mafia7
Pranešimai: 7309
Užsiregistravo: 2010 Vas 10 15:17
Palaikoma komanda: A-lyga
Miestas: Šiauliai

Re: Futbolyga

2020 Sau 20 00:10

Naujausia tema "Paskutiniai bilietais Lietuvos treneriams A-lygoje"

mafia7
Pranešimai: 7309
Užsiregistravo: 2010 Vas 10 15:17
Palaikoma komanda: A-lyga
Miestas: Šiauliai

Re: Futbolyga

2020 Sau 21 12:52

Šiandien įkėliau temą "Legionieriai. Vartininkai iš užsienio A-lygoje, nuo 2000-ųjų iki 2010 metų sezono (papildomai video)"
žodžiu šiai temai parengti, visai info sutikrinti paaukojau 5 valandas, paskui dar pakoregavau, tai apie 6 valandas gavosi parengti šiai apžvalgai. Jei galit kas palaikinkit, nes nei vieno like nesurinkau, o stengiausi iš ties labai šiai temai. Tai jaučiuosi kažkaip nei šiaip nei taip :D
Tiesa pačioje Lietuvoje žaidimu išsiskyrė Marian Kello ir Bogdan Stefanovič savo žaidimu, bet būtent Esteban Dreer Lietuva tapo didesniu karjeros šuoliu, nors jis čia ir nesublizgėjo, tai būtent jį ir išskyriau

mafia7
Pranešimai: 7309
Užsiregistravo: 2010 Vas 10 15:17
Palaikoma komanda: A-lyga
Miestas: Šiauliai

Re: Futbolyga

2020 Sau 22 01:59

Nauja tema " Iš kokių šalių legionierių dar neturėjome A-lygoje"

Anbo
Pranešimai: 9593
Užsiregistravo: 2010 Vas 12 19:59
Palaikoma komanda: Žalgiris

Re: Futbolyga

2020 Sau 22 06:25

įdomus darbelis :) sąrašas ilgas, tad kad geriau skaitytųsi galėjai sąrašą sugrupuoti pagal pasaulio dalis ar FIFA konfederacijas (Europa, Azija, Afrika, Okeanija, Šiaurės Amerika ir Karibai, Pietų Amerika)

šalių (futbolo federacijų) priskyrimą čia galima lengvai pasižiūrėti: https://www.fifa.com/associations/

Pilnas šalių sąrašas pagal pasaulio dalis (nereiktų imti visuotinai nepripažįstamų valstybių ir priklausomų teritorijų): https://en.wikipedia.org/wiki/List_of_s ... _continent

mafia7
Pranešimai: 7309
Užsiregistravo: 2010 Vas 10 15:17
Palaikoma komanda: A-lyga
Miestas: Šiauliai

Re: Futbolyga

2020 Sau 22 13:42

Dėkoju, kitą savaitę rengiuosi pristatyti pilną šį darbą, nes vis dar yra klaidų ir žinoma ne visos šalys čia surašytos, čia taip sakant Beta versija :)

mafia7
Pranešimai: 7309
Užsiregistravo: 2010 Vas 10 15:17
Palaikoma komanda: A-lyga
Miestas: Šiauliai

Re: Futbolyga

2020 Sau 24 21:12

Šiandien įkėliau info apie 1992 metais vykusį turnyrą JAV, Čikagoje. Dalyvavo Lietuvos nacionalinė rinktinė tada

mafia7
Pranešimai: 7309
Užsiregistravo: 2010 Vas 10 15:17
Palaikoma komanda: A-lyga
Miestas: Šiauliai

Re: Futbolyga

2020 Sau 29 01:27

Tam tikra naujiena !
2006-2019 metų A-lygos komandų amžiaus vidurkiai, vyriausios, jauniausios komandos ir bendri lygos amžiaus vidurkiai.

mafia7
Pranešimai: 7309
Užsiregistravo: 2010 Vas 10 15:17
Palaikoma komanda: A-lyga
Miestas: Šiauliai

