Išvadas galite pasidaryti patys. Skaičiai gan aiškiai ir nedviprasmiška rodo, kur iš tiesų yra mylimas ir vertinamas sportas.

2020 Vas 23 10:56

Pravalas (aš apie Vilnių)..

Anbo

2020 Vas 23 12:48

na 7-8 proc. manau yra per daug (nebent vykdomi stambūs infrastruktūros projektai), tačiau kokius 4 proc. sportui Vilnius galėtų sukrapštyti

pasižiūrėjau į dar kelių savivaldybių biudžeto projektus:

Marijampolės savivaldybė: numatomi 2020 m. biudžeto asignavimai 54 mln. eur, sporto mokykų išlaikymui ir sportinės veiklos skatinimui numatyta 2,3 mln. eur (4,26 proc.)

Alytaus miesto savivaldybė: patvirtinti 2020 m. biudžeto asignavimai 67 mln. eur, kūno kultūros ir sporto programai numatyta 2,64 mln. eur (3,94 proc.)

Anbo

2020 Kov 10 20:42

įspūdingas baudos smūgis MLS lygoje :)

Anbo

2020 Kov 20 11:02

Vakar prasidėjo jubiliejinės – 30–osios – Baltarusijos „Aukščiausios Lygos“ pirmenybės. Į rungtynes yra įleidžiami ir sirgaliai :)

Baltarusijos futbolo federacijos vadovas problemų dėl ką tik startavusio čempionato nemato: nereikia panikuoti

Anbo

2020 Kov 28 14:03

kam įdomu galit Baltarusijos čempionato rungtynes pažiūrėt. Futbolas pavasarinis bet vistiek gyvas futbolas - šiuo metu retenybė :)

Paskutinį kartą redagavo 1 Anbo. Iš viso redaguota 2020 kartus.

mafia7

2020 Kov 28 15:55

Žodžiu nebeina tam BATE, gal raukia projektą jau su šiuo klubu ?

Anbo

2020 Kov 28 16:13

Tikrai ne, tiesiog Bate įėjo į nesėkmingą laikotarpį ir neaišku kada atsities. Šnekėjau su pažįstamu baltarusiu, tai jis sakė kad Bate generalinis direktorius prieš kurį laiką mirė ir tai neigiamai atsiliepė klubui, jis biškį užleido pozicijas.

mafia7

2020 Kov 28 16:57

Minsko Dinamo tiesiog daužomas po pirmo kėlinio pabaigos rezultatas 3:0, nežinau kaip Dinamo atsities antram kėlinyje. Antrame kėlinyje Dinamo žaidėjas gavo ir raudoną kortelę, tačiau sugebėjo sušvelninti rezultatą iki 3:2.

mafia7

2020 Kov 28 18:54

Kitose Rungtynėse susitinka Gorodeya ir Soligorsko Shakhtyor. Po primo kėlinio 0:0. Yury Kendysh nesugebėjo realizuoti 11 metrų baudinio į Gorodeya vartus (tiesa, ten ne vartininkas patraukė, o pats Kendysh pro vartus prašovė). Gorodey ryškiai silpnesnė komanda nei Shakhtyor, tai veiksmas vyksta į vieną pusę, o Gorodey nelabai ir pereina centro pozicijos aikštėje. Juokingai atrodo ir Gorodeya vartininkas, toks nelabai fizinės kondicijos pagal išvaizdą :D
Tai laiko klausimas kada Šachtininkai įvartį pelnys antram kėlinį.
Šachtininkai, kaip ir buvo tikėtasi pelnė du įvarčius antrame kėlinyje ir pelnytai laimėjo rungtynes rezultatu 0:2 prieš Gorodeya

Anbo

2020 Kov 28 20:08

nu va, dar biškį ir Baltarusijos aukščiausia lyga taps populiariausiu čempionatu :D

Viena iš paskutinių futbolui neuždraustų vietų pasaulyje tapusi Baltarusija džiaugiasi dėmesiu iš užsienio