Gratas Sirgėdas

Moderatorius: Respublik

Tobex
Pranešimai: 10882
Užsiregistravo: 2010 Vas 10 15:14
Palaikoma komanda: Šiauliai

Re: Gratas Sirgėdas

2016 Bal 10 12:11

Spėju, kad vasara sugrįš į Lietuvą. Vėl buvo registruotos rungtynėms po dviejų mėnesių pertraukos, bet nuo suolo nekilo.

Respublik
Pranešimai: 8573
Užsiregistravo: 2015 Bal 02 17:57

Re: Gratas Sirgėdas

2016 Lie 22 20:31

Gratas Sirgėdas rungtyniaus penktoje Vokietijos lygoje?
http://www.15min.lt/sportas/naujiena/fu ... -24-659221" onclick="window.open(this.href);return false;

2013 metais Lietuvoje vykusiame Europos vaikinų (iki 19 metų) futbolo čempionate sužibėjęs Gratas Sirgėdas žengia žingsnį atgal.

Po čempionato su Vokietijos „Bundesliga“ čempionate rungtyniaujančiu „Stuttgart“ klubu sutartį pasirašęs futbolininkas jame taip ir neįsitvirtino.

Vėliau saugas persikėlė į trečioje Vokietijos lygoje rungtyniaujantį Štutgarto „Kickers“ klubą, tačiau ryškaus pėdsako palikti nesugebėjo ir ten.

Panašu, kad 21-erių metų panevėžiečio karjera ir toliau smunka žemyn. Ketvirtadienį saugas draugiškose rungtynėse vilkėjo vos penktoje Vokietijos lygoje rungtyniaujančio „Amberg“ klubo marškinėlius. Futbolininkas aikštėje pasirodė po keitimo, 57-ąją rungtynių minutę.

Kiek anksčiau lietuvis dalyvavo trečioje Vokietijos lygoje rungtyniaujančio „Regensburg“ klubo peržiūroje.

mafia7
Pranešimai: 7309
Užsiregistravo: 2010 Vas 10 15:17
Palaikoma komanda: A-lyga
Miestas: Šiauliai

Re: Gratas Sirgėdas

2016 Lie 23 09:15

Nebėra ką ten vaikinukui veikti, laikas grįžti atgal į Lietuvą ir bandyti iš naujo prasimušti, penkta lyga tai jau labai žemai, nes kiek rimtesni klubai dar trečioje žaidžia, penkta ten visiškos tos regioninės pirmenybės skaitomos

GS3
Pranešimai: 2518
Užsiregistravo: 2014 Sau 16 18:58

Re: Gratas Sirgėdas

2016 Lie 23 10:01

Nebėra ką ten vaikinukui veikti, laikas grįžti atgal į Lietuvą ir bandyti iš naujo prasimušti, penkta lyga tai jau labai žemai, nes kiek rimtesni klubai dar trečioje žaidžia, penkta ten visiškos tos regioninės pirmenybės skaitomos
O gal Lietuvoj niekas be kokios Lietavos jo nenori? O ir 5oj lygoj ten mokami pinigai, ne taip, kaip Lietuvoj.

Tobex
Pranešimai: 10882
Užsiregistravo: 2010 Vas 10 15:14
Palaikoma komanda: Šiauliai

Re: Gratas Sirgėdas

2016 Lie 23 10:44

Tiesiog penkta lyga yra labiau matoma nei kad mūsų komandos jei nori kilti Vokietijoje per lygas.
Užtektų jam gal vieno sezoną pažaisti daugiau ir vėl grįžtų į trečią lygą. Kitaip sakant jis dar jaunas ir gerą formą paėmęs per porą sezonų gali pakilti Vokietijoje. Deja aš tuo netikiu.

mafia7
Pranešimai: 7309
Užsiregistravo: 2010 Vas 10 15:17
Palaikoma komanda: A-lyga
Miestas: Šiauliai

