Pranešimai: 3828
Užsiregistravo: 2010 Vas 10 17:49

Re: I (1) turas:

2013 Kov 10 11:12

Manau, sioje vietoje truksta mobilesnio ir universalesnio puolejo nei Razulis. Nezinau, ar Trakys su Staponka gali buti tokie, bet mano nuomone, puolejas, kuris ne tik nekuria, bet ir neimusa is 2 m. i vartus, nereikalingas startinej sudetyj.
Su tokiais krastais, kaip Papsys ir Eliosius galima prisikurti begalybe progu, bet kai puolejas yra toks automatiskai sansai imusti sumazeja.
Be krastu Atlante dar galima pagirti gynyba - su Naviku linija kartu su Joksu, Gnedojum, Kazlausku neisivazduoju kas Lietuvoje Atlantui galetu imusti 3 ivarcius ar daugiau.
Bent jau man Razulis, Trakys ir Staponka yra vieno tipo puolėjai. Tokie, kurie įmuša, jei viskas idealiai padaryta ir dar pasitaiko jų diena :)
Silpniausia gynybos vieta bus Kazlausko kraštas (nežinia, kiek jį ten išvis laikys), nes bet kuris greitesnis krašto saugas turės milžinišką pranašumą. O Jokšas garantuotai po kokių 5-6 turų už korteles praleis pirmas rungtynes, o vėliau tai kartosis vis dažniau :)

pupkinas
Pranešimai: 57
Užsiregistravo: 2012 Kov 26 13:50
Palaikoma komanda: Žalgiris

2013 Kov 10 14:35

Nereik pamirst, kad Suduva zaide be dvieju savo top zaideju. Atlantas organizuotai zaide - aiski taktika, aiskus lyderiai. Va antradieni bus idomu vs Zalgiris, paziuresim, ar yra bent minimalus sansai pakovot del taures finalo Atlantui kaip yra snekama.

2013 03 09

Dainava (Alytus) - Ekranas (Panevėžys) 1:3 (0:3)
Kauno NFA stadionas, 350 žiūrovų
Teisėjas - J.Paškovskis (Vilnius)
Įvarčiai: 66 min. D.Padaigis ("Dainava"); 4 min. U.Umeh, 14 min. A.Buinickij (11 m.), 28 min. A.Buinickij ("Ekranas")
Įspėti: 69 min. M.Biržinis ("Dainava").

Sūduva (Marijampolė) - Atlantas (Klaipėda) 0:1 (0:0)
Marijampolės "ARVI" arenos maniežas, 1350 žiūrovų
Teisėjas: S.Slyva (Kaunas),
Įvarčiai: 50 min. A.Bartkus („Atlantas")
Įspėjimai: 43 min. A.Brokas, 60 min. N.Radžius („Sūduva"); 29 min. Donatas Kazlauskas, 60 min. A.Jokšas, 66 min. A.Bartkus, 85 min. E.Razulis („Atlantas")

2013 03 10

Tauras (Tauragė) - Kruoja (Pakruojis) 1:2 (0:1)
Teisėjas: E.Gaigalas (Klaipėda), 200 žiūrovų
Įvarčiai: 84 min. (iš 11m.) S.Babilius („Tauras"); 37 min. ir 55 min. G.Alaverdashvili ("Banga").
Įspėjimai: 31 min. M.Eiza, 90+4 min. V.Dragūnevičius („Tauras"); 83 min. T.Miklinevičius, 90+4 min. M.Malinauskas („Kruoja")

Banga (Gargždai) - Šiauliai (Šiauliai) 1:1 (1:0)
Teisėjas: A.Žuta (Klaipėda), 500 žiūrovų
Įvarčiai: 22 min. T.Chargeishvili („Banga"); 57 min. (iš 11m.) A.Vaskela („Šiauliai");
Įspėjimai: 40 min. T.dos Santos („Banga"); 30 min. M.Fridrikas („Šiauliai")

slasher

2013 Kov 11 09:03

Nereik pamirst, kad Suduva zaide be dvieju savo top zaideju....
Sakyčiau be trijų - Šoblinskas, Ledesma, Chvedukas. Bet jaučiu tai nieko nekeistų. Ten dėka fanų ir keistoko futbolo prezidento formuojasi loserių klubas.

