Re: II lyga, Vakaru zona

2010 Bal 25 11:07

LFF II lygos Vakarų zonos pirmenybių I turo rezultatai
Atkakliomis dvikovomis prasidėjo LFF II lygos Vakarų zonos pirmenybės. Visose I-ojo turo rungtynėse, komandos pirmuosiuose kėliniuose demonstravo puikią gynybą ir nei vienai komandai nepavyko pasižymėti. Komandos nugalėjusios šiame ture pasižymėjo tik antruosiuose kėliniuose. „Akademija“ tik rungtynių pabaigoje dviejais Rimanto Žvingilo įmuštais įvarčiais, 2:0 įveikė „Bangelę“. Debiutantų dvikovoje tarp „Sanžilės“ ir „LICS-Žygis“ nugalėtoją lėmė vienintelis, „Sanžilės“ žaidėjo Gyčio Žilinsko įmuštas 11 metrų baudinys. Salantuose „Venta“ tik po keitimo pasirodžiusio Artūro Ankudinovo dėka, šventė minimalią pergalę 1:0 prieš „Salantą“. Telšiuose taip pat tik įpusėjus antrajam kėliniui „Mastis“ praleido vienintelį, „Juventos-99“ žaidėjo Ruslano Pačkajevo įmuštą įvartį. Plungėje „Babrungas“ po Roberto Petrausko ir Tomo Drozdovo įvarčių. 2:0 įveikė „Akmenės-SC“.

I turas
2010 04 22
5. „Akademija“ -„Bangelė“ 2:0 (0:0)
Teisėjas - A.Kancleris (Klaipėda), asistentai - A.Jakas (Klaipėda) ir V. Gerasimovas (Klaipėda)
Įvarčiai: 83 min. Rimantas Žvingilas (‚Alkademija“), 90 min. Rimantas Žvingilas (‚Akademija“).
Įspėjimai: 20 min. Mykolas Kaveckas („Akademija“), 22 min. Donatas Averkinas („Bangelė“), 57 min. Martynas Jurkus (Bangelė“), 82 min. Romas Žilius („Bangelė“).

2010 04 24
1. „Sanžilė“ – „LICS-Žygis“ 1:0 (0:0)
Teisėjas - S. Makštelė (Panevėžys), asistentai - T. Gutauskas (Panėvėžys) ir J. Misevičius (Panėvėžys)
Įvarčiai: 76 min. Gytis Žilinskas („Sanžilė“) (11 m).
Įspėjimai: 80 min. Gytis Žilinskas („Sanžilė“).

2. „Salantas“ – „Venta“ 0:1 (0:1)
Teisėjas - A.Arakelianas (Palanga), asistentai - G. Arakelianas (Palanga) ir D. Rumšas (Palanga)
Įvarčiai: 63 min. Artūras Ankudinovas (“Venta“)
Įspėjimai: 29 min. Jurijus Kurbangalijevas („Salantas“)

3. „Mastis“ – „Juventa-99“ 0:1 (0:0)
Teisėjas - R. Šileika (Gargždai), asistentai - T. Lenkauskas (Gargždai) ir G. Kuzavas (Plungė)
Įvarčiai: 71 min. Ruslanas Pačkajevas („Juventa-99“)
Įspėjimai: 84 min. Viktoras Babičas.

4. „Babrungas“ – „Akmenės SC“ 2:0 (0:0)
Teisėjas - S. Atmanavičius (Klaipėda), asistentai - G. Atmanavičius (Klaipėda) ir M. Viluckas (Kretinga)
Įvarčiai: 48 min. Robertas Petrauskas („Babrungas“), 75 min. Tomas Drozdovas („Babrungas“).
Įspėjimai: nėra.

