Matas
Pranešimai: 2787
Užsiregistravo: 2012 Bal 04 15:28

Re: Gintarinė lyga

2017 Kov 13 15:11

Stadionų atžvilgiu gal ir suveiktų, bet kai pas mus aikštės su keliomis tribūnomis, tai abejoju ar suveiktų :D Nors kad yra ko mokytis iš krepšinio tai pritariu ir tą esu išdėstęs anksčiau.

Gal niekas iš čia esančių ir nežiūrėtų (nors abejoju ko tais) Ryga A - Ryga B, bet pačių transliacijų žiūrimumas turbūt būtų didesnis nei dabartinis A lygos vidurkis, nes kažkam iš latvių vistiek būtų įdomu. :D O man, kaip Žalgirio žiūrovui, tai tikrai būtų įdomiau žiūrėt tarkim du ratus su skirtingom komandom, nei penkis su tom pačiom :D
Tik du ratai - tai reiskia 16 komandu turnyra. Niekam neidomiu rungtyniu skaicius isaugtu didziuliu mastu.
Aš galvojau apie 14 komandų, kas manau būtų optimalu - po 7 komandas iš abiejų lygų.

geriantis
Pranešimai: 1450
Užsiregistravo: 2010 Geg 25 21:59

Re: Gintarinė lyga

2017 Kov 13 15:13

p.s. kaip ir kaip būtų skaudu, bet su meškomis mes gyvename vienoje šalyje ir tikėtina, kad veiksniai pritraukiantys anuos į arenas, gali suveikti ir futbolo stadionų atžvilgiu.
TAI KODĖL NESUVEIKIA ??

Mutis
Pranešimai: 1021
Užsiregistravo: 2016 Kov 03 10:06

Re: Gintarinė lyga

2017 Kov 13 15:14

Stadionų atžvilgiu gal ir suveiktų, bet kai pas mus aikštės su keliomis tribūnomis, tai abejoju ar suveiktų :D Nors kad yra ko mokytis iš krepšinio tai pritariu ir tą esu išdėstęs anksčiau.

Gal niekas iš čia esančių ir nežiūrėtų (nors abejoju ko tais) Ryga A - Ryga B, bet pačių transliacijų žiūrimumas turbūt būtų didesnis nei dabartinis A lygos vidurkis, nes kažkam iš latvių vistiek būtų įdomu. :D O man, kaip Žalgirio žiūrovui, tai tikrai būtų įdomiau žiūrėt tarkim du ratus su skirtingom komandom, nei penkis su tom pačiom :D
Tik du ratai - tai reiskia 16 komandu turnyra. Niekam neidomiu rungtyniu skaicius isaugtu didziuliu mastu.
Aš galvojau apie 14 komandų, kas manau būtų optimalu - po 7 komandas iš abiejų lygų.
Rimtoms komandoms 26 rungtynes yra ziauriai mazai.

karys
Pranešimai: 9142
Užsiregistravo: 2010 Vas 24 08:59
Palaikoma komanda: Žalgiris

Re: Gintarinė lyga

2017 Kov 13 15:14

Stadionų atžvilgiu gal ir suveiktų, bet kai pas mus aikštės su keliomis tribūnomis, tai abejoju ar suveiktų :D Nors kad yra ko mokytis iš krepšinio tai pritariu ir tą esu išdėstęs anksčiau.

Gal niekas iš čia esančių ir nežiūrėtų (nors abejoju ko tais) Ryga A - Ryga B, bet pačių transliacijų žiūrimumas turbūt būtų didesnis nei dabartinis A lygos vidurkis, nes kažkam iš latvių vistiek būtų įdomu. :D O man, kaip Žalgirio žiūrovui, tai tikrai būtų įdomiau žiūrėt tarkim du ratus su skirtingom komandom, nei penkis su tom pačiom :D
Šiaip reiktų skirti naujų žmonių pritraukimą ir esamų žiūrovų padidėjusį susidomėjimą, tai nebūtinai koreliuojantys rodikliai. Būtų gerai, jeigu LFF sociologinį tyrimą normalų užsakytų, o ne anketėles jau atėjusiems žmoniems padalintų. Mano prielaidos, dėl lankomumo būtų, kad jį stabdo ženkliau techniniai dalykai: infrastruktūra, kvaili tvarkaraščiai, pačios lygos marketingo failai ir t.t., antroje, vietoje sakyčiau yra bendras lygos lygis, kurį galima sakyti atspindi pasirodymai Europoje ir tik trečioje vietoje tas rungtynių pasikartojimas, kuris vėl gi pasikartojimą pakeitus žemesniu ar tokiu pačiu lygiu, nelabai, mano nuomone, ką ir pakeistų.