...

2013 Kov 12 12:57

Cezi ir tave su Ekrano pergale :)... Mačo pradžia priminė senus gerus laikus, ir tokias rungtynes kaip pvz. FBK-Šilutė :)
tfuj, dar ko.. pasilaikyk tuos sveikinimus sau... ;) :mrgreen:

Prieš rungtynes P. Jakelis manęs klausė, kaip ten bus, tai sakiau, kad ir taip aišku, kad granitiečiais pasistiprinę dzūkai tinkami tik I-ai lygai. Geriausiai tą parodė Daniel Gunevič, kurį I-ojo turo netikša galima rinkti. Jis labai lėtas, vangus, slysta lygioj vietoj, nesuspėjantis, neatlieka užduočių.

Nesuprantu, gal Jarmalavyčė apsiuostė pušyno oro, kad tokių veikėjų prisirinko ir dar su FKE aikštėn suleido... :roll:
Strateguoja tipo... kandžiosis mat DAINAVA... amsiukai tai be dantų... :roll:

...

2013 Kov 12 13:03

Čempionai startavo nesunkia pergale

Pirmosiose 2013 metų Lietuvos futbolo A lygos rungtynėse Panevėžio “Ekranas” svečiuose 3:1 įveikė Alytaus “Dainavą”.

Nacionalinės futbolo akademijos aikštėje Kaune vykęs susitikimas prasidėjo pavojinga dzūkų ataka, tačiau panevėžiečiai sėkmingai apsigynė. Tuo pirmajame kėlinyje “Dainavos” aktyvumas ir baigėsi. Jau pirmosiomis minutėmis galva iš arti tiksliai smūgiavo Uchenna Umehas ir išvedė šalies čempionus į priekį. “Ekranas” ir po įvarčio dominavo aikštėje, o netrukus 11 metrų baudinį realizavęs Arsenijus Buinickis padvigubino persvarą. Blankiai iki pertraukos žaidę alytiškiai tituluotų varžovų vartams beveik negrasino, o užtikrintai žaidę pastarieji sugebėjo pelnyti trečią įvartį – vėl tikslus buvo A.Buinickis.

Antrajame kėlinyje čempionai jau per daug nesistengė ir taupė jėgas. “Dainavos” futbolininkų išpuoliai tapo vis dažnesni ir jiems pavyko sušvelninti rezultatą – puikiu baudos smūgiu pasižymėjo Deividas Padaigis. Dvikovos pabaigoje ekipos apsikeitė pavojingomis atakomis. Dvieju puikiu galimybių neišnaudojo alytiškiai, o panevėžiečiai sudrebino varžovų vartų skersinį.

Alytaus “Dainava” – Panevėžio “Ekranas” 1:3 (0:3)
Įvarčiai: 66 min. D.Padaigis (“Dainava”); 4 min. U.Umehas, 14 min. A.Buinickis (11 m.), 28 min. A.Buinickis (“Ekranas”)
Įspėti: 69 min. M.Biržinis (“Dainava”)
Paskutinį kartą redagavo 1 .... Iš viso redaguota 2013 kartus.

...

2013 Kov 12 13:04

DAINAVA 1 - 3 EKRANAS
2013 03 09, 1 JORNADA

...

2013 Kov 12 13:15

Atsinaujinęs “Atlantas” svečiuose įveikė “Sūduvą”
2013.03.09

Antrose šiandien startavusios Lietuvos futbolo A lygos rungtynėse Klaipėdos “Atlantas” svečiuose 1:0 įveikė Marijampolės “Sūduvą”.

Susitikimą abi ekipos pradėjo aktyviai ir žaidimo tempas buvo ganėtinai aukštas. Daugiau atakavo svečiai, nors ir marijampoliečiams kartais pavykdavo perimti iniciatyvą. “Atlantas” demonstravo greitą futbolą, o ypač aktyvus buvo Marius Papšys. Nors atakų į abiejus vartus netrūko, tačiau buvo sukurta vos vienintelė reali galimybė įmušti. Svečiai iš dešiniojo atakos krašto pakėlė kampinį, o po jo pavojingai smūgiavo Kazimieras Gnedojus.