2010 Geg 01 22:44

„Venta“ – „Mastis“ 7:0 (4:0)
Teisėjas – A. Movsiasjanas (Joniškis), asistentai – J. Mačikunytė (Šiauliai) ir E. Amšėjus (Šiauliai).
Įvarčiai: 2 min. T. Šimkauskas (1:0), 6 min. T. Kavolis (2:0), 8 min. T. Kavolis (11 m.) (3:0), 40 min. T. Šimkauskas (4:0), 66 min. A. Rudžinskas (5:0), 85 min. A. Galvelis (6:0), 87 min. E. Dambrauskas (7:0)

„Sakuona“ – „Sanžilė“ 1:0 (1:0)
Teisėjas – V. Petkus (Šilutė), asistentai – Mrt. Jazbutis (Šilutė) ir G. Petrevičius (Jurbarkas)
Įvarčiai: 32 min. T. Karinauskas (1:0)

„Juventa-99“ – „Babrungas“ 4:0 (2:0)

Teisėjas – G. Macevičius (Telšiai), asistentai - D. Norvaišas (Telšiai) ir M. Pomeckis (Panevėžys)Įvarčiai: 10 min. V. Babičas (1:0), 22 min. D. Kišla (2:0), 75 min. M. Dėlkus (3:0), 79 min. G. Čeponkus (4:0).
Įspėjimai: 15 min. R. Ruibys („Babrungas“), 27 min. D. Kišla („Juventa-99“), 33 min. A. Budvytis („Babrungas“), 35 min. V. Babičas („Juventa-99“);
Pašalinimai: A. Listov („Babrungas“)

„Akmenės-SC“ – „Akademija“ 1:3 (0:0)

Teisėjas – N. Jokubauskas (Kuršėnai), asistentai – M. Lešinskas (Šiauliai) ir M. Viluckas (Kretinga)
Įvarčiai: 54 min. M. Kaveckas (0:1), 66 min. N. Jurgutis (0:2), 76 min. K. Januitis (1:2), 89 min. M. Kaveckas (1:3).
Įspėjimai: 16 min. Š. Barakauskas (‚Akmenės-SC“)

2010 Geg 02 22:54

„LICS-ŽYGIS“ – „SALANTAS“ 1:3 (1:2) FOTO
Sekmadienį Skaistgiryje (Joniškio raj.) Salantų „Salantas“ rungtyniavo su „LICS-Žygio komanda. Šeimininkams 11 minutę tolimu smūgiu pirmiems pavyko išsiveržti į priekį (1:0). Po praleisto įvarčio nesutrikusi ir beveik visų rungtynių metu aikštėje dominavusi „Minijos“ dublerių komanda, dar pirmajame kėlinyje ne tik išlygino, bet ir persverė rezultatą. 32-ąją rungtynių minutę po perdavimo į varžovų baudos aikštelę rezultatą tiksliu smūgiu išlygino Ramūnas Grikšas, o dar po poros minučių po kampinio baudos aikštelėje skriejantį kamuolį aukštai iššokęs Tadas Balčiūnas sugebėjo antrą sykį nukreipti į „LICS-Žygio“ vartus.
Antrajame kėlinyje įsivyravo atviras futbolas – į kelias „Salanto“ grėsmingas atakas, šeimininkai atsakydavo pavienėmis pavojingomis kontratakomis. Vis gi nors ir netrūko progų antrajame kėlinyje, įvartis pasiektas tik vienas – Tadas Gnedojus iš baudos aikštelės pakartotiniu tiksliu smūgiu užtvirtino savo komandos pirmąją pergalę (3:1).

„LICS-ŽYGIS“ – „SALANTAS“ 1:3 (1:2)
Teisėjas – M. Jackus (Šiauliai), asistentai – E. Amšėjus (Šiauliai) ir M. Jankevičius (Šiauliai)
„Salanto“ sudėtis: Martynas Draukšas, Edgaras Stanikas, Tadas Balčiūnas, Jurijus Kurbangalijevas, Martynas Vaišvila (Vytautas Ramanauskas), Mindaugas Tilvikas, Imantas Balinskas, Andrius Draukšas (Gintas Lipkinas), Remigijus Grikšas (Kazys Mažionis), Ramūnas Grikšas (Karolis Piluckis), Dovydas Labžentis (Tadas Gnedojus)
Įvarčiai: 11 min. J. Vielius (1:0), 32 min. R. Grikšas (1:1), 34 min. T. Balčiūnas (1:2), 81 min. T. Gnedojus (1:3).
Įspėjimai: 31 min. R. Rudauskas („LICS-Žygis“), 62 min. E. Milinskas („LICS-Žygis“), 64 min. T. Budrys („LICS-Žygis“).

