"REO" (Vilnius) 8:0 (3:0) "Sveikata" (Kybartai)
Žiūrovai: 30.
Įvarčiai: 2 min. A.Miliškevičius ("REO"), 12,22,65,67 min. A.Romeiko,
47,69 min. A.Ruškys, 89 min. E.Rūkštelė ("REO")
Įspėjimai: 51 min. A.Miliškevičius ("REO")
35 min. M.Bičkovas, 81 min. D.Kereiša ("Sveikata")

"Trakai" (Vilnius)0:2 (0:1) FM "Granitas" (Vilnius)
Teisėjas V.Chileckis
Žiūrovai: 100.
Įvarčiai: 18 min. M.Vilius, 79 min. R.Solomin ("Granitas")
Įspėjimai: 26 min. A.Mininkov ("Trakai")
19 min. A.Juchno ("Granitas")

"Rūdupis" (Prienai) 0:1 (0:0) "SC-Savingė" (Kaišiadorys)
Teisėjas D.Petraška
Žiūrovai: 50.
Įvarčiai: 27 min. E.Brazinskas ("SC-Savingė")
Įspėjimai: 40 min. G.Budrikas, 59 min. D.Pašukevičius, 61 min. E.Pašukevičius,
87 min. P.Andriukevičius, 93 min. K.Deltuva ("Rūdupis")
26 min. G.Stankevičius ("SC-Savingė")
Pašalinimai: 68 min. J.Strampickas ("Rūdupis")
68 min. V.Žalys ("SC-Savingė")

2010 m. Gegužės mėn. 16 d. (Sekmadienis)

"Spyris" (Kaunas) 6:1 (2:1) "Baltai" (Kaišiadorys)
Teisėjas R.Piepalius
Žiūrovai: 40.
Įvarčiai: 36 min. D.Pašukevičius, 40 min. S.Paulius, 56 min. G.Juška, 66 min. A.Raginis,
75 min. D.Nakrošius, 83 min. D.Kapustas ("Spyris")
6 min. A.Klinkevičius ("Baltai")
Įspėjimai: 68 min. S.Paulius, 73 min. H.Serbenta ("Spyris")
Pašalinimai: 83 min. H.Serbenta ("Spyris")
Paskutinį kartą redagavo 2 slasher. Iš viso redaguota 2010 kartus.

2010 Geg 16 22:23

Už Spyrį trys žaidėjai iš FBK pagrindo įmušė įvarčius. Jei tokia sudėtim Spyris disponuos, tai derėtų pirmą vietą imti.

2010 Geg 17 16:56

Foto iš "Spyris" (Kaunas)- "Baltai" (Kaišiadorys) ir "Rūdupis" (Prienai)- "SC-Savingė" (Kaišiadorys)

2010 Geg 23 22:27

"Rūdupis" (Prienai) 0:1 (0:0) "FM-Granitas" (Vilnius)
Teisėjas M.Ladauskas
Žiūrovai: 20.
Įvarčiai: 81 min. R.Solomin ("Granitas")
Įspėjimai: 13 min. G.Budrikas ("Rūdupis")
72 min. A.Filmanavičius, 65 min. R.Solomin ("Granitas")
Pašalinimas: 80 min. J.Abraitis ("Prienai")

"Trakai" (Vilnius) 1:0 (1:0) "Aisčiai (Kaunas)

Įvarčiai: 23 min. A.Kostevič ("Trakai")
16 min. G.Juška - nerealizuotas 11 m. baudinys ("Aisčiai")
Įspėjimai: 15 min. M.Afanasjev, 53 min. K.Vilkin ("Trakai")
34 min. D.Nakrošius ("Aisčiai")

"Sveikata" (Kybartai) 5:2 (3:2) "SC-Savingė" (Kaišiadorys)
Teisėjas A.Dapkus
Žiūrovai: 160.
Įvarčiai: 8,78 min. R.Melsbakas, 12 min. H.Katilius, 53 min. K.Stočkus ("Sveikata")
44 min. D.Kereiša - įvartis iš 11 m. baudinio ("Sveikata")
32 min. G.Pavilionis ("SC-Savingė")
26 min. E.Bražinskas - įvartis iš 11 m. baudinio ("SC-Savingė")
Įspėjimai: 26 min. M.Kereiša, 59 min. R.Melsbakas ("Sveikata")
44 min. A.Butėnas, 64 min. A.Monkus, 81 min. M.Žigutis ("SC-Savingė")