Matas
Pranešimai: 2787
Užsiregistravo: 2012 Bal 04 15:28

Re: Gintarinė lyga

2017 Kov 13 15:21

Stadionų atžvilgiu gal ir suveiktų, bet kai pas mus aikštės su keliomis tribūnomis, tai abejoju ar suveiktų :D Nors kad yra ko mokytis iš krepšinio tai pritariu ir tą esu išdėstęs anksčiau.

Gal niekas iš čia esančių ir nežiūrėtų (nors abejoju ko tais) Ryga A - Ryga B, bet pačių transliacijų žiūrimumas turbūt būtų didesnis nei dabartinis A lygos vidurkis, nes kažkam iš latvių vistiek būtų įdomu. :D O man, kaip Žalgirio žiūrovui, tai tikrai būtų įdomiau žiūrėt tarkim du ratus su skirtingom komandom, nei penkis su tom pačiom :D
Šiaip reiktų skirti naujų žmonių pritraukimą ir esamų žiūrovų padidėjusį susidomėjimą, tai nebūtinai koreliuojantys rodikliai. Būtų gerai, jeigu LFF sociologinį tyrimą normalų užsakytų, o ne anketėles jau atėjusiems žmoniems padalintų. Mano prielaidos, dėl lankomumo būtų, kad jį stabdo ženkliau techniniai dalykai: infrastruktūra, kvaili tvarkaraščiai, pačios lygos marketingo failai ir t.t., antroje, vietoje sakyčiau yra bendras lygos lygis, kurį galima sakyti atspindi pasirodymai Europoje ir tik trečioje vietoje tas rungtynių pasikartojimas, kuris vėl gi pasikartojimą pakeitus žemesniu ar tokiu pačiu lygiu, nelabai, mano nuomone, ką ir pakeistų.
Aš galvoju, kad rungtynių pasikartojimas yra vienas iš lemiančių veiksnių, kodėl žiūrovų skaičius pavasarį ir vasaros antroj pusėj/rudenį skiriasi drastiškai. Infrastruktūra irgi daug lemia, aišku.

Matas
Pranešimai: 2787
Užsiregistravo: 2012 Bal 04 15:28

Re: Gintarinė lyga

2017 Kov 13 15:22

Rimtoms komandoms 26 rungtynes yra ziauriai mazai.
Yra ir kitų niuansų- išsiplėstų taurės dalyvių skaičius, rimtesnės komandos galėtų anksčiau enterinti.

karys
Pranešimai: 9142
Užsiregistravo: 2010 Vas 24 08:59
Palaikoma komanda: Žalgiris

Re: Gintarinė lyga

2017 Kov 13 15:24

"Aš galvoju, kad rungtynių pasikartojimas yra vienas iš lemiančių veiksnių, kodėl žiūrovų skaičius pavasarį ir vasaros antroj pusėj/rudenį skiriasi drastiškai. Infrastruktūra irgi daug lemia, aišku. "

manau, orai ir atitinkamos infrastruktūros nebuvimas labiau lemia, vėl gi reiktų apklausos.

geriantis
Pranešimai: 1450
Užsiregistravo: 2010 Geg 25 21:59

Re: Gintarinė lyga

2017 Kov 13 15:26

Tik du ratai - tai reiskia 16 komandu turnyra. Niekam neidomiu rungtyniu skaicius isaugtu didziuliu mastu.
Ar esi suskaičiavęs kiek Lietuvoje yra įdomių ir neįdomių mačų? Ką pavadintum įdomiu maču? Kiek turi būti žiūrovų stadione? 500 ir daugiau? 750 ir daugiau? 1000 ir daugiau?

karys
Pranešimai: 9142
Užsiregistravo: 2010 Vas 24 08:59
Palaikoma komanda: Žalgiris