LFF II lygos Vakarų zonos pirmenybių III turo anonsas ir drausminės nuobaudos
LFF II lygos Vakarų zonos pirmenybių trečiasis turas prasidės trijomis dvikovomis penktadienį. Telšiuose „Mastis“ po dviejų patirtų pralaimėjimų bandys sugrįžti į pergalių kelią, rungtyniaudamas su Joniškio raj. „LICS-Žygio“ komanda, kuriai kolkas nepavyko iškovoti nei vieno taško.
Pirmųjų taškų sieks ir „Akmenės-SC“ bei „Bangelės“ komandos, kurios tarpusavyje penktadienį rungtyniaus Naujosios Akmenės stadione.
Po pergalingai sužaisto praėjusio savaitgalio Salantuose „Salantas“ rungtyniaus su Plikių „Sakuonos-Klarksono“ vienuolike, kuri pirmenybes pradėjo pergale.
Šeštadienį Plungės „Babrungas“ savų žiūrovų akivaizdoje bandys sustabdyti solidžiai ir pergalingai pirmenybes pradėjusią Kuršėnų „Ventą“.
Paskutinėje turo dvikovoje, kurią galima būtų įvardinti centrine turo dvikova, Klaipėdoje tarpusavyje kovos Klaipėdos futbolo „Akademijos“ ir Šiaulių „Juventos-99“ komandos, per pirmus du turus iškovojusios po dvi pergales.

Drausminės nuobaudos
<!--[endif]-->Plungės „Babrungo“ žaidėjas A. Listov už pašalinimą iš aikštės rungtynėse Nr. 8 „Juventa-99“ – „Babrungas“, diskvalifikuojamas rungtynėms Nr. 13 „Babrungas“ – „Venta“.

III turo anonsas
Gegužės 7 d.
Nr. 11 – 18.30 val. „Mastis“ – LICS-Žygis“
Telšių miesto stadionas
Teisėjas – A. Mazalas (Klaipėda), asistentai – V. Gerasimovas (Klaipėda) ir L. Jakas (Klaipėda)

Nr. 12 – 18.30 val. „Akmenės-SC“ – „Bangelė“
Naujosios Akmenės miesto stadionas
Teisėjas – E. Amšėjus (Šiauliai), asistentai – J. Mačikunytė (Šiauliai) ir M. Lešinskas (Šiauliai)
<!--[if !supportLineBreakNewLine]-->
<!--[endif]-->

Nr. 14 – 18.30 val. „Salantas“ – „Sakuona-Klarksonas“
Salantų stadionas
Teisėjas – D. Rumšas (Palanga), asistentai - A. Arakelianas (Palanga) ir G. Arakelianas (Palanga)

Gegužės 8 d.
Nr. 13 – 14.00 val. „Babrungas“ – „Venta“
Plungės miesto stadionas
Teisėjas – A. Šeškus (Palanga), asistentai – R. Šileika (Gargždai) ir T. Lenkauskas (Gargždai)

Gegužės 9 d.

Nr. 15 – 14.00 val. „Akademija“ – „Juventa-99“
Klaipėdos „Baltijos“ stadionas
Teisėjas – T. Čeliauskas (Šilutė), asistentai – T. Lavrinavičius (Klaipėda) ir Mrt. Jazbutis (Šilutė)

