, o dabar jisai nulio vietoje, jaučiu kvailai nuskambėtų...

...

Re: Futbolo forumas

2012 Spa 01 14:03

Svarbu, kad nemirksėtų, nejudėtų, nebėgiotų ten kažkas.
¿¿¿ Čia: idealus variantas būtų jokio avataro??? O dar geriau lavonėlis nudažytai geltonai/žaliai ¿¿¿ Tada būtų gražu???
dar nazi propaganda apkaltink
Oi, nekaltinsiu... kol kas. :twisted: Juk pirma reikia surinkti įrodymus, o jau tada čiupsim tave už pakarpos. :mrgreen:
Pradžioje gėlytės, paskui žolytės, vaivorykštinės vėliavos, chaosas...
Žinai, kaip būna: pirma šampaniūkštis ir gėlytės, o paskui žolytė ir... joo, čia tu teisus, taip ir nusiristi galima...
Chaosą būtina suvaldyti: kvieskit ARĄ, išminuotojus. :mrgreen:
Erzins, bet mažiau.
Na, taip ir maniau, kad erzins... :lol:
O ar yra koks nors šventas dalykas, kuris Jūsų tamstelės neerzina??? :roll:

Lorencas

Re: Futbolo forumas

2012 Spa 01 18:03

O tasai FBK buvo jėga 2006 m., o dabar jisai yra nulio vietoje.
Jeigu pasakyčiau, kad 1988 Žalgiris irgi buvo jėga, o dabar jisai nulio vietoje, jaučiu kvailai nuskambėtų...
Ne tas žodis. Iš šitų klubų liko tik geri prisiminimaines to Žalgirio ir to FBK nebėra.

Grįžti į