tai Jonava cempionais taps prabalsavau uz juos :roll: Suduvos treneriukas Fantomasas greitu metu neteks darbo ,jai taip zais ;) visi nurase iskart Jonava kad iskris ji manau ji kaip tik nustebins dar ne viena

Palaikoma komanda: Utenis

2016 Kov 06 14:06

Tas Sūduvos vartininkas prastai atrodo.

2016 Kov 06 14:38

Radzinevičius gelbėja nuo pralaimėjimo :) Sūduva šitose rungtynėse patetiškai atrodė. O dar turint omeny kad trečiadienį laukia rungtynės su Atlantu, ne kažin kokia sezono pradžia nusimato suvalkiečiams :)

2016 Kov 06 14:56

judėjimas be kamuolio tai visiškai nulinis pas sūduvą, atrodo, kad vienintelis atakos variantas yra kaip nors duoti kamuolį andro ir žiūrėti, ką anas padarys...

2016 Kov 06 14:57

Sūduva atrodo vėl pradeda sezoną neturėdama atsarginio rungtynių plano. Kaip pradėjo rungtynes ristele taip ir paskutinę ataką ristele rengė.

2016 Kov 06 15:00

dar kai aps anuos kecapas dėl kažkokių mistinių priežasčių yra neliečiams, nors realiiai nieko per rungtynes nepadarė, tai ir tenka išimti sąlyginai greičiausią žaidėją veliulį ir "pataupyti" baranovskį...

2016 Kov 06 15:01

nu neslėpsiu, kažkaip malonu, kad amžinai būsimi čempionai taškus merkė :)

2016 Kov 06 15:03

manau Sūduva neįvertino varžovo, turbūt pasąmonėje tikėjosi nesunkios pergalės. vis dėlto nustebino, kad po pertraukos Sūduvos žaidimas nei kiek nepagerėjo. vadinasi per pertrauką komanda išvadų nepadarė

Sūduva turi problemų su mentalitetu ir joks treneris iki šiol nesugeba to pakeisti. Jie žaidžia pagal nuotaiką - jeigu sekasi, gali daug įvarčių primušti, o jeigu susiduria su sunkumais - blaškosi be vietos
Paskutinį kartą redagavo 1 Anbo. Iš viso redaguota 2016 kartus.

2016 Kov 06 15:05

manau Sūduva neįvertino varžovo, turbūt pasąmonėe tikėjosi nesunkios pergalės. vis dėlto šiek tiek nustebino, kad po pertraukos žaidimas nei kiek nepagerėjo. vadinasi per pertrauką komanda išvadų nepadarė

čia tai klišė visišką pasakei...

KamaZas
Pranešimai: 2
Užsiregistravo: 2013 Kov 08 19:57
Palaikoma komanda: FBK

2016 Kov 06 16:13

Nuoširdžiai gaila Jonavos,nes pagal žaidimą nenusileido Kapsukui.Kas iš tų kampinių,dešiniam krašte Švrljugos crossų,jei realiai išpildyt nesugebama.Toks Janušauskas tai vapšie pachmielingas atrodo aikštės vidury,žlobas iš Serbijos Jablanas irgi įspūdžio nepaliko.Jonavos komandoj aišku verta paminėt Galkę,Rocys patiko.Gerai sujudėjo,tikiuosi duos kovos jie šiemet,ypač pas save kai jau loš.Nors iš kitos pusės šiandien irgi 75% stebėtojų palaikė Jonavą ir atvyko iš ten.

2016 Kov 06 16:16

"Lietava" solidžiai debiutavo A lygoje. D.Galkevičiaus komentaras

Labai solidžiai A lygoje debiutavo Roberto Poškaus vadovaujama Jonavos "Lietava". Kaune namų rungtynes žaidę praėjusių metų I lygos čempionai, savo debiutinėse rungtynėse, rezultatu 1:1 sužaidė su Marijampolės "Sūduva".

Nuo pat rungtynių pradžios "Lietavos" futbolininkai drausmingai gynėsi bei puikiai pereidavo į puolimą. Pirmojo kėlinio viduryje, po standartinės situacijos, į baudos aikštelę Dominyko Galkevičiaus siųstą kamuolį į "Sūduvos" vartus nukreipė jonaviečių gynėjas iš Serbijos Aleksandras Šušnjaras. Kaip ir buvo galima tikėtis, po įvarčio marijampoliečiai suaktyvėjo, tačiau iki pat antrojo kėlinio pabaigos nieko rimto prie varžovų vartų nuveikti nesugebėjo.

Likus penkioms minutėms iki pagrindinio rungtynių laiko pabaigos, po dar vieno kampinio prie "Lietavos" vartų, krito įvartis ir į Giedriaus Kvedaro ginamus vartus. Po sumaišties baudos aikštelėje įvartį pelnė rezultatyviausias praėjusio sezono A lygos futbolininkas Tomas Radzinevičius.

Portalo futbolas.lt įžvalgos.

A.Švrljuga. Neabejotinai geriausias "Sūduvos" futbolininkas šiose rungtynėse buvo iš "Žalgirio" į Marijampolę persikėlęs kroatas. Būtent jo atakos kraštu vyko didžioji dalis "Sūduvos" atakų, o A.Švrljuga ir jo aštrūs perdavimai į baudos aikštelę tapo tikru galvos skausmu jonaviečių gynėjams.

D.Galkevičius. Kaip A.Švrljuga "Sūduvoje", taip D.Galkevičius buvo geriausias "Lietavos" futbolininkas aikštėje. Aikštės viduryje užtikrintai rungtyniavęs futbolininkas puikiai išnaudojo standartinę situaciją ir atliko rezultatyvų perdavimą, po kurio krito pirmasis jonaviečių įvartis. Prieš pat įvartį, 29-erių metų saugas apsižodžiavo su Marijampolės "Sūduvos" sirgaliais.

Sirgaliai. Į Kauną atvyko nemažas pulkas "Lietavos" klubo sirgalių. Jonaviečių, pasipuošusių mylimo klubo atributika buvo panašiai, kaip ir "Sūduvos" sirgalių. Pridėjus futbolo mėgėjus iš Kauno, NFA stadionas buvo praktiškai pilnas.

Nekoks L.Stonkaus debiutas. Rezultatyviausias pernai metų I lygos futbolininkas, Laurynas Stonkus pirmose savo rungtynėse A lygoje nebuvo pastebimas. "Lietavos" kapitonas atidavė nemažai jėgų, tačiau nieko pavojingo nesusikūrė nei sau, nei komandos draugams.

T.Radzinevičius. 34-erių metų puolėjas buvo visiškai nepanašus į pernai metų rezultatyviausią A lygos futbolininką. Nepaisant pelnyto išlyginamojo įvarčio, T.Radzinevičius buvo mažai pastebimas, bandymai prisiartinti prie varžovų vartų dažniausiai baigėsi nesėkmingai. Susidarė toks įspūdis, kad puolėjas yra pavargęs.

D.Galkevičiaus komentaras: "Žiūrovai patenkinti, sako ačiū, tai reiškiasi, viskas buvo normaliai. Davėm kovą, atsidavėm rungtynėms. Svarbiausia, kad pavyko žaisti pagal planą, kurį buvom pasiruošę. Nors žaidėm antru numeriu, niekuo nenusileidom, turėjom ir daugiau progų. Su "Sūduvos" sirgaliais "gražiai" pasišnekėjom, jiems nepatiko, kad aš diskutuoju su rungtynių arbitru, tačiau viskas gerai."

kas dėl Andro tai skersavimas niekada nebuvo ano stipriausia pusė :)