1 JUVENTA-99 16 12 2 2 29:15 14 38
2 BABRUNGAS 15 10 2 3 39:15 24 32
3 DŻIUGAS 15 10 2 3 35:12 23 32
4 KRAŻANTĖ 15 8 3 4 29:16 13 27
5 MINIJA 15 8 2 5 23:11 12 26
6 ŠIRVĖNA 15 4 4 7 22:32 -10 16
7 VENTA 15 3 3 9 20:30 -10 12
8 AKMENĖS-SC 15 2 2 11 13:36 -23 8
9 ATMOSFERA 15 1 0 14 14:57 -43 3

...

2014 Spa 06 11:29

Liko paskutinis turas, o nugalėtojai jau aiškūs. tai JUVĖ..

vienintelis nežinomasis yra BABRUNGAS ar FV DŽIUGAS bus antri.. kas laimės, tam ir aukštesnė pozicija tektų..

...

2014 Spa 13 11:15

Šiaulių „Juventai-99“ (38 tšk.) jau prieš savaitę pabaigus šio sezono pirmenybes ir užsitikrinus nugalėtojų vardus, paskutiniame LFF II lygos Vakarų zonos pirmenybių ture svarbiausias klausimas buvo, kaip bus pasidalintos II-oji ir III-oji vietos, kuris sprendėsi Žemaitijos derbyje tarp Telšių „Džiugo“ ir Plungės „Babrungo“ komandų.

Telšiuose gausiai surinkusių žiūrovų akivaizdoje „Babrungas“ rungtynių pradžioje įrodė, kad nesiruošia apsiriboti juos tenkinančiomis lygiosiomis ir buvo išsiveržęs į priekį (1:0). Vis gi „Džiugas“ dar pirmajame kėlinyje atstatė pusiusvyrą (1:1), o po pertraukos greitai įgijęs reikiamą rezultatą (2:1), rungtynių pabaigoje įtvirtino svarbią pergalę (4:1), leidusią "Džiugui" (35 tšk.)sezoną užbaigti antroje vietoje. Trečiąją vietą užėmusio "Babrungo" sąskaitoje liko 32 taškai.

„Minija“, savoje aikštėje pasiekusi rezultatyvią pergalę dviženkle persvara 11:0 (4:0) prieš Kuršėnų „Ventą“, pakilo į ketvirtąją vietą ir aplenkė Kelmės „Kražantę“, kuri Biržuose rungtynes su „Širvėna“ baigė lygiosiomis 1:1 (1:1).

...

2014 Spa 13 11:19

FC "Džiugas" savų žiūrovų akivaizdoje įveikė "Babrungą" ir užsitikrino II-ąją vietą

„Džiugas“ - „Babrungas“ 4:1 (1:1)

Paskutinio LFF II lygos Vakarų zonos pirmenybių turo centrinė dvikova vyko Žemaitijos derbyje tarp Telšių „Džiugo“ ir Plungės „Babrungo“ komandų.

Telšiuose gausiai surinkusių žiūrovų akivaizdoje „Babrungas“ rungtynių pradžioje įrodė, kad nesiruošia apsiriboti juos tenkinančiomis lygiosiomis ir 13-ąją rungtynių minutę po Giedriaus Ratkaus įvarčio, buvo išsiveržęs į priekį (1:0). Nors telšiečiai kurim laikui sutriko ir beveik visą pirmąjį kėlinį rungtyniavo blankiai, tačiau dar iki pertraukos vienas iš „Džiugo“ atakų lyderis Marius Šluta tiksliu smūgiu į tolimąjį vartų kampą atstatė pusiausvyrą (1:1). Vos tik prasidėjus antrajam kėliniui susirinkusius žiūrovus nudžiugino dar vienas sėkmingas momentas „Džiugui“ – po pakelto kampinio Dovydas Baškys galva nukreipė kamuolį į „Babrungo“ vartus, kuris atsitrenkęs nuo virpsto suspurdėjo vartų tinkle (2:1). Vėliau jau „Babrungas“ bandė nukreipti „svarstykles“ į sau palankią pusę, tačiau išlyginamojo įvarčio pasiekti nesugebėjo. Rungtynėms slenkant į pabaigą Vilius Lapeikis kairiuoju aikštės kraštu įsiveržęs į baudos aikštelę ir tiksliu smūgiu į artimąjį vartų kampą padvigubino „Džiugo“ persvarą (3:1). Pergalingą tašką padėjo rezultatyviausias pirmenybių žaidėjas Eimantas Stonkus, kuris gavęs puikų perdavimą iš dešiniojo krašto, iškart smūgiu pasiuntė kamuolį į „Babrungo“ vartus (4:1).

