...

Re: I lyga 2011 metų sezono statistika:

2011 Rgp 01 12:09

Dešimtąją pergalę iškovojo devynių komandų turnyro lyderis Kėdainių „Nevėžis“, net 5:0 (3:0) sutriuškinęs septintą vietą užimančią Kėdainių „Lifosą“ (13 tšk.).

Po šios pergalės „Nevėžis“ jau penkiais taškais lenkia artimiausius persekiotojus Vilniaus REO klubą ir Kauno „Atletą“, kuris svečiuose 2:0 (0:0) nugalėjo šeštojoje pozicijoje esančią „Šilutę“ (15 tšk.)

Trečiosiose šeštadienio rungtynėse „Trakų“ futbolininkai savo aikštėje 3:0 (1:0) nugalėjo autsaiderę Kretingos „Miniją“ (8 tšk.) ir su 20 taškų pakilo į ketvirtą vietą.

...

2011 Rgp 08 11:14

2011 08 05

61. Minija (Kretinga) - Venta (Kuršėnai) 2:1 (0:1)
Teisėjas: D.Rumšas (Palanga), 200 žiūrovų
Įvarčiai: 50 min. R.Litvinas, 82 min. K.Norvilas („Minija"); 17 min. A.Tolis („Minija" į savo vartus) („Venta")
Įspėjimai: 42 min. Jurijus Kurbangalijevas, 49 min. G.Vaniuchinas, 90 min. K.Norvilas („Minija"); 90+2 min. M.Jonušas („Venta")
Pašalinimai: 55 min. Jurijus Kurbangalijevas (už 2-ą geltoną) („Minija"); 81 min. A.Ankudinovas („Venta")

2011 08 06

62. Lifosa (Kėdainiai) - Atletas (Kaunas) 0:0 (0:0)
Teisėjas: I. Kovalenko (Jonava), 80 žiūrovų
Įvarčiai: nėra
Įspėjimai: 7 min. A.Radavičius, 76 min. M.Juknevičius („Lifosa"); 85 min. L.Baranauskas („Atletas")

63. Lietava (Jonava) - Nevėžis (Kėdainiai) 3:0 (2:0)
Teisėjas: S.Karka (Kaunas), 400 žiūrovų
Įvarčiai: 6 min. L.Stonkus, 33 min. (iš 11m.) D.Regelskis, 69 min. G.Juška („Lietava")
Įspėjimai: 23 min. E.Utyra, 44 min. A.Lyberis, 45+1 min. D.Nebilevičius, 55 min. V.Stanevičius, 63 min. G.Klevinskas („Nevėžis")

64. Trakai (Trakai) - Šilutė (Šilutė) 4:1 (4:0)
Teisėjas: V.Chileckis (Kaunas), 100 žiūrovų
Įvarčiai: 9 min., 26 min. ir 33 min. A.Starta, 21 min. (iš 11m.) I.Steško („Trakai"); 51 min. R.Šmitas („Šilutė")
Įspėjimai: 59 min. G.Paberžis („Trakai"); 36 min. R.Šalkauskas, 78 min. Z.Butkus („Šilutė")
Paskutinį kartą redagavo 2 .... Iš viso redaguota 2011 kartus.

...

2011 Rgp 08 11:16

LFF I lyga: Lyderis patyrė skaudų pralaimėjimą Jonavoje, "Atletas" prarado taškus Kėdainiuose.

Lietuvos futbolo federacijos I-ojoje lygoje buvo sužaisti 16-ojo turo susitikimai.
Devynių komandų turnyro lyderis Kėdainių “Nevėžis” viešėjo Jonavoje, kur išbandė Jonavos "Lietavą". Jonaviškiai puikiai pasiruošė šiam susitikimui nepaliko savo priešininkams jokių vilčių sutriuškindami juos 3:0. Jau po pirmo kėlinio šeimininkai pirmavo rezultatu 2:0, o po pertraukos persvarą įtvirtino dar vienu įvarčiu.
Du svarbius taškus prarado ir Kauno “Atleto” futbolininkai, kurie išvykoje sužaidė lygiosiomis su septintoje vietoje žengenčia Kėdainių “Lifosa”. Rungtynės baigėsi be įvarčių.
Septintąją pergalę pirmenybėse iškovojo ir su 23 taškais ketvirtoje vietoje žengia “Trakų“ vienuolikė, kuri namie 4:1 įveikė dviem laipteliais žemiau esančius “Šilutės” futbolininkus. Šeimininkams pirmajame kėlinyje tris įvarčius pelnė Andrius Starta.
Penktadienį, autsaideris Kretingos “Minija” pradžiugino savo žiūrovus jų akivaizdoje 2:1 įveikdamas Kuršėnų “Ventos” futbolininkus. Šį susitikimą komandos baigė nepilnos sudėties – 55-ą minutę antroji geltona kortelė buvo parodyta šeimininkų žaidėjui Jurijui Kurbangalijevui, o 81 minutę iš aikštės buvo išvarytas svečių žaidėjas Artūras Ankudinovas.

