matvaju
Pranešimai: 1703
Užsiregistravo: 2010 Vas 12 10:26

2014 Rgp 24 13:34

Neraminančios žinios iš Rumunijos - G. Arlauskis vakar dėl traumos buvo pakeistas 35-ą rungtynių minutę. Be lietuvio "Steaua" patyrė pirmą sezono pralaimėjimą (0:1). Pergale priešingoje barikadų pusėje džiaugėsi kitas mūsiškis - Piatra Niamco „Ceahlăul“ gynėjas V. Slavickas. Jis rungtyniavo iki 59 min.

Sveikatos, Giedriau. :)
:mrgreen: Laikas bėga, bet futbolas išlieka tas pats.

...

2014 Rgp 28 12:07

G.Arlauskis su „Steaua“ apmaudžiai liko už UEFA Čempionų lygos borto

Vėlų trečiadienio vakarą Bulgarijoje baigėsi dramatiškos ketvirtojo UEFA Čempionų lygos atrankos etapo atsakomosios rungtynės tarp vietos „Ludogorets“ ir Rumunijos čempiono Bukarešto „Steaua“. Paskutinę minutę pratęsimą išplėšę šeimininkai (1:0) triumfavo po neįtikėtinos baudinių serijos ir paliko lietuvį Giedrių Arlauskį už Čempionų lygos borto.

Pirmąją tarpusavio akistatą namuose „Steaua“ buvo laimėjusi rezultatu 1:0 ir prieš išvyką į Bulgariją buvo laikoma poros favorite. Viskas sėkmingai svečiams klostėsi iki pat paskutinės pagrindinio laiko minutės, kai nuostabų įvartį pelnė Wandersonas. Žaidėjas iš eigos vienu lietimu nukreipė kamuolį į vartų „devyniukę“ ir lietuvis neturėjo jokių šansų (1:0). Tokia pagrindinio laiko baigtis reiškė vieną – pratęsimą.

Pratęsimas klostėsi atkakliai. Savų aistruolių aktyviai palaikomi šeimininkai turėjo iniciatyvą, kaip ir visų rungtynių metu atakavo daugiau, tuo tarpu „Steaua“ laukė galimybių kontratakuoti. Viena iš tokių atsirado 119-ąją minutę, kuomet vienas prieš vartininką atsidūręs žaidėjas buvo neleistinai sustabdytas, o vartininkui iš karto parodyta raudona kortelė.

Įdomiausia tai, jog keitimų „Steaua“ jau neturėjo ir vietą vartuose užėmė gynėjas. Po pražangos sekusį baudos smūgį rumunai iššvaistė bei komandoms teko atlikti 11 metrų baudinius. Čia sėkmingiau pasirodė šeimininkai, kurių gretose tikru didvyriu tapo C.Moti. Gynėjas atrėmė du baudinius, o „Ludogorets“ triumfavo 6:5.

Lietuvis G.Arlauskis „Steaua“ vartus patikimai gynė visas rungtynes. Mūsų vartininkas buvo bene geriausias svečių futbolininkas, patikimai žaidęs visą mačo laiką ir atrėmęs devynis smūgius, kai tuo tarpu oponentui su smūgiu į vartų plotą teko tvarkytis vos kartą. Baudinių serijoje Giedrius atrėmė vieną smūgį bei dar kelis kartus atspėjo, kur bus mušama, deja, smūgiai buvo itin tikslūs. Sezoną „Steaua“ pratęs UEFA Europos lygoje.

FC STEAUA București

Bukarešto „Steaua“ – Rumunijos sporto klubas iš Bukarešto, žymiausias futbolo komanda.

...

2014 Rgs 19 11:05

ar aš žlibas, ar taip parašyta, kad nePYPT`y neperskaityti...