Re: Gintarinė lyga

2017 Kov 13 15:36

Šiaip reiktų išskirti tam tikrus segmentus žiūrovų, kuriems atėjimą ar neatėjimą į rungtynes gali veikti skirtingi veiksniai. Jeigu grubiai taip tai manyčiau 1) fanai, kurie praktiškai visada ateina, nebent radikaliai netinka tvarkaraštis b) vidurinis segmentas, kurie bent jau svarsto ar ateiti ar neateiti ir tą svarstymą nulemia rungtynių svarba/įdomumas, tvarkaraščio palankumas, orai ir dar daug kas c) tokie, kurie gal yra kada buvę ar per europą ateina, kad tokius pritraukt (bent jau dažniau) reiktų stabilaus tvarkaraščio, kad žmogus per daug net nesidomintis į savo planus savaitgaliui galėtų bent jau svarstyti nuėjimą į futbolą, neišgasdinančios ir lūžtančios infrastruktūros, bet visų pirma normalaus marketingo. Čia vėlgi labai apytiksliai...

Mutis
Pranešimai: 1021
Užsiregistravo: 2016 Kov 03 10:06

Re: Gintarinė lyga

2017 Kov 13 15:40

Tik du ratai - tai reiskia 16 komandu turnyra. Niekam neidomiu rungtyniu skaicius isaugtu didziuliu mastu.
Ar esi suskaičiavęs kiek Lietuvoje yra įdomių ir neįdomių mačų? Ką pavadintum įdomiu maču? Kiek turi būti žiūrovų stadione? 500 ir daugiau? 750 ir daugiau? 1000 ir daugiau?
Tai palygink: (a) sedi tu 11 vietoje ir atvaziuoja 13 vietoje esantis KZ, abiem rungtynes absoliuciai nieko nereiskia, nes maksimum pakilsi iki 9, o KZ niekur neiskris, ir (b) sedi tu 6 ir atvaziuoja 8 vietoje esantis KZ, tu gali dar pakilti iki 4, o KZ gresia iskritimas. Kur daugiau bus zmoniu?

geriantis
Pranešimai: 1450
Užsiregistravo: 2010 Geg 25 21:59

Re: Gintarinė lyga

2017 Kov 13 15:57

Tai palygink: (a) sedi tu 11 vietoje ir atvaziuoja 13 vietoje esantis KZ, abiem rungtynes absoliuciai nieko nereiskia, nes maksimum pakilsi iki 9, o KZ niekur neiskris, ir (b) sedi tu 6 ir atvaziuoja 8 vietoje esantis KZ, tu gali dar pakilti iki 4, o KZ gresia iskritimas. Kur daugiau bus zmoniu?
Tokia logika vadovaujantis idealiausia būtų 4 komandos, nes arba medaliai arba iškrenti :lol:
Šiaip iš principo turėtų į rungtynes eiti to klubo gerbėjai nepriklausomai nuo to kelintoje vietoje komanda yra. CCCP laikais Žalgiris į rungtynes net antroje lygoje rinkdavo pilną stadioną (čia, jeigu ką, tais laikais, kai dar Lietuvos rinktinė už Žalgirį nežaisdavo :) )

Mutis
Pranešimai: 1021
Užsiregistravo: 2016 Kov 03 10:06

Re: Gintarinė lyga

2017 Kov 13 16:06

Tai palygink: (a) sedi tu 11 vietoje ir atvaziuoja 13 vietoje esantis KZ, abiem rungtynes absoliuciai nieko nereiskia, nes maksimum pakilsi iki 9, o KZ niekur neiskris, ir (b) sedi tu 6 ir atvaziuoja 8 vietoje esantis KZ, tu gali dar pakilti iki 4, o KZ gresia iskritimas. Kur daugiau bus zmoniu?
Tokia logika vadovaujantis idealiausia būtų 4 komandos, nes arba medaliai arba iškrenti :lol:
Šiaip iš principo turėtų į rungtynes eiti to klubo gerbėjai nepriklausomai nuo to kelintoje vietoje komanda yra. CCCP laikais Žalgiris į rungtynes net antroje lygoje rinkdavo pilną stadioną (čia, jeigu ką, tais laikais, kai dar Lietuvos rinktinė už Žalgirį nežaisdavo :) )
Tai pats ka tik atsakei, kodel pas mumis mazai lankosi. Ne del to, kad neturim kazkokios superduper lygos su latviais, o todel, kad zmogeliai nesieja saves su vietiniu klubu. Tai gal toje vietoje reikia ir dirbt, o ne tiketis, kad mistine bendra lyga staigiai visus sutrauks i stadionus :)

Anbo
Pranešimai: 9593
Užsiregistravo: 2010 Vas 12 19:59
Palaikoma komanda: Žalgiris