2010 Geg 08 10:57

Trečiasis LFF II lygos Vakarų zonos pirmenybių turas prasidėjo dvejomis rezultatyviomis ir viena atkaklia dvikova. Telšiuose „Mastis“ pralaimėjęs pirmąjį kėlinį (0:1), antrajame sugebėjo palaužti ir net 5:1 įveikti dešimtyje likusią „LICS-Žygio“ komandą. Tokiu pačiu rezultatu baigėsi dvikova N. Akmenėje, kur „Akmenės-SC“ vienuolikė 5:1 įveikė Gargždų „Bangelės“ jaunuosius futbolininkus.
Atkakliausia penktadienio dvikova vyko Salantuose – „Sakuona-Klarksonas“ rungtynių pradžioje sugebėjo išsiveržti į priekį, tačiau baigiantis pirmam kėliniui buvo iš aikštės pašalintas šios komandos žaidėjas. Antrajame kėlinyje vykusi apylygė atkakli abiejų komandų dvikova taip ir baigėsi minimalia 1:0 „Sakuonos-Klarksono“ persvara.

III turo rezultatai:
11 . „Mastis“ – LICS-Žygis“ 5:1 (0:1)
Įvarčiai: 35 min. K. Daškus (0:1), 54 min. V. Vasiliauskas (1:1), 62 min. V. Barkevičius (2:1), 75 min. V. Barkevičius (3:1), 79 min. K. Jankauskas (4:1), 85 min. V. Barkevičius (5:1).
Įspėjimai: 31 min. M. Šliogeris („Mastis“), 65 min. M. Sabas („LICS-Žygis“), 68 min. K. Jankauskas („Mastis“).
Pašalinimai: 50 min. J. Valančiauskas („LICS-Žygis“).

12 . „Akmenės-SC“ – „Bangelė“5:1 (3:0)
Įvarčiai: 14 min. V. Mituzas (1:0), 30 min. K. Januitis (2:0), 43 min. K. Januitis (3:0), 57 min. V. Mituzas (4:0), 63 min. V. Rubel (5:0), 87 min. A. Bitinas (5:1).
Įspėjimai: 10 min. A. Švažas („Akmenės-SC“), 13 min. S. Šiaulytis („Bangelė“), 29 min. E. Grudys („Bangelė“), 86 min. K. Januitis („Akmenės-SC“).

14. „Salantas“ – „Sakuona-Klarksonas“ 0:1 (0:1)
Įvartis: 5 min. M. Šimkus („Sakuona“).
Įspėjimai: 40 min. E. Gaigalas („Sakuona-K.“), 72 min. Re. Grikšas („Salantas“), 77 min. R. Stonys („Sakuona-K.“), 82 min. A. Kurbangalijevas („Salantas“).
Pašalinimai: 45 min. M. Valskis ("Sakuona-K.")

Toxico

2010 Geg 09 21:38

LFF II lyga: "Akademija" išplėšė pergalę prieš "Juventa-99"
Sekmadienį baigėsi LFF II lygos Vakarų zonos pirmenybių V-asis turas. Paskutinėje turo dvikovoje Klaipėdoje rungtyniavo „Akademija“ ir „Juventa-99“. Šiauliečiai po G. Čeponkaus ir V. Babičo įvarčių dar net neįpusėjus pirmam kėliniui pirmavo 2:0, bet baigiantis pirmajam kėliniui „Akademijos“ puolėjas D. Peištaras sušvelnino varžovų persvarą.
Antrajame kėlinyje po keitimų aikštėje pasirodę R. Žvingilas ir A. Jakovenko tiksliais smūgiais ne tik išlygino rezultatą, bet ir išvedė „Akademijos“ komandą į priekį 3:2, kuriai tai buvo trečioji pergalė išeilės.

Rungtynių statistika:
15 . „Akademija“ – „Juventa-99“ 3:2 (1:2)
Įvarčiai: 13 min. G. Čeponkus (0:1), 18 min. V. Babičas (0:2), 45 min. D. Peištaras (1:2), 60 min. R. Žvingilas (2:2), 77 min. A. Jakovenko (3:2).
Įspėjimai: 4 min. S. Alsys („Akademija“), 44 min. K. Inta („Akademija“), 51 min. M. Dėlkus („Juventa-99“), 58 min. D. Griškevičius („Juventa-99“), 58 min. Ž. Danielius („Akademija“).