2010 Geg 31 06:18

LFF II lygos pietų zonoje V ture staigmenų neužfiksuota (Foto)

LFF II lygos Pietų zonos varžybose šį savaitgalį buvo sužaisti V turo susitikimai. Netikėtų rezultatų nebuvo užfiksuota,o praraja tarp pirmąsias keturias vietas užemančių ir likusių penkių zonos komandų vis ryškėja. Būtent tos keturios ekipos - "FM-Granitas", "Trakai", "REO" ir "Aisčiai" šventė pergales penktajame ture.

Lyderis "FM-Granitas" namuose net 8:0 sutriuškino Kybartų "Sveikatos" futbolininkus. Nugalėtojams hatriką pelnė rezultatyviausias varžybų žaidėjas - Ronald Solomin. "Sveikatai" tai buvo jau antrasis toks skaudus pralaimėjimas. Prieš dvi savaites ši ekipa tokiu pačiu rezultatu nusileido Vilniaus "REO" futbolininkams.

Jei KAFF pirmenybių A divizione šeimininkauja ,,Visas Labas“ komanda ir be didelio vargo laimi penkias rungtynes iš eilės, tai II lygos varžybose nesnaudžia ir būsimas ,,Viso Labo“ varžovas LFF taurės varžybose Vilniaus ,,REO“ ekipa. Jie po gan atkaklios kovos palaužė aikštės šeimininkų Kaišiadorių ,,Savingės“ komandos pasipriešinimą ir laimėjo rungtynes 1:0. ,,REO“ turi lygesnę komandos sudėtį, daugiau lygiaverčių žaidėjų tiek gynyboje tiek puolime. Labai aktyvūs vidurio puolėjai, kurie gan greiti. Kiekvienas komandos žaidėjas įneša tam tikrą indelį į bendrą komandos žaidimą. Tiek gynėjai tiek saugai augaloti vaikinai dvikovoje su ,,Savingės“ ekipa laimėdavo visas ,,oro dvikovas“. Saugai stengėsi užkirsti kelią tik ką prasidėjusiai atakai - žaidžia praktiškai ant pražangų ribos. Ambicingus planus sezono pradžioje puoselėjančiam ,,Visas Labas“ komandai laukia nelengvas rungtynių maratonas. Teks pademonstruoti ekipos vienybę nes artėja rimtų išbandymų metas. ,,Visas Labas“ komandai lengvo rungtynių ,,pyragaičio“ skonį teks pamiršti. Jų laukia ,,pyragaitis“ su tam tikra vilnietiška prieskonių doze.

Tiek pat taškų, kiek ir "REO" futbolininkai, turi surinkę "Trakai", kurie V ture išsivežė pergalę iš Alytaus. Namie žaidęs "Vidzgiris-2" pirmavo po pirmojo kėlinio 2:0 prieš Trakų komanda, tačiau antrajame kėlinyje sugebėjo prasileisti net tris įvarčius į savo vartus.

Labai panašiai klostėsi rungtynės Kaune, kur vietos "Aisčiai" priėmė Prienų "Rūdupio" futbolininkus. Po pirmojo kėlinio minimalia persvara priekyje buvo svečiai, tačiau kauniečiai antrajame kėlinyje pelnė tris įvarčius be jokio atsako ir laimėjo rungtynes rezultatu 3:1.