Re: Futbolyga

2020 Vas 10 00:06

Sveikinu visus sulaukus 10 metų Jubiliejaus ! gyvuojam ir gyvuosim

mafia7
Pranešimai: 7309
Užsiregistravo: 2010 Vas 10 15:17
Palaikoma komanda: A-lyga
Miestas: Šiauliai

Re: Futbolyga

2020 Vas 12 16:04

Šiandien po 24 valandos nakties, kaip visada apžvalga laukia, šį kartą bus apie Lietuvoje žaidusį legionierių, kurio karjera primena SS karjerą - tokia pat nevykusi, nors tikėtasi daug.

mafia7
Pranešimai: 7309
Užsiregistravo: 2010 Vas 10 15:17
Palaikoma komanda: A-lyga
Miestas: Šiauliai

Re: Futbolyga

2020 Vas 14 18:46

Atnaujinant kompiuterį jis buvo sugadintas, trumpam laikotarpiui projektas nebus tęsiamas.....

mafia7
Pranešimai: 7309
Užsiregistravo: 2010 Vas 10 15:17
Palaikoma komanda: A-lyga
Miestas: Šiauliai

Re: Futbolyga

2020 Vas 27 13:28


mafia7
Pranešimai: 7309
Užsiregistravo: 2010 Vas 10 15:17
Palaikoma komanda: A-lyga
Miestas: Šiauliai

Re: Futbolyga

2020 Kov 01 22:59

Aprašyta Marijampolės Sūduvos pagrindinės komandos senėjimo problema

mafia7
Pranešimai: 7309
Užsiregistravo: 2010 Vas 10 15:17
Palaikoma komanda: A-lyga
Miestas: Šiauliai

Re: Futbolyga

2020 Kov 05 00:18

Aprašytos prognozės dėl komandų jėgų pasiskirstymo 2020 metų A-lygoje

mafia7
Pranešimai: 7309
Užsiregistravo: 2010 Vas 10 15:17
Palaikoma komanda: A-lyga
Miestas: Šiauliai

Re: Ne į temą

2020 Kov 12 13:26

Asmeninė patirtis. Kai nakvoji stotelėje


Nusprendžiau šią temą rašyti ne Futbolyga puslapyje bet pas mus, aš nenoriu kad tai pamatytų daug žmonių. Tai mano asmeninė patirtis, kuomet tapau trečiadienio vakare, iki ketvirtadienio ryto praktiškai benamiu.

Taigi trečiadienį iš ryto buvau suplanavęs nuvykti pas savo draugę į Klaipėdą, taip ir padariau, nuvykau pas ją ir su ja praleidau laiką iki 17:45. Per tą laiką nuėjome į kiną, pabuvome kavinėse, nusivežiau ne tiek daug pinigų, jai mokėti neleidau, nes sakau vis tiek vyras esu, kaip čia dabar tu mokėsi ir aš išleidau visus pinigus grynaisiais kuriuos buvau nusivežęs 44 eurus berods, liko kišenėje gal 10 centų, tačiau to neėmiau į galvą, traukinio atgalinis bilietas jau buvo nusipirktas, sakau viskas bus gerai, nors ji dar siūlė sako duosiu bent 5 eurus, sako tuščiom nevažiuok, sakau nereikia.
Paskui sakau jau reikia važiuoti, paskui nespėsiu į traukinį, gerai sako, paskui sakau nelydėk manęs, ji tada ir užsiėmusi šiek tiek buvo, pasakė kur įsėsti. Tai aš į tą autobusą ir įsėdau, bet nepagalvojau, kad jis važiuoja ne į tą pusę :D

Kažkaip važiuoja, tas laikas eina, traukinys 18:25 laiku, supratau, kad aš ne ten nuvažiavau, žiūriu nebėra kitos išeities, sėdau atgal, pagalvojau gal suspėsiu, bet nespėjau, autobusas traukinių stotį pasiekė 18:40.

Galvoju ką dabar daryt.... Paskui šmestelėjo mintis turiu banko kortelę, ten dar 9 eurai mėtėsi, sakau pažiūrėsiu, kad bilietas būtų kuo pigiau, tai žiūriu pigiausias bilietas su traukiniu kuris vyks į Šiaulius atgal kainuoja 6,70 eur, tai tą ir paėmiau, bet problemėlė, kad jis važiuos, tik 08:10 ryto, o tuo metu buvo kažkur 18:50.