2010 Geg 15 00:27

„Venta“ – „Akademija“ 1:1 (1:1)
Teisėjas – A. Movsiasianas (Joniškis), asistentai – G. Kuzavas (Plungė) ir M. Viluckas (Kuršėnai), 150 žiūrovų.
Įvarčiai: 11 min. D. Peištaras (0:1), 39 min. R. Timinskas (1:1)
Įspėjimai: 12 min. V. Narvilas („Akademija“), 23 min. K. Inta („Akademija“), 35 min. M. Tėvelis („Akademija“), 45 min. R. Stankus („Venta“)

„LICS-Žygis“ – „Babrungas“ 2:2 (0:2)

Teisėjas – E. Amšėjus (Šiauliai), asistentai – N. Jakubauskas (Kuršėnai) ir M. Lešinskas (Šiauliai)
Įvarčiai: 23 m. R. Ruibys (0:1), 30 min. R. Lubys (0:2), 63 min. M. Sabas (1:2), 82 min. V. Kriščiūnas (2:2).
Įspėjimai: 21 min. A. Miknius („Babrungas“), 47 min. V. Kriščiūnas („LICS-Žygis“), 63 min. Rol. Budrys („Babrungas“), 64 min. A. Švelnys („LICS-Žygis“).
Pašalinimai: 71 min. R. Prokopenko („LICS-Žygis“), 71 min. A. Švelnys („LICS-Žygis“), 71 min. R. Gudas („Babrungas“)

2010 Geg 16 16:42

„Sanžilė“ – „Salantas“ 4:0 (1:0)
Teisėjas – J. Lukjančiukas (Šiauliai), asistentai – M. Lukjančiukas (Šiauliai) ir J. Mačikunytė (Šiauliai)
Įvarčiai: 21 min. E. Stankevičius (1:0), 75 min. D. Milonaitis (2:0), 88 min. D. Milonaitis (3:0), 90 min. D. Basevičius (4:0).
Įspėjimai: 22 min. Ra.Grikšas („Salantas“), 64 min. M. Šoblinskas („Salantas“), 68 min. A. Dievinas („Salantas“), 90 min. .... („Sanžilė“)
Šeštadienį LFF II lygos Vakarų zonos pirmenybių rungtynes „Salantas“ žaidė Pasvalyje. Per pirmąjį kėlinį abi komandas „išmaudė“ stiprus lietus, tad tai kiek apsunkino komandų žaidimą, tačiau nesutrukdė joms kurti pavojingus momentus prie varžovų vartų. Įpusėjus pirmajam kėliniui šeimininkų žaidėjai iš pradžių tolimu smūgiu patikrino „Salanto“ vartų skersinio stiprumą, o dar po poros minučių po kampinio iš arti galva nukreipė kamuolį į vartus.
Antrajame kėlinyje „Salanto“ komanda akivaizdžiai buvo užspaudus varžovus prie jų vartų ir susikūrė tris idealias progas įvarčiui, tačiau jos liko neišnaudotos. Nerašyta futbolo taisyklė „neįmuši Tu, įmuša Tau...“ dukart pasikartojo ir šiose rungtynėse, nes būtent varžovai jau sekančiose atakose siuntė kamuolį į „Salanto“ vartus. O pačioje rungtynių pabaigoje šeimininkai užtvirtino pergalę įspūdingu įvarčiu iš beveik 30 metrų, kai kamuolys atsitrenkęs nuo skersinio nusileido už vartų linijos.

