patriotas
Pranešimai: 323
Užsiregistravo: 2010 Vas 11 16:38
Palaikoma komanda: DAINAVA

Re: Galutinė rikiuotė

2011 Lap 08 15:29

dėl paskutinių turų siūlau pagalvoti, kad nebūtų kopijuojami rezultatai , nes tada visiškai dingsta intriga

...

Re: Galutinė rikiuotė

2011 Lap 08 15:37

dėl paskutinių turų siūlau pagalvoti, kad nebūtų kopijuojami rezultatai , nes tada visiškai dingsta intriga
XXXIII (33) ture: aš pirmas parašiau, kad ATLANTAS 0 - 4 KRUOJA, tai dar 7 tokie rezultatai buvo. :lol: Ryškiai nukopino. :lol:
Arba DAINAVA 0-2 Žalgiris... 10 tokių rezultatų. :lol: Irgi kopino. :lol:

Aš tai pagalvojau: SKAMBUTIS :lol:
Kada paaiškėja čempionas ir viskas pasibaigia.

Tie pakutiniai turai nieko nelemia komandoms. ir prisimenu, kad FKE nuo Šiaulių kažkada gavo 1-4.
Nieko nelemiančios varžybos, visi medaliai aiškūs. O rezultatai nesvarbūs.

karys
Pranešimai: 9142
Užsiregistravo: 2010 Vas 24 08:59
Palaikoma komanda: Žalgiris

Re: Galutinė rikiuotė

2011 Lap 08 15:49

dėl paskutinių turų siūlau pagalvoti, kad nebūtų kopijuojami rezultatai , nes tada visiškai dingsta intriga
o kaip tu cia pagalvosi, ta prasme jeigu kazkas toki jau speja tai kitiems nebegalima? cia imanoma butu nebent jei paskutinius turus i privata organizatoriams rasytume. siaip man rodos tokios praktikos cia kaip ir nebuvo :)

...

Re: Galutinė rikiuotė

2011 Lap 08 15:57

dėl paskutinių turų siūlau pagalvoti, kad nebūtų kopijuojami rezultatai , nes tada visiškai dingsta intriga
o kaip tu cia pagalvosi, ta prasme jeigu kazkas toki jau speja tai kitiems nebegalima?
cia imanoma butu nebent jei paskutinius turus i privata organizatoriams rasytume. siaip man rodos tokios praktikos cia kaip ir nebuvo :)
Kas pirmesnis tas gurdesnis??? Įdomiai būtų: FKE 0-0 ŠIAULIAI pirmas parašyčiau ir sakyčiau, kad karys nebegali rezultato kopinti. :lol: Ir pasiimu tris taškus. :lol: o visiems kitiems likę rezultatai. :lol:
Mano AŽ dėžė ir taip užgrųsta, dar pribombintų ir visai lūžtų. Na, jeigu būtų intriga taškas į tašką gal ir reikėtų kažką sugalvoti, bet tik pačioje pabaigoje. Ir tik lyderiams, kad nežinotų ką parašė... bet čia sudėtinga sistema...

patriotas
Pranešimai: 323
Užsiregistravo: 2010 Vas 11 16:38
Palaikoma komanda: DAINAVA

Re: Galutinė rikiuotė

2011 Lap 08 16:04

čia ir esmė ,kad paskutiniam turui ir tik lyderiams , kad nebūtų pvz. 1 ir 2 vietos visi spėjimai vienodi

...

Re: Galutinė rikiuotė

2011 Lap 08 16:11

čia ir esmė ,kad paskutiniam turui ir tik lyderiams , kad nebūtų pvz. 1 ir 2 vietos visi spėjimai vienodi
Tada situacija aiškėja, bet teoriškai į pirmą poziciją šiais metais net šeštoje vietoje esanti britty pretendavo.
Aišku jos galimybės mažiausios, buvo, o dar tie rezultatų panašumai. Visai sumažino.

Kas čia žino, gal kitais metais viskas bus aišku iki paskutinio turo. Bet reikia ir tai aptarti.
Šaunuolis. gera idėja.

laurenz
Pranešimai: 220
Užsiregistravo: 2010 Vas 23 20:14
Palaikoma komanda: FK Sūduva

Re: Galutinė rikiuotė

2011 Lap 09 08:33

Kas dėl keletos spėjimų per vieną turą, aš būčiau už tą variantą, kad skaičiuot paskutinį spėjimą.
O dėl išankstinio spėjimo, tai yra turų kai žaidžiama sekmadienį, po to trečiadienį, o yra žmonių kurie ir porai savaičių ir mėnesiui gali išvykt į komandiruotę, ir ten neturėt kur prisijungt, tai bent 4 turus į priekį manau galima palikt balsuot iš anksto, sukurt tam skirtą temą, ir joje galės teikt savo išankstinius spėjimus.

...

Re: Galutinė rikiuotė

2011 Lap 09 12:43

Kas dėl keletos spėjimų per vieną turą, aš būčiau už tą variantą, kad skaičiuot paskutinį spėjimą.