Nusprendžiau savo moteriai nieko nesakyti, kad nesijaudintu, priedu pati su mama gyvena vieno kambario bute, nenoriu kelti rūpesčių, tiek to, prabūsiu kažkaip, stoties laukiamasis dirbo iki 23:30, paskui jis iki 04:30 ryto nedirba.

19:30 iš laukiamojo išėjau parūkyti, priėjo toks benamis rusas, sako duok pridegt, nu padaviau, dar jis man kažką piktai pasakė, bet tiek to galvoju, žiūriu man degtukai baigėsi, turiu dar 10 centų, nuėjau berods į norfą ar iki šalia radosi, koks skirtumas, nusipirkau aš jų, sugrįžtant žiūriu tas benamis mane atsiveja su peiliu ir šaukia ja tibia ubiut ti svolač ir dar ten visaip, priedu jis dra kažkokį chebrantą pasikvietė tai dviesė jie ten mane nugalabyti norėjo aš kai dėjau į kojas nes tikrai įsigandau, labai agresyvus, negali žinoti kas kaip, galvoju ką man dabar daryti , tai nusprendžiau pasirinkti tokią vietą, kad matyčiau traukinių stotį ir kas ten vyksta, tai tas benamis ten šaukė ant žmonių ir taip toliau ir panašiai. Tai ta mano pasirinkta vieta buvo autobusų stotelė, prasedėjau joje stebėdamas kas vyksta nuo 20 iki 04:30 valandos, tai čia gavosi 8,5 valandos ir sėdėdamas supratau, kad mano tas traukinio bilietas yra man svarbiausias dalykas gyvenime, kaip aš jį saugojau, kad jūs žinotumėte, negalėjau užmigti, kad kažkas neapvogtų ar neapiplėštų. Paskui 04:30 atsidarė laukiamasis, to benamio nebesimatė, gal kur išėjo, buvo ten 3 nakties ir policija atvažiavusi, bet nepamačiau ką išvežė, gal ir jį.

Tai va nuo 04:30 nuėjau į laukiąmąjį, pamiegoti, sušilti nes buvau jau gerai įšalęs, ten buvo ir apsauginis ir kasininkės, žodžiu ramu, bet ir čia mano istorija nesibaigė, sėdžiu ir jaučiu, kad apsišikau :D

Nu kelnes pridariau ir smirdž, galvoju ką dabar daryti, paskui atrakino tualetą greitai nuėjau aš į jį, tualetinio popieriaus nėra, nieko nėra, sakau triūsiku nesimausiu, kad paskui jugi sušalsiu, šaltoka buvo, paskui puslė sušals vien su džinsais, tai nusprendžiau būti su tais šūdinais triūsikais.

Tai va, numigau iki 8 ryto laukdamas laukiamajame ir galvodamas, kad tik nebūtų kokių nesąmonių su tuo bilietu, nes čia mano vienintelė galimybė išgyventi, o skūstis ar prašinėti kažko tikrai nemėgstu, būčiau tapęs benamių, tai va atvyko traukinys, o aš apsišikęs, be pinigų ir su vieninteliu bilietu įlipu į traukinį, prieina konduktorė, atžymi tą bilietą, stovi ir žiūri 10 sekundžių, o aš galvoju "kas tau negerai, kas netinka" bet paskui duoda bilietą ir sako viskas gerai, geros jums kelionės, taigi namus pasiekiau, bendrai imant kelionę su traukiniu ir autobusu, šiandien 11:45 kažkur, grįžau alkanas, sustiręs, apsišikęs ir po sunkios nakties.

Tiesa dar 04:30 kai į laukiąmąjį įleido tai dar apžvalgą Futbolygai parašiau, nes nebuvo kas veikti.

Taigi moralas toks, visada pasiimkit daugiau nei 40 eurų vykdami pas moterį.

Kalinauskas
Pranešimai: 3261
Užsiregistravo: 2014 Sau 25 23:44

Re: Ne į temą

2020 Kov 13 09:53

PILNATIS.

Grįžti į