...

2011 Rgp 16 11:36

XVII turo statistika

2011 08 12

68. REO (Vilnius) - Minija (Kretinga) 5:0 (2:0)
Teisėjas: A.Statkevičius (Kaunas), 150 žiūrovų
Įvarčiai: 4 min. ir 62 min. M.Grigalevičius, 26 min. M.Makutunovič, 50 min. A.Brazauskas, 65 min. A.Miliškevičius („REO")
Įspėjimai: 69 min. J.Mockus, 76 min. K.Norvilas („Minija")

2011 08 13

65. Lietava (Jonava) - Atletas (Kaunas) 4:1 (2:1)
Teisėjas: A.Gutovskis (Vilnius), 250 žiūrovų
Įvarčiai: 10 min. ir 83 min. L.Stonkus, 32 min. N.Vasiliauskas, 80 min. (iš 11m.) D.Regelskis („Lietava"); 5 min. L.Baranauskas („Atletas")
Įspėjimai: 38 min. V.Šulkevičius, 52 min. S.Želvys, 57 min. D.Regelskis („Lietava"); 72 min. E.Grigaitis, 79 min. T.Galdikas, 81 min. L.Artimavičius („Atletas")

66. Trakai (Trakai) - Lifosa (Kėdainiai) 4:4 (2:3)
Teisėjas: G.Macevičius (Vilnius), 100 žiūrovų
Įvarčiai: 3 min., 29 min. ir 59 min. A.Starta, 77 min. A.Mininkovas („Trakai"); 14 min. ir 42 min. A.Šteinas, 45 min. V.Garšvinskas, 67 min. Aretas Gėgžna („Lifosa")
Įspėjimai: 79 min. V.Savickas, 89 min. I.Steško („Trakai"); 28 min. A.Šteinas, 41 min. A.Klimakovas, 76 min. A.Meidus, 80 min. R.Petronis („Lifosa")

67. Venta (Kuršėnai) - Šilutė (Šilutė) 2:2 (0:2)
Teisėjas: D.Miklovas (Palanga), 150 žiūrovų
Įvarčiai: 53 min. Tomas Kavolis, 78 min. A.Bagočius („Venta"); 13 min. A.Thales, 17 min. R.Šmitas („Šilutė")
Įspėjimai: 45 min. A.Vestertas, 55 min. R.Šimkauskas („Venta"); 58 min. M.Balasanovas, 61 min. R.Šmitas, 90+1 min. K.Vilkys („Šilutė")

...

2011 Rgp 22 11:05

XVIII turo statistika

2011 08 20

69. Atletas (Kaunas) - Nevėžis (Kėdainiai) 0:3 (0:1)
Teisėjas: D.Bisigirskas (Jonava), 50 žiūrovų
Įvarčiai: 40 min. R.Souza, 57 min. M.Daunoravičius, 75 min. A.Lyberis („Nevėžis")
Įspėjimai: 55 min. D.Kazlauskas, 84 min. T.Galdikas („Atletas")
Pašalinimai: 90+2 min. V.Stanevičius („Nevėžis")

70. Šilutė (Šilutė) - REO (Vilnius) 0:5 (0:3)
Teisėjas: A.Mazalas (Klaipėda), 80 žiūrovų
Įvarčiai: 30 min. T.Ražanauskas, 37 min. ir 64 min. A.Miliškevičius, 41 min. M.Grigalevičius, 80 min. V.Ivanov („REO"); 77 min. A.Romeiko („REO") neįmušė 11m. baudinio
Įspėjimai: 76 min. G.Zaniauskas („Šilutė"); 85 min. V.Ivanov („REO")