O dėl išankstinio spėjimo, tai yra turų kai žaidžiama sekmadienį, po to trečiadienį, o yra žmonių kurie ir porai savaičių ir mėnesiui gali išvykt į komandiruotę, ir ten neturėt kur prisijungt, tai bent 4 turus į priekį manau galima palikt balsuot iš anksto, sukurt tam skirtą temą, ir joje galės teikt savo išankstinius spėjimus.
Du kartus spėja ir, maža to, antras spėjimas pavėluotas. Kaip tik XXXIII (33) ture buvo toks atvejis su piratu.
Aš neskaičiavau nė taško. Tiesiog neprisiverčiau.
Mes su Laurenz`u AŽ aptarėme šitą visą dalyką, tai nesikartosiu.
Trumpai ir aiškiai :
Iš bėdos dar bendras vardiklis tinka.
Arba kai laiku pasitaiso, tai ir problemos nelieka. tada galima tašką ar tris atimti profilaktiškai.
Bet geriausia priemonė kovoti su žioplumu yra abiejų spėjimų laikymas negaliojančiais. Tada pradeda žiūrėti ką ir kiek kartų postina. Geriausias pvz. būtų britty ir Bombar1er. po to nekilo jokių problemų. Ir visiškai priešingas atvejis- Albinas-P4 ir rymka, daro savo nors tu ką...

Dabar ir Afganistane yra interetas. :lol:
Klausimas aktualus, ypač kai būna žiauriai sugrūstas tvarkaraštis, o dar vasara, tada atostogų metas, visko būna, tai reikia apsvarstyti šitą dalyką.
Dėl to ir sakiau, kad reikia 24 val. limito, kad uždarome vieną turą, skelbiame kito pradžią.

Nereikia lyginti 2010 metų čempionatų ir totalizatoriaus: buvo 27 turai, o dabar 33 turai.
27... 6x6 bus 36, tai 63 rungtynėmis daugiau.
25 spėjikai iki XXX (33) turo buvo. Tris kartus daugiau liaudies nei praėjusiais metais.
Daugiau darbo, pretenzijų....

bronius turi tik vieną užduotį, atiduoti prizą, kuris yra vienas ir nedalomas.
laurenz ir mano darbas skaičiuoti.
Ne visi suprato, kad tai ne lažybų kontora, kur nr. 18 gali staiga laimėti krūvą šlamančių. Čia ne lažybų kontora.
Daug darbo dėl nieko...
33 turai, suskaičiuoti, suvesti duomenis 1 valandos neužtenka, o jeigu savo darbą vertinčiau litais ir nusipiginčiau iki 10 litų už valandą, tai už visą sezoną kiek čia būtų???
Skaičiuojant minimaliomis sąnaudomis 33x1x10 bus 330 litų. O kiek vertas pats prizas??? futbolinis.lt nori visko už dyką: dizainerio, kitų žmonių... Už dyką niekas nedirba, tik fanatikai....
Bet valandos neužtenka vienam turui... :lol: Savo laiką gaišo laurenz, aš, o už tai jokio paskatinimo negauname, vien tik gyvus priekaištus.
Čia: klausimas pamąstymui ponui Gediminui Fridricui.

...

Re: Galutinė rikiuotė

2011 Lap 09 13:11

Drįsčiau teigti, kad visai neblogai sudalyvavau.. :lol:
Puikus pasirodymas.
SVEIKINU.
Paveikslėlis
Jeigu ne ta maža klaidelė, tai taškų daugiau būtų. Dar ledinukas antroje pusėje atsigavo. Į TOP-10 nepatekdavo, bet vėliau pradėjo rinkti taškus.

Kaip tik viena iš tų, kurie du kartus spėjo to paties turo rezultatus.
Nurėžiau tris taškus (jeigu gerai pamenu), tai po to britty profilį susitvarkė.
Dabar galime pasižiūrėti: kokie superiniai avatarai ir parašai yra.
O Tauro fanai be atpažinimo ženklų: nei av`ų, nei parašų, ir reikia paskui žiūrėti kur čia patriotas, kur čia piratas...
Paskutinį kartą redagavo 1 .... Iš viso redaguota 2011 kartus.

Cha
Pranešimai: 54
Užsiregistravo: 2011 Bir 16 12:55

Re: Galutinė rikiuotė

2011 Lap 09 13:21

Bet valandos neužtenka vienam turui... :lol: Savo laiką gaišo laurenz, aš, o už tai jokio paskatinimo negauname, vien tik gyvus priekaištus.
Čia: klausimas pamąstymui ponui Gediminui Fridricui.
Atsakymas būtų labai paprastas - programa, kurioje nustatomos tam tikros taisyklės, ir viskas paskaičiuojama automatiškai. Nei kam dirbt reiktų, visada galiotų paskutiniai spėjimai, spėjimai baigtųsi nustatytą valandų skaičių iki rungtynių, ir tada būtų paviešinami, niekas nenusirašinėtų, nes nematytų kitų spėjimų, spėjimus būtų galima pateikti kad ir sezono pradžioj visiems turams. Win-win.