LFF II lygos Pietų zonos oficiali statistika

2010 m. Gegužės mėn. 29 d. (Šeštadienis)

SC „Savingė“ (Kaišiadorys) 0:1 (0:1) "REO" (Vilnius)

Teisėjas A. Statkevičius (Kaunas)
Žiūrovai: 50
Įvarčiai: 28 min.A.Chatkevič („REO“)
Įspėjimai: 63 min. M.Ladas („Savingė“)

"FM-Granitas“ (Vilnius) 8:0 (3:0) „Sveikata“ (Kybartai)
Teisėjas S. Makštelė (Panevėžys)
Žiūrovai: 200
Įvarčiai: 1 min. A. Juchno, 39 min. M. Vilius, 40 min. D. Zacharževskij,
49,60,65 min. R.Solomin, 55 min. M. Makutunovičius, 82 min. Ž. Kirsis („Granitas“)
Įspėjimai: 7 min. H.Katilius („Savingė“)

2010 m. Gegužės mėn. 30 d. (Sekmadienis)

„Aisčiai“ (Kaunas) 3:1 (0:1) "Rūdupis“(Prienai)
Teisėjas M. Pomeckis (Panevėžys)
Įvarčiai: 57 min.A. Raginis, 73 min. G. Juška, 90+1 min. R. Gumbrys („Aisčiai“);
40 min. M. Karčiauskas („Rūdupis“)
Įspėjimai: 41 min. H. Serbenta, 45 min. A. Račkus („Aisčiai“);
59 min. J. Strampickas („Rūdupis“)

"Vidzgiris-2“ (Alytus) 2:3 (2:0) „Trakai“ (Trakai)
Teisėjas A. Žimaila (Kaunas)
Žiūrovai: 20
Įvarčiai: 4 min. iš 11 m. R. Bačinskas, 19 min. E. Kelmonas („Vidzgiris-2“);
75 min. D. Burbulis, 80 min. A. Baranovskij, 85 min. R. Masenzovas („Trakai“)
Įspėjimai: 35 min. V. Sabaliauskas, 53 min. G. Bacionis, 70 min. R. Bačinskas („Vidzgiris-2“);
66 min. A. Mininkov, 67 min. M. Afanasjev („Trakai“)

2010 Bir 05 00:33

„REO“ (Vilnius) 0:5 (0:1) "FM - Granitas" (Vilnius)

Teisėjas A. Gutovskij
Žiūrovai: 70
Įvarčiai: 25 min. E.Kuncevičius, 57 min. D.Zacharževskij, 71 min. A.Šafranovič,
79 min. R.Solomin, 88 min. Ž.Kirsis ("FM-Granitas")
Įspėjimai: 20 min. A.Sokolovas, 64 min. A.Brazauskas ("REO)
38 min. R.Šuškevič, 62 min. A.Juchno, 86 min. R.Solomin ("FM-Granitas")
Pašalinimai: 80 min. tren. N.Pupkinas ("FM-Granitas")

"Rūdupis“ (Prienai) 1:5 (0:3) „Vidzgiris-2“ (Alytus)
Įvarčiai: 85 min. D.Bendinskas ("Rūdupis")
8 min. K.Burinskas, 13 min. D.Žemaitis, 26 min. R.Bačinskas, 75 min. G.Vaitulevičius,
80 min. D.Stravinskas ("Vidzgiris-2")
Įspėjimai: M.Karčiauskas ("Rūdupis")

2010 Bir 06 20:47

"Sveikata“ (Kybartai) 1:5 (1:2) "Aisčiai“ (Kaunas)
Teisėjas R.Piepalius (Alytus)
Žiūrovai: 150
Įvarčiai: 12 min. Š. Litvinas („Sveikata“);
34 min. L. Bružas, 43 min. D. Sanajevas, 49 min. M. Preskenis, 61 min. A. Kapustas,
73 min. A. Raginis ("Aisčiai“)
Įspėjimai: 90+2 min. D. Andriuškevičius („Sveikata“);
22 min. D. Sanajevas, 79 min. M. Preskenis ("Aisčiai“)

„Trakai“ (Trakai) 4:1 (3:1) „Baltai“ (Kaišiadorys)

Teisėjas A. Pipiras (Vilnius)
Žiūrovai: 45
Įvarčiai: 14,15 min. A. Kostevič, iš 11 m. 28 min. K. Vilkin, 90 min. A. Mininkov („Trakai“);
7 min. Ž. Belevičius („Baltai“)
Įspėjimai: 36 min. J. Juškin („Trakai“)

2010 Bir 07 07:54

Įvarčiai:

Įspėjimai: 36 min. J. Juškin („Trakai")

FC "Baltai":
E.Žagaras (80 min. V.žukauskas), Ž.Belevičius, E.Kruglovas, D.Alekeksejūnas, E.Žukauskas, L.Eimutis (60 min. A.Jankauskas), P.Leščius (81 min. E.Makarevičius), A.Pukevičius (68 min. R.Jacevičius), J.Laurinavičius (55 min. R.Leščius), E.Šadurskas, A.Klinkevičius.