Re: Gintarinė lyga

2017 Kov 13 17:04

Tai pats ka tik atsakei, kodel pas mumis mazai lankosi. Ne del to, kad neturim kazkokios superduper lygos su latviais, o todel, kad zmogeliai nesieja saves su vietiniu klubu. Tai gal toje vietoje reikia ir dirbt, o ne tiketis, kad mistine bendra lyga staigiai visus sutrauks i stadionus :)
Būtent, reikia nuoseklaus ir racionalaus darbo, skaidrumo - tiek iš lygos/LFF, tiek iš klubų pusės. IMHO labai svarbūs veiksniai lemiantys prastą lankomumą - bloga Lietuvos futbolo reputacija, nuolatinė klubų kaita (dažni bankrotai - naujadarų susikūrimai ir t.t.) bei prasta organizacija ir infrastruktūra. Dėl to ypač sunku pritraukti naujų žiūrovų. Pats futbolo lygis nėra toks jau blogas.

Matas
Pranešimai: 2787
Užsiregistravo: 2012 Bal 04 15:28

Re: Gintarinė lyga

2017 Kov 13 17:17

Tai pats ka tik atsakei, kodel pas mumis mazai lankosi. Ne del to, kad neturim kazkokios superduper lygos su latviais, o todel, kad zmogeliai nesieja saves su vietiniu klubu. Tai gal toje vietoje reikia ir dirbt, o ne tiketis, kad mistine bendra lyga staigiai visus sutrauks i stadionus :)
Būtent, reikia nuoseklaus ir racionalaus darbo, skaidrumo - tiek iš lygos/LFF, tiek iš klubų pusės. IMHO labai svarbūs veiksniai lemiantys prastą lankomumą - bloga Lietuvos futbolo reputacija, nuolatinė klubų kaita (dažni bankrotai - naujadarų susikūrimai ir t.t.) bei prasta organizacija ir infrastruktūra. Dėl to ypač sunku pritraukti naujų žiūrovų. Pats futbolo lygis nėra toks jau blogas.
reikia reikia reikia :D
visi labai gerai žino ko reikia, bet kaip važiuojam 10m žemyn, taip važiuojam :D

Respublik
Pranešimai: 8573
Užsiregistravo: 2015 Bal 02 17:57

Re: Gintarinė lyga

2017 Kov 13 17:23

Nesuprantu kokia prasmė apie tai diskutuoti... Turbūt jau n-kiolika metų aišku, kad toks projektas galėtų būti vykdomas tik pritraukus solidų rėmėją, kuris būtų pasiryžęs įsteigti prizinį fondą ir tuo pačiu įsipareigoti ilgesniam laikui, o ne kaip viena lažybų bendrovė Guogos valdymo metu. Tuomet tikrai būtų galima stumti šį projektą buldozeriu ir su įvairiausiom įmanomom alternatyvomis kalbėtis su UEFA, bet tikrai ne atvirkščiu būdu.

O įsiveliant į jūsų diskusiją, tai manau taip, toks renginys būtų geresnis Lietuvos futbolui, nes (mano asmenine nuomone) dabartiniai latviai geriau tvarkosi su marketingo ir reklamos sritimis, kas Lietuvos klubams/lygai kažkiek padėtų. Taip pat tenka sutikti, kad realiai būtų įdomiau žiūrėti skirtingas dvikovas negu penkis ratus su tais pačiais oponentais, bet man taip pat iškilo o kiek ekipų ten žaistų? 16? Pasižiūrėjus į visokias babites ir KŽ smarkiai tuo abejočiau. 14 ar 12 su kažkokiais papildomais ratais ar išoriniais varžovais?.. Tuo labiau, kad tokiu teoriniu atveju galėtų iškilti labai rimta problema, kad tie keliolika klubų galėtų patapti "elitiniais", kurių lygio joks kitas šalies klubas negalėtų pasiekti ir turėtume uždarą LKL, kur komandos elementariai nesikeičia ir pastoviai vėl žaistų tie patys su tais pačiais. Dabar lyg ir siekiama spręsti šią grėsmę bandant stiprinti pirmąją lygą ir jos klubus, bet ar to pakaktų?..

Na bet bet kokias tokias diskusijas reikėtų palikti jeigu atsiras norinčių į tai investuoti, o geriau diskutuoti apie dabartines problemas ir jų sprendimo kelius :)

Grįžti į