Re: Gratas Sirgėdas

2016 Lie 23 11:17

protingiau mano nuomone jam būtu atvažiuoti į Lietuvą ir čia žaisti, kažkaip nesitiki, kad jis galėtu iki Bundeslygos pakilti, daug įtikinamiau atrodo kokia Ekstraklasa ar pas Belarusus

Tobex
Pranešimai: 10882
Užsiregistravo: 2010 Vas 10 15:14
Palaikoma komanda: Šiauliai

Re: Gratas Sirgėdas

2016 Lie 31 21:08

G.Sirgėdas debiutavo penktoje Vokietijos lygoje
http://www.futbolas.lt/lt/naujiena/gsir ... jos-lygoje" onclick="window.open(this.href);return false;

Tikėkimės, kad sužibės.

Respublik
Pranešimai: 8573
Užsiregistravo: 2015 Bal 02 17:57

Re: Gratas Sirgėdas

2016 Rgp 17 11:41

G.Sirgėdo benefisas taurės varžybose – keturi įvarčiai bei iškovotas kelialapis
http://www.futbolas.lt/lt/naujiena/gsir ... kelialapis" onclick="window.open(this.href);return false;

Prieš šį sezoną į penktąjį pagal pajėgumą Vokietijos divizioną persikėlęs Gratas Sirgėdas, atrodo, šiame lygyje nenusiteikęs likti ilgesniam laikui. (Kažkoks keistas požiūris, reikėtų tikėtis, kad greičiau kiltų aukščiau)

Taurės varžybų pirmajame rate G.Sirgėdo atstovaujama „Amberg“ ekipa net 6:0 sutriuškino žemensnės lygos „Hainsacker“ komandą bei iškovojo kelialapį į kitą etapą.

Lietuvis savo šou pradėjo pirmojo kėlinio pabaigoje, kai pelnė antrąjį komandos įvartį. Po pertraukos jo tikslūs smūgiai 58, 87 ir 90 minutėmis garantavo užtikrintą pergalę.

mafia7
Pranešimai: 7309
Užsiregistravo: 2010 Vas 10 15:17
Palaikoma komanda: A-lyga
Miestas: Šiauliai

Re: Gratas Sirgėdas

2016 Spa 23 03:57

Gratas Sirgėdas ir vėl patyrė traumą ir kurį laiką nežais

Respublik
Pranešimai: 8573
Užsiregistravo: 2015 Bal 02 17:57

Re: Gratas Sirgėdas

2017 Sau 12 17:28

Ilgai kamavusią ligą įveikęs futbolininkas į praeitį nebesidairo
http://www.sekunde.lt/sportas/svarbioje ... ryzkeleje/" onclick="window.open(this.href);return false;
Linas Jocius

Talentingas saugas iš Panevėžio Gratas Sirgėdas pasiruošęs įrodyti savo vertę ir versti naują karjeros puslapį.

Planus sujaukė liga

Tik susitikus su Gratu Sirgėdu, suskambo jo mobilusis telefonas, futbolininkas vokiškai kelias minutes rimtai su kažkuo kalbėjosi. „Tai mano futbolo agentas. Aptarėme situaciją, yra keletas pasiūlymų“, – tarstelėjo G. Sirgėdas.

Prieš didžiąsias metų šventes gruodžio antroje pusėje futbolininkas iš Vokietijos grįžo į Panevėžį, tačiau nėra aišku, kada keliaus atgal ir ar grįš į Vokietiją.

2016-ųjų antroje metu pusėje G. Sirgėdas praleido kukliame FC „Amberg“ klube, kuris varžosi 5-oje pagal pajėgumą lygoje. Tačiau šiuo atveju svarbu tai, kad pagaliau po trejų sudėtingų metų vėl Gratas pajautė žaidimo skonį.

2013-aisiais Europos jaunių (iki 19 metų) futbolo čempionate Panevėžio futbolo akademijos auklėtinis G. Sirgėdas pelnė tris įvarčius ir tapo vienu iš rezultatyviausių pirmenybių žaidėjų. Po turnyro lietuvis turėjo pasiūlymų iš anglų „Watford“ ir „Reading“ bei ispanų „Espanyol”, „Villareal”, „Malaga“ komandų. Visgi, panevėžietis savo ateitį susiejo su žinomu Vokietijos klubu „Stuttgart“, tuo metu žaidusiu aukščiausiame „Bundesliga“ čempionate.