Antrasis kėlinys puikiai prasidėjo svečiams – tolimu galingu smūgiu klaipėdiečius į priekį išvedė Andrius Bartkus. Po kiek laiko puikios galimybės įmušti neišnaudojo Evaldas Razulis, kurio smūgį iš arti atrėmė vartininkas. Vėliau komandų aktyvumas kiek išblėso, o kiek aštresnę galimybę išlyginti rezultatą turėjo “Sūduva”. Jau per arbitro pridėtą laiką pavojingą baudos smūgį atliko Petaras Basičius, bet kamuolys praskriejo šalia vartų.

...

2013 Kov 12 13:17

SŪDUVA 0 - 1 ATLANTAS

...

2013 Kov 12 13:21

Atkaklioje dvikovoje “Kruoja” įveikė “Taurą”
2013.03.10

Sekmadienį sužaistos vienerios Lietuvos futbolo A lygos rungtynės, kuriose Pakruojo “Kruoja” svečiuose 2:1 įveikė Tauragės “Taurą”.

Susitikimo pradžioje vyko apylygis žaidimas, bet įpusėjus pirmajam kėliniui išryškėjo „Kruojos“ pranašumas. Svečiai dažniau atakavo ir prie „Tauro“ vartų vis dažniau kildavo įtampa. Vienos atakos metu gražiai sužaidęs Nerijus Mačiulis įsiveržęs į baudos aikštelę perdavė kamuolį Georgui Aleverdašvili, o šiam beliko jį pasiųsti į tuščius vartus. Po įvarčio „Kruoja“ ir toliau pavojingai atakavo, o ypač aktyvus buvo jaunasis Lukas Kochanauskas, po kurio smūgių „Tauro“ komandą ne kartą gelbėjo vartininkas Martynas Matuzas.

Prasidėjus antrajam kėliniui tas pats G.Alaverdašvili padvigubino pakruojiečių persvarą, tačiau po šio įvarčio vis dažniau atakavo “Tauras”. Šeimininkų aktyumas vaisių davė tik baigiantis susitikimui. Simonas Babilius po baudos smūgio pataikė varovui į ranką, kitu bandymu pataikė dar kartą į ranką, o trečias kartas nemelavo ir arbitras paskyrė 11 metrų baudinį. Tas pats futbolininkas tiksliai smūgiavo nuo žymos ir atgaivino savo ekipos viltis išplėšti tašką. Tauragiškiai surengė lemiamą varžovų vartų šturmą, tačiau antrą kartą nuginkluoti svečių vartininko nepavyko.

Tauras (Tauragė) – Kruoja (Pakruojis) 1:2 (0:1)
Įvarčiai: 84 min. (iš 11m.) S.Babilius („Tauras”); 37 min. ir 55 min. G.Alaverdashvili (“Kruoja”).
Įspėjimai: 31 min. M.Eiza, 90+4 min. V.Dragūnevičius („Tauras”); 83 min. T.Miklinevičius, 90+4 min. M.Malinauskas („Kruoja”)

2013.03.10

Gargždų dirbtinės dangos stadione vietos “Banga” priėmė “Šiaulius” ir sužaidė lygiosiomis 1:1. Susitikimą aktyviau pradėjo šiauliečiai ir jau pirmosiomis minutėmis turėjo kelias galimybes įmušti. Nepaisant to, įpusėjus pirmajam kėliniui pasižymėjo gargždiškių legionierius Tamazis Chargeišvilis – 1:0.

Po pertraukos abi komandos ir toliau žaidė aktyviai, daug atakavo, bet šiauliečiams pavyko rezultatą išlyginti, kai 11 metrų baudinį realizavo Arminas Vaskela. Per iki susitikimo pabaigos likusį laiką abi ekipos apsikeitė pavojingais išpuoliais, bet įmušti joms taip ir nepavyko.

