po Vičiaus įvarčio 59min, rezultatas tapo 2:0

Tikrai saunuolis! Vienintelis lietuvis isvykes is mano klubo, kurio pasirodymas uzsienyje mane domina ir kuriam linkiu sekmes ir dziaugiuosi jo ivarciais :)

2010 Bir 08 19:47

Akzhayik Oral 0 - 3 Shakhtar K.
po Vičiaus įvarčio 67min. rezultatas tapo 0:2

2010 Bir 08 21:25

Kazachstano futbolo čempionate rungtyniaujantis Gediminas Vičius šiandien pelnė jau penktą įvartį atstovaudamas Karagandos „Shakhter“ . Tiek įvarčių lietuvis pelnė per 12 susitikimų.
Šiandien lietuvio atstovaujama „Shakhter“ išvykoje 3:0 (1:0) įveikė lentelės dugne esančią „Akzhayik“ ekipą ir taškus praradus Pavlodaro „Irtysh“ komandai pakilo į antrą vietą.
Visą mačą rungtyniavęs G.Vičius pasižymėjo 67 rungtynių minutę. Po jo tikslaus smūgio rezultatas tapo 2:0.
Gal dar Vičiui kazachstane pavyks pasiekti pernai metų savo rezultatyvumo rezultatą LT čempionate, kai antroje lygoje sumušė apie 15 įvarčių

Pranešimai: 11747

2010 Bir 18 10:53

Gedimino Vičiaus klubas patyrė triuškinančią nesėkmę
2010-6-17

Kazachstano pirmenybių 16-ajame ture nepasisekė „lietuviškam“ Karagandos „Šachtior“. Gedimino Vičiaus komanda išvykoje net 0:4 svečiuose nusileido antroje pozicijoje esančiam Astanos „Lokomotiv“. Lietuvis šiame mače žaidė visas 90 minučių. Po šio pralaimėjimo „Šachtior“ iš trečiosios pozicijos nukrito į ketvirtąją. Nuo lyderio Kostanajaus „Tobol“ lietuvio klubas atsilieka 5 taškais.

2010 Bir 23 12:48

Kazachstane G.Vičiaus ekipa „nepaleidžia“ lyderių
2010 birželio 23 d., trečiadienis

Kazachstano futbolo čempionate antradienį buvo žaidžiami septynioliktojo turo susitikimai. Pergalę, po dviejų nesėkmių iš eilės, pagaliau iškovojo lietuvio Gedimino Vičiaus atstovaujamas Karagandos „Shakhter“ klubas, savo aikštėje tik paskutinėmis susitikimo sekundėmis įveikęs „Kairat“ ekipą. „Shakhter“ ekipai vienintelį įvartį jau per pridėtą rungtynių laiką pelnė Andrej Finonchenko. Saugas iš Lietuvos susitikimą pradėjo startinėje komandos sudėtyje ir žaidė beveik visą susitikimą. Lietuvis buvo pakeistas pirmą pridėto laiko minutę. Po pergalės „Shakhter“ ekipa turnyrinėje lentelėje išliko trečioje pozicijoje (30 taškų), tačiau sumažino atsilikimą iki antroje vietoje esančių „Irtysh“ futbolininkų iki minimumo. Čempionate pirmauja „Tobol“ ekipa su 35 taškais savo sąskaitoje.

2010 Lie 19 12:47

G.Vičiaus ekipos nesėkmė Kazachstane
2010 liepos 19 d., pirmadienis

Sekmadienį Kazachstano futbolo čempionato devynioliktame ture nesėkmę patyrė Karagandos „Shakhter“ ekipa, kuriai atstovauja lietuvis Gediminas Vičius. „Shakhter“ futbolininkai savo aikštėje 0:1 (0:0) nusileido “Irtysh” ekipai. Vienintelį susitikimo įvartį, 78 rungtynių minutę, pelnė „Irtysh“ ekipos puolėjas Sergey Ivanov. G.Vičius „Shakhter“ ekipos sudėtyje rungtyniavo visas 90 minučių. Po šios nesėkmės Karagandos ekipa turnyrinėje lentelėje smuktelėjo jau į ketvirtą poziciją.