Tačiau Štutgarte Gratas neįsitvirtino. Futbolininką kamavo dubens kaulų liga, o jos gydymas ir reabilitacija atėmė daugiau nei dvejus brangius metus.

Kūrybingas saugas iš Panevėžio apie save priminė rugsėjo pradžioje vykusiame Lietuvos jaunimo (iki 21 m.) mače su Andora. Jo preciziškai tikslus, klastingas smūgis į vartų kampą atnešė mūsiškiams psichologiškai svarbią pergalę.

Taigi, šiuo metu 22-ejų Gratas bet kurią dieną pasiruošęs palikti Panevėžį ir laukia žinių iš savo agento, kuris ieško futbolininkui naujos karjeros stotelės.

Lagaminai sukrauti

– Kaip gali įvertinti pirmąją sezono pusę Vokietijos „Amberg“ klube?
– Vertinu teigiamai, nes paskutinio pusmečio tikslas buvo gauti kuo daugiau žaidybinės praktikos. Per trejus metus, kuriuos praleidau Štutgarte, daugiau nei dvejus metus gydžiausi traumą arba vyko reabilitacija. Tai svarbiausia buvo atsigauti po tų traumų ir sužaisti kuo daugiau rungtynių. Žvelgiant į V lygos statistiką, nepelniau įvarčių tiek daug, kiek norėjau. Dėl to esu šiek tiek nusivylęs. Bet kokiu atveju, paskutiniu pusmečiu džiaugiuosi.

Įskaitaint ir Bavarijos regiono taurės turnyro mačus, sužaidžiau apie 16 rungtynių. Taurės varžybose pavyko pasižymėti 6 kartus. Taurėje žaidėme ir prieš 4-tos lygos klubą, pasižymėjau įvarčiu ir rezultatyviu perdavimu.

Apskritai, kol kas taurės turnyre esu rezultatyviausias žaidėjas, „Amberg“ klubui jose liko dvejos rungtynės.

Įdomu, kad tame taurės turnyre žaidė ir III lygos klubas „SSV Jahn Regensburg“ kuris jau pasitraukė iš kovos.

Pačioje sezono pradžioje komandai gerai sekėsi, pagrindiniai žaidėjai sveiki, tai buvo pagrindinė „Amberg“ ekipos pergalių priežastis. Komandą sudarė 11 pajėgių futbolininkų, kiti – silpnesi. Tačiau įsibėgėjus čempionatui keli žaidėjai patyrė traumas, pokyčiai komandos sudėtyje turėjo neigiamos įtakos rezultatams.

– Ką spėjai nuveikti per atostogas?
– Nemažai laiko praleidau namuose, su tėvais. Spėjau apsirgti. Susitikau su keletą geriausių draugų. Paskutiniu metu stengiuosi neapleisti sportinės formos ir treniruojuosi Kaune Nacionalinėje futbolo akademijoje. Šiuo metu laukiu žinių iš savo agento.

– Šansų, kad grįši į Ambergą, ko gero, nedaug?
– Nesakau, kad 100-u procentų negrįšiu, negaliu atmesti ir tokio varianto, nes tebegalioja sutartis su šiuo klubu. Tačiau daug daugiau galimybių, kad nuo pavasario atstovausiu kitam klubui. Tuo esu beveik įsitikinęs, mano agentas ne kartą kartojo, kad Amberge tikrai neliksiu. Užsibūti 5-os lygos klube nėra gerai. Reikia man žaisti aukštesniame lygyje.

Norėtų likti futbolo šalyje

– Matyt, vasario mėnesį jau treniruosies naujoje komandoje?
– Taip. Iki žaidėjų perėjimo periodo („transferų lango“) pabaigos liko mažiau trys savaitės, per jas ir paaiškės mano situacija. Tikiuosi, kad artimiausiomis dienomis turėsiu atsakymą ir su nauja ekipa pasiruošimą pavasario kovoms pradėsiu kuo anskčiau.