UEFA Europos lygoje "Steaua" per paskutinį pusvalandį sutriuškino be pašalinto vartininko likusius L. Spalvio "Aalborg" komandos draugus (6:0). Tačiau vienu rungtynių herojų rumunų spauda įvardijo vartininką G. Arlauskį, kuris svarbiais epizodais išsaugojo vartus "sausus".

Pranešimai: 7313

2014 Rgs 19 19:07

tai gerai, kad ne šlapius, čia, kaip moteris ``ŠLAPIA``

...

2014 Rgs 22 11:57

Įvartis? Ne, Arlauskis.

Rumunijos čempionate Lietuvos rinktinės vartininkas rungtynėse su "Petrolul" neįtikėtinai išgelbėjo vartus 3 rungtynių minutę, o "Steaua" šventė pergalę 3:2. Po dvikovos Bukarešto klubo prezidentas pareiškė dar neregėjęs "tokio meistriškumo vartininko." Rumunų lygoje "Steaua" žengia pirmoje vietoje.

...

2014 Rgs 24 17:44

„Pastaruoju metu Europoje geriausią formą demonstruojantis vartininkas.“

Šią frazę pasakė legendinis vartininkas, 1986-ųjų Europos čempionų taurės finalo didvyris H. Duckadamas. Jo teigimu, G. Arlauskis „per kiekvienas rungtynes atmuša 3 - 4 smūgius, kurie gali tapti lemiami“.

Dar keletas įdomesnių teiginių iš citatų gausos:
- Lietuviu jau domisi Vakarų klubai.
- Pasiūlymai iš Rytų veikiausiai nedomins (matyt, prisimenant „Rubino“ istoriją).
- G. Arlauskis laimingas Bukarešte, o pats klubas neslepia, kad stengsis pratęsti sutartį.

DISKUSIJA: Kaip manote jūs, jeigu Giedrius gautų pasiūlymų iš stambių klubų, ar verta likti "Steaua" ir bandyti patekti į UEFA ČL ar keliauti kitur?

2014 Rgs 24 20:38

abejoju aš juo, nes Rubine per tiek metų nieko gero neparodė. Pripažinkim, kad Rumunijos lyga yra ženkliai žemesnio lygio

2014 Rgs 25 08:01

Kad jis tik Rumunijoje ir žaidžia gerai. Net už rinktinę taip nepavyksta sužaisti. Išvažiuos į kitą šalį ir vėl sės forma.

...

2014 Spa 03 10:41

G. Arlauskis UEFA Europos lygos mače Kijeve praleido tris įvarčius„Aalborg“ šventė pergalę
BNS.lt, 2014 m. spalio 2 d. 23:17

Pirmą nesėkmę 2014-2015 metų sezono UEFA Europos lygos futbolo turnyro grupių varžybose patyrė vartininko Giedriaus Arlauskio atstovaujamas Bukarešto „Steaua“ klubas iš Rumunijos.

Ketvirtadienį antrose keturių ekipų J grupės turnyro rungtynėse „Steaua“ futbolininkai svečiuose 1:3 (0:1) nusileido antrą pergalę iškovojusiai bei vienvalde grupės lydere tapusiai Kijevo „Dinamo“ komandai.
Po įvartį į G. Arlauskio, kuris atrėmė keturis iš septynių varžovų smūgių, ginamus vartus įmušė Andrejus Jarmolenka (40 min.), Artiomas Kravecas (66 min.) ir Lukaszas Teodorczykas (90+2 min.), o skirtumą susitikimo pabaigoje sušvelnino Raulis Rusescu (89 min.).

Pirmą pergalę šioje grupėje iškovojo Danijos čempionė „Aalborg BK“ komanda, kurioje nebuvo registruotas traumą besigydantis puolėjas Lukas Spalvis.

„Aalborg BK“ savo aikštėje 1:0 (0:0) įveikė antrą nesėkmę patyrusią „Rio Ave“ (Portugalija) ekipą.
Pergalingo įvarčio autoriumi tapo Niklas Helenius (46 min.).