Po priverstinės ilgesnės pertraukos (vienas turas buvo praleistas dėl „lango“, antras – dėl permirkusios aikštės) Kaišiadorių „Baltai“ žaidė LFF II lygos Pietų zonos pirmenybių rungtynes. Trakuose mūsiškiai susitiko su nauja ir ambicingų planų turinčia vietos ekipa „Trakai“.

Puikiai pažįstami vaikų futbole, suaugusiųjų tarpe klubai susitiko pirmąkart. Rungtynių pradžioje aktyvesni buvo šeimininkai. Tačiau kaišiadoriškiai apsigynė, o netrukus ir išsiveržė į priekį. Stipriu baudos smūgiu įvartį pelnė Žygintas Belevičius – 1:0.

Deja, persvaros ilgai išlaikyti nepavyko. Po dešimties minučių trakiškiai pirmavo 1:2. Šįsyk kaišiadoriškiai pirmame kėlinyje turėjo nemažai problemų „antrame aukšte“.

Vėliau „Baltai“ žaidimą pagyvino. Tačiau nuo dėkingų situacijų pereiti iki labai pavojingų progų sutrukdydavo arba kamuolio perlaikymai, arba prastokas (pavėluotas, neišnaudojantis tarpų varžovų gynyboje spragų metu) atsidengimas. Trečiąjį įvartį kaišiadoriškiai praleido po apmaudaus 11 metrų baudinio – 1:3.

Antro kėlinio pradžioje „Baltai“ buvo gerokai aktyvesni. Ypač daug darbo atliko Povilas Leščius. Ernestas Šadurskas po puikaus Aivaro Klinkevičiaus perdavimo galva smūgiavo greta virpsto. Abi komandos atliko po penkis keitimus. Pačioje rungtynių pabaigoje Andrius Jankauskas skubotai mėgino atlikti perdavimą, kamuolys atšoko varžovams ir šie padėjo paskutinį tašką susitikime – 1:4.

Trenerio S.Jankausko komentaras:
"Sudėtingos rungtynės sudėtingomis aplinkybėmis. Tai mūsiškiai akivaizdžiai nujautė dar prieš rungtynes. Turbūt iššaukė psichologinį nepasitikėjimą savo jėgomis, kas labai jautėsi pirmojo kėlinio pirmoje pusėje. Net ir pirmi pelnę įvartį kaišiadoriškiai akivaizdžiai stokojo pasitikėjimo ir ambicijų išlaikyti teigiamą rezultatą. Nenuostabu, kad per 2 min. praleidome net du įvarčius. Antroje susitikimo pusėje išvydome teigiamų permainų. Visų pirma, psichologiniu aspektu. Žaidėme ryžtingiau, "aštriau", įvairiau, kas leido žaidybinę varžovų persvarą gerokai sušvelninti. O ir vienintelis praleistas įvartis antroje susitikimo pusėje buvo veikiau nesėkmingai susiklosčiusios situacijos padarinys, nei tendencingas varžovų pranašumo įtvirtinimas.
Sudėtingas varžybų tvarkaraštis (3 savaitės be varžybų ir 4 rungtynės per savaitę) bei dėl įvairių priežasčių priverstinai stipriai kintanti žaidėjų sudėtis neleidžia pasiekti bent jau vidutinės sportinės formos. Todėl rezultatai aikštėje išties prasti. Reikia tikėtis, kad vyrai savyje atras vidinės stiprybės, o jeigu taip nutiks, tuomet sėkmę įtakosime ir mes."
FOTO

2010 Bir 10 06:17

„Baltai“ (Kaišiadorys) 2:1 (2:1) "Vidzgiris-2" (Alytus)

Įvarčiai:
28 min. A.Klinkevičius ("Baltai"), 44 min. E.Šadurskas („Baltai“)
11 min. ("Vidzgiris")

E.Žagaras, E.Kruglovas, D.Alekeksejūnas, E.Žukauskas (75 min. A.Jankauskas), R.Jankauskas (55 min. R.Leščius), P.Leščius, A.Pukevičius, D.Šimonis (70 min. J.Laurinavičius), E.Šadurskas, A.Klinkevičius ( 82 min. E.Makarevičius).