– Ar nėra apmaudu, kad išsiskyrė tavo ir VfB „Stuttgart“ keliai?
– Aišku, gaila, kad nepavyko užsikabinti „Stuttgart“ klube, ypač tuomet, kai klubas žaidė aukščiausioje lygoje. Turi puikų stadioną, svajoju kada nors tokiame žaisti. Atrodo, buvau netoli to. Traumos sumaišė visas kortas, tačiau žvelgiu optimistiškai į priekį. Į tokį lygį dar galiu sugrįžti. Esu kiek vėlesnio brendimo, tikiu, kad turėsiu progų atsiskleisti ir pademonstruoti savo gabumus aukščiausiame lygyje.

– Tačiau karjerą norėtum tęsti Vokietijoje?
– Į Rusiją nesiruošiu keliauti (red. šypsosi). Pliusas tas, kad moku vokiečių kalbą, šioje šalyje jaučiuosi beveik kaip savas. Norėtųsi likti Vokietijoje. Pamenu, atvykęs į Štutgartą, vokiečių kalbos mokiausi nuo nulio. Klubas nusamdė asmeninį mokytoją, dariau namų darbus, gana greitai plėtėsi mano vokiečių kalbos žodynas.

Tačiau neprieštaraučiau karjerą tęsti Austrijoje ar Olandijoje. Manau, šių šalių lygų žaidimo stilius man tiktų. Net, sakyčiau, norėčiau žaisti Nyderlandų kurioje nors lygoje. Neatmesčiau tokio varianto, jei atsirastų rimtas pasiūlymas. Teko kalbėtis su Olandijoje žaidusiu Vytautu Andriuškevičiumi, Olandijos aukščiausiosios lygos ekipos pasižymi taktine branda. Būtų įdomu ten išbandyti savo jėgas. Beje, Olandiją rekomenduoja ir ten žaidžiantis panevėžietis Vykintas Slivka.

– Ambergo miestelis – Bavarijos žemėje, keliasdešimt kilometrų nutolęs nuo Rėgensburgo, kuriame įsikūręs kitas panevėžietis Mindaugas Palionis, atstovaujantis „SSV Jahn Regensburg“ (III lyga) ekipai. Gal teko susitikti su juo? Gal stebėjai jo rungtynes?
– Taip, su M. Palioniu buvome susitikę. Kai prisijungiau prie „Amberg“ klubo, apsistojau Rėgensburge, nes jį ir Ambergą skyria apie 50 kilometrų. Kurį laiką net buvau apsistojęs pas M. Palionį, esu jam dėkingas už pagalbą. Buvo šaunus laikotarpis. Apsilankiau ne vieneriose „SSV Jahn Regensburg“ namų rungtynėse. Pernai pasistatė, jaukų, nedidelį 15 tūkstančių vietų stadioną. Neretai jų III lygos rungtynes stebi daugiau ne 10 tūkstančių žiūrovų.

– Ar likę sentimentai „VfB Stuttgart“ klubui? Gal Vokietijoje sergi už kitą klubą?
– Kadangi tame klube praleidau apie porą metų, vis dar užmetu akį kaip jiems sekasi, jei įmanoma, pasižiūriu jų rungtynes. Visgi, mano mėgstamiausia komanda – Londono „Arsenal“, tad labiausiai domiuosi Anglijos „Premier“ lyga.

– Pavasarį Lietuvos rintinės laukia išvyka į Angliją ir mačas Vemblio stadione. Tikėtis kvietimo į nacionalinę futbolo komandą tavo atveju būtų naivu?
– Kodėl? Viskas yra pasiekiama, jei prisijungsiu prie aukštesnioje lygoje žaidžiančio klubo, jei pelnysiu keletą įvarčių, realu tikėtis kvietimo į rinktinę. Mano viena svajonių – žaisti Vemblio stadione.
Tiesa, 2015-aisiais jame kaip žaidėjas viešėjau, tačiau treneris (red. Igoris Pankratjevas) tąkart man nesuteikė šansų išbandyti jėgas žaidžiant prieš Anglijos nacionalinę komandą.