Banga (Gargždai) – Šiauliai (Šiauliai) 1:1 (1:0)
Įvarčiai: 22 min. T.Chargeishvili („Banga”); 57 min. (iš 11m.) A.Vaskela („Šiauliai”);
Įspėjimai: 40 min. T.dos Santos („Banga”); 30 min. M.Fridrikas („Šiauliai”)

1 2013 m. "SMSCREDIT.LT A lygos" turo apžvalga:

Čempionas gali žaisti čempioniškai, o vienas pernykščių autsaiderių aštrius nagus parodė jau pirmajame ture. Tokie pirmieji įspūdžiai vertinant „SMScredit.lt A lygos“ sezono startą.

Didžiausią staigmeną sukūrė Klaipėdos „Atlantas“. Uostamiesčio komandą, kurios žaidimo strategiją į savo rankas perėmė treneris iš Rusijos Konstantinas Sarsanija, išvykoje 1:0 palaužė praėjusio sezono bronzos laimėtoją Marijampolės „Sūduvą“. Po rungtynių net marijampoliečių treneris Darius Gvildys pripažino, kad laimėjo geresnė komanda.

Perdegėme. Šį žodį po rungtynių minėjo ir D.Gvildys, ir „Sūduvos“ saugas Nerijus Valskis. Sudegino Marijampolės komandą, kuriai teko verstis be traumuotų Rafaelio Ledesmos ir Karolio Chveduko, reto grožio Andriaus Bartkaus įvartis antrojo kėlinio pradžioje. Net 22 naujus žaidėjus šiam sezonui registravęs „Atlantas“, pernai turnyro lentelėje užėmęs aštuntą vietą, sezoną pradėjo pergale.

Šalies čempiono Panevėžio „Ekrano“ treneris Valdas Urbonas po pirmosios sezono pergalės galėjo sau leisti konstatuoti: „Greitai įmušti įvarčiai turėjo didelės reikšmės“. Kaune, formaliai – išvykoje, žaistose rungtynėse panevėžiečiai į Alytaus „Dainavos“ vartus per pirmą pusvalandį įmušė triskart. Pirmasis kėlinys Dzūkijos komandai galėjo baigtis dar prasčiau, bet po gynėjo Vaido Slavicko baudos smūgio kamuolys atšoko į aikštę sudrebinęs skersinį.

Po pertraukos „Ekraną“ tarsi kas pakeitė, o galimybę lengviau alsuoti gavusi „Dainava“ vieną savo progą pavertė įvarčiu – įmušė buvęs „Ekrano“ žaidėjas Deividas Padaigis. „Dainavą“ žudė futbolininkas, kuris dar praėjusį sezoną vilkėjo Alytaus komandos marškinėlius – Arsenijus Buinickis įmušė dukart.

A.Buinickis po pirmojo turo rezultatyviausio čempionato žaidėjo statusą dalijasi su Pakruojo „Kruojos“ gruzinu Georgijumi Alaverdašvili. Buvęs „Bangos“ snaiperis dukart mušė Tauragėje, kur „Kruoja“ 2:1 palaužė „Taurą“.

Praėjusio sezono vidutiniokų ir, ko gero, labiausiai pajaunėjusių komandų dvikovoje užfiksuotos kovingos lygiosios 1:1. Sužaidę tokiu rezultatu su „Bangos“ futbolininkais „Šiauliai“ išsivežė namo tašką.

Pirmajame ture nežaidė šalies vicečempionas Vilniaus „Žalgiris“. Antrojo turo dvikovos vyks antradienį ir trečiadienį.

„SMScredit.lt A lygos“ pirmojo turo statistika:

Alytaus „Dainava“ - Panevėžio „Ekranas“ 1:3 (0:3). D.Padaigis (66)/U.Umeh (4), A.Buinickis (14 iš 11 m, 28).

Marijampolės „Sūduva“ - Klaipėdos „Atlantas“ 0:1 (0:0). A.Bartkus (49).

Tauragės „Tauras“ - Pakruojo „Kruoja“ 1:2 (0:1). S.Babilius (84 iš 11 m)/G.Alaverdašvili (37, 55).

Gargždų „Banga“ - „Šiauliai“ 1:1 (1:0). T.Čargeišvili (22)/A.Vaskela (57 iš 11 m).
:mrgreen: Laikas bėga, bet futbolas išlieka tas pats.