Ketvirtojo turo rungtynes Kaišiadorių „Baltai“ vis dėlto turėjo žaisti įmirkusioje namų aikštėje. Dėl paprastos priežasties – jau ir taip ne kartą nukėlę tai vienas, tai kitas rungtynes, šią savaitę turime sužaisti net ketverias. Tad nukelti dar vėlesniam laikui tiesiog nebėra galimybės.

Susitikimo pradžia nebuvo aukšto tempo. Tiek kaišiadoriškiai, tiek Alytaus „Vidzgirio-2“ ekipos žaidėjai tarsi mėgino suvokti – kaip žaisti, kad tas žaidimas būtų kuo labiau panašus į futbolą, o ne į vandensvydį. Ir, galima pasakyti, futbolininkams sėkmės raktą pavyko atrasti. Pakankamai gausiai susirinkę žiūrovai neleis sumeluoti – rungtynės buvo gražios ir įdomios, netrūko ir pavojingų momentų, ir įspūdingų perdavimų. Kovos, aišku, irgi buvo. Bet ne per daug, tiek, kiek nesugadina komandinio žaidimo.

Kalbant apie svarbiausius įvykius, reikia pastebėti, kad šįkart įvartį pirmi pelnė varžovai (skirtingai nei pastarosiose dvejose rungtynėse). Technišku, tiksliu smūgiu nuo virpsto – 0:1.

Tačiau „Baltai“ nenuleido rankų. Labai aktyviai žaidęs ekipos kapitonas Aivaras Klinkevičius po Deivido Šimonio perdavimo išlygino rezultatą – 1:1. O kėliniui baigiantis Ernestas Šadurskas po Aivaro perdavimo išvedė raudonai baltus į priekį – 2:1.

Antroje rungtynių pusėje abi ekipos buvo aktyvios. Alytiškiai siekė išlyginti rezultatą, o kaišiadoriškiai – apsiginti ir, pasinaudojant greitomis atakomis, skirtumą padidinti. Nors pavojingų momentų prie abiejų vartų netrūko (ypač arti įvarčio keliskart buvo mūsų puolėjai ir saugai), rezultatas iki finalinio teisėjo švilpuko nebepasikeitė – 2:1.

Gražiai rungtyniavę „Baltai“ šventė pergalę ir įsirašė į turnyrinę lentelę tris taškus.

Po rungtynių žaidėjai dėkojo ištikimiems sirgaliams už palaikymą ir tikėjimą.

Totalizatoriuje šįkart sėkmingai rezultatą įvardinti pavyko trims dalyviams. Prizas po burtų traukimo atiteko „Baltų Fanų“ nariui Marijui Pavasariui.

"Rungtynės, kurios vyko balomis prisodrintoje aikštėje, nors ir nebuvo aukšto lygio, tačiau įspūdingos kaišiadoriškių noru siekti pergalės. Didžiulio atsidavimo dėka šiandien varžovus pranokome energija ir pavojingomis progomis. Lig šiol neįspūdingai žaidę mūsų priekinės linijos žaidėjai šiandien reabilitavosi bei suteikė vilčių ateičiai. Ko gero pirmą kartą Klubo istorijoje Lietuvos pirmenybėse kaišiadoriškiai pirmi praleidę įvartį iškovojo pergalę."

