- Joo, eini į Gargždų hidrometeorologijos tarnybos puslapį adresu http://www.fkbanga.lt" onclick="window.open(this.href);return false; ir skaitai mandarinų naujienas.. :idea:

Ten gali būti pateiktos futbolo orakulo REMIGIJAUS (pavardė nežinoma) prognozės apie vėjo žvarbumą, įžvalgos apie A ar i-ą lygą, bei orų prognozė savaitei, ir mėnulio užtemimo poveikio analizė žmogaus elgesiui ir toto stavkėms.. :D

Čia I lygos Remio šlapi sapnai: http://gargzdas.lt/?p=441" onclick="window.open(this.href);return false; gal parašys kažką naujesnio.. :D

Fostra
Pabandysiu, nors neesu kažkoks ekspiertas :):

14) 17:30 Šilutė (Šilutė) - Trakai-2 (Trakai), Šilutės stadionas 2:1
12) 20:00 Kaunas (Kaunas) - Minija (Kretinga), NFA stadionas 2:0

11) 12:00 Palanga (Palanga) - Kražantė (Kelmė), Klaipėdos dirbt. dangos stadionas 3:0
15) 13:00 Auska (Alytus) - Tauras (Tauragė), Alytaus dirbt. dangos stadionas 1:1
16) 15:00 Nevėžis (Kėdainiai) - Banga (Gargždai), Kėdainių m. stadionas 1:3
17) 15:00 MRU (Vilnius) - Lietava (Jonava), LFF stadionas 0:2
10) 16:00 Panevėžys (Panevėžys) - Džiugas (Telšiai), Panevėžio FA stadionas 2:2
18) 19:00 Žalgiris B (Vilnius) - Šilas (Kazlų Rūda), LFF stadionas 3:2

13) 15:00 Lokomotyvas (Radviliškis) - Kruoja-2 (Pakruojis), Panevėžio FA stadionas 2:1

Parašytas: 2015 Kov 31 11:28
...
Panevėžys (Panevėžys) - Džiugas (Telšiai)

panevėžiokus nuskriaus žemaičiai ir jų egzotika.. net parūkyti reiks 420 produkto, kad atsigautų po nokdauno tiems skystalams..

Parašytas: 2015 Kov 31 11:29
...
Pabandysiu, nors neesu kažkoks ekspiertas :)
tik nesikuklink.. ir nevaidink čia diletanto.. :D FK Bangos toto sustatyk stavkes, rimtai sakau. :)

Parašytas: 2015 Kov 31 11:36
...
Žalgiris B (Vilnius) - Šilas (Kazlų Rūda)

RR įvardino ŠILĄ kaip galimą pretendentą į auksus, bet gavo į kaulus.. dabar dar viena dublerinė komanda laukia..
šį kartą čempionų B team.. laukia intriguojanti kova..

Parašytas: 2015 Kov 31 11:38
Fostra
Įkalbėjai - sumečiau savo nesąmones :lol:

Parašytas: 2015 Kov 31 11:40
...
Aš tai sąžiningai I turą spėjau, bet nepataikiau.. negali žinoti, kaip ten viskas bus, kokia sudėtis žais..

Parašytas: 2015 Kov 31 11:42
Fostra
Tai va būtent..

Parašytas: 2015 Kov 31 11:48
...
mano tėvukas neišgirdęs pavadinimų stavkes darė, neklausė net kas grajina ir pozicija gėresnė. Taigi, nereikia gilintis per daug.

Parašytas: 2015 Bal 04 14:21
...
„Šilutė“ apkartino „Trakų-2“ debiutą LFF I lygos starte

LFF I lygos antrajame ture pergalę namuose šventė Šilutės „Šilutė“, kuri 2:1 (0:1) pranoko Trakų „Trakų-2“ ekipą. Trakų komandai tai buvo pirmasis šio sezono I lygos mačas.

Pirmojo rungtynių įvarčio teko laukti iki 33-iosios rungtynių minutės, kuomet sėkmingą ataką surengė „Trakai-2“, o savo komandą į priekį išvedė Povilas Malinauskas – 1:0. Per likusį kėlinio laiką šilutiškiams surengti sėkmingos atakos nepavyko, o Trakų komanda savo pranašumo taip pat nepadidino. Prieš ilgąją pertrauką „Trakai-2“ buvo priekyje – 1:0.

Antrojo kėlinio pradžioje „Šilutės“ futbolininkams teisėjai buvo priversti parodyti net dvi geltonas korteles – Laimonui Trakšeliui už grubų žaidimą ir Dariui Paldauskui, kuris nesutiko su teisėjo sprendimu. Tačiau šilutiškiai pasižymėjo ne tik geltonomis kortelėmis. 54-ąją minutę sėkmingai ataką surengė Arnoldas Nausėdas ir rezultatas tapo lygus – 1:1. Antrajame kėlinyje iniciatyvą perėmė šeimininkai ir 75-ąją minutę Justo Miliaus vedami išsiveržė į priekį – 2:1. 80-ąją minutę teisėjams teko parodyti ir raudoną kortelę – už grubų žaidimą ja buvo nubaustas ir iš aikštės pašalintas D.Paldauskas. Per likusį rungtynių laiką rezultatas nebepasikeitė, o pergalę rezultatu 2:1 šventė „Šilutės“ futbolininkai ir apkartino „Trakų-2“ debiutą.

Rungtynių statistika

Šilutės „Šilutė” – Trakai „Trakai-2“ 2:1 (0:1)
Klaipėdos d.d. stadionas: 80 žiūrovų
Įvarčiai: 33 min. Povilas Malinauskas (0:1), 54 min. Arnoldas Nausėdas (1:1), 75 min. Justas Milius (2:1).

Įspėjimai: 20 min. Simonas Babilius – geltona kortelė („Šilutė“), 47 min. Laimonas Trakšelis – geltona kortelė („Šilutė“), 52 min. Darius Paldauskas – geltona kortelė („Šilutė“), 69 min. Liudvikas Valius – geltona kortelė („Šilutė“), 79 min. Povilas Malinauskas – geltona kortelė („Trakai-2“), 80 min. Darius Paldauskas – raidona kortelė („Šilutė“).