71. Lietava (Jonava) - Trakai (Trakai) 1:1 (0:1)
Teisėjas: V.Chileckis (Kaunas), 150 žiūrovų
Įvarčiai: 78 min. G.Juška („Lietava"); 19 min. A.Starta („Trakai")
Įspėjimai: 39 min. L.Stonkus, 40 min. H.Grigas, 54 min. M.Sirvidas, 87 min. N.Vasiliauskas („Lietava"); 30 min. A.Meidus, 90+1 min. G.Paberžis, 90+1 min. V.Savickas („Trakai")
Pašalinimai: 59 min. A.Meidus (už 2-ą geltoną) („Trakai")

72. Lifosa (Kėdainiai) - Venta (Kuršėnai) 5:2 (2:0)
Teisėjas: A.Makarevičius (Kaunas), 70 žiūrovų
Įvarčiai: 43 min. M.Juknevičius, 44 min. V.Garšvinskas, 70 min. Aretas Gėgžna, 78 min. M.Jakštas, 85 min. L.Januševičius („Lifosa"); 62 min. A.Bagočius, 67 min. M.Šluta („Venta")
Įspėjimai: 24 min. T.Gargasas („Lifosa"); 45 min. V.Šimkus („Venta")

8. VENTA 16 4 2 10 23-43 14
9. MINIJA 16 3 2 11 14-45 11

...

2011 Rgp 29 11:45

XIX turo statistika

2011 08 27

73. Lietava (Jonava) - Venta (Kuršėnai) 1:2 (0:0)
Teisėjas: V.Kazlauskas (Kaunas), 300 žiūrovų
Įvarčiai: 48 min. G.Juška („Lietava"); 56 min. V.Šimkus, 90+2 min. T.Šimkauskas („Venta")
Įspėjimai: 44 min. N.Vasiliauskas, 52 min. V.Šulkevičius, 84 min. D.Regelskis („Lietava"); 82 min. M.Šluta („Venta")

74. Lifosa (Kėdainiai) - REO (Vilnius) 1:3 (0:1)
Teisėjas: D.Rumšas (Palanga), 100 žiūrovų
Įvarčiai: 66 min. A.Šteinas („Lifosa"); 16 min. ir 76 min. M.Grigalevičius, 67 min. K.Gedgaudas („REO")
Įspėjimai: nėra
Pašalinimai: 56 min. M.Pinskis („Lifosa")

75. Šilutė (Šilutė) - Minija (Kretinga) 1:1 (1:0)
Teisėjas: A.Mazalas (Klaipėda), 120 žiūrovų
Įvarčiai: 5 min. J.Milius („Šilutė"); 67 min. R.Litvinas („Minija")
Įspėjimai: 59 min. T.Kazlauskas, 70 min. R.Šmitas („Šilutė"); 59 min. A.Slušnys, 59 min. R.Litvinas, 75 min. D.Staponas, 82 min. G.Žilys, 90+2 min. R.Norvilas („Minija")

2011 08 28

76. Nevėžis (Kėdainiai) - Trakai (Trakai) 3:0 (0:0)
Teisėjas: M.Jazbutis (Šilutė), 170 žiūrovų
Įvarčiai: 52 min. ir 80 min. A.Lyberis, 85 min. E.Mendes („Nevėžis"); 39 min. P.Pereira Junior („Nevėžis") neįmušė 11m. baudinio
Įspėjimai: 66 min. P.Pereira Junior („Nevėžis")

2011 Rgp 29 19:57

bet tai ir užsispyrę žemaičiai. FBK žaidėjais sustiprintą Lietavą padėjo į vietą paskutinę minutę. Labai netikėtas rezultatas. Ventos debiutas pirmoje lygoje primena pernykštį Minijos. Jei į sezono pabaigą nepritrūks kvapo, tai dar ir geriau pasirodys.

...

2011 Rgp 30 12:07

Tikrai netikėtas rezultatas, ypač žinant tą faktą, kad "ventukai' iki šiol nebuvo iškovoję taškų svečių aikštėse. Tik namuose skriausdavo visus, net patį REO :lol: nugalėjo. Ir štai ilgai laukta pergalė. "Ventai" paprastai kvapo pritrūksta antrame kėlinyje, šį kartą ilgai taupėsi, kol iššovė. :lol: Jeigu ne jų vartininkas, tai rezultatai būtų liūdnesni, ne kartą išgelbėjo komandą nuo tikslių smūgių.

8 VENTA 17 5 2 10 25-44 17
9 MINIJA 17 3 3 11 15-46 12

2011 Rgs 03 21:47

REO – vėl vienvaldis čempionato lyderis

Sostinės REO (Vilniaus FK) susigrąžino Lietuvos pirmosios futbolo lygos lyderio poziciją.