2010 Bir 11 15:25

Aisčiai“ (Kaunas) 1:3 (1:2) „REO“ (Vilnius)
Teisėjas D. Petraška (Ukmergė)
Žiūrovai: 40
Įvarčiai: 14 min. H. Serbenta (FM- „Aisčiai“)
2 min. A. Brazauskas, 18 min. A. Martinka, 90 min. A. Romeiko („REO“)
Įspėjimai: 31 min. H. Serbenta, 80 min. K. Jančiauskas (FM- „Aisčiai“)
36 min. A. Martinka, 87 min. K. Jančiauskas („REO“)
Pašalinimai: 58 min. D. Nakrošius (FM- „Aisčiai“)

2010 Bir 13 14:18

„Baltai“ (Kaišiadorys) 1:1 (0:1) "Rūdupis" (Prienai)

Įvarčiai:
60 min. D.Šimonis ("Baltai")

E.Žagaras, E.Kruglovas, D.Aleksejūnas, A.Jankauskas, R.Jankauskas (78 min. J.Laurinavičius), P.Leščius, A.Pukevičius, D.Šimonis, E.Šadurskas, A.Klinkevičius (82 min. R.Jacevičius).

Šeštadienį Kaišiadorių „Baltai“ žaidė paskutines savotiško „futbolo maratono“ rungtynes, kai per savaitę teko varžytis net keturis kartus. LFF II lygos Pietų zonos pirmenybėse sulaukėme svečių iš Prienų – „Rūdupio“.

Prieniškiai, kaip ir visada, taip ir šiandien buvo energingi, žaidė „kietą“ futbolą. Mūsiškiai neatrodė labai pervargę, tačiau pirmoje susitikimo dalyje atakos dažniausiai strigdavo vidurinėje fazėje, nespėjusios išsivystyti į laiku atliktą smūgį į vartus.

Tuo tarpu svečiai stengėsi nedelsti. Kėlinio viduryje prieniškiai atliko baudos smūgį. Kamuolys nuo žemės atšoko prieš vartininką Egidijų Žagarą, todėl pagauti jo nepavyko. Gynėjai nesuskubo prie atšokusio kamuolio ir „Rūdupis“ išsiveržė į priekį – 0:1.

„Baltai“ sukruto. Deja, pirmame kėlinyje kažko apčiuopiamo nuveikti nepavyko. Antrame kėlinyje kaišiadoriškiai buvo gerokai aktyvesni už varžovus, valdė padėtį aikštėje. Galiausiai Deividas Šimonis sustabdė iš krašto adresuotą kamuolį ir taikliu smūgiu išlygino rezultatą – 1:1.

Šimtaprocenčių progų įvarčiui dar turėjo Aurimas Pukevičius (antrame kėlinyje puikiai rungtyniavęs veržlaus krašto saugo stiliumi), Robertas Jacevičius. Galėjo pasižymėti ir aktyvūs puolėjai Ernestas Šadurskas, Aivaras Klinkevičius, įspūdingai smūgiavo vidurio saugas Rimvydas Jankauskas.

Vis dėlto laimėti nepavyko. Šįkart neblogai rungtyniavę antrame kėlinyje, „Baltai“ iki galo neprispaudė varžovų, pritrūko šaltakraujiško (ne sudelsto, bet apgalvoto) smūgiavimo į vartus. Ypač iš dėkingų pozicijų. Lygiosios – 1:1.

Rungtynės įsimintinos buvo ir tuo, kad tikriausiai tai buvo Deivido Šimonio atsisveikinimo su „Baltų“ komanda rungtynės. Deividas netrukus išvyks gyventi ir dirbti į Prancūziją. Mes, visi Futbolo Centro „Baltai“ žmonės (vadovai, žaidėjai, Bendruomenės nariai, fanai), žinoma, jam linkime sėkmės ir dėkojame už klube gyventą laiką, žaidimą čia. Kartu primename, kad gyvenimas ilgas ir laukiame jo sugrįžtant pas „Baltus“ ar trumpam per atostogas gimtinėje, ar ilgesniam laikui. Darkart sėkmės Tau, Deividai...

Simboliška, kad būtent Deividas šįsyk pelnė „Baltų“ įvartį.