„Juventa-99“ – „Bangelė“ 9:0 (5:0)
Teisėjas – G. Kuzavas (Plungė), asistentai - T. Gutauskas (Panevežys) ir M. Kažemėkas (Panevėžys)
Įvarčiai: A. Bonkas (1:0), 19 min. D. Kišla (2:0), 29 min. A. Pažarauskas (3:0), 41 min. V. Babičas (4:0), 43 min. V. Babičas (5:0), 59 min. N. Stonys (6:0), 70 min. V. Jurkus (7:0), 85 min. P. Bieliauskas (8:0), 90 min. N. Stonys (9:0).
Įspėjimas: 41 min. M. Grimalis („Bangelė“).
Pašalinimai: 54 min. K. Valančius („Bangelė“)

„Sakuona-Klarksonas“ – „Mastis“ 3:0 (0:0)

Teisėjas – A. Kancleris (Klaipėda), asistentai – V. Gerasimov (Klaipėda) ir L. Jakas (Klaipėda)
Įvarčiai: 49 min. V. Žalneravičius (1:0), 55 min. R. Kaminskas (2:0) 65 min. R. Stonys (3:0).
įspėjimai: 80 min. V. Žalneravčius („Sakuona-Klarksonas“)

2010 Geg 19 07:40

LFF II lygos Vakarų zonos pirmenybėse lyderė Kuršėnų „Venta“ antradienį savo aikštėje rungtyniavo su autsaidere Gargždų „Bangele“. Net neįpusėjus pirmajam kėliniui, „Venta“ po E. Mosiejūno ir D. Šiušos įvarčių pirmavo 2:0. Vis gi slenkant į pabaigą pirmajam kėliniui jauniesiems Gargždų futbolininkams V. Beizako tiksliu smūgiu pavyko sušvelninti skirtumą iki minimumo.
Antroje rungtynių pusėje nei vienai komandai pasižymėti nebepavyko, tad „Venta“ iškovojusi pergalę rezultatu 2:1, įsirašė 13-ąjį tašką į savo sąskaitą. Gargždų „Bangelė“ ir toliau išlieka vienintele komanda, kuriai dar nepavyko iškovoti taškų.

„VENTA“ – „BANGELĖ" 2:1 (2:1)
Teisėjas – J. Mačikunytė (Šiauliai), asistentai – J. Lukjančiukas (Šiauliai) ir M. Lukjančiukas (Šiauliai)
Įvarčiai: 7 min. E. Mociejūnas (1:0), 15 min. D. Šiuša (2:0), 36 min. V. Beizakas (2:1).

Toxico

2010 Geg 22 20:40

LFF II lyga Vakarų zona: "Sakuonos-Klarksono" ir "Masčio" pergalės
„BABRUNGAS“ – „SAKUONA-KLARKSONAS“ 1:2 (0:1)
„MASTIS“ – „SANŽILĖ“ 1:0 (0:0)
Penktadienį Plungėje ir Telšiuose sužaistos dvejos LFF II lygos Vakarų zonos pirmenybių rungtynės. Plungėje ketvirtąją pergalę iškovojo Plikių „Sakuona-Klarksonas“ 2:1 įveikusi „Babrungo“ vienuolikę. Šiose rungtynėse svečiai po Mindaugo Šimkaus įvarčio laimėjo pirmąjį kėlinį rezultatu 1:0, o tik prasidėjus antram kėliniui „Sakuonos-Klarksono“ persvarą tiksliu smūgiu padvigubino Oleg Vodolazskij. „Babrungui“ tik baigiantis rungtynėms, po Anriaus Budvyčio įvarčio, pavyko sušvelninti varžovų persvarą.
Telšiuose vienintelis Mindaugo Šliogerio įvartis antrajame rungtynių kėlinyje, lėmė minimalią 1:0 „Masčio“ komandos pergalę prieš Pasvalio „Sanžilę“. Tai buvo trečioji „Masčio“ pergalė pirmenybėse.

22. „Babrungas“ – „Sakuona-Klarksonas“ 1:2 (0:1)
Teisėjas – M. Jazbutis (Šilutė), asistentai – T. Čeliauskas (Šilutė) ir T. Lenkauskas (Gargždai), 150 žiūrovų
Įvarčiai: 37 min. M. Šimkus (0:1), 49 min. O. Vodolazskij (0:2), 77 min. A. Budvytis (1:2).
Įspėjimai: 45 min. T. Drozdovas („Babrungas“), 89 min. M. Grigas („Babrungas“).,

25. „Mastis“ – „Sanžilė“ 1:0 (0:0)
Teisėjas – D. Rumšas (Palanga), asistentai - A. Šeškus (Palanga) ir M. Viluckas (Kretinga)
Įvarčiai: 61 min. M. Šliogeris (1:0)
Įspėjimai: 76 min. A. Smirnovas („Sanžilė“).

