i (1) turas:

2015 Kov 25 12:11

LFF I lyga, I turo anonsas

Kovo 28 d. (šeštadienis)

7) 14:00 Tauras (Tauragė) - Džiugas (Telšiai), „Tauro" dirbtinės dangos stadionas

4) 16:00 Kruoja-2 (Pakruojis) - Šilas (Kazlų Rūda), Panevėžio FA stadionas

6) 19:00 Nevėžis (Kėdainiai) - Minija (Kretinga), Kėdainių miesto stadionas

Kovo 29 d. (sekmadienis)

5) 13:00 Lietava (Jonava) - Kražantė (Kelmė), Kėdainių miesto stadionas

1) 14:00 Banga (Gargždai) - Panevėžys (Panevėžys), Gargždų miesto stadionas

8) 15:00 Kaunas (Kaunas) - Šilutė (Šilutė) (NFA stadionas)

2015 Kov 29 11:29

Yep... Prieš sezoną daug dividentų gaves "Šilas" pradėjo pralaimėjimu.

šiaip
Pranešimai: 3828
Užsiregistravo: 2010 Vas 10 17:49

2015 Kov 29 12:47

Gal kokių komplimentų :) Nes dividentai šiaip mokami po, o ne prieš :)

haus

2015 Kov 29 12:54

Tai kad butent dividentais jiems jau beveik pirmasias vietas klijuoja visokio plauko egzpiertai.. :D

šiaip

2015 Kov 29 13:00

Nevarysiu tau ekonomikos pradžiamokslio, bet pasigooglink, ką reiškia dividentai ir ką reiškia avansas ;)

2015 Kov 29 16:27

Banga 3:1 nugalėjo Panevėžį. Taigi -3 taškų nuobauda ištirpdyta jau pirmose rungtynėse :)

FBK atrodo vidutiniškai. Sakyčiau Šilutė netgi palieka solidesnės komandos įspūdį

2015 Kov 29 16:50

Kaune nulinės lygiosios, FBK ir Šilutė pasidalijo po tašką. Abi komandos turėjo pakankamai galimybių, bet nesugebėjo realizuoti

Kaunas 0:0 Šilutė
Lokomotyvas 0:3 Palanga - rungtynės neįvyko neatvykus Lokomotyvo komandai. Palangai turėtų būti įskaityta techninė pergalė
MRU 0:0 Auska
Paskutinį kartą redagavo 2 Anbo. Iš viso redaguota 2015 kartus.

šiaip

2015 Kov 29 19:53

MRU-Auska - tai tikras grybų karas. Bent jau antram kėlinyje, kurį mačiau. Tatiefangas kito lygio žaidėjas, bet kai aplink klišakojai, tai nieko MRU iš to jo lygio nieko nepešė.

asau
Pranešimai: 501
Užsiregistravo: 2014 Kov 08 16:22
Palaikoma komanda: Utenis

2015 Kov 29 19:58

Žiūrėjau antrą MRU-Auska kėlinį, tai patiko MRU žaidimas, gan greit žaidė, žemais perdavimais. Tas juodukas žaidęs viduryje paliko neblogą įspudį, gerai kamuolius skirstė į kraštus, sugebėdavo apeiti po kelis varžovus, techniškas. Manau, kad per anksti dauguma nuvertino MRU, kad kovos dėl medalių abejoju, bet į top10 pakliut tikrai gali.

šiaip

2015 Kov 29 20:00

Po pirmų rungtynių apie nieką nieko dar negali pasakyti. O ypač apie MRU, kurie žaidė prieš komandą praktiškai negebančią atiduoti trijų perdavimų be kliurkos.

2015 Kov 29 20:28

I lygoj šiemet apskritai žaidimo lygis silpnokas, nusimato daug grybų karo :)

2015 Kov 29 20:43

Visai neblogai FBK atrodė. Ypač antrame kėlinyje, kuomet vienu žaidėju daugiau turėjo. Patiko. Ypač Žukovas, Gedgaudas, Rakauskas. Turėjome laimėti, bet su progų realizacija, tai nekažką. Ką veikia tas meksikietis klube taip ir liko mįslė. Nepakovoja, smegenų futbolui mažoka, įmušti kada labai reikia nesugeba, technikos nedemonstruoja, tai kam jis. Pakeisti jį lietuviu ir tegul varo taco gaminti. Susidomėjimas rungtynėmis gan menkas. Rašo 78 žiūrovai. Turbūt tiek ir buvo. Galima konstatuoti, kad šiandien Stumbras su Spyriu labiau kauniečiams imponuoja, priedo varžovai pas juos geresni.

2015 Kov 29 20:45

Cirkai prasideda. Gal Lokomotyvas Radviliškyje laukė Palangos :)