Sunkią ir sėkmingą futbolo savaitę vainikavo rungtynės su vienais pagrindinių varžovų turnyrinėje lentelėje - Prienų "Rūdupiu". Šiose rungtynėse "Baltų" ekipos žaidime buvo mažiau aistros nei ankstesnėse šios savaitės rungtynėse. Tai suprantama, juk tai trečios rungtynės per keturias dienas. Po dviejų sėkmingų rungtynių baigčių kai pirmi praleidome įvartį šį kartą susitikimo pradžia taipogi buvo panaši - praleistas nebūtinas ankstyvas įvartis. Apskritai - pirmas kėlinys buvo blankokas. Antrojo kėlinio pirma pusė buvo išties gera. Daug kartų pavojingai smūgiuota į vartus, žaistas kokybiškesnis futbolas, varžovai prispausti prie savų vartų, pelnytas išlyginamasis įvartis. Susitikimo pabaigoje žaidimas išsilygino. Deja, pergalės iškovoti šįkart nepavyko. Visgi, šįkart buvo svarbiau nepralaimėti.
Vidurio gynėjai turėtų bėgti pasaugoti vartininką po kiekvieno smūgio į vartų plotą. Šįkart ši klaida daug kainavo.
Džiugu, kad pirmi praleidę įvartį atrandame stiprybės rezultatą išlyginti, tačiau tai pareikalauja labai daug pastangų, o ne visą laiką užteks ir to. Todėl siekiant stabilių teigiamų rezultatų svarbu išmokti pirmiems įmušti ir įgyti pranašumą bei pasitikėjimą savimi.
Dėkoju vyrams už išties gerą savaitę.

2010 Bir 14 16:41

„Vidzgiris-2“ (Alytus) 1:0 (1:0) „Sveikata“( Kybartai“)
Teisėjas A. Radiuš (Vilnius)
Įvarčiai: 38 min. T.Jaruševičius („Vidzgiris-2“)
Įspėjimai: V.Norkeliūnas, A.Vasiliauskas („Sveikata“)

„FM-Granitas“ (Vilnius) 1:0 (1:0) „SC-Savingė“ (Kaišiadorys)
Teisėjas Ž.Kadiša (Kaunas)
Žiūrovai: 125
Įvarčiai: 45 min. A.Filmanavičius („FM -Granitas“)

2010 Bir 20 08:47

Kybartų "Sveikata" - FCB 1:4 (1:2). Iš istorinės futbolui vietos – su pergale

„Sveikata" - „Baltai“ 1:4 (1:2)

Įvarčiai:
12 min. A.Klinkevičius 0:1
19 min. "Sveikata" 1:1

37 min. R.Leščius 1:2
68 min. A.Klinkevičius 1:3
80 min. A.Klinkevičius 1:4

LFF II lygos Pietų zonos pirmenybių šeštajame ture FC „Baltai“ viešėjo seniausio Lietuvos klubo namų aikštėje. Mūsiškių varžovais buvo dar 1919 metais įkurta Kybartų „Sveikata“.

Įdomybių netrūko dar neprasidėjus rungtynėms – susitikimo pradžia vėlavo valandą laiko. To priežastis buvo vilniečių teisėjų brigados pakeliui sugedęs automobilis. Operatyviai dirbę pirmenybių organizatoriai pasirūpino, kad netrukus atvyktų kauniečių teisėjai.

Rungtynių pradžioje kybartiškiai buvo labai aktyvūs. Puolime išsiskyrė 11 varžovų numeris. Tačiau kaišiadoriškiai, iš devynių ekipos gynėjų šiandien turėję tik du (apskritai tik pusę komandos sudarė žaidėjai, kuriuos galima drąsiai vadinti pagrindinės sudėties futbolininkais; daug FC „Baltai“ narių gydosi traumas ar negalėjo atvykti dėl studijų, darbo), sėkmingai apsigynė ir ėmė rengti aštrius išpuolius. Vieno jų metu puikų perdavimą atliko Povilas Leščius. „Baltų“ kapitonas Aivaras Klinkevičius tokios vidurio saugo „dovanėlės“ vėjais paleisti nesiruošė ir technišku smūgiu perkėlė vartininką, kamuolį nutūpdęs tolimajame vartų kampe – 1:0.