Tobex
Pranešimai: 10882
Užsiregistravo: 2010 Vas 10 15:14
Palaikoma komanda: Šiauliai

Re: Gratas Sirgėdas

2017 Sau 27 14:50

Sausis visai prie pabaigos.
Ar apsiliks pavasarį Kauno Žalgirio marškinėlius Gratas?

Respublik
Pranešimai: 8573
Užsiregistravo: 2015 Bal 02 17:57

Re: Gratas Sirgėdas

2017 Vas 02 01:15

Pavasario neišlaukė :D

Draugiškose rungtynėse G.Sirgėdas apsivilko "Kauno Žalgirio" marškinėlius
http://www.futbolas.lt/naujiena/400107/ ... rskinelius" onclick="window.open(this.href);return false;

Draugiškose rungtynėse tarp Jonavos "Lietavos" ir iš A lygos pirmenybių pasibaigus sezonui iškritusio "Kauno Žalgirio" klubų, kurios baigėsi jonaviečių pergale rezultatu 3:0, Kauno ekipos sudėtyje buvo galima išvysti įdomių veidų. Vienas jų - Gratas Sirgėdas, kuris jau kurį laiką treniruojasi Nacionalinėje futbolo akademijoje Kaune.

Futbolininkas rungtynes pradėjo ant atsarginių žaidėjų suolo, tačiau į ją po keitimo išbėgo dar pirmajame rungtynių kėlinyje. Paskutiniu metu "Amberg" klube Vokietijoje rungtyniavęs talentingas saugas antrajame rungtynių kėlinyje uždirbo vienuolikos metrų baudinį, tačiau pats jį ir pramušė.

Tiesa, galimybė, kad įvairaus amžiaus Lietuvos rinktinėse rungtyniavęs saugas liks Kaune - mažai tikėtina. Tą po rungtynių patvirtino ir vyriausiasis komandos treneris Vitalijus Stankevičius.
"Gratas tik pasiprašė kartu pasitreniruoti",- po rungtynių portalui futbolas.lt sakė praėjusiame sezone "Nevėžį" treniravęs strategas.

Deja, kol kas nėra aišku kur 22-ejų metų futbolininkas tęs savo karjerą, tačiau Vokietijos futbolo portalų teigimu, Gratui pasiūlymų netrūksta, o vienas iš jų yra iš Belgijos.

karys
Pranešimai: 9142
Užsiregistravo: 2010 Vas 24 08:59
Palaikoma komanda: Žalgiris

Re: Gratas Sirgėdas

2017 Vas 10 21:24

G.Sirgėdas karjerą tęs Skandinavijoje?
Visą straipsnį galite rasti http://www.futbolas.lt/naujiena/400183/ ... dinavijoje" onclick="window.open(this.href);return false;

būtų šiaip žymiai geriau, negu aš iš jo tikėjausi, bent jau šitame sezone...

Matas
Pranešimai: 2787
Užsiregistravo: 2012 Bal 04 15:28

Re: Gratas Sirgėdas

2017 Vas 11 15:58

Tikrai neblogai. Jeigu stabiliai žaist gautų ir traumos nekamuotų tai manau ir į rinktinę sugrįžtų.

mafia7
Pranešimai: 7309
Užsiregistravo: 2010 Vas 10 15:17
Palaikoma komanda: A-lyga
Miestas: Šiauliai

Re: Gratas Sirgėdas

2017 Vas 11 16:51

Bet aš taip pažiūrėjau, galvojau vis jaunas, jaunas vaikiukas, talentas, tik žiū į tranfermarkt jam jau 22 metai :D Jau pats laikas žaisti aukščiausiame lygyje ir kas įdomiausia pagal naujausius vertinimus nerandu kiek jis įkainotas, kokia jo vertė rinkoje, senesnė informacija yra, naujos nėra.

Grįžti į