Toxico

2010 Geg 22 20:41

LFF II lyga Vakarų zona: "LICS-Žygis" neatvyko į rungtynes
Šeštadienį LFF II lygos Vakarų zonos pirmenybėse turėjo būti sužaistos paskutinės dvejos V-ojo turo rungtynės, tačiau Joniškio raj. „LICS-Žygis“ komandai neatvykus į Klaipėdą, šiai komandai be žaidimo įskaitytas pralaimėjimas 0:3 prieš Klaipėdos „Akademijos“ komandą.
Naujojoje Akmenėje vykusioje dvikovoje į prizines vietas nusitaikiusi Šiaulių „Juventa-99“ iškovojo įtikinamą pergalę 4:0 prieš „Akmenės-SC“ ekipą. Tai buvo jau ketvirtoji šiauliečių pergalė pirmenybėse.

23. „Akmenės SC“ – „Juventa-99“ 0:4 (0:3)
Teisėjas – G. Macevičius (Telšiai), asistentai – M. Jackus (Šiauliai) ir N. Jakubauskas (Kuršėnai)
Įvarčiai: 10 min. V. Babičas (0:1), 25 min. V. Daniličevas (0:2), 37 min. V. Daniličevas (0:3), 86 min. S. Jagminas (0:4).
Įspėjimai: 17 min. N. Stonys („Juventa-99“), 29 min. A. Pažarauskas („Juventa-99“), 44 min. A. Švažas („Akmenės-SC“), 89 min. D. Kišla (‚Juventa-99“)

24. „Akademija“ – „LICS-Žygis“ 3:0 (be žaidimo)
Teisėjas – V. Petkus (Šilutė), asistentai – Mart. Jazbutis (Šilutė) ir M. Jazbutis (Šilutė)

šiaip
Pranešimai: 3828
Užsiregistravo: 2010 Vas 10 17:49

2010 Geg 25 18:16

Joniškio raj. „LICS-Žygio“ komandos žaidėjas Ruslanas Prokopenko už pašalinimą iš aikštės (už sukeltas muštynes) rungtynėse Nr. 17 „LICS-Žygis“ – „Babrungas“, diskvalifikuojamas 2 (dvejoms) rungtynėms: Nr. 26 „LICS-Žygis“ – „Bangelė“ ir Nr. 32 „Akmenės-SC“ - „LICS-Žygis“.*
Čia tikriausiai tas iš "Gaz-Mias". Kitas žingsnis bus priešininkų vartininko sprogdinimas :)

Toxico

2010 Geg 28 15:33

LFF II lyga Vakarų zona: "LICS-Žygio" pirmoji ir "Ventos" penktoji pergalė
LFF II lygos Vakarų zonos pirmenybėse ketvirtadienį sužaistos dvejos rungtynės. Žagarėje „LICS-Žygis“ įtikinamai 6:1 nugalėjo „Bangelę“ bei iškovojo pirmąją vietą. Šeimininkai jau pirmajame kėlinyje sugebėjo įgyti trijų įvarčių persvarą (4:1), kurią antrajame kėlinyje dar labiau padidino.
Kitose rungtynėse lyderė „Venta“ pirmojo kėlinio pabaigoje pirmą kartą įveikusi „Akmenės-SC“ komandos gynybą, antroje rungtynių pusėje dar porą kartų pasiuntė kamuolį į svečių vartų tinklą ir iškovojo pergalę rezultatu 3:0. Tai buvo jau penktoji „Ventos“ pergalė šių metų pirmenybėse.

