laurenz
Pranešimai: 220
Užsiregistravo: 2010 Vas 23 20:14
Palaikoma komanda: FK Sūduva

Re: Galutinė rikiuotė

2011 Lap 08 12:06

Na jei pernai buvo didelis bardakas, tai kaip pavadint šitus metus? Bent nepamenu, kad tiek klausimų kilę būtų, nes dar kai keitinėjamos taisyklės įpusėjus, tai ir gaunasi nesamonė, reikia prieš sezoną surašyt visas taisykles, o ne keist jas viduryje...

karys
Pranešimai: 9142
Užsiregistravo: 2010 Vas 24 08:59
Palaikoma komanda: Žalgiris

Re: Galutinė rikiuotė

2011 Lap 08 12:06

to bronius

reikia daryti prabalsavimą del kario ir mesti ji lauk, visus taskus anuliuoti, nes pagutas su ikalčiais ir del tokio veikejo kencia visi saziningi dalyviai.
kokiais blin ikalciais idiote tu, kur tie ikalciai...

laurenz
Pranešimai: 220
Užsiregistravo: 2010 Vas 23 20:14
Palaikoma komanda: FK Sūduva

Re: Galutinė rikiuotė

2011 Lap 08 12:08

Man taip pat būtų įdomu pamatyt įkalčius, jei apie tą turą, kai nespėjo prieš turo pradžią, tai tuomet šalint visus iki vieno, kurie yra parašę po termino...

...

Re: Galutinė rikiuotė

2011 Lap 08 12:19

Kai du kartus pateikia to paties turo atsakymą ir pradingsta, neištaiso klaidų laiku, o paskui sako, tu skaiciuok pirmą variantą, nes jis teisingesnis. :lol:
Tokių neskaiciuoju: klaidinanti informacija. Negaliu nei pirmo, nei antro skaičiuoti.
Tai turėtų būti taisyklė.

Ar pritariate???

TAIP NE

Išimtis taikomos, kai laiku pasitaiso.

karys
Pranešimai: 9142
Užsiregistravo: 2010 Vas 24 08:59
Palaikoma komanda: Žalgiris

Re: Galutinė rikiuotė

2011 Lap 08 12:25

Kai du kartus pateikia to paties turo atsakymą ir pradingsta, neištaiso klaidų laiku, o paskui sako, tu skaiciuok pirmą variantą, nes jis teisingesnis. :lol:
Tokių neskaiciuoju: klaidinanti informacija. Negaliu nei pirmo, nei antro skaičiuoti.
Tai turėtų būti taisyklė.

Ar pritariate???

TAIP NE

Išimtis taikomos, kai laiku pasitaiso.
cai as taip padares kazkada buvau? ko tais neprisimenu, mano nuomone taisykles turetu buti tokia:
1) spėjimų pateikimo riba yra 24 h iki pirmųjų turo rungtynių pradžios (nebent kažkurios rungtynės nukeltos tada jos spėjamos atskirai), iki to laiko galima redaguoti savo spėjimus kiek nori kartų. Jeigu pateikiami du ar daugiau spėjimų (keletas žinučių) užskaitomas pats pirmas variantas.

...

Re: Galutinė rikiuotė

2011 Lap 08 12:34

kai nespėjo prieš turo pradžią, tai tuomet šalint visus iki vieno, kurie yra parašę po termino...
Niekas nieko nešalins: viskas jau suskaičiuota. :lol:
Kažkas sugalvojo pažaisti indėnus??? Ne vieta...

Vietoje to apsispręskite, ką imate į sekantį sezoną, nes matau, kad čia reikia lizencijavimą pravesti.
Yra rimti žmonės, kurie nuo pirmo iki paskutinio turo kovoja ir viendieniai projektai, ar kaip juos pavadinti. Kam su jais cirkintis???
Sunku taškus skaičiuoti, kai yra vartotojas wsx87 ir jam skiriami 7 taškai. Rezultatai po rezultato wsx87 - 86 taškai.
Nesąmonė. Sviestas sviestuotas.

Siūlome taisykles, jas patvirtiname ir jų šventai laikomės. Ir jas matomoje vietoje reikia išstatyti.
Juokaujant, dar parašu patvirtinti, kad perskaičiau, susipažinau ir jų laikysiuosi.

...