2010 Rgp 23 14:55

Kazachstane - G.Vičiaus ekipos nesėkmė
2010 rugpjūčios 23 d., pirmadienis

Kazachstano futbolo čempionate pradėtas naujas etapas. Pirmosios šešios ekipos liko kovoti dėl čempionų vardų, o likusios šešios – dėl išlikimo lygoje. Lietuvio Gedimino Vičiaus atstovaujama Karagandos „Shaktior“ komanda kovas tęsia stipresniųjų grupėje. Sekmadienį, pirmajame šešetuko mače, „Shaktior“ futbolininkai išvykoje 2:0 (0:0) nusileido „Aktobe“ futbolininkams. „Shaktior“ ekipos gretose G.Vičius rungtyniavo tik nuo 80 minutės. Sekančios lygos rungtynės bus žaidžiamos tik rugsėjo mėnesio 11 dieną.

2010 Rgs 23 13:43

G.Vičiaus ekipos taškas Kazachstano futbolo čempionate
2010 rugsėjo 23 d., ketvirtadienis

Tašką Kazachstano futbolo čempionate iškovojo Gedimino Vičiaus atstovaujama Karagandos „Shakter“ ekipa. Pirmų šešių ekipų grupėje rungtyniaujanti „Shakter“ išvykoj 1:1 (1:0) sužaidė su „Tobol“ futbolininkais. Per keturis mačus pirmaujančių ekipų grupėje „Shakter“ nesugebėjo iškovoti nei vienos pergalės ir iškovojusi vos dvi lygiąsias žengia šeštoje pozicijoje. G.Vičius, sveikstantis po menisko operacijos, į „Shakter“ ekipos protokolą įtrauktas nebuvo.

2010 Spa 16 00:30

G.Vičiaus ekipa ir toliau nesugeba iškovoti pergalės
2010 spalio 16 d., šeštadienis

Kazachstano futbolo čempionate ir toliau tęsiasi kovos dvejose grupėse. Lietuvio Gedimino Vičiaus atstovaujama Karagandos „Shakter“ ekipa, rungtyniaujanti pirmaujančių šešių ekipų grupėje, ir toliau lieka be pergalės. „Shakter“ per šešis susitikimus šioje grupėje sugebėjo tik tris mačus sužaisti lygiosiomis. Penktadienį „Shakter“ savo aikštėje 0:1 (0:0) nusileido “Atyrau” futbolininkams, o vienintelis įvartis buvo pelnytas prieš pat rungtynių pertrauką. 41 mačo minutę pasižymėjo Aleksei Shakin. Šiame susitikime aikštėje jau pasirodė ir lietuvis, kuris jau atsigavo po menisko operacijos. G.Vičius aikštėje pasirodė 66 rungtynių minutę ir žaidė iki mačo pabaigos.

2010 Lap 02 13:58

Dar viena G.Vičiaus ekipos nesėkmė
2010 lapkričio 02 d., antradienis

Dar vieną nesėkmę pirmadienį, priešpaskutiniame Kazachstano futbolo čempionato ture, patyrė Karagandos „Shakhter“ ekipa, išvykoje 0:1 (0:1) nusileidusi Pavlodaro „Irtysh“ komandai. Vienintelį susitikimo įvartį aikštės šeimininkai pelnė 19 rungtynių minutę, kuomet pasižymėjo Georgi Daskalov. Startinėje „Shakhter“ komandos sudėtyje rungtynes pradėjęs Gediminas Vičius žaidė be keitimų. „Shakhter“ ir toliau lieka vienintele komanda, kuri pirmaujančių šešių ekipų grupėje per devynis susitikimus taip ir neiškovojo pergalės.