Tai įvyko po šeštadienį sužaistų 20-ojo turo rungtynių. REO legendiniame sostinės „Žalgirio“ stadione gražiu stiliumi 3:0 įveikė Jonavos „Lietavą“. Na, o iki šio turo pirmavęs Kėdainių „Nevėžis“ neteko trijų taškų Kuršėnuose, kur 1:2 nusileido „Ventai“, nors kėdainiškiai pirmavo iki 69-osios minutės.

REO futbolininkai visose grandyse rungtyniauja vis brandžiau, o komandos atakų lyderiu iš karto tapęs Mindaugas Grigalevičius yra varžovų vartininkų naktinių košmarų pagrindinis veikėjas. 29-metų puolėjas per I lygoje žaistas ketverias rungtynes įmušė jau 7 įvarčius. Per šeštadienio mačą M.Grigalevičius ne tik du kartus „nuginklavo“ „Lietavos“ vartų sargą, bet dar ir uždirbo 11 metrų baudinį.
Vis dėlto REO pergalė nebuvo tarsi lengvas pasivaikščiojimas malonią šeštadienio popietę, kaip galima pamanyti pažvelgus į rungtynių rezultatą. Dvikovos debiute vyko gana lygi kova ir pirmi arčiau įvarčio buvo svečiai. 15-ą minutę po kampinio Mantas Sirvidas galva vos nenukreipė kamuolio į vilniečių vartus.

Po trejų minučių REO vidurio saugas Tomas Ražanauskas atsakė meistrišku baudos smūgiu, bet kamuolys atsitrenkė į virpstą.

Vilniečiai į priekį išsiveržė 30-ą minutę, kai buvo surengta žaibiška ataka. Komandos kapitonas Andžejus Romeiko tiksliai perdavė kamuolį Ronaldui Solominui, šis praskriejęs dešiniuoju kraštu baudos aikštelėje surado M.Grigalevičių – 1:0.

Prieš pat pertrauką „Lietava“ galėjo išlyginti rezultatą. Patyręs, 34-erių metų puolėjas Nerijus Vasiliauskas iššoko vienas prieš vilniečių vartininką, bet Valdas Jakimavičius, pademonstravęs įstabią reakciją, smūgį sugebėjo atremti.

Galutiniu rungtynių persilaužimo tašku tapo antrasis M.Grigalevičiaus įvartis. Puolėjas jis įmušė 53-ą minutę, kai baudos aikštelėje apgaulingais judesiais efektingai išguldė kelis varžovus – 2:0.

62-ą minutę R.Solominas atsidūrė akis į akį su svečių vartininku Andžejumi Likša, bet šįsyk jis išgelbėjo jonaviečių savo vartus.

73-oji minutė.M.Grigalevičiaus ataką varžovų gynėjas jau gulėdamas ant žolės nutraukė ranka, o T.Ražanauskas nuo 11 metrų žymos smūgiavo nepriekaištingai – 3:0.

Mačui baigiantis vilniečiai dar ne kartą galėjo padidinti rezultatą. REO laimėjo ketvirtas iš eilės rungtynes, o komandos įmuštų ir praleistų įvarčių santykis per šiuos mačus yra išties įspūdingas – 16:1.

Trenerio Stasio Baranausko vadovaujami Vilniaus komandos futbolininkai „Nevėžį“ aplenkė vienu tašku. Ateinantį sekmadienį, rugsėjo 11-ąją pirmaujančių klubų laukia tarpusavio akistata Kėdainiuose.

Na, o Kauno „Atletas“ išsaugojo trečiąją lentelės poziciją. Kauniečiai išsivežė svarbų tašką iš Trakų, kur su vietos komanda sužaidė 2:2.

20 turo statistika

77. Minija (Kretinga) - Lifosa (Kėdainiai) 1:2 (0:2)

Teisėjas: A.Kancė (Kaunas), 250 žiūrovų

Įvarčiai: 90 min. A.Tolis („Minija"); 33 min. A.Šteinas, 43 min. M.Juknevičius („Lifosa")

Įspėjimai: 17 min. R.Litvinas, 27 min. J.Mockus, 83 min. A.Kurbangalijevas („Minija"); 29 min. M.Butėnas („Lifosa")

Pašalinimai: 50 min. R.Litvinas (už 2-ą geltoną), 85 min. R.Grikšas („Minija"); 85 min. G.Zaborskis („Lifosa")