Re: Galutinė rikiuotė

2011 Lap 08 12:41

Kai du kartus pateikia to paties turo atsakymą ir pradingsta, neištaiso klaidų laiku, o paskui sako, tu skaiciuok pirmą variantą, nes jis teisingesnis. :lol:
Tokių neskaiciuoju: klaidinanti informacija. Negaliu nei pirmo, nei antro skaičiuoti.
Tai turėtų būti taisyklė.

Ar pritariate???

TAIP NE

Išimtis taikomos, kai laiku pasitaiso.
cai as taip padares kazkada buvau? ko tais neprisimenu, mano nuomone taisykles turetu buti tokia:
1) spėjimų pateikimo riba yra 24 h iki pirmųjų turo rungtynių pradžios (nebent kažkurios rungtynės nukeltos tada jos spėjamos atskirai), iki to laiko galima redaguoti savo spėjimus kiek nori kartų. Jeigu pateikiami du ar daugiau spėjimų (keletas žinučių) užskaitomas pats pirmas variantas.
24 val. iki pirmų turo rungtynių yra pats idealiausias variantas. Čia visiškai tau pritariu.
Taip, geriausiai, nes tie vėlavimai ir nuolatiniai aiškinimai, kad per savaitę laiko nespėjo. Nuo pirmadienio pietų iki sekmadienio vakaro neranda laiko, o paskui verkia, kad skaičiuotojas blogas.

Ne, su tavimi problemų nebuvo, bet Albinas-P4 iš eilės 3 turus taip darė ir nesupratau, ar jis tyčia, ar prastai matantis žmogus. :lol:
Hmmmm, o kodėl pirmą??? Gal antrasis yra teisingesnis??? :lol:

karys
Pranešimai: 9142
Užsiregistravo: 2010 Vas 24 08:59
Palaikoma komanda: Žalgiris

Re: Galutinė rikiuotė

2011 Lap 08 12:47

tai cia arba pirma arba paskutini, nzn kas geriau tam ir reikalingos taisykles kad is anksto nusprest, butu aisku idealu kad po du nieks nerasinetu, bet jei jau zmogus pamirso kad jau buvo spejas tai ka padarysi:)

...

Re: Galutinė rikiuotė

2011 Lap 08 13:03

tai cia arba pirma arba paskutini, nzn kas geriau tam ir reikalingos taisykles kad is anksto nusprest, butu aisku idealu kad po du nieks nerasinetu, bet jei jau zmogus pamirso kad jau buvo spejas tai ka padarysi:)
Pamiršo??? :lol: Aišku, kad galima pamiršti, bet užtenka akimis per sąrašą pereiti ir viskas matosi. :lol:
Esu davęs pastabas, bet į jas nereaguoja. Todėl esu linkęs laikyti tuos spėjimus negaliojančiais.
Mes su laurenz ilgai AŽ diskutavome ta tema. Nuomonės irgi išsiskyrė. :lol:
Kiek galima klysti???
Tie patys vis klysta ir klysta, o vaistas yra vienas- kai neskaičiuoji vieno turo, tai pasidaro atidesni ir prieš postindami peržvelgia sąrašą, neužsiima nesąmonėmis.
Tokia mano pozicija.

karys
Pranešimai: 9142
Užsiregistravo: 2010 Vas 24 08:59
Palaikoma komanda: Žalgiris

Re: Galutinė rikiuotė

2011 Lap 08 13:31

tai cia arba pirma arba paskutini, nzn kas geriau tam ir reikalingos taisykles kad is anksto nusprest, butu aisku idealu kad po du nieks nerasinetu, bet jei jau zmogus pamirso kad jau buvo spejas tai ka padarysi:)
Pamiršo??? :lol: Aišku, kad galima pamiršti, bet užtenka akimis per sąrašą pereiti ir viskas matosi. :lol:
Esu davęs pastabas, bet į jas nereaguoja. Todėl esu linkęs laikyti tuos spėjimus negaliojančiais.
Mes su laurenz ilgai AŽ diskutavome ta tema. Nuomonės irgi išsiskyrė. :lol:
Kiek galima klysti???
Tie patys vis klysta ir klysta, o vaistas yra vienas- kai neskaičiuoji vieno turo, tai pasidaro atidesni ir prieš postindami peržvelgia sąrašą, neužsiima nesąmonėmis.
Tokia mano pozicija.
tai susitariam kad fiksuojamas paskutinis spejimas (jeigu itelpa i laiko limitus) ir ramu, nematau problemos.

