Respublik
Pranešimai: 7233
Užsiregistravo: 2015 Bal 02 17:57

Re: Gintarinė lyga

2021 Spa 23 10:56

tai vistiek čia ne bendros lygos, iki to kaip suprantu dar toli
Kol kas visur sukurtos bendros taurės, lygos išlieka kol kas nepasiekiamais tikslais, ir klausimas yra kaip greitai dabar į juos progresuos...

BeNe atveju yra TV kontraktai ir datos paišomis po jų tai trys-keturi metai dar, JAV-Meksikos atveju kalba klubų prezidentai, bet artimiausi veiksmai jų kalbose atrodo apie 2026 metų bendrą WC -šiandien visokie paplanavimai vyksta privačiai, nėra pristatomi. Airijoje dabar pasirodė murmesiai, kad gal reiktų kažką apsižiūrėti, kai abiejų šalių Nacionalinės komandos pralaimėjo atrankas į Katarą.

Kaip ir sakė Čeferinas straipsniuose, kuriuos pats kėlei Balandį:
UEFA Chief Executive Alexander Ceferin recently confirmed discussions about regional Leagues have taken place, underlining the change in stance from European football's governing body.

"More and more countries are interested in the possibility of a regional League [...] UEFA, in principle, has nothing against regional Leagues. The main problem is how to go from those Leagues to European competitions. UEFA would have to solve that problem.

"Regional Leagues are a serious undertaking and nothing concrete has been decided yet."

Anbo
Pranešimai: 9568
Užsiregistravo: 2010 Vas 12 19:59
Palaikoma komanda: Žalgiris

Re: Gintarinė lyga

2021 Spa 23 11:30

Kad bus bendra amerikiečių/kanadiečių ir meksikonų lyga aš niekaip netikiu, nes MLS ir Liga MX organizuojamos absoliučiai skirtingais principais, jų tiesiog neįmanoma suderinti.

Olandų-belgų bendra lyga man atrodo realiausias variantas, ten yra prasmė jungtis ir bendra lyga realiai galėtų pasiteisinti. Kol tas projektas nestartuos ir nepasirodys sėkmingas, abejoju kad kažkas daugiau pajudės.

O kažkokias kelių šalių taures daryti tai absoliučiai jokia problema, susitark ir žaisk jei tik nori. Bėdos ir neaiškumai prasideda, kai norima daryti bendrą čempionatą.

Respublik
Pranešimai: 7233
Užsiregistravo: 2015 Bal 02 17:57

Re: Gintarinė lyga

2022 Spa 18 03:48

Įkeliu čia kol kas, smagaus klausymo:

Can multinational leagues be the future of football?
https://open.spotify.com/episode/6rijLS6oDOWJcccsKRYHD2

In the first episode of the fourth season of the Football Business Podcast, host Quang T. Pham discusses the idea of a multinational league including the concrete case of the Baltic League with Maksims Krivunecs, Executive Chairman of the Latvian Football Virslīga and member of the Board of Directors of the European Leagues.

Grįžti į