78. REO (Vilnius) - Lietava (Jonava) 3:0 (1:0)

Teisėjas: V.Chileckis (Kaunas), 300 žiūrovų

Įvarčiai: 30 min. ir 53 min. M.Grigalevičius, 73 min. (iš 11m.) T.Ražanauskas („REO")

Įspėjimai: 9 min. M.Stankevičius, 86 min. E.Laškovas („Lietava")

79. Venta (Kuršėnai) - Nevėžis (Kėdainiai) 2:1 (0:1)

Teisėjas: D.Miklovas (Palanga), 300 žiūrovų

Įvarčiai: 69 min. Donatas Kavolis, 81 min. A.Bagočius („Venta"); 40 min. N.Kestenis („Nevėžis")

Įspėjimai: 72 min. V.Šimkus, 77 min. Tomas Kavolis, 85 min. Donatas Kavolis, 86 min. A.Vestartas („Venta"); 11 min. G.Žilinskas, 18 min. G.Klevinskas, 44 min. P.Pereira Junior, 90+2 min. J.Gulbinas („Nevėžis")

80. Trakai (Trakai) - Atletas (Kaunas) 2:2 (1:2)

Teisėjas: D.Bisigirskas (Jonava), 120 žiūrovų

Įvarčiai: 35 min. A.Mininkovas, 66 min. J.Januševskij („Trakai"); 9 min. E.Rūškys, 45+1 min. (iš 11m.) E.Grigaitis („Atletas")

Įspėjimai: 61 min. K.Vilkin, 83 min. A.Martinka („Trakai"); 28 min. E.Rūškys, 59 min. V.Antonovas, 62 min. A.Markevičius, 89 min. J.Mikalauskas, 90 min. L.Baranauskas („Atletas")

...

2011 Rgs 05 14:08

Venta visai suįžūlėjo: svečiuose taškus pradėjo rinkti. Ir vis prieš lyderius eina. :lol: Nevėžis krito.

2011 Rgs 06 08:18

Venta visai suįžūlėjo: svečiuose taškus pradėjo rinkti.
įdomu ar ilgam . Šešta vieta jiems sakyčiau tobulas debiutas būtų, kai klube jokių žvaigždžių nesimato (nebent žemeičiai jas mato :))

...

2011 Rgs 06 12:36

Sezonas eina į pabaigą. Dar kelios rungtunės namie ir viskas. Baigsis tos pergalės. Pirmam kartui tokios aukštumos, manau, neblogas pasiekimas. Debiutas pavyko. Žvaigždės??? Ch. Ronaldo neturi, bet juk svarbu komandinė dvasia, komandinis žaidimas. Čia juk ne chorų karai, o futbolas. :lol:

...

2011 Rgs 12 13:08

2011 09 10

81. Atletas (Kaunas) - Venta (Kuršėnai) 2:2 (2:0)
Teisėjas: A.Pipiras (Vilnius), 90 žiūrovų
Įvarčiai: 2 min. T.Galdikas, 29 min. M.Dobrovolskis („Venta" į savo vartus) („Atletas"); 71 min. Donatas Kavolis, 73 min. A.Bagočius („Venta")
Įspėjimai: 38 min. T.Galdikas, 41 min. D.Kazlauskas, 82 min. S.Čepkauskas („Atletas")
Pašalinimai: 84 min. S.Čepkauskas (už 2-ą geltoną) („Atletas")

82. Lietava (Jonava) - Minija (Kretinga) 2:0 (2:0)
Teisėjas: A.Jagintavičius (Kaunas), 100 žiūrovų
Įvarčiai: 2 min. L.Stonkus, 18 min. A.Tolis („Minija" į savo vartus) („Lietava")
Įspėjimai: 45+1 min. G.Juška, 80 min. A.Rocys („Lietava"); 14 min. K.Norvilas, 77 min. A.Tolis („Minija")

83. Lifosa (Kėdainiai) - Šilutė (Šilutė) 1:1 (0:0)
Teisėjas: A.Statkevičius (Kaunas), 75 žiūrovai
Įvarčiai: 54 min. M.Jakštas („Lifosa"); 81 min. D.Paldauskas („Šilutė")
Įspėjimai: 36 min. A.Šteinas („Lifosa"); 25 min. V.Zaniauskas, 33 min. D.Paldauskas, 36 min. E.Zakaras, 45+1 min. Žilvinas Česnulis, 69 min. P.Stankaitis, 84 min. J.Užkuraitis („Šilutė")