2010 Lap 07 11:17

Kazachstano futbolo čempionato finiše dar viena „Shakhter“ nesėkmė
2010 lapkričio 07 d., sekmadienis

Puikiai šių metų Kazachstano futbolo čempionatą pradėję Karagandos „Shakhter“ futbolininkai, jį baigė ne kokia serija. „Shakhter“ ekipa nesugebėjo laimėti paskutinių dvylikos rungtynių lygoje ir nors ir pateko į pirmų šešių ekipų grupę joje liko paskutinė. „Shakhter“ šeštadienį, paskutinėse čempionato rungtynėse 0:1 (0:0) nusileido „Aktobe“ futbolininkais, kurie čempionate liko antri. Vienintelis mačo įvartis buvo pelnytas per pridėtą rungtynių laiką, kuomet pasižymėjo legionierius iš Rusijos Marat Khayrulin. „Shakhter“ ekipos legionierius iš Lietuvos Gediminas Vičius susitikimą pradėjo startinėje komandos sudėtyje ir žaidė visas 90 minučių. Kazachstano čempione tapo „Tobol“ ekipa, kuri „Aktobe“ futbolininkus aplenkė vos vienu tašku. „Tobol“ futbolininkams tai yra pirmasis čempionų titulas per visą klubo istoriją nuo 1967 metų.

2010 Lap 10 20:16

G.Vičiaus klubas pateko į Kazachstano taurės finalą
2010 lapkričio 10 d., trečiadienis

Gedimino Vičiaus atstovaujamas Karagandos „Shakhter“ klubas trečiadienį atsakomosiose rungtynėse išvykoje 2:1 (1:1) įveikė „Ordabasy“ futbolininkus ir tik išvykoje pelnytų įvarčių dėka pateko į Kazachstano futbolo taurės finalą. Pirmą susitikimą savo aikštėje „Shakhter“ futbolininkai buvo pralaimėję rezultatu 1:0. Trečiadienio rungtynėse vėl pirmoji į priekį išsiveržė „Ordabasy“ komandai, kuomet 12 minutę realizavo vienuolikos metrų baudinį. Visgi svečiams pavyko atsitiesti ir jau 33 minutę jie rezultatą išlygino. Pergalingą įvartį „Shakhter“ ekipa pelnė pačioje susitikimo pabaigoje, kuomet 88 minutę pasižymėjo Anotoli Bogdanov. Per likusį laiką aikštės šeimininkam situacijos pakeisti nepavyko. „Shakhter“ ekipos gretose visas 90 minučių žaidė saugas iš Lietuvos Gediminas Vičius. Finale, kuris vyks jau sekmadienį, „Shakhter“ ekipos varžovu bus Astanos „Lokomotiv“ futbolininkai.

2012 Kov 10 00:10

Du buvę FBK žaidėjai Kazachstane - Vičiaus komanda pralaimėjo Arouri ekipai:

«Ордабасы» - обладатель Суперкубка Казахстана

«Ордабасы» выиграл в матче за Суперкубок у чемпиона страны "Шахтера" со счетом 1-0 и добавил почетный трофей к выигранному в прошлом году Кубку Казахстана.
«Шахтёр» (Караганда) — «Ордабасы» (Шымкент) — 0:1 (0:0)
Голы: 0:1 - К. Аширбеков, (58)
«Шахтер»: Мокин, Киров, Василевич, Джидич, Порываев, Вичюс, Кукеев, Боровский (Лунин 64), Байжанов (Каньяс 69), Хижниченко (Досманбетов 80), Финонченко
«Ордабасы»: Бекбаев, Кожабаев, Мвесигва, Ирисметов, Трайкович, Арури, Карпович, Аширбеков, Касьянов, Пахолюк (Гуйе 80), Тажимбетов (Бейсенов 90).
Предупреждения: Василевич 60, Каньяс 86, Аширбеков 54