Po kiek laiko kybartiškiai rezultatą išlygino, kai vienas po kito suklydo du mūsiškių gynėjai – 1:1. Tačiau „Baltai“ ir toliau rengė pavojingas greitas atakas. Jose puikiai atsiskleidė aktyviai dešiniajame aikštės krašte varžovus tiesiog „terorizavęs“ Rolandas Leščius, kuris po kombinacijos su A.Klinkevičiumi, pelnė žiūrovų akiai išties gražų įvartį – 2:1.

Antrajame kėlinyje „Sveikata“ pabandė keisti žaidimo braižą. Atakos aikštės viduryje išties tapo įdomesnės, bet vistiek strigo pasiaukojančioje „Baltų“ gynyboje. Tuo tarpu greitos mūsiškių atakos tapo dar pavojingesnės. Aivaras Klinkevičius nurūko tarsi vėjas ir po R.Leščiaus perdavimo padidino skirtumą iki 3:1.

Kybartiškiai pamažu nuleido rankas. Tikslus, neskubotas Ernesto Šadursko, Aurimo Pukevičiaus (gynyboje įnešusio daugiau ramybės) žaidimas dar labiau užgesino aikštės šeimininkų viltis pakovoti dėl taško. Todėl dar vienas Aivaro Klinkevičiaus įvartis į tuščius vartus po to paties R.Leščiaus perdavimo susitikime tiesiog padėjo tašką – 4:1.

O paskutinėmis minutėmis iš aštraus kampo „Sveikatos“ žaidėjo spirtas kamuolys, atsimušęs į virpstą tik priminė bendrą taisyklę ateičiai – žaisti reikia iki finalinio teisėjo švilpuko prie bet kokio rezultato.

Džiugu, kad „Baltai“, priverstinai žaidę dar labiau atjaunėjusia sudėtimi, rungtyniavo drąsiai ir susikaupę. Tad po 90 minučių kovos, kartu su fanais džiaugėsi pelnyta pergale. Ir... gražiu kapitono Aivaro Klinkevičiaus „hat-trick‘u“.

Nors šiandien turėjome didelių problemų komplektuojant ekipos sudėtį, tačiau labai malonu, kad vyrai puikiai įvertino aplinkybes ir rungtyniavo išmintingai bei pasiekė įspūdingą pergalę. Atakuojant šiandien puikiai sužaidė R.Leščiaus ir A.Klinkevičiaus tandemas pelnęs visus keturis "Baltų" įvarčius. Malonu stebėti kaip kyla komandos kapitono A.Klinkevičiaus meistriškumas. Gynyboje kone viso susitikimo metu žaidėme pasiaukojančiai ir užtikrintai. Dėkoju vyrams už gražias ir pergalingas rungtynes. Šaunuoliai.

2010 Bir 21 17:26

„SC-Savingė“ (Kaišiadorys) 1:5 (1:4) FM „Aisčiai“ (Kaunas)
Teisėjas A.Gutovskij
Įvarčiai: 2,5,38 min. L.Bružas, 40 min. A.Raginis, 80 min. L.Sendžikas ("Aisčiai")
60 min. P.Vaikasas - įvartis į savo vartus ("Aisčiai")
Įspėjimai: 49 min. A.Monkus, 77 min. D.Aleknavičius, 79 min. G.Stankevičius,
86 min. R.Blažys ("SC-Savingė")
14 min. D.Pašukevičius ("Aisčiai")
Pašalinimai: 83 min. M.Leskauskas ("Aisčiai")

2010 Bir 23 16:49

„REO“ (Vilnius) 7:2 (3:1) „Vidzgiris-2“ (Alytus)
Teisėjas: M.Pomeckis
Įvarčiai: 8 min. I.Šapola, 21 min. A.Romeiko, 25,55,64 min. A.Brazauskas,
57 min. A.Chatkevič, 83 min. A.Ruškys ("REO")
36 min. Š.Neciunskas, 75 min. D.Grižas ("Vidzgiris-2")
Įspėjimai: 50 min. A.Martinka, 85 min. A.Meidus ("REO")
9 min. V.Baranovskij, 78 min. G.Vaitulevičius ("Vidzgiris-2")