Tobex
Pranešimai: 8222
Užsiregistravo: 2010 Vas 10 15:14
Palaikoma komanda: Šiauliai

futbolotreneris.lt

2020 Gru 29 14:43

„Kas BLOG'esnio, treneri?“ podkastas Nr.4

Kalėdinis Futbolotreneris.lt podkastas "Kas BLOG'esnio, treneri?" šį kartą apsilankė Kroatijoje reziduojančio HNK "Gorica" klubo sporto direktoriaus Mindaugo Nikoličiaus namuose. Lietuviškiausio Kroatijos futbolo klubo vienas iš vadovų pasidalino mintimis apie dabartinių pasaulio vicečempionų sėkmės paslaptis, vaikų ir jaunimo ugdymo sistemą, bei Lietuvos futbolininkų galimybes įsitvirtinti konkurencingame kroatų futbolo pasaulyje.

Daugiau nei valandą trukęs pokalbis mums suteikė daug peno apmąstymams. Tikimės, kad šis turiningas podkastas neprailgs ir jums!

Jei turite klausimų, prašom drąsiai juos paduoti į komentarus. Atsakysim nieko neslėpdami ir nevyniodami. O geriausio klausimo autoriui atiteks specialus Futbolotreneris.lt prizas.


https://www.youtube.com/watch?v=2UEdtD4Kxyg

Anbo
Pranešimai: 8253
Užsiregistravo: 2010 Vas 12 19:59
Palaikoma komanda: Žalgiris

Re: futbolotreneris.lt

2020 Gru 30 17:42

Labai geras epizodas, įdomu buvo paklausyt Nikoličiaus.
Pamenu kaip dar vasarą zyziau, kad reikia skolinti Uzėlą kokiai "Bangai", kad superatsarginis Karolis gautų žaist :D

Anbo
Pranešimai: 8253
Užsiregistravo: 2010 Vas 12 19:59
Palaikoma komanda: Žalgiris

Re: futbolotreneris.lt

2021 Sau 01 10:27

Treneriai pasidalijo didžiausiais 2020 m. skauduliais, tarp kurių pateko destrukcinė D.Gudaičio vadovaujamos vaikų ir jaunimo futbolo asociacijos veikla, įspūdinga naftalinu kvepianti LFF rinkiminė konferencija ir dirbtinis LFF įvaizdžio kėlimas, su pijarščikų pagalba pristatinėjant "Žaidimo planą 2024" kaip kažkokią super naujovę, nors tai iš esmės tik neįgyvendintos 2017-2020 m. LFF strategijos atkartojimas.

Kaip geriausi dalykai paminėti futbolo bendruomenės pasipriešinimas norėtiems įvesti pertekliniams vaikų perėjimo ribojimams, taip pat pagaliau prasidėjęs futbolo aištelių renovavimas Vilniuje, na ir aišku Skirmanto Malinausko sukeltas šušaras, kuris bent jau privertė pasitraukti A.Pukelį iš viešumo.

„Kas BLOG'esnio, treneri?“ podkastas Nr.5
Paskelbta: 2020-12-31

https://youtu.be/xo5NmjWGnfo


JonasPetraitis
Pranešimai: 201
Užsiregistravo: 2018 Lap 04 21:23
Palaikoma komanda: Žalgiris

Re: futbolotreneris.lt

2021 Sau 07 17:01

„Kas BLOG'esnio, treneri?“ podkastas Nr.6 (Valdas Dambrauskas)

Ar gali būti geresnė gimtadienio dovana už galimybę sudalyvauti Futbolotreneris.lt komandos podkaste "Kas BLOG'esnio, treneri?"? Niekaip negali, ypač jei ta gimtadienio dovana įvyniota į kvietimą treniruoti pajėgiausią Bulgarijos futbolo klubą, daugkartinį šalies čempioną, UEFA Čempionų ir Europos lygos varžybų grupių etapo dalyvį! Būtent tokią gimtadienio dovaną gavo Valdas Dambrauskas.

Persikėlimui iš Kroatijos į Bulgariją besiruošiantis Lietuvos futbolo specialistas skyrė valandėlę pokalbiui su futbolo treneriais Robertu ir Tomu, bei sporto žurnalistu Evaldu. Ar galima būti profesionaliu treneriu nežaidus profesionaliai futbolo? Kokių savybių reikia šiuolaikiniam futbolo specialistui Lietuvoje ir užsienyje? Kokia yra Valdo Dambrausko trenerio darbo vizija ir filosofija? Kaip atrodo Lietuvos futbolas žvelgiant iš šalies, kokios esminės bėdos ir problemos? O svarbiausia - kaip jas reikėtų spręsti? Į šiuos ir kitus klausimus Valdas Dambrauskas atsakė nesidangstydamas bendro pobūdžio frazėmis, atvirai ir sąžiningai deklaruodamas savo vertybes.

Dėkojame Valdui už pokalbį, atsiprašome už nelabai darniai atliktą gimtadieninę ariją ir linkime, kad Razgrado "Ludogorets" taptų tik dar vienu laipteliu į trenerio karjeros viršūnę!

https://www.youtube.com/watch?v=LhFJIGwRFNo

Anbo
Pranešimai: 8253
Užsiregistravo: 2010 Vas 12 19:59
Palaikoma komanda: Žalgiris

Re: futbolotreneris.lt

2021 Sau 17 09:41

Septintame "Kas BLOG'esnio, treneri?" tinkalaidės epizode vicemeras Valdas Benkunskas daug pakalbėjo apie Vilniaus futbolo infrastruktūros reikalus.

„Kas BLOG'esnio, treneri?“ podkastas Nr.7 su Valdu Benkunsku
Paskelbta: 2021-01-16

https://youtu.be/ndeIVKecfSA


Grįžti į