...

Re: Galutinė rikiuotė

2011 Lap 08 13:36

Tai pasakykit man, kam atiduoti prizą? Aš nesivelsiu į jūsų diskusijas šia tema, bet turiu forumo savininko pavedimą ir privalau jį atlikti.
Pagal galiojančias taisykles pirma vieta atitenka Makenziui. Taigi, ir prizas jam.
Antrasis liko Bombard1er.
Trečias karys.

PASTABA.
XXV (25) ture karys pavėlavo pateikti statymus. Pats tą pripažino. 8 taškų postas buvo pripažintas negaliojančiu.
Tik išėjo taip, kad aš jam paskaičiavau 6 taškus. Ir įmečiau kario sąskaiton.
Kai tikrinant rezultatus nebesuėjo galai...
Radau savo klaidą ir ją ištaisiau.
Dėl to kilo painiava. Atsiprašau dėl nesklandumų ir painiavos.

Dabar visos klaidos ištaisytos. Viskas atitinka taisykles. Jokių klaidų. Sukaičiuota taško tikslumu.

LAUKIU PATVIRTINIMO.

...

Re: Galutinė rikiuotė

2011 Lap 08 13:41

tai susitariam kad fiksuojamas paskutinis spejimas (jeigu itelpa i laiko limitus) ir ramu, nematau problemos.
Matai, kary, tame ir problema: pirmas ar antras.
Aš šitą dalyką sprendžiau dar kitaip: ieškojau bendro vardiklio. [abu spėjimai už FKE- taškas, VMFD- taškas, ieškojau bendro vardiklio.]
Bet tai labai vargina.
Jeigu spėjimai sutampa, tai gerai, abiem atvejais būtų Tauras- FBK 2-1. tai 3 taškai. Mažiau diskusijų.

karys
Pranešimai: 9142
Užsiregistravo: 2010 Vas 24 08:59
Palaikoma komanda: Žalgiris

Re: Galutinė rikiuotė

2011 Lap 08 13:46

tai susitariam kad fiksuojamas paskutinis spejimas (jeigu itelpa i laiko limitus) ir ramu, nematau problemos.
Matai, kary, tame ir problema: pirmas ar antras.
Aš šitą dalyką sprendžiau dar kitaip: ieškojau bendro vardiklio. [abu spėjimai už FKE- taškas, VMFD- taškas, ieškojau bendro vardiklio.]
Bet tai labai vargina.
Jeigu spėjimai sutampa, tai gerai, abiem atvejais būtų Tauras- FBK 2-1. tai 3 taškai. Mažiau diskusijų.
anokia cia problema, susitariam is anksto ir nebebus problemos ir nepatenkintu, balsuociau uz paskutini ...

...

Re: Galutinė rikiuotė

2011 Lap 08 13:51

anokia cia problema, susitariam is anksto ir nebebus problemos ir nepatenkintu, balsuociau uz paskutini ...
Na, jau pasiūliau tris variantus, ir dviese juos aptarinėjame. :lol:
Norėtųsi, kad ir kiti išreikštų savo nuomonę. Paskui vėl sakys, kad mes dviese kažką rezgame.

balsuociau uz paskutini...
Pilnu sakiniu reikėtų įvardinti Tavo variantą, kad visiems lėčiau mąstantiems būtų aišku. :lol:

karys
Pranešimai: 9142
Užsiregistravo: 2010 Vas 24 08:59
Palaikoma komanda: Žalgiris

Re: Galutinė rikiuotė

2011 Lap 08 13:59

anokia cia problema, susitariam is anksto ir nebebus problemos ir nepatenkintu, balsuociau uz paskutini ...
Na, jau pasiūliau tris variantus, ir dviese juos aptarinėjame. :lol:
Norėtųsi, kad ir kiti išreikštų savo nuomonę. Paskui vėl sakys, kad mes dviese kažką rezgame.

balsuociau uz paskutini...
Pilnu sakiniu reikėtų įvardinti Tavo variantą, kad visiems lėčiau mąstantiems būtų aišku. :lol:
Jeigu žmogus per neapsižiūrėjimą, tačiau laiku, pateikė ne vieną spėjimą, o keletą :
a) fiksuojame patį pirmą
b) fiksuojame patį paskutinį
c) nefiksuojame jokio

p.s. as uz varianta b...

Grįžti į