26. „LICS-Žygis“ – „Bangelė“ 6:1 (4:1)
Teisėjas – M. Lukjančiukas (Šiauliai), asistentai – J. Lukjančiukas (Šiauliai) ir M. Jankevičius (Šiauliai)
Įvarčiai: 19 min. M. Sabas (1:0), 20 min. A. Marcinkevičius (1:1), 26 min. K. Daškus (2:1), 42 min. M. Bitinas (į savo vartus) (3:1), 43 R. Rudauskas (4:1), 74 min. D. Mincevičius (5:1), 88 min. K. Daškus (6:1).
Įspėjimai: 50 min. M. Sabas („LICS-ŽYGIS“).

27. „Venta“ – „Akmenės-SC“ 3:0 (1:0)
Teisėjas – A. Movsiasjanas (Joniškis), asistentai – M. Jackus (Šiauliai) ir E. Amšėjus (Šiauliai)
Įvarčiai: 45 min. T. Šimkauskas (1:0), 62 min. R. Stankus (2:0), 68 min. D. Kavolis (3:0).
Įspėjimai: M. Jonušas („Venta“)
Pašalinimai: M. Jonušas (už antrą įspėjimą) („Venta“)

Toxico

2010 Geg 30 15:28

LFF II lyga Vakarų zona: Dešimt "Sanžilės" įvarčių
LFF II lygos Vakarų zonos pirmenybėse solidžią pergalę, rezultatu 10:0, iškovojo Pasvalio „Sanžilė“, kuri savo aikštėje įveikė Plungės „Babrungą“. Šeimininkai dar net neįpusėjus pirmajam kėliniui, po trijų Edgaro Stankevičiaus įvarčių, beveik nulėmė rungtynių baigtį, o per likusią kėlinio dalį įmušę dar tris įvarčius, užtikrintai laimėjo pirmąjį kėlinį 6:0.
Antrajame kėlinyje „Sanžilės“ komanda tik šiek tiek primažino įvarčių mušimo tempą ir per jį pasižymėję keturis kartus, savo pranašumą padidino iki dviženklės persvaros 10:0. „Sanžilės“ gretose po tris kartus pasižymėjo E. Stankevičius ir D. Basevičius, po 2 – A. Žirgulis ir E. Balandis.

„Sanžilė“ – „Babrungas“ 10:0 (6:0)
Teisėjas – G. Macevičius (Telšiai), asistentai - D. Norvaišas (Telšiai) ir M. Kasparavičius (Telšiai)
Įvarčiai: 11min E. Stankevičius (1:0), 13 min. E. Stankevičius (2:0), 23 min. E. Stankevičius (3:0),40 min A. Žirgulis (4:0), 43 min. D. Basevičius (5:0), 44 min. Aurimas Žirgulis (6:0), 59 min. D. Basevičius (7:0), 76 min. E. Balandis (8:0), 78 min. D. Basevičius (9:0), 86 min. E. Balandis (10:0).
20 min. Andrius Budvytis („Babrungas“) nerealizavo 11 m. baudinio.
Įspėjimai: 24 min. E. Balandis („Sanžilė“), 52 min. D. Milonaitis („Sanžilė“), 85 min. A. Šidla („Sanžilė“)

Toxico

2010 Geg 31 21:46

LFF II lyga Vakarų zona: "Mastis" įveikė "Salantą"
LFF II lygoje sekmadienį Salantuose sužaistos vienerios rungtynės, kuriose Telšių „Mastis“ 1:0 įveikė Salantų „Salantą“ ir tai buvo jau ketvirtoji „Masčio“ pergalė šių metų pirmenybėse. Vienintelį rungtynių įvartį 62-ąją minutę įmušė Modestas Komža.

30. „Salantas“ – „Mastis“ 0:1 (0:0)
Teisėjas – S. Atmanavičius (Klaipėda), asistentai – G. Atmanavičius (Klaipėda) ir T. Lavrinavičius (Klaipėda)
Įvarčiai: 62 min. M. Komža (0:1).
Įspėjimai: 58 min. Re. Grikšas („Salantas“), M. Bulaš („Mastis“).