...

Re: Galutinė rikiuotė

2011 Lap 09 13:28

ir tada būtų paviešinami, niekas nenusirašinėtų, nes nematytų kitų spėjimų,

spėjimus būtų galima pateikti kad ir sezono pradžioj visiems turams. Win-win.
Lažybų kontorai tinkamas variantas, o čia dar ir bendravimo faktorius svarbus. Juk forumo lygio totalizatorius.

Jokio įdomumo nebus, jeigu sezono pradžioje viską surašysi. Dar viduryje sezono kokia komanda a la Vėtra išputės. :lol:

Cha
Pranešimai: 54
Užsiregistravo: 2011 Bir 16 12:55

Re: Galutinė rikiuotė

2011 Lap 09 13:44

:D
Aš siūlau įvesti vandentiekį, o tu sakai - geriau yra kibirais nešioti. Skaičiuoji, kiek kainuoja atnešti vieną kibirą. Nors vandentiekiu visi galėtų naudotis nemokamai.

...

Re: Galutinė rikiuotė

2011 Lap 09 13:53

:D
Aš siūlau įvesti vandentiekį, o tu sakai - geriau yra kibirais nešioti. Skaičiuoji, kiek kainuoja atnešti vieną kibirą.
Nors vandentiekiu visi galėtų naudotis nemokamai.
Gerai, kad turi pasiūlymų. Bet, žinai, FYFA jau siūlė šitą variantą. Kai kuriais aspektais, tai ne pati tinkamiausia priemonė.
Na, aš ne santechnikas. :lol: Vandentiekis manęs nedomina. :lol: Sakyčiau, kad reikia pajudėti, ne vien tik patogiai gyventi.
Mums su laurenz patinka ne tik futbolas, bet mėgstame ir paskaičiuoti. O laiko sąnaudos bet kuriuo atveju bus.
Ar su vandentiekiu, ar be jo. :lol:
VISI... tuos visus ant rankų pirštų galima suskaičiuoti ir be kažkokios programos. :lol:

Cha
Pranešimai: 54
Užsiregistravo: 2011 Bir 16 12:55

Re: Galutinė rikiuotė

2011 Lap 09 14:11

:D
Aš siūlau įvesti vandentiekį, o tu sakai - geriau yra kibirais nešioti. Skaičiuoji, kiek kainuoja atnešti vieną kibirą.
Nors vandentiekiu visi galėtų naudotis nemokamai.
Gerai, kad turi pasiūlymų. Bet, žinai, FYFA jau siūlė šitą variantą. Kai kuriais aspektais, tai ne pati tinkamiausia priemonė.
Taip, aspektų yra. Bent du priskaičiuoju.
1. Tai siūlė tau asmeniškai nepatinkanti persona.
2. Neturėsi progos pasireikšti tokiose temose kaip "TEISMAS" ir pan.
Na, aš ne santechnikas. :lol: Vandentiekis manęs nedomina. :lol: Sakyčiau, kad reikia pajudėti, ne vien tik patogiai gyventi.
Mums su laurenz patinka ne tik futbolas, bet mėgstame ir paskaičiuoti.
Tikrai? Norėčiau tai išgirsti tiesiai iš laurenz.

...

Re: Galutinė rikiuotė

2011 Lap 09 14:33

Taip, aspektų yra. Bent du priskaičiuoju.
1. Tai siūlė tau asmeniškai nepatinkanti persona.
2. Neturėsi progos pasireikšti tokiose temose kaip "TEISMAS" ir pan.


Tikrai? Norėčiau tai išgirsti tiesiai iš laurenz.
Man nepatinka FYFA??? Gal juokauji??? Iš kur ištraukei tokią nesąmonę???
Aš neįsivaizduoju gyvenimo be šiaip. Tiksli mano kopija.
Tikriausiai dar ir giminės esame. Paveikslėlis
bronius irgi nebuvo sužavėtas šiaip idėja. Užmiršai???

Galvoji malonu kažkam aiškinti, kad reikia "nuskalpuoti"???
Bet, žinok, tai padeda. Susitvarko, būna atidesni.
Arba ne. Tada reikia pasakyti ačiū, kad patys nesivargintų ir kitų nevargintų.
Ten viešai paaiškinu savo sprendimus.
Tai yra laiko gaišatis, bet taip reikia.
Galvojau, kaip pavadinti tą temą: Pranešimai, Klausimai ir atsakymai.
Faktas, kad reikia temos, kur aptartume einamuosius procesinius dalykus.

Nori iš Laurenz, patvirtinimo, kad jam patinka futbolas???
JIs yra SAKALAS numeris vienas. Paveikslėlis
Tu tuo abejoji???
Ir jam patinka paskaičiuoti...
Abejoji???
Kai prisijungs, pats tau pasakys. Paveikslėlis

O Cha labai jau šiaip filosofija persismelkęs.... Paveikslėlis
Paskutinį kartą redagavo 1 .... Iš viso redaguota 2011 kartus.

Grįžti į