Pergalė leido "Džiugui" (35 tšk.) sezoną užbaigti antroje vietoje, trečiąją vietą užėmusio "Babrungo" sąskaitoje liko 32 taškai.

...

2014 Spa 13 11:26

„Širvėna“ - „Kražantė“ 1:1 (1:1)

Tuo tarpu Biržuose „Širvėna“ priėmė Kelmės „Kražantės“, kuri iki šio turo buvo ketvirtoje vietoje ir „Minijai“ laimėjus, Kelmės komandai buvo būtina pergalė, kad išsaugotų turėtas pozicijas. Svečiams rungtynės prasidėjo sėkmingai ir įsibėgėjus pirmajam kėliniui Gediminas Čeponkus išvedė „Kražantę“ į priekį (1:0). Nors „Širvėna“ nebeturėjo vilčių pakeisti savo pozicijų turnyrinėje lentelėje, tačiau šio sezono paskutines rungtynes savų žiūrovų akivaizdoje žaidę biržiečiai siekė sezoną pabaigti ne pralaimėjimu ir dar pirmajame kėlinyje rezultatyviausias „Širvėnos“ komandos žaidėjas Agnius Sadauskas išlygino rezultatą, įmušdamas savo 10-ąjį įvartį šio sezono pirmenybėse ir išlikdamas antras tarp rezultatyviausiųjų žaidėjų.

Po pertraukos rezultatas nebepakito, nors svečiai paskutines dešimt minučių, po „Kražantės“ žaidėjo pašalinimo, turėjo sužaisti mažumoje. Tad abi komandos rungtynes baigė lygiosiomis (1:1) ir pasidalino po tašką.

„Kražantės“ lygiosios netenkino ir ją turnyrinėje lenetlėje aplenkė „Minijos“ komanda, kuri pakilo į ketvirtąją vietą surinkdama vienu tašku daugiau.

...

2014 Spa 13 11:30

„Minija“ - „Venta“ 11:0 (4:0)

Prieš paskutiniojo turo rungtynes viltis pakovoti dėl prizinių vietų praradusi „Minija“ žaidė su septintoje vietoje žengiančia Kuršėnų „Venta“. Jei svečiai jau nebegalėjo pakeisti savo turnyrinės vietos, tai kretingiškiai turėjo galimybę pakilti į ketvirtąją poziciją. Šį sezoną gan nesėkmingai rungtyniavusi „Venta“, nesugebėjo paskutinėje sezono dvikovoje rimčiau pasipriešinti „Minijai“, kuri jau per pirmąjį kėlinį pradėjusi „įvarčių šou“ (4:0), rungtynių pabaigoje pasiekė dviženklę persvarą (11:0). Ypač nesėkmingas kuršėniškiams buvo antrojo kėlinio vidurys, kai į jų vartus „Minija“ per kelias minutes įmušė keturis įvarčius, o tris iš jų puolėjas Valdas Trakys, viso šiose rungtynėse pasižymėjęs keturis kartus bei su 9 įvarčiais pakilęs į LFF II lygos rezultatyviausių žaidėjų trejetuką. Prie „Minijos“ pergalės dvejais įvarčiais prisidėjo Stasys Vyšniauskas, po kartą pasižymėjo Gediminas Žilys, Žybartas Ringys, Mindaugas Juodis, Dovydas Švita ir Aurimas Šlušnys.

3 BABRUNGAS 16 10 2 4 40:9 21 32
4 MINIJA 16 9 2 5 34:11 23 29

2014 Spa 13 11:40

Nugalėtojai JUVĖ, su tuo ir sveikinu komandą. Ir nors nepriteklių kamuojami, bet įrodė, kad II-oje lygoje stipriausi..

Didžiausias iškilimas FC DŽIUGAS, nustebino, kad po nesėkmingų 2013 metų atsitiesė.

FK KRAŽANTĖ malonu, kad grįžo į lygą ir net ilgai kabinosi į medalius, o kažkaip iki galo nesukovojo..

Didžiausias nusivylimas, kad mažeikių jaunimas nebuvo konkurencingi, pernai mačiau, tai bent jau kovojo, o šiais metais sunku tai buvo daryti..